PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ASP.NET چيه ؟ لطفا راهنمايي كنيد .

mohammad2006
19-05-2005, 11:11
اگه دوستان در مورد ASP.NET توضيح بدن ممنون ميشم .يه توضيح اماتور كه بدونم ASP.NET چي هستش ؟

Nesta
19-05-2005, 18:06
با سلام
دوست عزیز من قبلان یک آموزش از این برنامه را در قسمت آموزش و مقالات گذشته بودم که
لینک رو بهتون میدم و امید ورمک خوب باشه و به امید وارم
که به کارتون بید و استفاده کنین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مهمان
19-05-2005, 22:21
سلام
asp.net همان asp مي باشد با اين تفاوت که تحت دات نت اجرا مي شود.
بايد بگم که قدرت asp.net در نوشتن web application ها فوق العاده قوي مي باشد.
البته ناگفته نمونه که دستورات asp و asp.net متفاوت مي باشند.
تحت asp.net شما مي توانيد پروژه هاي vb.net و #C و html و vbscript و javascript را قرار دهيد.
پسوند فايلهاي asp.net هم aspx مي باشند.
در واقع asp.net زبان بسيار قوي براي web مي باشد.
سايتهاي قوي و امني را مي توان با اين زبان ايجاد نمود.
يا علي :)

mohammad2006
20-05-2005, 10:26
ممنون از كارلوس جان و رامبد عزيز .
اون لينك رو من نديده بودم :oops:

Nesta
20-05-2005, 15:45
سلام
خواهش می‌کنم کاری نکردیم امید وارم بازم بتونم از این جر آموزش ها بگذارم تا استفاده کنین.

AHMADUSE
11-11-2006, 23:17
aسلام چند تا سوال داشتم
1: فرق asp با asp.net چيه
2: كدوم يك از اونا كاملتر و قوي تره يعني مثلا تمام كارهايي كه با asp ميشه كرد ايا با asp.net ميشه كرد؟
3: براي ياد گرفتن asp.net ايا بايد اول asp رو ياد بگيريم؟
4: ايا كسي كه asp.net بلده ميتونه تمام كارهايي رو كه در asp ميشه كرد با asp.net انجام بده؟

بالاخره كودوم رو ياد بگيريم بهتره asp يا asp.net

Reticent
12-11-2006, 11:37
گوگل دوست شماست! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ASP.net رو یاد بگیرید و احتیاجی هم نیست که ASP بلد باشید. ASP بازنشسته شده...

ایلیا

khaiyam
12-11-2006, 14:44
ASP.net نسخه بعدی ASP نیست اما ASP.net تمامی قدرت ASP را داره علاوه بر اون قدرت بیشتری هم داره در ضمن شما وقتی که ASP.net بلد با شید دیگه نیازی به یادگیری ASP نیست که در حال حاضر کمتر کسی هست که به سمت ASP بره همه میرن تا ASP.net یاد بگیرن دقیقا مثل این هست که با اومدن ویندوز هنوز آدم بره داس یاد بگیره ن فقط برای ASP.net بلکه برای دیگر زبان های برنامه نویسی مایکروسافت

AHMADUSE
31-03-2007, 02:46
آقا یه کتاب خوب و روون و کاربردی در مورد asp.net معرفی کنید خواهشا یه کتاب جالب و مفید و روون باشه که بشه سریع در asp.net پیشرفت کرد

AHMADUSE
12-04-2007, 00:43
سلام
آقا خواهشا یک cd آموزشی کامل و خوب و جامع راجع به آموزش asp.net کسی سراغ داره معرفی کنه
اگه از سایتهای آن لاین فروشگاه مجازی میشه تهیه کرد که بدرد بخور باشه لطفا معرفی کنید

آقا خواهشا بدرد بخور و جامع باشه خیلی ضروری احتیاج دارم به دادم برسید.............

hamidreza_buddy
12-04-2007, 19:37
این جور چیزا رو بیشتر باید با تجربه یاد گرفت. خیلی فرق نمی کنه که چه کتابی باشه. هر کتابی دست بگیری و شروع کنی سریع یاد می گیری (البته اگه قبلاً برنامه نویسی کرده باشی) . توی کتاب فروشی ها و کتابخانه ها هم تا دلت بخواد کتاب دربارۀ asp.net هست.