PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جدول سودکو

Hazy
28-10-2006, 20:12
بدو بيا حل كن !!!!!
واسه ان هاي كه نه مي دونن چه جوري حل مي شه تمامي اعداد از 1 تا 9 بايد در جدول ها 3*3 يكبار و همچنين در ستون هاي عمودي و افقي يكبار تكرار شود :biggrin:

Hazy
28-10-2006, 20:14
اوليشو راحت گذاشتم تقريباً حل شده است!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hazy
28-10-2006, 20:23
اينم يكي ديگه اولياش آسونه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hazy
30-10-2006, 20:05
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جواب اوليش !!! دوميش راحت تره

Hazy
03-11-2006, 16:20

Hazy
07-11-2006, 17:45
اين جدول ها به چه دردي ميخوره؟
سودكو يكي از ابزارهاي است كه تمام ذهن رو بكار ميگيره و باعث ورزيده شدن ذهن ميشه

eh_mn
03-12-2006, 22:29
سلام

اين برنامه شامل مجموعه اي از جدولهاي سودكو است.
برنامه sudoku را از اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دريافت كنيد.

Hazy
25-02-2007, 15:13
سلام

اين برنامه شامل مجموعه اي از جدولهاي سودكو است.
برنامه sudoku را از اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دريافت كنيد.
سلام دستت درد نكنه ولي اين فاي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ل رو هم براي اجرا مي خواد

m_honarmand_j
02-03-2007, 00:01
من به این بازی خیلی علاقه دارم اگه میشه یکی اموزش بزاره خیلی خوب میشه لطفا اموزش رو بزار دوست عزیز ممنون میشم

سلام
دوست عزیز فکر نکنم جایی بشه آموزشی در این باره پیدا کرد . برای حل این بازی یک کم باید به نظر من الگوریتمی فکر کرد تا بشه مرحله به مرحله پیش رفت .
در هرخونه اول باید اون اعدادی را که می شه نوشت رو در نظر گرفت . اگه خونه پیدابشه که فقط یک جواب در اون خونه بشه نوشت ( یعنی عددی که با بقیه ی خونه ها بسازه) اون عدد و می گذاریم وگرنه موردی باید امتحان کرد . تقریبا اگه کسی بخواد همین جوری این بازی ها رو حل کنه این بهترین کاره و در جدول هایی که خیلی سخت نسیتند این بهترین کاره . ولی اگه جدول کمی مشکل تر شد من پیشنهاد می کنم که اول قصیه ی فیلیپ هال معروف به قضیه ی ازدواج و مطالعه کنید که در مورد جورسازی است . به نظر من این قضیه ی می تواند در حل این بازی کمک زیادی بکنه . من راه حل دیگه ای سراغ ندارم و فکر کنم اگر کسی مقداری تمرین بکنه کم کم چشمش به این بازی عادت می کند و به طور خودکار جواب ها رو پیدا می کنه .
(دوستان به اتاق ترکیبیات هم سر بزنید):rolleye:

_H2_
05-03-2007, 13:58
سلام
دوستان عزیز!
من برنامه نویس هستم و دارم به سفارش یک بنده خدایی برنامه نرم افزاری برای حل این جدول طراحی میکنم.
بد نیست بدونید که فعلاَ در مراحل آزمایش ظرف کمتر از 4 صدم ثانیه جواب را میدهد.

Hazy
06-03-2007, 22:04
سلام
دوستان عزیز!
من برنامه نویس هستم و دارم به سفارش یک بنده خدایی برنامه نرم افزاری برای حل این جدول طراحی میکنم.
بد نیست بدونید که فعلاَ در مراحل آزمایش ظرف کمتر از 4 صدم ثانیه جواب را میدهد.
خوب اگه ميشه واسه ما هم بزاريش كه خوب ميشه!!!!!!!!!!

_H2_
07-03-2007, 13:04
خوب اگه ميشه واسه ما هم بزاريش كه خوب ميشه!!!!!!!!!!

