PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك در مورد چند برنامه با C

hashem_wolf
29-10-2006, 01:11
یه چند تا سوال از سی هست هرکی میتونه لطفا جواب بده به من! ممنون میشم!!!!!!!!!!!!!! :biggrin:

================================================== ==========
س1=برنامهای بنویسید که یک عدد اعشاری را دریافت و مشخص کند چند عدد صحیح و چند عدد اعشار داریم؟؟؟
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
س2=برنامه ای بنویسید که 10سطر از مثلث خیام پاسکال را با همان فرو چاپ کند؟؟؟#######@***
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
س3=برنامه ای بنویسد که نام و نمره تعدادی دانشجو را از ورودی دریافت ونام وبالاترین نمره را چاپ کند---
2نفر که ماکسیم نمرات را دارد اعلام کند!!!
================================================== ===============
هرکی بلده یه کمکی به ما بکنه مخصوصا س 2 روووووو!! :blush:

soheil1366
29-10-2006, 21:02
سلام
به نظر مياد اينها مقشهاي شب معلمتونه
بشين و روشون فكر كن ولي در مورد سوال عدد اعشاري مفصلا در تاپيك زيري بحث شده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن گفتي مخصوصا سوال 2 ولي همون سوال 1 كلي پيچيدست

Mitibob
30-10-2006, 02:45
من می تونم کد این سوالات رو در اختیارت قرار بدم ولی چون انتفاعیه اینجا این کار رو نمی کنم. به من Email بزن. :)

hashem_wolf
31-10-2006, 14:45
حاشيه زياد ميريد يا جواب يا هيچي !! فروم براي سوال جواب و نظر در مورد سوال هست مگه غير اين است؟؟؟

someone
31-10-2006, 15:02
حاشيه زياد ميريد يا جواب يا هيچي !! فروم براي سوال جواب و نظر در مورد سوال هست مگه غير اين است؟؟؟

سلام دوست عزيز.
شما اينجا پروژه تون رو در خواست كرديد. شما خودتون بايد برنامه رو بنويسيد.
اگه موقع نوشتن برنامه براتون مشكلي پيش اومد متونيد مشكل رو مطرح كنيد و
مطمئن باشيد همه كمكتون ميكنن.
در مورد برنامه هايي كه خواستيد بايد اضافه كنم كه خيلي ساده هستند و اين كه كسي جواب
نميده به همون دليلي هست كه گفتم. شما برنامه ها رو سفارش داديد.
به همين دليل هست كه اين پاسخها داده شدند:

من می تونم کد این سوالات رو در اختیارت قرار بدم ولی چون انتفاعیه اینجا این کار رو نمی کنم.

يا

بشين و روشون فكر كن

شما خودتون شروع كنيد.مطمئن باشيد اينجا همه كمكتون ميكنن.