PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالاخره gskill هم رسید

kakihot
27-10-2006, 13:40
سلام این تاپیک جنبه تبلیغات نداره و فقط جهت اطلاع رسانی میباشد

این رمها در حال حاضر موجود هست

ابی آسمانی 512/800/4.4.4.12
قرمز 512/800/5.5.5.15

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hiwa_it
27-10-2006, 15:37
من از سری سیاه bhz استفاده میکنم واقعا کارشون حرف نداره و بعد از cellshock در اوور کلاک حرف اول رو میزنن
cellshock المانی هست مثل gskill و لاقل میشه اطمینان کرد که چینی نیستند و یا مو نتاژ چین نیستند

kakihot
27-10-2006, 17:40
دوستان لطفا جهت اگاهي از قيمت ها پيغام خصوصي بذاريد

Mirage
27-10-2006, 18:12
من كه نوع‌هاي مرغوب چيني رو به اين مارك ترجيح مي‌دم.

rax
27-10-2006, 20:22
من از سری سیاه bhz استفاده میکنم واقعا کارشون حرف نداره و بعد از cellshock در اوور کلاک حرف اول رو میزنن
cellshock المانی هست مثل gskill و لاقل میشه اطمینان کرد که چینی نیستند و یا مو نتاژ چین نیستند

سل شاک؟؟؟ اور کلاک؟؟ اتفاقا همه فروم بازای انور و ریویو نگار ها مینالن ازش..من هر جا رو نگاه کردم با 2.3 ولت تا 1024 بالا امده بود..در حالی که تیم تا 1300 راحت بالا میاد....

ولی سینک بزرگ و جالبی داره این سل شاک...خوراک بروبکسه هاردویر لوکس...

اورکلاکر جز تیم سراغ برند دیگه نمیره...

rax
27-10-2006, 20:24
من كه نوع‌هاي مرغوب چيني رو به اين مارك ترجيح مي‌دم.

مثلا چه برند هایی؟؟؟

rax
27-10-2006, 20:30
اتفاقا از سل شاک یادم افتاد چند روز پیش یه ریویو دیدم که اخرشم نفهمیدم با اینکه هیچ نکته خاصی نبود چرا اوارد گرفته بود از همشهریاش..:

در مورد اورش هم نکته خاصی ندیدم..تو بیم میکرون های GHM از همه پایینتر تقریبا..ختی از رم خودتون..میشه گفت رم خودتون به مراتب بهتره..البته ماشکین هم تو GHM واقعا عالیه..

kakihot
13-11-2006, 18:48
احتملا شنبه یا یکشنبه از gskill مدل hz هم می آید که چیپ هاش میکرون سری d9 هست و مخصوص over بازها اینم عکسش

Capacity 512MB (512MB x 1) / 1GB (1GB x 1)
Speed 1000MHz DDR2 (PC2-8000)
CAS Latency CL 4-4-4-5
Test Voltage 2.2~2.4 Volts
PCB 6 Layers PCB
Registered/Unbuffered Unbuffered
Error Checking Non-ECC
Type 240-pin DIMM
Warranty Lifetime

kakihot
13-11-2006, 18:49
اینم یه مدل جدید هست با تایمینگ 5.5.5.15 و باس 800

Capacity 512MB (512MB x 1) / 1GB (1GB x 1)
Speed 800MHz DDR2 (PC2-6400)
CAS Latency CL 5-5-5-15
Test Voltage 1.9~2.0 Volts
PCB 6 Layers PCB
Registered/Unbuffered Unbuffered
Error Checking Non-ECC
Type 240-pin DIMM
Warranty Lifetime

Mirage
13-11-2006, 23:18
مثلا چه برند هایی؟؟؟
مال خودم اينه
Apacer
Speed 667MHz DDR2 (PC-5300)
CL 5-5-5-15

rax
14-11-2006, 03:22
مال خودم اينه
Apacer
CL 5-5-5-15

میتونی تو سایت خود اپیسر نمونشو نشون بدی؟؟؟ ;)

hiwa_it
14-11-2006, 13:44
نوشته شده توسط Mirage
مال خودم اينه
Apacer

مقایسه Apacer با Gskill وجود نداره اینورا که Apacer چیزی نداره ولی من به سایتش نگاه کردم یه مدل داشت بدک نبود از نظر مشخصات

ولی بازم قابل مقایسه نیست

hiwa_it
14-11-2006, 13:50
mirage یه سر بزن

Mirage
14-11-2006, 14:02
اينم مشخصات رم‌هاي Apacer

رم قبليم Apacer 533 بود كه هميشه روي 667 اوركلاك بود.