سلام
ما مخلص همه ریاضیدان ها هستیم، خودم هم به نوعی عاشق ریاضی هستم. :)
ولی مشکلاتی وجود دارد.
1 - برنامه هنوز در حال تکمیل است، به سفارش همون بنده خدا برنامه باید بتواند چند زبانی باشد (فارسی، انگلیسی و...) که حدود 90 در صد این مشکل حل شده

2 - باز هم برنامه ناقص است و فقط توانایی حل جداولی با ابعاد 4 و 9 و 16 و 25 را دارد (می دانید چه رابطه ای دارند!) و هنوز نمیتواند سودوکوهای مثلاَ 12 تایی را حل کند.

3 - من برنامه را نوشته ام ولی همان طور که گفتم مال من نیست.

اما اگر تمام شد، خبرتان میکنم.

Hazy
07-03-2007, 14:05
سلام
ما مخلص همه ریاضیدان ها هستیم، خودم هم به نوعی عاشق ریاضی هستم. :)
ولی مشکلاتی وجود دارد.
1 - برنامه هنوز در حال تکمیل است، به سفارش همون بنده خدا برنامه باید بتواند چند زبانی باشد (فارسی، انگلیسی و...) که حدود 90 در صد این مشکل حل شده

2 - باز هم برنامه ناقص است و فقط توانایی حل جداولی با ابعاد 4 و 9 و 16 و 25 را دارد (می دانید چه رابطه ای دارند!) و هنوز نمیتواند سودوکوهای مثلاَ 12 تایی را حل کند.

3 - من برنامه را نوشته ام ولی همان طور که گفتم مال من نیست.

اما اگر تمام شد، خبرتان میکنم.
اولاٌ ما بيشتر!!!
2-هر زبوني باشه ما قبول دارم!!!!:tongue:
2-خوب سعي كن درستش كن!!!:happy:
3-خوب يكي هم براي خوت بنويس!!!!:cool:
ياد نره ما رو خبر كني ها!!!!

_H2_
07-03-2007, 14:43
3-خوب يكي هم براي خوت بنويس!!!!:cool:

سلام
دوست عزیز، یک فکرهایی کرده ام، من به اون بنده خدا قول EXE داده ام ولی قول چیز دیگه ای ندادم.
پس میشه یه چیزی باشه از خودم که فقط EXE نباشه!!! :blink:

یک هفته وقت بده! :)
فعلاَ بای! :blink:

_H2_
14-03-2007, 16:15
یک هفته وقت بده! :)
فعلاَ بای! :blink:

سلام
یک برنامه نویس عاشق ریاضی و قولش!
دیشب تا ساعت 5/2 بیدار بود و بالاخر یک نسخه آزمایش آنلاین تهیه کردم.
البته جمعه 100 ها خط از کدهایش را تغییر دادم و حالا میتواند تمام سودوکوهای مربعی دو بعدی را حل کند، ولی متاسفانه مکانیزم قطری اش خراب شد، انشا ا... اگر باز وقت کردم ایرادش را پیدا میکنم. فعلاَ جواب سودوکوهای قطری را نمیدهد. (زدیم چشش را کور کردیم! :sad: )
راستی این Hosting سایتمان از این سه تا صد تومانی ها است! ;) یک دفعه به خاطر سکه بهار آزادی هجوم نبرید، سایت بترکد! :blink:
راستی حالا که میگن برای حل سودوکوها مجلات سکه میدن! ما که تمام سودوکوهای حال و آینده را ندیده حل کردیم کسی نیست سکه بده! :blink:
انشاا... بروبچ سکه گرفتند میدن ما هم باش یک عکس بندازیم! یا حداقل عکس ر ا ایمیل کنند دلمان خوش باشد! :blink:

Hazy
16-03-2007, 20:51
مرسي ولي آفلاين شو نداري!!!

_H2_
17-03-2007, 10:40
سلام
دوست عزیز، همانطور که گفتم نمونه اجرایی EXE هنوز آماده نیست و متاسفانه متعلق به من نیست.
اما سعی میکنم، امکانت نمونه online را در حد امکان زیاد کنم.
Open
Save
Image
و ...

shahedi
18-01-2008, 18:50
راهنمای حل جدول سودکو
دوست عزیز حل کننده ی برنامه ی سودکو که زیاده اینو دانلود کن و حالشو ببر:
دانلود حل کننده ی سودکو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])