PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آپالود يعني چه؟

alikhafan123
23-05-2005, 10:57
سلام من ميخواستم بدونم آپالود يعني چه؟ :?:
با تشكر

ENTEZAR
23-05-2005, 11:26
آپلود برعكس دانلوده

يعني قرار دادن يك فايل روي اينترنت(Host)

Mehdi_Best
23-05-2005, 12:16
در ادامه صحبت دوست عزيزمون انتظار بايد بگم كه مثلا شما يه فايل داري كه مي خواي براي استفاده بقيه بچه ها روي اينترنت قرار بدي. به سايت هاي مخصوص آپلود رفته و فايل مورد نظرت رو آپلود مي كني .يعني مسير فايل رو در سيستم خودت به اون سايت مي دي و اون سايت اون برنامه رو از روي دستگاهت در سايت خودش قرار مي ده و يك آدرس مي ده كه شما آدرس مورد نظر رو به بقيه بچه ها داده و اونها مي تونند فايل مورد نظر رو دانلود كنند.

mehshad
24-05-2005, 00:51
mehdi جان برنامه اي براي مديريت اپلود هست؟

Sinagood
24-05-2005, 06:22
برا آپلود روی FTP میتونی از Filezilla و غیره استفاده کنی

راستی نوید جان یه برنامه برا آپلود عکس گذاشته

imageshackert

Mehdi_Best
25-05-2005, 13:28
مهشاد جان سلام. من تا حالا نشنيدم كه برنامه اي براي مديريت آپلود وجود داشته باشه. اما اگه منظورت سايت براي آپلود باشه من مي تونم معرفي كنم سايت هايي كه هم فايل و هم عكس آپلود كني در اونها. البته بعضي سايت ها هستند كه وقتي در اونها ثبت نام كني مقداري فضاي رايگان براي آپلود كردن مي دن كه مي توني روي فايلهايي كه آپلود مي كني مديريت و دسته بندي اعمال كني.

AveCina
25-05-2005, 15:25
يه سوال : سرعت آپلود فقط ديال‌آپ كمتر از دانلود يا كلا اينطوريه ؟

Mehdi_Best
25-05-2005, 18:46
سرعت دانلود و آپلود به غير از اينكه شما از چه طريق به اينترنت وصل هستيد به خود سايتي كه مي خواهيد ازش دانلود كنيد يا در اون آپلود كنيد هم بستگي داره. من از محل كارم كه سرعت اينترنتم خيلي بالاست وقتي مي خوام برنامه دانلود كنم هميشه سرعت يكي نيست. مثلا يك لينك پرسرعت است و يك لينك كم سرعت. اما در جايي كه از طريق dialup وصل مي شويد خيلي تاثير نداره كه يك لينك پرسرعت باشه يا كم سرعت.

اما كلا سرعت آپلود و دانلود نبايد فرق داشته باشه و بستگي به نوع اتصال شما به اينترنت و سايت هاي دانلود و آپلود داره.

AveCina
25-05-2005, 20:10
اگي : تنكس

mehshad
25-05-2005, 23:49
مهشاد جان سلام. من تا حالا نشنيدم كه برنامه اي براي مديريت آپلود وجود داشته باشه. اما اگه منظورت سايت براي آپلود باشه من مي تونم معرفي كنم سايت هايي كه هم فايل و هم عكس آپلود كني در اونها. البته بعضي سايت ها هستند كه وقتي در اونها ثبت نام كني مقداري فضاي رايگان براي آپلود كردن مي دن كه مي توني روي فايلهايي كه آپلود مي كني مديريت و دسته بندي اعمال كني.
منظورم برنامه اي كه در هنگام اپلود يك فايل اگه ارتباطت قطع بشه بعد از ارتباط دوباره بقيه فايلو اپلود كرد