PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گارانتی سونی اریکسون

bahman88
26-10-2006, 19:19
با سلام... می خواستم ببینم آیا این درسته که میگن گوشی های سونی اریکسون در ابران گارانتی ندارد؟ یا نه و کلا فرق گوشی با گارانتی و بی گارانتی از نظر قیمت چقدر است؟

Green_life
26-10-2006, 21:01
ببين براي گوشي هاي سوني اريكسون اگه گارانتي هم وجود داشته باشه فقط اسما" گارانتيه و در عمل هيچ خبري نيست.براي خريد سوني اريكسون بهتره بدون گارنتي بخري .چون در غير اين صورت پولت را ريختي دور
البته اين قضيه براي گوشي هاي نوكيا وسامسونگ و ... صادق نيست(البته به شرط گارانتي معتبر مثل گارنتي نيا و پارس قائم و...)

امگا
27-10-2006, 01:51
ببين براي گوشي هاي سوني اريكسون اگه گارانتي هم وجود داشته باشه فقط اسما" گارانتيه و در عمل هيچ خبري نيست.براي خريد سوني اريكسون بهتره بدون گارنتي بخري .چون در غير اين صورت پولت را ريختي دور
البته اين قضيه براي گوشي هاي نوكيا وسامسونگ و ... صادق نيست(البته به شرط گارانتي معتبر مثل گارنتي نيا و پارس قائم و...)

ممكنه گارانتي دور ريختن پول باشه ..ولب وقتي آدم داره كلي پول مي ده منطقي به نظر مي رسه كه با يه كم خرج بيشتر امنيت پولش رو حتي به صورت تلقيني بالا ببره.. تا بدن اگه گوشش طوريش شد نگه كاش گارانتي كرده بودم...
براي اثبات حرفم مي توني از مخالفان گارانتي هم بپرسي كه خودشون گوشيشون رو با گارانتي خريدن يا بي گارانتي.. به هر هال نوعي كاهش ريسكه نه دور ريختن پول..البته براي گوشي هايه عرضون همون دور ريختن پوله. ;)

barton2500
27-10-2006, 04:10
سلام
تفاوت قیمت گوشی گارانتی دار با بدون گارانتی چقدره؟ مثلا w810 ؟
بعد این گارانتی که میگین شامل سیتادل هم میشه؟ یا سیتادل گارانتی معتبریه؟

kevin
27-10-2006, 04:35
سونی اریکسون رو خیلی شرکت ها گاارانتی میکنند من کارانتی اوانگار هم دیدم خیلیها میگن اونم معتبره

Green_life
27-10-2006, 09:47
ممكنه گارانتي دور ريختن پول باشه ..ولب وقتي آدم داره كلي پول مي ده منطقي به نظر مي رسه كه با يه كم خرج بيشتر امنيت پولش رو حتي به صورت تلقيني بالا ببره.. تا بدن اگه گوشش طوريش شد نگه كاش گارانتي كرده بودم...
براي اثبات حرفم مي توني از مخالفان گارانتي هم بپرسي كه خودشون گوشيشون رو با گارانتي خريدن يا بي گارانتي.. به هر هال نوعي كاهش ريسكه نه دور ريختن پول..البته براي گوشي هايه عرضون همون دور ريختن پوله. ;)
اگه يه زماني گوشي(سوني اريكسون)مشكل پيدا كرد و خواستي ببري براي گارانتي هزارو يك دليل ميارن كه اين مشكل مربوط به گارانتي نميشه اون موقع هست كه ميفهمي پول دادن براي گارانتيه سوني اريكسون اشتباه
چند مورد اتفاق افتاده

amir_dvb
27-10-2006, 12:28
تو ايران گارانتي گوشي معني نداره

Mehdi_Full
27-10-2006, 14:15
سلام
تفاوت قیمت گوشی گارانتی دار با بدون گارانتی چقدره؟ مثلا w810 ؟
بعد این گارانتی که میگین شامل سیتادل هم میشه؟ یا سیتادل گارانتی معتبریه؟
بدون گارانتي با گارانتي سيتادل تقريبا 30000 تومن
بدون گارانتي با گارانتي متفرقه 1000 تومان !!!! :blink:
هر كسي هم كه گوشي بدون گارانتي داشته باشه ميتونه بره توي يه مغازه و با 1000 تومن يه برگ گارانتي براي گوشيش بگيره البته بي انصافا بيشتر مواقع 3000 تومان ميگيرن :)
من خودم قبلا يه دبليو 900 گرفتم كه از گارانتيش خوشم نيومد و با 2500 تومن يه گارانتي پارس نيكاتل براش گرفتم(همونيكه تبليغش سر در علاالدين هست) با اينحال كه ميدونستم بدردم نميخوره اما اينو گرفتم كه گوشيم دوتا گارانتي داشتش :rolleye:

barton2500
28-10-2006, 02:58
اینطور که مشخصه گارانتی ها خیلی به دردبخور نیستند.
سیتادل که 30 تومن به خاطر گارانتی رو گوشی می کشه ، گوشی رجیستر قانونی میده دست مردم یا قاچاقی؟
(البته توضیحات روش های قانونی بودم گوشی رو که مهدی مکس جای دیگه توضیح داده)

hengameh_kh
28-10-2006, 16:11
من چند روز پيش يه گوشي 550خريدم ولي روز اول فقط 3 ساعت شارژ اولیه گذاشتم حالا میتونم الان شارژ 12 ساعته بذارمش

Mehdi_Full
28-10-2006, 18:01
اینطور که مشخصه گارانتی ها خیلی به دردبخور نیستند.
سیتادل که 30 تومن به خاطر گارانتی رو گوشی می کشه ، گوشی رجیستر قانونی میده دست مردم یا قاچاقی؟
(البته توضیحات روش های قانونی بودم گوشی رو که مهدی مکس جای دیگه توضیح داده)
بله كاملا به درد نخور هستند
بله گارانتيهاي سيتادل همشون رجيستر شده هستن و مطمئن از بابت رجيستر ولي 30000 تومن خيلي براش زياده :tongue:

! Alex !
30-10-2006, 21:33
سیتادل بهترين گارانتي گوشي هاي سوني اريكسون هستش
البته به نظر من ارزش اين تفاوت قيمت رو نداره
با تشكر
Alex

! Alex !
30-10-2006, 21:38
من چند روز پيش يه گوشي 550خريدم ولي روز اول فقط 3 ساعت شارژ اولیه گذاشتم حالا میتونم الان شارژ 12 ساعته بذارمش

ميتوني اين كار رو انجام بدي
اما فايده خاصي نخواهد داشت
شما 14 ساعت گوشي رو خاموش بزار شارژ بشه شاید تغییر کرد
با تشکر
Alex