PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در آپلود سایت

zolfaghary
03-11-2006, 10:45
یک سایت را با Asp.net نوشته ام . عد از آپلود به این مشکل بر می خورم . اگر کسی می تونه کمک کنه .
Server Error in '/' Application.
Runtime Error
Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".

<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>
<system.web>
<customErrors mode="Off"/>
</system.web>
</configuration>

Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.

<configuration>
<system.web>
<customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/>
</system.web>
</configuration>

Reticent
04-11-2006, 16:37
این پیغام خطایی که می‌گیرید به خاطر تنظیماتی که برنامه‌تون داره خطای خاصی رو مشخص نمی‌کنه و هر مشکلی توی برنامه‌تون پیش بیاد (Exceptionای که handle نشده) این پیغامو نشون می‌ده.

همون طور که توی پیغام خطا هم نوشته شده، باید توی فایل web.config انتخاب Custom Errors رو از On به Off تغییر بدید تا پیغام خطای اصلی نشون داده بشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ایلیا

saharjoon1
01-12-2006, 10:21
This type of page is not served.
Description: The type of page you have requested is not served because it has been explicitly forbidden. The extension '.ascx' may be incorrect. Please review the URL below and make sure that it is spelled correctly.

Requested Url: /test/login.ascx

mikhastam bedonam ma ejaze nadarim vase loginurl az ie safey user kontrol estefade konim
age komakam konid mamnon misham
sahar_bina2000@yahoo.com

BlackDal
06-12-2006, 00:49
saharjoon1:
acpx برای نوشتن کنترل های کاربر تحت وب است نه صفحات!

zolfaghary:
متن خطایی که گذاشته اید صفحه خطای عمومی دات نت است.
لطف کنید و توضیحات را هم قرار دهید.

اما:
اگر صفحه روی کامپیوتر شما اجرا می شود و در سرور نه:
- کاربر توانایی دسترسی به صفحه را ندارد

venlo
24-04-2007, 15:42
یک سایت را با Asp.net نوشته ام . عد از آپلود به این مشکل بر می خورم . اگر کسی می تونه کمک کنه .
Server Error in '/' Application.
Runtime Error
Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".

<configuration>
<system.web>
<customErrors mode="Off"/>
</system.web>
</configuration>

Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.

<configuration>
<system.web>
<customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/>
</system.web>
</configuration>

سلا منم دقيقا به همين پيام خطا برخوردم حالا كه سايتم رو آپلود كردم...
دقيقا همينا نه چيزي كمتر نه بيشتر.
توي فايل web.config هم customerrors خاموش يا off هست...چرا بايد اررور بده ؟
كمك كنين.

hamidreza_buddy
24-04-2007, 22:11
این error به خاطر exception هست که توی سایتتون رخ داده. این exception می تونه هر مدلی باشه. ولی احتمال زیاد از دیتابیسه. (چون معمولاً چیزی که در آپلود سایت خیلی اذیت می کنه همین آپلود و همامنگ کردن دیتابیسه)
ASP.NET به خاطر مسائل امنیتی محتوای خطا رو نشون نمیده. چون اون موقع هر کسی که به سایت شما وارد بشه می تونه توضیحات این خطا رو ببینه.
برای اینکه بتونید exception رو ببینید به جای Off کلمۀ RemoteOnly بذارید (defaultRedirect را بردارید) و دوباره این فایل (Web.Config) رو در ftp تون کپی کنید.
یادتون باشه آخر که کارتون تموم شد اینو به حالت اولیه برگردونید.
اگه مشکل واسه دیتابیس بود مطرح کن.

venlo
24-04-2007, 22:40
دوست عزيز يه مشكل قبل از اين كه شما جوابم رو بدي حل شد ... من با asp.net1.1 سايتم رو نوشتم ولي تو تنظيمات cpanel روي asp.net2 بود ... اونو كه درست كردم و customerror هم كه توي web.config خاموش كردم و تو cpanel‌هم خاموش است اين ارور رو ميده حالا :

Parser Error
Description: An error occurred during the parsing of a resource required to service this request. Please review the following specific parse error details and modify your source file appropriately.

Parser Error Message: Could not load type 'nemoone1.Global'.

Source Error:

Line 1: <%@ Application Codebehind="Global.asax.cs " Inherits="nemoone1.Global" %>

توي web.config‌هم كه remoteonly‌كردم ارور اول رو نشون ميده ( پست اول )
منتظر جوابتم

Tarahan-Web
24-04-2007, 22:40
اکثرا این خطا موقعی بروز میکنه که صفحه وب شما نتونه با پایگاه داده ارتباط برقرار کنه
قبل از هر کاری connection string مربوط رو کنترل کن

venlo
24-04-2007, 22:56
اکثرا این خطا موقعی بروز میکنه که صفحه وب شما نتونه با پایگاه داده ارتباط برقرار کنه
قبل از هر کاری connection string مربوط رو کنترل کن

