PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سيدي رايت نشدن

S A M
24-10-2006, 22:16
من ميخواهم يه برنامه ار هاردم بريزم به سيدي راهي هست كه كسي نتونه از رو سيدي كپي بزنه يا رايت كنه يا بريزه تو هاردش؟
مرسي

S A M
24-10-2006, 22:18
اگه ميدونين بگين كه من شديدا دنبالشم
مرسي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

WooKMaN
24-10-2006, 22:20
بحث و گفتگو در مورد قفل سی دی ها (شکستن و گذاشتن انواع قفل) : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S A M
24-10-2006, 22:24
اگه پيدا كردين دوستان عزيز خيلي زود به من بگين
خدا كنه هرچه سريع تر بگين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مرسي
باي

chovalier
24-10-2006, 22:43
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزیز همونطور که اشاره شد شما باید یه فقل روی سیدیت بزاری بهتره یه تاپیک در آدرس زیر بزنی تا رسیدگی شه البته اگه بگردی چیزای زیادی گیرت می یاد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehdi_7070
24-10-2006, 22:56
اگر به دنبال يك قفلي هستند كه مجاني باشه و هيچ احدي الناسي نتونه كپي كنه ، پيشنهاد مي كنم كه اصلا به اون انجمن سر نزنيد .

chovalier
25-10-2006, 00:12
اگر به دنبال يك قفلي هستند كه مجاني باشه و هيچ احدي الناسي نتونه كپي كنه ، پيشنهاد مي كنم كه اصلا به اون انجمن سر نزنيد .
مهدی جون عزیز دل ; [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دیگه به مهندس کامپیوتر که نمی ده (البته فکر می کنم) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا دیگه پولیاشم راحت باز می شه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S A M
25-10-2006, 09:21
حالا برنامه اي نيست كه 3 سوت دان بشه و هيچكي نتونه اونو بشكنه؟