PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Easy Karaoke Player 3.1 نسخه فارسی + شماره سریال

DARKFALLER
25-10-2006, 14:59
سلام .

حتما میدونید که موزیک ویدئوهایی با امکان KARAOKE چه خصوصیتی دارند . اینجور فایل ها به شما اجازه میدن که صدای خواننده رو به کل از روی آهنگ حذف کنید و خودتون روش بخونید ! هر پخش کننده ی موزیکی هم قادر به پخش اینگونه فایل ها نیست . این برنامه علاوه بر پخش اینگونه فایل ها به شما نیز اجازه میده که فایل های صوتی karaoke و دیگر فایل های صوتی رو خودتون روشون آواز بخونید و به صورت فرمت WAV ذخیره کنید . همینطور این برنامه فایل های صوتی مختلفی از جمله MP3, MIDI, KAR, WAV, WMA, AC3, OGG, MPA, MP2, AU, AIF, SND و غیره و همینطور فایل های تصویری از جمله VCD, MPEG, AVI, WMV, ASF, OGM, DIVX, DAT, SVCD و غیره رو پخش میکنه .

لینک دانلود نرم افزار : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک دانلود کرک فارسی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3.1%20%28%20DARKFALLER%20%29.rar

نکته : برای شماره سریال ابتدا کرک فارسی را کپی و سپس در بخش (( ثبت )) نرم افزار قسمت بالا را بخوانید که نام کاربری و شماره سریال آنجا نوشته شده است . در ضمن کرک مربوط به خودم است یعنی خودم این نرم افزار رو فارسی کردم . نظر یادتون نره لطفا . ممنون .