PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پروزه همیاری به بخش ادیت پچ ریسیور استارست (ست ست)

WBS
27-10-2006, 21:23
با سلام
نمی دونم آیا جاش اینجاس یا نه! اما چون پچ ریسیور مورد نظر من در زبان سی نوشته شده گفتم اینجا مطرح کنم! ما با دستکاری در فایل باینری (همون پچ) می خوایم مدل آی دی اون رو تغییر بدیم (a136 => E124) ولی بعد از انجام این کار ریسیور ارور چک سام می دهد!(یعنی ارور از سمت لودر هست که فایل رو به ریسیور ارسال می کند) حالا سوال من این هست این چک سام را چگونه می توان آن را یافت ؟ و متناسب با یر آن را تغییر داد؟
در ضمن یه سوال دیگه هم داشتم آیا میشه فایل باینری رو به نوعی دیکامپایل کرد به سورس زبون سی؟ یا آیا کسی سورسی برای سیستم عامل ریسیور داره؟
اینم نمونه از پچ ریسیور مورد نظر:
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
User:sat
Pass:files

در هر صورت من از یک فوروم ماهواره مزاحم میشم چون شما اساتید در این زمینه بیش تر وارد هستید از شما کمک می خوام! در ضمن با ادیتور 010 و همچنین Hex Editor تست کردیم ولی نشد! حتی با چک سام کریتور خودشون هم درست نشد!
به طور مثال عرض می کنم برای ریسیور استرانگ چک سام از نوع 16 بایتی هست و با همین نرم افزار های 010 و ... میشه اون رو محاسبه و جایگزین کرد! حالا کسی نحوه محاسبه چک سام این نوع ریسیور رو نمی دونه؟؟

با تشکر :blush:

WBS
27-10-2006, 22:02
برای دانلود پچ آدرس رو کپی و بعد پیست کنید و بر روش کلیک نکنید!!

Royasha
07-11-2006, 02:00
با درود
دوست گرامی ... شما مطمئن استید که پچ ----- شما به زبان سی نبشته شده است ؟؟؟؟ !!!!
عزیزم ادیتورهایی که نامبردید چک سام مورد نگر شما را نمیدهد !