PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کرک برای plus!digital media Edition

david_007
20-05-2005, 00:45
اگر کرک این برنامه را دارید به من لطف کنید
البته از یکی از تاپیک ها یه کرک و لینکی درمورد این برنامه دیدم ام متاسفانه کار نمیکنه
اگر کرکی که کار میکنه و امتحان پس داده سراغ دارید ما رو هم بی خبر نگذارید

nardin
20-05-2005, 03:20
Plus! digital media edition
dmc3m-2pd9r-9f8ry-kckyc-jpxwm

Microsoft Plus! Digital Media Edition'
sn: DMC3M-2PD9R-9F8RY-KCKYC-JPXWM

Microsoft Plus! Digital Media Edition Anti MPA Crack 1.0

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

david_007
20-05-2005, 15:13
nardin عزیز ازشما کمال تشکر را دارم
البته عرض کنم که سریالها جواب ندادند ولی کرک مورد نظر خوب جواب داد
باز هم ممنون

baby
22-05-2005, 13:23
nardin, سلام مي توني كاري كرد كه نفهمن ما تو ايرانيم اخه با همين سريال تو خارج از ايران تونستن فعال كنند

Mehdi_Best
22-05-2005, 13:36
baby جان سلام. معمولا برنامه هايي كه به سايتشون وصل مي شن و شماره سريال رو چك مي كنند رو با فايروال مي شه از وصل شدنشون به سايتشون جلوگيري كرد و به ايران و خارج از ايران ربطي نداره.
شما بايد با فايروال جلوي وصل شدنش رو بگيريد.

baby
22-05-2005, 13:49
ناردين جان براي قبول يا رد سريال به اينترنت وصل مي شود :P

nardin
22-05-2005, 13:55
ناردين جان براي قبول يا رد سريال به اينترنت وصل مي شود :P
موقع وارد نمودن سريال حتما بايد آفلاين بود چون هر برنامه اي رو طوري نوشتن كه با سرور خودش تماس بگيره و سريالو چك بكنه .
بعد از رجيستر با زون الارم تماس رو قطع كن .

اين برنامه مخصوص ايران كه نيست ؛ كلا توي اينترنت فرقي نميكنه هر كشوري ميخواد باشه . :)

baby
22-05-2005, 14:03
ناردين جان كار كردي باهاش :P جان خودم تا وصل نشي فعال نميشه

Mehdi_Best
22-05-2005, 15:23
يعني چي؟ چه چيزيش فعال نمي شه تا وصل نشي؟ مي شه بيشتر توضيح بدي؟

david_007
22-05-2005, 21:35
عر ض کنم که برنامه طوری طراحی شده که بعد از ورود شماره
سریالها به سایت مثلا مایکرو سافت وصل میشه تا صحت وسقم سریال را چک کند و حتی در بعضی مواقع پیغامی با مضمون اینکه : این سریال قبلا توسط یک کاربر دیگر استفاده شده وبرای حل مشکل با ما تماس بگیرید...
حال ادم رو میگره یک برنامه که دقیقا همینطور طراحی شده
وتا حالا هر چی شماره دادم را قبول نکرده spy eliminator4.0
می باشد لذا فکر میکنم بهترین راه حل این جور برنامه ها فایلهای کرک میباشد البته همین برنامه دیجتال مدیا ادیشن با کرکی که دوستمون زحمتش رو کشیدند روی دستگاه من کاملا نصب شد ومشکلی تا حالا پیش نیومده

baby
23-05-2005, 10:46
دوستان فكركنم توضيح بالا كامله اگه لطف كنيد راهنمايي كنيد چون چند وقت قبل هم اين بحث تو يه تاپيك ديگه بود :wink:

Mehdi_Best
23-05-2005, 12:07
همونطور كه در پست قبلي هم گفتم شما بايد با فايروال از وصل شدن برنامه به سايتش جلوگيري كنيد. من خودم با چند برنامه همين كارو كردم. هيچ مشكلي هم پيش نمي آد. من نمي دونم ديگه چه مشكلي هست. شايد منظور شما چيزه ديگه اي باشه. اما با اين كار مطمئن باشيد كه مشكل حله. در ضمن هيچ فرقي بين كرك كردن و شماره سريال دادن نيست. يعني به نظر من خيلي اوقات كرك كردن حتي بهتر از وارد كردن شماره سرياله.

baby
23-05-2005, 16:57
آقا مهدي سلام نرم افزار اگه به سايت وصل نشه اصلا شروع به كار نميكنه :P
همين طور من مخالفم كه كرك وسريال مثل هم هستند :roll:

Mehdi_Best
25-05-2005, 10:04
baby جان سلام.
من خودم هم ترجيح مي دم كه براي رجيستر كردن يك برنامه از شماره سريال استفاده كنم. اما به شرطي كه امكانش باشه. همونطور كه خودت هم مي دوني بعضي برنامه ها به سايتشون وصل شده و شماره سريال رو چك مي كنند و هيچ راهي نيست جز كرك كردن اونها يا جلوگيري از ارتباطشون با سايت توسط فايروال. در بعضي برنامه ها مثل همين كه شما نوشتي تا وصل نشه فعال نمي شه وقتي از وصل شدن به سايتشون جلوگيري كني يا كار نمي كنند يا بعضي امكاناتشون از كار مي افته اما معمولا كرك كردن به بهترين نحو برنامه رو رجيستر مي كنه.
در ضمن برنامه هايي هم هستند كه نسخه فولشون رو نمي شه دانلود كرد و نسخه هاي دمو يا تريالشون هم غيرقابل رجيستر كردنه. يعني جايي براي وارد كردن شماره سريال ندارند. پس باز هم مي بينيم كه مجبوريم از كرك استفاده كنيم.