PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی مسائل Yahoo! Groups

Mehran NZ
27-10-2006, 04:28
اقا من میخوام بدونم yahoo group اساسا چی هست و به چه دردی میخوره

Hazy
27-10-2006, 12:13
چيزه خوبيه!!!

M.K_Soft
27-10-2006, 22:49
من خودم تو يكيش عضوم.
جاييه كه هر چند نفر با هم درباره يه موضوع خاص به هم نامه ميزنند. حالا مي خوا بحث سر مراحل يه بازي باشه يا سر بزرگترين مسائل فيزيك.
يه جور گفتمان اينترنتي كه نامه هاي اعضا به صندوق تك تك اعضا ارسال ميشه و همه نامه يا نظر اون شخص رو مي خونن.
من تا اين حد مي دونم. اميدوارم به دردتون خورده باشه.

J A V I D
27-10-2006, 23:37
گروپ یاهو بیشتر مانند خبر نامه عمل می کنه که به اینصورت هر کسی می تونه تو هر گروهی که خواست عضو بشه و ایمیل های گروه رو دریافت کنه .هر گروه یه مدیریت اصلی داره و می تونه چند مدیریت فرعی داشته باشه که اینا مجازن برای اعضای گروه نامه بفرستن كه البته تنظيمات ديگه هاي هم داره كه بنا به صلاحديد مديريت مي شه تعريف كرد با ساخت گروپ بيست مگ فضا هم براي ارسال فايل در اختيار شما قرار داده مي شه به همراه سي مگ فضا براي ارسال عكس . گروه های یاهو تو دسته های مختلف دسته بندی شدن که می تونید از آدرس groups.yahoo.com به كليه گروه هاي موجود در ياهو دسترسي پيدا كنيد .

به طور كلي بخوايم بگيم به قول دوست خوبمون چيز خوبيه !

از معروف ترين گروپ هاي ايراني هم مي شه به گروه مارشال مدرن (با بيش از صدو سي هزار عضو !) و روزنه و .. اشاره كرد .
اگه يه نمونه گروپ دم دستي هم خواستي گروپ من تو امضام هست !!!

Enter
28-10-2006, 00:10
اقاقبول داریدکه چیزمسخره ایه؟؟؟

Mehran NZ
28-10-2006, 03:16
اقا می خواستم بدونم من هم میتونم یه گروه واسه خودم درست کنم البته مجانی

Hazy
28-10-2006, 15:14
آره بايد بري توي ياهو گروپ بهعد از اونجا يك گروه جديد درست كني

J A V I D
28-10-2006, 22:11
اقاقبول داریدکه چیزمسخره ایه؟؟؟

قبول دارم گروپ های مسخره توش زیاده ولی کل قضیه مسخره نیست خیلی هم جدیه ! و گروپ های مفید زیادی توش پیدا می شه .

Mehran NZ
29-10-2006, 03:29
ببینم شرکتهای دیگه ای مثل google هم این سرویس رو ارائه میکنن؟
لطفا اگه میشه چندتا گروه باحال رو معرفی کنین تا ما هم عضوش بشیم.
یه سوال دیگه هم داشتم چقدر جا به هر گروهی میدن (توی سرویسهای مجانیش)

J A V I D
29-10-2006, 08:13
بله گوگل هم اين سرويس رو ارائه مي كنه كه البته به بزرگي و گستردگي ياهو نيست (چون مال گوگل يكي دو ساله راه افتاده ) در مورد فضا هم من قبلا گفتم بيست مگ براي فرستادن فايل و سي مگ براي عكس !

در مورد معرفي گروه هم من كه بزرگترين گروپ ايراني رو قبلا معرفي كردم ... اينم آدرسش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد باحالي هم بستگي داره شما به چي بگي با حال !

Mehran NZ
01-11-2006, 03:23
دوست عزيزjavid_blogsky تشكرات بسيار من رو بپذير

Only 50#3!14
22-01-2008, 23:00
سلام
ميخواستم بدونم گروه مارشال، چيجوري ايميلشون پيشرفته هست؟ اخه html كه نميشه ارسال كرد. اينا چيجوري صفحات رو به دلخواه خودشون در ميارن؟ اديتوري هم وجود نداره
من html فرستادم، همون كدهاي html رو باز نشون داد.

لطفا راهنمايي كنيد

Mehran NZ
23-01-2008, 00:32
سلام
ميخواستم بدونم گروه مارشال، چيجوري ايميلشون پيشرفته هست؟ اخه html كه نميشه ارسال كرد. اينا چيجوري صفحات رو به دلخواه خودشون در ميارن؟ اديتوري هم وجود نداره

لطفا راهنمايي كنيد

اوه این و از کجاپیدا کردی؟فکر کنم جزو اولین تاپیکام بود:18:

Only 50#3!14
24-01-2008, 03:39
اوه این و از کجاپیدا کردی؟فکر کنم جزو اولین تاپیکام بود:18:

جواب منو بده :31:

J A V I D
24-01-2008, 10:53
كد html مي شه فرستاد ولي نه هر كدي ... كد هاي تصويري مشكلي ندارن براي اين منظورتو صفحه ارسال پيام روي " Compose your message with Rich-Text Editor " كليك كنيد اون پايينش نوشته View Html soure تيكشو بزنيد كدهاي اچ تي ام التون رو وارد كنيد ... البته بازم مي گم هر كدي رو قبول نمي كنه فقط كد هاي معمول ! به عنوان مثال كد iframe رو نمي پذيره ...

