PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گفتمان پيرامون (( فقط كا 750 ))

SIMON137
27-10-2006, 19:06
خب دوستان اين جا محل گفتگو در مورد كا 750 است........
هر كسي سوالي داره مي تونه مطرح كنه ............
اگر من جوابشو مي دونستم مخلصتون هم هستم جوابشو مي گم ولي اگر ندونستم دوستان ديگه كه مي دونن.
هر چيزي كه خواستين : تم , بازي , برنامه و..... بگين من تا اون جايي كه بتونم براي دانلود ميگذارم .
و اينكه من هر پنجشنبه به p30world سر مي زنم.اين رو گفتم كه يك موقع وقتتون رو تلف نكنين و حي سر بزنين بگين چي شد!!!......
دوستدار همتون simon137
:rolleye: :rolleye: :rolleye: ;) ;) ;)

Green_life
27-10-2006, 19:19
سلام

عزيز شما ابتدا تو انجمن يه سرچي ميكردي بعد تاپيك ميزدي
در مورد ك750 فراوان هست

SIMON137
28-10-2006, 14:28
دوست عزيزم ممنون از اين كه اين رو گفتي مرسي
ولي اين تاپيك روزدم چون فقط و فقط و فقط درمورد كا 750 بحث بشه نه درمورد گوشي هاي ديگر و بحت كامل است
يعني راجع به تمامي امكانات و ... گوشي

و باز هم از گوشزدت متشكرم..... :) :blush:

nazi_metal
28-10-2006, 15:07
فکر کنم من اولین کسی هستم که میخوام تو این اینجا مشکلم رو بگم

نمیدونم چرا گوشی من صداش خیلی کمه
اگه دوستان چیزی میدونن و میتونن کمک کنن
از من دریغ نکنن
نیاز من فوری فوری

Mehdi_Full
28-10-2006, 18:29
فکر کنم من اولین کسی هستم که میخوام تو این اینجا مشکلم رو بگم
نمیدونم چرا گوشی من صداش خیلی کمه
اگه دوستان چیزی میدونن و میتونن کمک کنن
از من دریغ نکنن
نیاز من فوری فوری
نازي جان عضويت جديدت رو تبريك ميگم :)
دوست من شما وقتي كه داري آهنگ گوشي ميدي روي More (بيشتر) كليك كن بعد توي قسمت اكولايزر برو و تمامش رو تا آخر بده بالا مطمئنا اين مورد رو تنظيم نكردي :happy:
در ضمن سوالاتت رو از اين به بعد تو اين تاپيك مطرح كن . ممنون :)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nazi_metal
29-10-2006, 07:41
نازي جان عضويت جديدت رو تبريك ميگم :)
دوست من شما وقتي كه داري آهنگ گوشي ميدي روي More (بيشتر) كليك كن بعد توي قسمت اكولايزر برو و تمامش رو تا آخر بده بالا مطمئنا اين مورد رو تنظيم نكردي :happy:
در ضمن سوالاتت رو از اين به بعد تو اين تاپيك مطرح كن . ممنون :)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون از كمكي كه كردي خيلي خيلي بهتر شد

amin-se
29-10-2006, 12:11
و یه مشکل هم برای من:
اس ام اس های من روی سیم کارت ذخیره میشه و بعد از یکی دو روز مموری سیم کارت پر میشه ... !
چطوری میتونم کاری کنم که اس ام اس ها یه جای دیگه ذخیره بشه؟؟؟

SIMON137
02-11-2006, 14:37
و یه مشکل هم برای من:
اس ام اس های من روی سیم کارت ذخیره میشه و بعد از یکی دو روز مموری سیم کارت پر میشه ... !
چطوری میتونم کاری کنم که اس ام اس ها یه جای دیگه ذخیره بشه؟؟؟

سلام دوست عزيزم . براي اينكار شما فقط مي توني شماره هاي خودتو روي مموري داخلي گوشيت ذخيره كني.
براي اينكار:
1.به منوي Contacts گوشيت برو
2.بعد گزينه ي Options رو انتخاب كن.
3.در منوي Options گزينه ي Advanced رو انتخاب كن.
4.در منوي Advanced گزينه ي Default contacts رو انتخاب كن.
5.در منوي Default contacts مي توني انتخاب كني كه شماره هات كجا ذخيره بشه :blush: :happy: ;)

hamid_3068
02-11-2006, 19:12
چطوری می شه مدت زمانی رو که گوشی به حالت اسلیپ میره تغییر داد؟یعنی بیشترش کرد

zelda
02-11-2006, 19:56
من نمی دونم چرا جوی استیک گوشیم تازگی ها ایراد پیدا کرده. مال دوستانم هم همینطور شده بود. مال شما چی و ایکه چکار باید بکنم؟

amin-se
03-11-2006, 13:23
سلام دوست عزيزم . براي اينكار شما فقط مي توني شماره هاي خودتو روي مموري داخلي گوشيت ذخيره كني.
براي اينكار:
1.به منوي Contacts گوشيت برو
2.بعد گزينه ي Options رو انتخاب كن.
3.در منوي Options گزينه ي Advanced رو انتخاب كن.
4.در منوي Advanced گزينه ي Default contacts رو انتخاب كن.
5.در منوي Default contacts مي توني انتخاب كني كه شماره هات كجا ذخيره بشه :blush: :happy: ;)