Mirage
14-11-2006, 14:49

hiwa_it
14-11-2006, 16:24
همینی یه شرکت ایرانی این رو بنویسه واسه من جواب هست ت ته خط رو خوندم
رمهایی که اینها قبول دارن فقط یک سری رمهای نرمال برای یوزر های خانگی هستند
شما دیگه چرا قبول داری ?

Mirage
14-11-2006, 18:49
همینی یه شرکت ایرانی این رو بنویسه واسه من جواب هست ت ته خط رو خوندم
رمهایی که اینها قبول دارن فقط یک سری رمهای نرمال برای یوزر های خانگی هستند
شما دیگه چرا قبول داری ?
خوب منم يوزر خانگي هستم.
و افتخار مي‌كنم كه از نوع رم‌هاي درجه يك بازار استفاده مي‌كنم، نه رم هاي درجه‌ 2 و 3.

يقينا از رم gskill بدم نمياد.

شما كه از رم‌هاي gskill استفاده مي‌كنيد، شخصا چه تفاوتي رو احساس كردين[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و
نمودارها و مقايساتي رو ديدم اما، آيا واقعا در عمل تاثير دارد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hiwa_it
14-11-2006, 19:06
100% عزیز کاملا حس میشه ،تا کار شما با رم چی باشه

kakihot
14-11-2006, 19:15
یعنی شما این مزخرفات رو قبول میکنید؟
از کجا میشه برای رم عمر تعیین کرد ؟
شما یه رم به من بده اور میکنم با ولتاژ 10 ساعت بعد بیا سوختشو تحویل بگیر
به نظر من یک کلمه از حرف های بالا تخصصی نیست .نظر دوستان رو هم خواهیم شنید
editor این مقاله فرق blitz رو با blitx نمیدونه تازه اگر هم بدونه خنده دار هست چون اصلا چیزی به این نام وجود نداره
و آقای rax سازنده این چیپها رو میشناسن که بهتون میگن
و کار برادران ساقی بود که با همکاری(البته از نوع دزدی) با شرکت adata این کارو انجام دادن

یه مقداری بیشتر دقت کنیم تا حیف نون نشیم لااقل

Mirage
14-11-2006, 20:41
100% عزیز کاملا حس میشه ،تا کار شما با رم چی باشه
منظورم در عمل بود.

لطفا با دليل بيان كنيد.

rax
14-11-2006, 20:41
اينم مشخصات رم‌هاي Apacer

رم قبليم Apacer 533 بود كه هميشه روي 667 اوركلاك بود.
دوست عزیز...من وقتی چیزی رو از کسی میخوام با قصد و نیت قبلی میخوام...
من نمیگم رم شما مشگلی داره..یا حتی از نظر PCBو یا اور و یا هر مورد فنی دیگه کم میاره..ولی خودت روت شد بری سایت اپیسر رو نیگا کنی ببینی رمت اونجا نیست..

رم شما اینه ایا:

یا اینه:

اون نوشته سازگار مزخرفاتی بیش نیست...

نه اینکه من بگم چیزی بده یا خوبه..اصلا برام مهم نیست..خودمم واسه اطلاع AM1 دارم استفاده میکنم..

یه تاپیک در مورد رم زدم..اونجا توضیح دادم معیار رم درجه 1 و پایینتر چیه..اپیسر هم رده خوب داره جی اسکیل هم همینطور...

شما اگه قراره مقایسه کنی سری Value اپیسر رو با سری Value جی اسکیل مقایسه کن..نه رم اکستریم رو با رم ولیو..

در مورد رمها و مقایسشون و چیپشون هر سوالی باشه جواب میدم..تقریبا سازنده همه رمها مشخصه...