mostafayi
27-07-2008, 11:47
با سلام خدمت دوستان عزیز برای داشتن قالب برای گروه باید اول طراحی اش کرد ! بعد کدهای html اونو همون جایی که گفتین بریزیم درسته ؟؟؟ حالا چه جوری میشه کهکه این قالب همیشه همون جا باشه و ما فقط مطالبمون رو اونجا paste کنیم و بعد یه سوال دیگه اومنم اینه که برای گذاشتن تبلیغ چه کار کنیم؟؟؟

soha sohrevardi
05-02-2009, 19:24
خواهش میکنم جوابشو بدید!
آخه سوال من هم هست!

ir-dgm
05-02-2009, 19:31
اقا ما برای بحث درباره سایت های سرویس دهنده ایمیل تاپیک مخصوص داریم

soha sohrevardi
05-02-2009, 19:46
سوال من درباره ی یاهو گروپه نه سرویس ایمیل!
حالا اگر تاپیکی هست که جواب من توش باشه لینکشو ارائه کن!

s2010
05-02-2009, 19:48
حالا عضوشدن دراین گروه صودی داره.............

Actros
06-02-2009, 01:04
من هیچی نمیدونم . فقط یکی توضیح بده چه طوری میشه ازتو گروه اومد بیرون . من 5000 تا mail اومده برام:20:

Mehran NZ
06-02-2009, 01:47
من هیچی نمیدونم . فقط یکی توضیح بده چه طوری میشه ازتو گروه اومد بیرون . من 5000 تا mail اومده برام:20:
کاری نداره هر میلی که میاد یه قسمت تنظیمات هم پایینش هست برو تو ش و بعد پایین سمت راست Leave Group رو بزن(عبارتش دقیقا یادم نیست ولی یه leave داره که همون طور که می دونید به معنی ترک کردنه)
بجز گروهای پیلتر ش کن بقیه رو باید ریخت دور
ازاد باشید

Actros
06-02-2009, 02:00
کاری نداره هر میلی که میاد یه قسمت تنظیمات هم پایینش هست برو تو ش و بعد پایین سمت راست leave group رو بزن(عبارتش دقیقا یادم نیست ولی یه leave داره که همون طور که می دونید به معنی ترک کردنه)
بجز گروهای پیلتر ش کن بقیه رو باید ریخت دور
ازاد باشید

ممنون. من همون پیلتر شکن هارو هم میریزم دور. راههای بهتری هست
:5:

Mehran NZ
06-02-2009, 02:23
ممنون. من همون پیلتر شکن هارو هم میریزم دور. راههای بهتری هست
:5:
بله 100% راه بهتری وجود داره ولی بعضی وقتا بدرد می خوره
یکیش و نگه داری بد نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ahmadgalaxy2000
15-03-2009, 12:49
هيچ كسي براي اين مشكل راهي بلد نيست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ahmadgalaxy2000
15-03-2009, 12:55
سلام

لطفا راهنمايي كنيد

آقايون من هم با front page و هم با dreamweaver كد هام رو درست كردم اما وقتي مي خوام بفرستم حتي تو حالت پيش نمايش هم درست نشون مي ده اما همين كه ارسال به گروه مي كنم مطالب به هم مي ريزه و لينك تصاوير و از اين چيزا نشون مي ده .
يعني تو اين انجمن به اين گندگي 1 نفر نيست بدونه بايد چي كار كرد ؟؟؟؟؟

Mohsen khan
15-03-2009, 16:01
آقايون من هم با front page و هم با dreamweaver كد هام رو درست كردم اما وقتي مي خوام بفرستم حتي تو حالت پيش نمايش هم درست نشون مي ده اما همين كه ارسال به گروه مي كنم مطالب به هم مي ريزه و لينك تصاوير و از اين چيزا نشون مي ده .
يعني تو اين انجمن به اين گندگي 1 نفر نيست بدونه بايد چي كار كرد ؟؟؟؟؟
يعني چطوري بهم مي ريزه
يك اسكرين شات ازش بگذار
اگر هم خواستي فايل قالبت را يك جايي آپلود كن بگذارش اينجا
اينطوري شايد زودتر به نتيجه رسيديد

ahmadgalaxy2000
18-03-2009, 10:47
:41:يك عكس از يكي از مطالبي كه گذاشتم رو مي تونيد ببينيد .
به هم ريخته و بجاي تصاوير لينك هاشون معلومه .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بايد چي كار كنم ؟؟؟؟؟

shadik
10-10-2012, 13:54
سلام. من یه سوال داشتم:
آیا ممکنه ایمیلی در sent من ذخیره بشه در حالی که خودم شخصاً ارسال نکرده باشم و مثلاً از طریق گروپ برای کسی ارسال شده باشه؟ و اینکه آیا ممکنه ایمیلی برای من بیاد و در اینباکس من ، آدرس فرستنده ، چیزی ثبت شده باشه که خودش شخصاً ارسال نکرده؟
اگر کسی پاسخ این سوال رو میدونست ، اگر بتونه به ایمیل من هم ارسال کنه خیلی ممنون میشم: shadik59@yahoo.com

sky1sky
13-08-2014, 12:18
در یاهوگروپ groups.yahoo.com قبلا گزینه ای بود که لیست کلیه اعضای گروپ با میل یاهو نشون میداد اما الان تنها گزینه membership هست که فقط اطلاعات خودم هست بچه ها گزینه دیدن اسم سایر اعضای گروپ کجاست:n13: مرسی