ممنون .
connectio string رو از كجا درست كنم ؟؟
از web.config كه جزئ فايل هاي خودم هست يا از اون كه تو Cpanel هست ؟؟
چون اوني كه تو Cpanel هست فقط براي asp.net 2 كار مي كنه و من چون با asp.net 1.1 نوشتم ور‍ن اونو به 1.1 تغيير دادم و ديگه جايي براي وارد كردن connection string نداره ...
:13: مشكل چيه ؟ راهنمايي لطفا

hamidreza_buddy
24-04-2007, 23:16
mode رو off کن.
سایت رو کامپایل کردی؟
شاخۀ bin که توش dll ها هستن وجود داره؟

venlo
24-04-2007, 23:23
mode رو همون موقع off كردم چون تاثيري نداشت.
سايت رو كامپايل كنم ؟‌چه جوري ؟ نمي فهمم منظورت رو .... يعني رو لوكال ؟؟
يه فولدر فقط بود به نام cgi-bin كه dll ها رو اونجا گذاشتم ... پوشه ديگه اي به اسم bin نبود.

hamidreza_buddy
24-04-2007, 23:57
فک کردم با asp.net 2.0 کار می کنی. کامپایل واسه 2.0 به بالاس.
خودم تا حالا با همچین مشکلی بر نخوردم.
میشه بگی چه dll هایی داری؟(نامشون)
یکی از دلایل این خطا اینه که نمی تونه dll ها رو پیدا کنه.
یک شاخۀ bin بساز و dll هارو کپی کن توش. اگه نشد کپی کن توی شاخۀ اصلی.

حواست باشه که Inherits="nemoone1.Global رو درست نوشته باشی (nemoone1 رو. ممکنه Nemoone1 باشه)
آخر سر هم اگه نشد زنگ بزن به host و بشون مشکلو بگو. واحد پشتیبانی دارن و مشکلتو سریع حل می کنن.
چون ممکنه مشکل از تنظیمات IIS اونا باشه.

hamidreza_buddy
25-04-2007, 00:10
اینجا رو نگاه بنداز:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واسشون این مشکل پیش اومده و اونجا گفتن.
مثلاً پاک کردن dll ها و ReBuild کردن.
و یا تغییر نام cgi-bin به bin. (فایل های dll باید تو این باشن)
تنظیمات IIS
و ...

venlo
25-04-2007, 00:13
فک کردم با asp.net 2.0 کار می کنی. کامپایل واسه 2.0 به بالاس.
خودم تا حالا با همچین مشکلی بر نخوردم.
میشه بگی چه dll هایی داری؟(نامشون)
یکی از دلایل این خطا اینه که نمی تونه dll ها رو پیدا کنه.
یک شاخۀ bin بساز و dll هارو کپی کن توش. اگه نشد کپی کن توی شاخۀ اصلی.

حواست باشه که Inherits="nemoone1.Global رو درست نوشته باشی (nemoone1 رو. ممکنه Nemoone1 باشه)
آخر سر هم اگه نشد زنگ بزن به host و بشون مشکلو بگو. واحد پشتیبانی دارن و مشکلتو سریع حل می کنن.
چون ممکنه مشکل از تنظیمات IIS اونا باشه.

نه با 1.1 كار مي كنم.
ببين بذار يه چيزي بگم .
من تو كامپيوتر خودم ( لوكال هاست ) يه پوشه دارم به اسم nemoone1 همون كه در واقع webapplication هست و فايل ها ذخيره مي شه ...
من فايل هاي اين پوشه ( نه به همراه خود پوشه ) رو ريختم تو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
dll ها كه هم كه گفتم ريختم تو cgi-bin - حالا شما مي گي پوشه bin كجا بسازم ؟‌ توي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؟؟
اسم dll كه دارم اينه :‌ nemoone1.dll

hamidreza_buddy
25-04-2007, 00:21
دقیق نمی دونم ولی مشکل از dll هست.
امتحان کن ببین چی میشه!
یه بار توی شاخۀ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه شاخۀ bin بساز و dll رو توش کپی کن.
اگه نشد! شاخۀ cgi-bin رو به bin تغییر نام بده. اگه خراب شد برش گردون!

Tarahan-Web
25-04-2007, 14:11
Connection String یعنی مسیری که صفحه شما با دیتا بیس ارتباط برقرار میکنه
من این فایلمو تویه یه کلاس نوشتم که تویه هر کاری دیگه لازم نیست که دوباره از نو شروع به تعریف متغیر ها بکنم ( مثلا Open connection , close connection , connection string , . . . ) فقط این کلاس رو تویه پروژه جدید کپی میکنم و هرجایی که لازم باشه فراخوانی میکنم

الان هم شما ببین که مسیر ارتباط با پایگاه داده رو کجا نوشتی اول اونو چک کن
دوما فایلهاتو قبل از آپلود Publish کن که سورس برنامت در دسترس دیگران نباشه