سلام ممنون از توضیحاتت.
این کارو کردم ولی باز هم درست نشد.
وقتی یه اس ام اس رو ذخیره میکنم پیام میده که :( وضعیت سیم کارت:2% پر)
حالا میگی چیکار کنم؟

blackface
03-11-2006, 17:08
سلام دوستان :)
من بعد از حدود 2 ماه بازديد از انجمن موبايل بخصوص كلوپ سوني اريكسون امروز عضو انجمن شدم
اگر جسارت نباشه ميخواستم اين تايپك رو فعال تر بكنيم و مسايل k750 رو در اينجا مطرح كنيم
بنظر من k750 يكي از بهترين و پر طرفدارترين گوشيهاي سوني اريكسون هست و مسايل مرتبط با اين گوشي خيلي زياده . پس اگر يك تایپك مخصوص و كامل داشته باشه بهتره .

از بزركتر هاي انجمن بابت جسارت اين عضو جديد عذر خواهي مبكنم :blush:

---------------
آآآآه ه ه ای زندکی منم که هنوز با همه پوچیم از تو لبریزم

MatinCracker
04-11-2006, 01:30
یک مشکل بسیار وحشتناک برای من !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
گوشی اصلا به کامپيوتر وصل نميشود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
من تازگی ی k750i خريدم ولی از روز اول نتونستم اونو با USB به سيستم وصل کنم . هر چی برنامه و driver توی سی دی داشت
ريختم ولی نشد که نشد.فقط هر وقت گوشی را با کابل به سیستم ميزنم کنار ساعت ویندوز پیغام Low Power Surge On Hub Port
ميدهد و کار ديگری نميکند . گوشی و کابل هر دو سالمند چون رو سیستم دیگه تست کردم کار کرد . ويندوز من XP sp2 است.
احتمالا USB سیستم مشکل ندارد چون پرينتر من را شناخت ...
لطفا اگر میتونید کمک کنيد ...

با تشکر فراوان

babakpilot
04-11-2006, 19:02
عزيز جون . منم مشكل شما رو داشتم
برو سايت اصلي سوني اريكسون . بعدش توي نرم افزارهاي k750 نرم افزار درايور رو پيدا كن و دانلودش كن مشكلت حل ميشه

fujin
04-11-2006, 22:08
آقا ما يه k750i داريم رو فايلهاي صدا كه ميرم و استفاده به عنوان رو كه ميزنيم گوش خاموش ميشه و دوباره روشن ميشه
يه بار مستر ريستش كردم درست شد بد كه دوباره صدا ريختم توش و تم رو عوض كردم بعد از چند وقت دوباره اينجوري شد
نرم افزارشم R1CA021 هستش
به نظر شما مشكل چيه ؟

babakpilot
11-11-2006, 07:41
آقا يه سوال دارم
آيا k750i اين قابليت رو نداره كه موقع عكس گرفتن فلاش بزنه ؟ نه اينكه چراغ فلاش دائم روشن بشه . منظورم اينكه درست موقع فشار دادن دگمه عكس , فلاش روشن بشه ؟
با تشكر

wood56
11-11-2006, 18:39
با سلام
1- در مورد مستر ريست(master reset) هر چی میدونید بگید( اصلاً چیه؟ به چه کاری می آید و هنگامی که از این گزینه استفاده می کنیم چه اتفاقی در گوشی رخ می دهد؟ آیا گوشی فرمت می شود؟)
2- چطوری میشه یه گوشی k750 را که فارسی ساز نداره به فارسی تبدیل کنیم؟ لطفا توضیح بدید.

با تشکر

ali_ab
18-10-2007, 23:29
با عرض سلام به دوستان عزيز

گوشي من( k750) بعضي وقتها خود به خود خاموش ميكنه . ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد ايراد از كجاست.:41:

با تشكر

موفق و مويد باشيد

B L A S T E R
18-10-2007, 23:57
این گوشی خودش کلوپ داره .

mogtabaali
19-10-2007, 20:52
سلام چطور میشه صدای اسپیکر را افزایش داد

متشکرم

iman_s
20-10-2007, 00:16
به جون خودم این گوشی واسه خودش کلوپ داره و از فعالترین کلوپهای انجمن هست. خواهشن تاپیک بیخودی باز نکنید و تو همون تاپیک خودش ادامه بدید.اینم لینکش که در بالای انجمن خیلی تابلو هست:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید