PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مسئله خيلي جالب و سخت حركت موش

foranyone
25-10-2006, 12:53
یه برنا مه می خوام به زبان c
فایلی را در ابتدا باز کند فایل حاوی صفر ها و یک ها میباشد
محتویات فایل را که به صورت مربعی میباشد در خروجی چاپ کند مثلا 3*3 حداکثر 40*40موشی از بالا سمت چپ وارد این جدول شود صفر ها به منزله مسیر و 1 ها به منزله بن بست هستندکلیه مسیر ها را یک به یک امتحان کند و به کاربر نشان دهد
یعنی کار ی کنید که با استفاده از delay موش وقتی دید که این مسیر بن بست است به جای قبلی برگردد و مسیر جدید را امتحان کند]
[برای نوشتن این برنامه از پشته ها استفاده شود]
[اگر کسی تونست این برنامه خیلی مشکل رو بنویسه که با گرافیک کمی که سی تحت داس داره به خوبی و برای هر فایل ورودی اجرا بشه به آدرس]hamidanr@yahoo.com][ میل بزنه خودم که احساس میکنم[کسی نتونه !

حداكثر تا آخر هفته ي بعد ديروز عيد فطر بود :cool:

Last Killer
25-10-2006, 17:28
یه برنا مه می خوام به زبان c
فایلی را در ابتدا باز کند فایل حاوی صفر ها و یک ها میباشد
محتویات فایل را که به صورت مربعی میباشد در خروجی چاپ کند مثلا 3*3 حداکثر 40*40موشی از بالا سمت چپ وارد این جدول شود صفر ها به منزله مسیر و 1 ها به منزله بن بست هستندکلیه مسیر ها را یک به یک امتحان کند و به کاربر نشان دهد
یعنی کار ی کنید که با استفاده از delay موش وقتی دید که این مسیر بن بست است به جای قبلی برگردد و مسیر جدید را امتحان کند]
[برای نوشتن این برنامه از پشته ها استفاده شود]
[اگر کسی تونست این برنامه خیلی مشکل رو بنویسه که با گرافیک کمی که سی تحت داس داره به خوبی و برای هر فایل ورودی اجرا بشه به آدرس]hamidanr@yahoo.com][ میل بزنه خودم که احساس میکنم[کسی نتونه !

حداكثر تا آخر هفته ي بعد ديروز عيد فطر بود :cool:
اگه منظورت 1 چيزي شبيه MineSweeper بازي ويندوزه 1 تابع بازگشتي مي خواد نكته اش هم همينه
توضيح بيشتر بده PLZ!

soheil1366
25-10-2006, 19:34
بابا روانشناس
اینجوری میگی که مارو تحریک کنی؟

foranyone
25-10-2006, 21:32
بابا روانشناس
اینجوری میگی که مارو تحریک کنی؟

بابا تو دیگه کی هستی !!! :biggrin:
من روانشناس نیستم آی تی می خونم :blush:

حالا خوبه اینقدر تحریک میکنم هیشکی جواب نداده یا به عبارتی نتونسته بنویسه !!! :biggrin:

و اما دوستان توجه داشته باشن که این بازی به مزينگ شهرت داره !

soheil1366
25-10-2006, 23:46
سلام
اين يك برنامه ي پيمايش تو يك ماتريس بين دو نقطه هست و اونقدري هم كه شما ميگين سخت نيست
تازه حالا تحريك شدم (اگه حوصله داشتم) مينويسم ولي فقط فايل EXE اش رو میذارم :evil:
:tongue: شوخی کردم
اگر هم فکر میکنی خالی میبندم یک نگاهی به بازی هایی که تو همین فروم نوشتم بنداز ;)

foranyone
26-10-2006, 23:55
من يه هفته فرصت دارم همش!!

someone
27-10-2006, 00:52
سلام.
دوست عزيز مسئله ي Maze براحتي درInternet قابل دسترس هست.
كافي شما يه Search كنيد.(هم الگوريتم برنامه و هم خود برنامه)
در ضمن به نظرم روش درستي نيست پروژه هايي كه داريد رو با اين روش به نتيجه برسونيد.
مخصوصا جمله آخرتون باعث شد من جواب بدم "من يه هفته فرصت دارم همش!!"
شما در ازاي كاري كه ميخوايد حاضريد هزينه اي رو هم پرداخت كنيد؟
يكمي انصاف هم داشته باشيد.
با اين حال چون مسئله جالبي هست يه نمونه ي ساده ازش رو ميذارم.
البته برنامه رو من ننوشتم.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اميدوارم ناراحت نشده باشيد.
ممنون.

foranyone
27-10-2006, 11:36
سلام.
دوست عزيز مسئله ي Maze براحتي درInternet قابل دسترس هست.
كافي شما يه Search كنيد.(هم الگوريتم برنامه و هم خود برنامه)
در ضمن به نظرم روش درستي نيست پروژه هايي كه داريد رو با اين روش به نتيجه برسونيد.
مخصوصا جمله آخرتون باعث شد من جواب بدم "من يه هفته فرصت دارم همش!!"
شما در ازاي كاري كه ميخوايد حاضريد هزينه اي رو هم پرداخت كنيد؟
يكمي انصاف هم داشته باشيد.
با اين حال چون مسئله جالبي هست يه نمونه ي ساده ازش رو ميذارم.
البته برنامه رو من ننوشتم.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اميدوارم ناراحت نشده باشيد.
ممنون.

دوست خوب من خیلی ممنون از حرفایی که بهم زدی تو فکر می کنی که من خودم برنامه رو ننوشتم؟؟

من به تبادل نظر تو برنامه نویسی اهمیت می دم دوست دارم بهترین روش رو به استادم تحویل بدم

این بود که میام تو این سایت ها بچه ها رو تحریک میکنم :happy: تا نظر بدن و من از نظرات همه یه برنامه عالی

بنویسم جور دیگه ای فکر نکن ;)

yavar0011
23-04-2009, 08:01
بابا این برنامه که خیلی ستمه.
اولا ماتریس از ورودی میگرفت خیلی باحال تر بود. تازه یه تابع یا namespace هم برای حرکتش باید درست میکرند که خواناییش بیشتر میشد. مثلا برای حرکت به شمال غربی باید از موقیت کنونی col و row یک واحد کاهش پیدا کنده و مثلا برای جنوب سطر یک واحد افزایش پیدا کنه. اونوقت دو تا متغییر برای خونه بعدی تعریف میکریم که این هشت جهت رو تو یک حلقه for به طرف عقربه های ساعت حرکت کنه. تازه برای اصلاح زمان اجرا BIG O باید یه ماتریس دیگه تعریف میکردیم. که مسیر حرکت رو TRACE کنه اونوقت مسیر تکراری هم نمیرفتیم.
به نظر من بهترین الگورتیم مال الیس هوریتز است که در کتاب ساختمان داده ها به زبان c هستش.