ولی این نوشته سازگار واقعا خنده داره...اینا انقدر نفهمن که نمیدونن KVR مخفف پارت نامبر کینگه.. :laughing:
و میکرون رمهای تجاریشو اسم کروشال میزاره.. :laughing:

Gabana
14-11-2006, 20:58
آقا من اينجا نمي دونم بحث چي بود ..
اما در مورد سازگار ارقام ..
من هم چند مورد سوتي بسيار عجيب تو نوشته هاشون ديدم - اينا اصلا تخصصي حرف نمي زنن كاملا مشخصه كه حرفاشون براي بازار گرمي بوده /.

Mirage
14-11-2006, 21:13
آقا من اينجا نمي دونم بحث چي بود ..
اما در مورد سازگار ارقام ..
من هم چند مورد سوتي بسيار عجيب تو نوشته هاشون ديدم - اينا اصلا تخصصي حرف نمي زنن كاملا مشخصه كه حرفاشون براي بازار گرمي بوده /.
حدف اصليشون از اون خبرنامه تبليغه

ولي رم‌‌هاي Apacer بر خلاف نا معروفي مارك بسيار خوبي هستند و من تا به حال مشكل دار نديدم

حتي همون AM1 هم به ندرت مشكل دار ديدم

از کجا میشه برای رم عمر تعیین کرد ؟
البته عمر تقريبي دارن و معمولا رم‌هايي مشكل اساسي دارند كه دست دوم هستند

Gabana
14-11-2006, 21:28
درسته عمر رو مي تونن تعريف كنن - ولي باز هم اين يه تعريف تئوري محسوب ميشه
خصوصا براي حافظه هاي نيمه هادي يا همون Dram ها به راحتي زمان عمر مفيد - زمان پيدايش اولين خطا و .. رو تعريف مي كنن /.

Mirage
14-11-2006, 21:29
ولی این نوشته سازگار واقعا خنده داره...اینا انقدر نفهمن که نمیدونن KVR مخفف پارت نامبر کینگه..
و میکرون رمهای تجاریشو اسم کروشال میزاره.. نمي‌دونم، شايد منظورشون اسميه كه توي بازار داره نه اسم واقعي

ولی خودت روت شد بری سایت اپیسر رو نیگا کنی ببینی رمت اونجا نیست..يه چي مي‌گي‌ ها. آخه رم نگاه كردن داره.
مهم اينه بشه روي چيپستش رو خوند يا برچسبش رو، كه اون رو هم درشت نوشته.

شما اگه قراره مقایسه کنی سری Value اپیسر رو با سری Value جی اسکیل مقایسه کن..نه رم اکستریم رو با رم ولیو..متوجه منظورت نمي‌شم

rax
15-11-2006, 10:00
نمي‌دونم، شايد منظورشون اسميه كه توي بازار داره نه اسم واقعي

يه چي مي‌گي‌ ها. آخه رم نگاه كردن داره.
مهم اينه بشه روي چيپستش رو خوند يا برچسبش رو، كه اون رو هم درشت نوشته.

متوجه منظورت نمي‌شم

دوست من..وسوال اول منو جواب ندادی..رم شما کدوم یکی از اون 2 تای بالایه..؟؟؟

من میخوام بدونم شما که اینقدر به سازگار اطمینان داری محتویات سایت Apacer رو تایید میکنی یا سازگار ارقام؟؟

در مورد مقایسه...گفتم که شما داری رم معمولی اپیسر رو با رم سری حرفه ای جی اسکیل مقایسه میکنی..

تو تاپیک رم و بازار توضیح دادم که شرکتای بزرگ سازنده رم محصولاتشون 2-3 دسته هستن..یه سری معمولی و ارزون قیمت( نه درجه1 و درجه 2 و هزار) ..و یه سری رده بالا برای اونایی که دنبال سرعت و اور هستن...

رم شما جزو سری ولیو یا همون ارزون قیمت و اقتصادیه اپیسره.. و جی اسکیل F سری جزو رده بالای جی اسکیل..شما باید برفرض یه رم ولیو جی اسکیل رو با رم خودت مقایسه کنی که بازم در اون صورت به نظر من جی اسکیل بهتر خواهد بود ولی منظور کلی من اشتباه تو مقایسه است..

پراید رو با پیکان مقایسه میکنند و ریو رو با پرشیا..2 تا کلاس متفاوت اصلا مقایسشون اشتباهه..

hiwa_it
15-11-2006, 14:20
منظورم در عمل بود.

لطفا با دليل بيان كنيد.

متاسفانه تستی نمیتونم پیدا کنم که ٢ تا رم Gskill و apacer رو با هم مقایسه کرده باشه با یک سیستم مشابه
البته باید بگم که apacer فقط یه مدل در حد حرفه ای داره که لینکش رو براتون گذاشتم ولی Gskill بیشتر رمهاش حرفه ای هستند و جواب پس دادند چند تا لینک از تست این رم براتون میذارم امیدوارم قانع کننده باشه این رم زیر دست من اوور شده و نمونه منطقی رو میتونید در این تاپیک ببینید

تستهای Gskill
سری HZ

Mirage
15-11-2006, 22:40
hiwa_it
توي مقايسه‌اي كه گذاشتي رم اول 50% اوركلاك شده و رم دوم 61% كه چي؟!
1- اين مقايسه مال اوركلاكه نه حالت عادي
2- 11% اوركلاك بيشتر چقدر مفيده؟!
3- هيچ آدم عاقلي رم رو به اين قصد نمي‌خره كه اوركلاكش كنه
4- به فرض بعدا به اوركلاك احتياج داشته باشه هيچ كس رم 400 رو كه 800 اوركلاك نمي‌كنه فوقش 533 اور مي‌كنه

اگه اين مقايسه‌ها بدرد مي‌خورد توي سايت‌هاي معتبر بود و لازم نبود كلي گشت يا تست‌هاي نامعتبر رو استفاده كرد

rax
15-11-2006, 23:52
hiwa_it
4- به فرض بعدا به اوركلاك احتياج داشته باشه هيچ كس رم 400 رو كه 800 اوركلاك نمي‌كنه فوقش 533 اور مي‌كنه

اگه اين مقايسه‌ها بدرد مي‌خورد توي سايت‌هاي معتبر بود و لازم نبود كلي گشت يا تست‌هاي نامعتبر رو استفاده كرد

قدم به قدم..

سایت معتبر رو شما اول تعریف کن..( البته قبلش سوالای قبلی منم جواب بده لطفا)

در مورد احتیاج به اور..احتیاج به اور ربطی به سرعت فعلی نداره..شما از نظر تئوری با یه پردانده مثلا AM2 که تا 240 اورش کردی( یه مقدار خیلی کم ..اینجا مثال من 20%) حداقل رم واسه پرکردن پهنای باند پردازندت میشه باس 1040..

خوب...شما رم باس 1000 بخری 1 راه حله و دوم اینکه رم باس 800 بخری و اور کنی تا 1000+...

hiwa_it
16-11-2006, 01:03
hiwa_it

اها مرسی از توصیه خوب شد گفتید
والا چی بگم اینجا هم شد منم منم جای بحث نداره

جواب سوالای rax یادتون نره

Mirage
16-11-2006, 15:33
اول قاط زده بودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مي‌خواستم يك پست اينجوري بدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد گفتم چه كاريه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سایت معتبر رو شما اول تعریف کن..سايتي كه كاربرا معمولا به صورت مرجع استفاده مي‌كنند، مثل tomshardware
همينجوري كه مي‌بينيد توي اين سايت براي قسمت رم مستقيما چارت نگذاشته در صورتي كه قسمت‌هاي مهم ديگه چارت دارن

رم شما کدوم یکی از اون 2 تای بالایه..؟؟؟اولي، هموني كه توي سايت خود Apacer هست.

من میخوام بدونم شما که اینقدر به سازگار اطمینان داری محتویات سایت Apacer رو تایید میکنی یا سازگار ارقام؟؟كي گفتم اطمينان دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با اين حال هر 2 تاشون رو تاييد مي‌كنم

گفتم که شما داری رم معمولی اپیسر رو با رم سری حرفه ای جی اسکیل مقایسه میکنیيادم نمياد مقايسه كرده باشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، فقط گفتم رم Apacer رو ترجيح مي‌دم. و الي مي‌دونم كه gskill بهتره.

رم شما جزو سری ولیو یا همون ارزون قیمت و اقتصادیه اپیسره.. و جی اسکیل F سری جزو رده بالای جی اسکیل..شما باید برفرض یه رم ولیو جی اسکیل رو با رم خودت مقایسه کنی که بازم در اون صورت به نظر من جی اسکیل بهتر خواهد بود ولی منظور کلی من اشتباه تو مقایسه است..

پراید رو با پیکان مقایسه میکنند و ریو رو با پرشیا..2 تا کلاس متفاوت اصلا مقایسشون اشتباهه..مقايسه نكردم گفتم براي كارهاي روزمره 206 بهتر از ماكسيماست، تازه اگه نياز شد 170 تا هم مي‌ره.

سوال و جواباتون چندان جالب نبود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rax
16-11-2006, 16:33
اول قاط زده بودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مي‌خواستم يك پست اينجوري بدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد گفتم چه كاريه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سايتي كه كاربرا معمولا به صورت مرجع استفاده مي‌كنند، مثل tomshardware
همينجوري كه مي‌بينيد توي اين سايت براي قسمت رم مستقيما چارت نگذاشته در صورتي كه قسمت‌هاي مهم ديگه چارت دارن

اولي، هموني كه توي سايت خود Apacer هست.

كي گفتم اطمينان دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با اين حال هر 2 تاشون رو تاييد مي‌كنم

يادم نمياد مقايسه كرده باشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، فقط گفتم رم Apacer رو ترجيح مي‌دم. والا مي‌دونم كه gskill بهتره.

مقايسه نكردم گفتم براي كارهاي روزمره 206 بهتر از ماكسيماست، تازه اگه نياز شد 170 تا هم مي‌ره.

سوال و جواباتون چندان جالب نبود.
اول بگم که هدف من از سوال کردن این نیست که برتری رم خاصی رو اثبات کنم..میخوام بگم که نسبت دید شما و واقعیت بازار و تجارت تو دنیا یکم تفاوت داره...

شما قیمت اپیسر رو هم بگو..دوست دارم بدونم مگه رم ارزون قیمتیه که بخوایم روش مقایسه ماکسیماو 206 انجام بدیم..

در ضمن وای به حال اون کاربرایی که تامس مرجعشون باشه..چارت تامس پلتفرمش ثابت یست..پس ارزشش هیچ کس بالا نمیدونه...
ولی اگه تامس چارت نداره بخش مموری که داره:

در کل من موافق رمی هستم که حدالامکان قیمتش نسبت به کلاسش مناسب باشه...

خوب..رما شما پس سینک نداره..میتونی یه عکس ازش بندازی بزاری..

Mirage
16-11-2006, 21:47
اول بگم که هدف من از سوال کردن این نیست که برتری رم خاصی رو اثبات کنم..میخوام بگم که نسبت دید شما و واقعیت بازار و تجارت تو دنیا یکم تفاوت داره...چه جوريه؟

شما قیمت اپیسر رو هم بگو..دوست دارم بدونم مگه رم ارزون قیمتیه که بخوایم روش مقایسه ماکسیماو 206 انجام بدیم..منظورم فقط كارايي بود.

خوب..رما شما پس سینک نداره..میتونی یه عکس ازش بندازی بزاری..نمي‌تونم بازش كنم بد جايي، لنز يا ذره‌بين هم ندارم كه بتونم از نزديك برات بندازم.
چي مي‌خواي ببيني!؟

از وقتي كه مادربورد رو عوض كردم ديگه احتياج نشد در كيس رو باز كنم، شايد 4 ماه باشه.
تكنولوژي Boot Failure Guard عجب چيز بدرد بخوريه.

rax
17-11-2006, 13:58
چه جوريه؟

منظورم فقط كارايي بود.

نمي‌تونم بازش كنم بد جايي، لنز يا ذره‌بين هم ندارم كه بتونم از نزديك برات بندازم.
چي مي‌خواي ببيني!؟

از وقتي كه مادربورد رو عوض كردم ديگه احتياج نشد در كيس رو باز كنم، شايد 4 ماه باشه.
تكنولوژي Boot Failure Guard عجب چيز بدرد بخوريه.

میخواستم ببینم از کدوم سری اپیسر هستش..تفاوتی نداره..ولی درکل بیشتر قصدم از سوال کردن این بود که مشخص کنم شما شاید پولی که بابت اپیسر میدی و اتفاقا رم خوبی هم هست خیلی بیشتر از ارزش واقعیش باشه..

منم شکی ندارم که مثلا کورسیر تو سری XMS رمهاش فوق العاده هستند ولی با قیمتی که اینجا میخریم هیج جای توجیهی نداره خریدشون..

باید دید شما از حالت برند گرایی بیاد رو اینکه چقدر وارد کننده و فروشنده انصاف دارن در مورد یه جنس خاص..مثلا قیمت دلاریشو با قیمت ریالیش مقایسه کنید..نه فقط مسئله رم باشه..هر کالایی که میخرید...

همین سازگار ارقام که من گفتم مشگلاتی هم دارن تو قیمت برد های ازراکشون واقعا عالی عمل کردن...دقیقا مطابق قیمت دلاری...همینطور ECS...

ولی در مورد VGA XFX درسته قیمتشون به نسبت باز از بقیه کمی بهتره ولی اونجا هم یه کارت 130 دلاری رو میدن 200 تومن..

من همین رم شما رو 3 ماه پیش 2 تا ماژول ( البته از این سینک طلایی ها) خریدم 82 هزار تومن( درست شنیدی 2 ماژول 512 مگی 667)..
با اینکه قیمتش خوب بودولی همون زمان Patriot EL بهم میدادن همین قیمت با تاخیر کمتر..

اون دوره گذشت..الان شما با پول همین اپیسر میتونی Team Group بخری با نسبت قیمت و کارایی خیلی بهتر..حداقل یکی از 5 تا کمپانی معروف حال حاضر رم ساز تو دنیاست..

اون پتریوت ها هم یهو وارد کنندشون قیمتا رو بالا کشید .جوری که از OCZ هم بالا زد ...تازه نه اون سری EL بلکه سری معمولی رمهاشون رو میدن 62 تومن..

این نوع قیمت گذاریه که اصل خرید کردنو مشخص میکنه..والا شما هر چیزی بخری حرف و حدیث توش خواهد داشت..

hiwa_it
17-11-2006, 14:15
این بازار مسخره همه جا هست

این جایی که من ازش رمها رو خریدم قیمت با یورو

و این هم یکی از مشهورترین سایتهای امریکایی قیمت با دلار

اینجا هم تفاوت قیمت هست

hiwa_it
17-11-2006, 14:36

hiwa_it
17-11-2006, 14:39

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

rax
17-11-2006, 16:16
این بازار مسخره همه جا هست

این جایی که من ازش رمها رو خریدم قیمت با یورو

و این هم یکی از مشهورترین سایتهای امریکایی قیمت با دلار

اینجا هم تفاوت قیمت هست

نیواگ یکم وضعش فرق داره ولی واقعا این اختلاف ها ادمو عجیب اذیت میکنه...

امروز یکی از بچه گفت یه Palit 7600GT Sonic PreOC خریده از تایوان با همه هزینه ها تا دبی 150 تومن.. :sad:

rax
17-11-2006, 16:35
با اکتیو کولینگ عملا میشه تا 3.3 ولت بالا رفت...

بردهایی مثه Biostar NF4U intel جامپر 3.3 ولت دارن..

اونقت من میگم ولت بدید نترسید نمیترکه میگید نه..:دی :sad:

rax
17-11-2006, 16:40
با اکتیو کولینگ عملا میشه تا 3.3 ولت بالا رفت...

بردهایی مثه Biostar NF4U intel جامپر 3.3 ولت دارن..

اونقت من میگم ولت بدید نترسید نمیترکه میگید نه..:دی :sad:

Mirage
17-11-2006, 21:47
قيمت هم زياد فرق مي‌كنه تقريبا 2 برابره

2 تا يك گيگ Apacer حدود 200 تومنه
در صورتي كه gskill در حدود 350 تومنه

دليل اصلي اينكه رم اپيسر رو خريدم اين بود كه اونجايي كه خريدم فقط محصولات سازگار ارقام رو داشت وگرنه رم‌هاي مناسب ارزونتر زيادن

hiwa_it زياد سر درنياوردم
فركانس رم رو از 500 بردي روي 522
خوب اين كه خيلي زياد نيست!؟
شايد هم منظورت قدرت مادربوره؟
شايد هم منظوري نداشتي؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توي تنظيمات مادربورد ديدم مي‌شه clocks رم رو دست كاري كرد كسي امتحان كرده؟ ميشه دستكاري كرد سرعتش بيشتر بشه يا نه؟

hiwa_it
17-11-2006, 23:47

دليل اصلي اينكه رم اپيسر رو خريدم اين بود كه اونجايي كه خريدم فقط محصولات سازگار ارقام رو داشت وگرنه رم‌هاي مناسب ارزونتر زيادن

شايد هم منظوري نداشتي؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توي تنظيمات مادربورد ديدم مي‌شه clocks رم رو دست كاري كرد كسي امتحان كرده؟ ميشه دستكاري كرد سرعتش بيشتر بشه يا نه؟

هر قدر پول بدی همین قدر آش میخوری
برای بار صذم رمهای غیر حرفه ای رو با رمهای تمام حرفه ای مقایسه نکنید
کجا فرکانس ز 500 رفته رو 522 لینک بزارید
والا چی بگم اینجا هم شد منم منم جای بحث نداره بار دوم هست که میگم

rax
18-11-2006, 00:06

شايد هم منظوري نداشتي؟

من الان چی باید بگم؟؟ :rolleye:

بگذریم.. ;)

Mirage
18-11-2006, 12:02
هر قدر پول بدی همین قدر آش میخوری
برای بار صذم رمهای غیر حرفه ای رو با رمهای تمام حرفه ای مقایسه نکنید
کجا فرکانس ز 500 رفته رو 522 لینک بزارید
والا چی بگم اینجا هم شد منم منم جای بحث نداره بار دوم هست که میگمقاط زدي :laughing:

اگه قطعات غير حرفه‌اي رو نبايد با قطعات حرفه‌اي(به اصطلاح حرفه‌اي) مقايسه كرد پس مقايسه‌هاي سايت tomshardware مشكل دارن، كه مثلا يك هارد معمولي رو با يك هارد حرفه‌اي مقايسه كرده!

گاهي اوقات آدم پول بيشتري رو مي‌ده آش زياد مياد مي‌ريزه بيرون. بايد به اندازه خريد نه زيادي.

جلوي Max Bandwidth نوشته 500MHz، خوب تو روي 522 اور كردي زياد نيست كه؟

بي خيال ;)

hiwa_it
18-11-2006, 14:09
که این رم رمهای من نیست فقط یک تست است در ضمن performance زیاد ربطی به فرکانس رم بالا بردن نداره در کل با تغییر دادن timing میشه راحت تا ٣٠٠ مگا هرتز فرکانس رم رو بالا برد ولی قصد اوور کردن رم بالا بردن performance هست

نه عزیز قاط زدن کار بچه هاست امیدوارم که بحثها رو قبول کنیم

vbigdeli
18-11-2006, 15:43
بهترین رمی که در ایران هستش الان Patroit هستش و رم های کورس ایر هم هنوز تو گمرکه....

vbigdeli
18-11-2006, 16:09
قاط زدي :laughing:

اگه قطعات غير حرفه‌اي رو نبايد با قطعات حرفه‌اي(به اصطلاح حرفه‌اي) مقايسه كرد پس مقايسه‌هاي سايت tomshardware مشكل دارن، كه مثلا يك هارد معمولي رو با يك هارد حرفه‌اي مقايسه كرده!

گاهي اوقات آدم پول بيشتري رو مي‌ده آش زياد مياد مي‌ريزه بيرون. بايد به اندازه خريد نه زيادي.

جلوي Max Bandwidth نوشته 500MHz، خوب تو روي 522 اور كردي زياد نيست كه؟

بي خيال ;)
شما بهتره بدونی که تایمینگ مموری هم اومده پایین و بهتره به طور کامل این مقاله را نگاه کنی:

در ضمن سایت تامز هاردور ماله بچه ها هستش و اصلان به سایت حرفه ای محسوب نمیشه....

vbigdeli
18-11-2006, 16:12
دوستان قیمت این سه مدل رم را دارن:؟

یا جی اسکل میگیرم یا پاترویت :biggrin:

hiwa_it
18-11-2006, 16:32
دوستان قیمت این سه مدل رم را دارن:؟

یا جی اسکل میگیرم یا پاترویت :biggrin:

دوست عزیز تفاوت قیمت ٦٤٠٠ تا ٨٠٠٠ اینجا ٢٠٠ یورو هست :blush: و ٨٥٠٠ با ٨٠٠٠ بازم ١٠٠ یورو :wac:
ولی من با ٦٤٠٠ خیلی حال میکنم اگه میگیری و نمیخوای زیادم خرج کنی از azure نه black ولی اگه واسه اوور میخوای فقط black چون بلاک رو میتونی تا ٢.٦ ولتاژ بدی

vbigdeli
18-11-2006, 16:39
دوست عزیز تفاوت قیمت ٦٤٠٠ تا ٨٠٠٠ اینجا ٢٠٠ یورو هست :blush: و ٨٥٠٠ با ٨٠٠٠ بازم ١٠٠ یورو :wac:
ولی من با ٦٤٠٠ خیلی حال میکنم اگه میگیری و نمیخوای زیادم خرج کنی از azure نه black ولی اگه واسه اوور میخوای فقط black چون بلاک رو میتونی تا ٢.٦ ولتاژ بدی
حالا چرا قیمت به یورو میدی؟

الان مدل 6400 که لینک داده بودم و بصورت کیت 2 گیگ هستش چنده؟؟

hiwa_it
18-11-2006, 17:37
حالا چرا قیمت به یورو میدی؟

الان مدل 6400 که لینک داده بودم و بصورت کیت 2 گیگ هستش چنده؟؟

به تومن ندارم از دوستی که این تاپیک رو باز کرد بپرس
قیمتش اینجا حدود ٣٥٠ یورو هست

Mirage
18-11-2006, 18:27
شما بهتره بدونی که تایمینگ مموری هم اومده پایین و بهتره به طور کامل این مقاله را نگاه کنی:

در ضمن سایت تامز هاردور ماله بچه ها هستش و اصلان به سایت حرفه ای محسوب نمیشه....لينك رو نگاه كردم توش چيزي كه بشه گفت مقاله نبود

شما از كدوم سايت حرفه‌اي استفاده مي‌كنيد

Mirage
18-11-2006, 18:41
1Eur = 11,697.739 Irr

هر يورو 11،700 ريال. تقريبا 1،200 تومن

350 × 1200 = 420،000

بازم به تومن خوبه اگه ريال مي‌شد چي مي‌شد

kakihot
18-11-2006, 19:27
ما قیمتمون پایین تر هست

kakihot
18-12-2006, 09:04
اینم اولین رم 2 گیگی باس 800 و 2 گیگی باس 667 با تایمینگ 5
و پک های جدید این شرکت

hiwa_it
18-12-2006, 17:26
kakihot مرسی اگه لطف کنی قیمتها رو هم بزاری یا تو pm برام بفرستی ممنونتم

saeid_2001
18-12-2006, 19:18
بهترين توليد كننده رمه دنيا مشخصه Corsair هست كه البته فكر كنم پرفروشترين هم باشه . برندهايي ديگهاي مثل OCZ و Crucial و Buffalo و Gskill و يكي دو تا برند ديگه هم بعدشن (كه خوشبختانه همشون هم تو بازار هستن) ْGskill هم يك توليد كننده بزرگه رمه و نبايد اينو فراموش كنيد كه با تلاش كيوان خان اين رمها با قيمت مناسبي تو ايران داره به فروش ميرسه رمهاي Gskill DDR800 يكي از ارزونترين رمهاي DDR 800 بازاره كه در مقابل پرفرمنس خيلي خوبي هم دارن رمهاي Team هم رمهاي خيلي خوبين و خيلي خوب با مينهاي مختلف سازگاري دارن در ضمن سري Elite اين رمها با پرفرمنس بهتر با توجه به قيمتشون تقريبا تو بازار بدون رقيبند .
ولي رمهاي Adata هم بر عكس تفكر همه خيلي رمهاي خوبين و از پرفرمنس و قدرت اوركلاك خوبي برخوردارند مخصوصا سري Vitesta و مهمتر اينكه اين رمها خيلي قيمت مناسبي دارند خوشبختانه اين رمها تو بازار موجوده .