PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Inception مهندسی نرم افزار

Mitibob
30-10-2006, 03:27
من سعی کردم یک سیستم جامع امنیتی بنویسم. کارمون Inception 3 تا هم برنامه نویس دارم روزی 4 ساعت باید کار رو 3 ماهه تحویل بدم! از SQL Server auth استفتده کنم یا از Windows auth ؟ اگر می نونین جواب بدین اطلاعات بیشتری هم می زارم در ضمن اینکه سیستم ما رو c# پیاده شده. مشکل اصلی اینه که راه C# اجراش چقدر طول می کشه؟ برای هر کدوم از انتخاب ها؟

someone
31-10-2006, 14:27
سلام.
خيلي خوشحال شدم وقتي ديدم تو اين forum ثبت نام كرديد.
بايد بگم كه مسلما جواب سوال رو خودتون ميدونيد.
میدونم به RUP كاملا مسلط هستيد.
وقتي در مرحله ي Inception هستيد معمولا ريسك های پروژه , سود و زيانش , انتخاب IDE و زبان براي
توسعه وغيره ....وچنين مسائلي در اون مطرح ميشه.
يجاي سوالتون به نظرم مورد داشت.
(البته ميبخشيد اين طوري ميگم چون ميدونم شما رو اين بحث ها مسلط هستيد.)
تو مرحله Inception شما بيشتر به مهندس نرم افزار (كسي كه به RUP یا UML مسلط و ديدي هم در زمينه برنامه نويسي داشته باشه) احتاج داريد تا برنامه نويس. مسلما اگه همكاراتون فقط Coder هستند تو مرحله inception نميتونن كمك زيادي به شما كنن. بيشتر تو مرحله ي Construction و حدودي تو مرحله ي Elaboration ميتونن مفيد باشن. راستی همونطور که میدونید این پروژه در حال انجام هست.اگه خواستيد ميتونم اطلاعاتي در باره ي شركتي كه داره اين كار رو انجام ميده در اختيارتون بذارم.
ضمنا به نظر من از SQL Server Authentication بايد استفاده كنيد. براياينكه بتونيد مقايسه بهتري بين win auth و sql auth
باشيد ميتونيد به link زير مراجعه كنيد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون.

Mitibob
01-11-2006, 01:18
ممنونم. خیلی راهنمایی تون به جا بود. حیف که اینجا نمی شه به پاسخ ها Rate داد. من از 10 به شما 9 می دم.

Mitibob
01-11-2006, 01:20
راهنمایی هاتون خیلی به جا بود. از لینک ها استفاده کردم. حیف اینجا Rate نداره من از 10 به شما 9 میدم.
راستی اسم شرکت رو Email کنین.

someone
01-11-2006, 03:35
ممنون از شما. خوشحال ميشم اگه بتونم كمكي كرده باشم.
اسم شركت رو براتون ميل كردم.