PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواسن نرم افزار بازگرداندن اطلاعات كاملن فرمت شده!

online-amir
26-10-2006, 18:36
دوستان سلام.

راستش من دو ماه پيش هاردم كاملن فرمت شده و هر چه بود به باد رفت! با نرم افزار گت ديتا بك 3 هم كار كردم! اين نرم افزار فايلهايي را كه الان توي كامي هستش هم نشون ميده! اين ديگه چه صيغه اي هست!؟ با نرم افزار O&O Recovery هم امتحان كردم. ولي در مرحله بعد از من فولدري براي ذخيره مي خواد كه هر كاري مي كنم قبول نمي كنه! به خدا كلافه شدم!
دوستان اگر نرم افزار خاصي مد نظرشون هست همراه با كرك باشه! در ضمن من روي هاردم فيلم هايي داشتم كه با دوربين فيلمبرداري ديجيتال ريخته بودم! اينها براي من مهمتر هستند!

با تشكر.

online-amir
26-10-2006, 22:34
دوستان اگر ميشه سريعتر جواب بدهند! توي بد دردسري افتادم!!! ممنون.

beauty
27-10-2006, 01:26
سلام
دوست عزيز قبل از درخواستت يكمي search ميكردي

چندين برنامه و بحث براي اين درخواست شما در سايت موجوده

كه ظاهرا بهترين برنامه get data back هستش

خود من چند بار درايو فرمت شده را بب اين برنامه برگردوندم

online-amir
27-10-2006, 07:55
سلام
دوست عزيز قبل از درخواستت يكمي search ميكردي

چندين برنامه و بحث براي اين درخواست شما در سايت موجوده

كه ظاهرا بهترين برنامه get data back هستش

خود من چند بار درايو فرمت شده را بب اين برنامه برگردوندم

عزيز من سرچ هم كردم! دارم مي گم با اين نرم افزار كار كردم! ولي اون چيزايي كه مي خواستم بهم نداد! جز فايلهاي الانم چيز ديگه اي نبود! البته نا گفته نمونه يه سري كليپ هاي خوانند گان كه داشتم برگشته!!! ولي اونا برنگشتند!!! :ohno:

matrix1000
27-10-2006, 08:02
دوستان سلام.

راستش من دو ماه پيش هاردم كاملن فرمت شده و هر چه بود به باد رفت! با نرم افزار گت ديتا بك 3 هم كار كردم! اين نرم افزار فايلهايي را كه الان توي كامي هستش هم نشون ميده! اين ديگه چه صيغه اي هست!؟ با نرم افزار O&O Recovery هم امتحان كردم. ولي در مرحله بعد از من فولدري براي ذخيره مي خواد كه هر كاري مي كنم قبول نمي كنه! به خدا كلافه شدم!
دوستان اگر نرم افزار خاصي مد نظرشون هست همراه با كرك باشه! در ضمن من روي هاردم فيلم هايي داشتم كه با دوربين فيلمبرداري ديجيتال ريخته بودم! اينها براي من مهمتر هستند!

با تشكر.

سلام

برنامه های زیادی تو این زمینه هست ، که بسته به نوع برنامه و نوع خرابی و مشکل ، متفاوت عمل میکنند ،

حالا یه سری برنامه رو اسم میبرم ، بعضی از اونها رو تو مجوعه CD های کینگ پرند هست ، بقیه اش هم یا داری

یا لینکش هست :

دو برنامه TuneUp Utilities 2006 و Norton System Works قابلیتهای زیادی دارند.

یکی قابلیت انوع ترمیم و درست کردن ، پیکره سیستم عامل و هارد و سایر اجزا و موارد رو، قابلیتهای دیگه

هم مثل بازیابی و ریکاوری دارند.

از برنامه های معروف و خوب تو این زمینه (ریکاوری) : Get Data Back for Fat و Get Data Back for NTFS که این دو برنامه

برای یه شرکتند ، ولی هر کدوم با توجه به نوع فرمت پارتیشن (NTFS یا Fat ) باید از اونها استفاده کرد.

برنامه های دیگه ای هم هستند ، که البته اونها ، خودشون فرمت پارتیشن رو تشخیص میدند و بازیابی میکنند و انواع

و اقسام دارند ، از شرکتهای مختلف مثل : Finaldata-enterprise ، Recover My Files ، Restorer v2000 pro و....

که البته ، بسته به ظرفیت پارتیشن شما و قابلیت این برنامه ها و سرعت اونها ، زمان میبره برای چک کردن هر پارتیشن.

ولی بعدش ، سرعت بازیابی و استخراج بالاست. Finaldata-enterprise از برنامه های قوی ، تو بیشتر موارد هست،

بازم میگم ، نه برای همه موارد بیشتر اونها ، اصلآ برنامه ای که بدرد همه موارد بخوره ، نیست ، هر برنامه ای

قابلیتهای خودش رو داره. در ضمن این برنامه ها ریسک هم دارند ، کلآ برنامه های ریکاوری کمی ریسک هم دارند...

اول یه لینک برای برنامه : Runtime GetDataBack for NTFS v3.0.3.11 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این هم یه برنامه دیگه و لینکش برای دانلود : PC Tools File Recover 6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فقط اگه برنامه ها رو میخواید ، زودتر دانلود کنید تا حذف نشدند ، چون دومی که از راپید هست ، اولی توی یه آپلودسنتر دیگه،

هر دو لینک کار میکنند ، چون همین الآن هر دو تست و دانلود شدند.

موفق باشید
.

beauty
27-10-2006, 14:42
ببين دوست عزيز شايد علت اينكه به نتيجه اي نميرسي اين باشه كه

در اون درايوي كه اطلاعاتش را از دست دادي تغييراتي انجام دادي

ميدوني كه تمام اين برنامه ها در شرايطي و در صورتي اطلاعات را براي شما بازيابي ميكنند

كه هيچ فعاليتي در اون درايو نداشته باشيد

منظورم اينه كه هيچ فايلي را كپي نكرده باشي و از اين قبيل حركت ها

شايد مشكلت اينجا باشه

در ضمن اين برنامه ها 100% بازدهي را ندارند

و فقط ميتونيد تا چند % به شما كمك كنند

online-amir
28-10-2006, 23:02
از همتون ممنونم... .