PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی شبیه ساز بازیهای سوپر نینتندو و معرفی چند بازی

amir abbas
19-05-2005, 07:50
تقریبا 6 سلم بود که با دستگاه آتاری 2600 آشنا شدم . خیلی برام جالب بود که بشه با یه دسته , یه ماشین رو توی تلویزیون جا به جا کنی :P
برام خیلی جذابیت داشت و از همون دوران به بازیهای کامپیوتری علاقه پیدا کردم . وقتی اواخر دوران ابتدایی بودم برای اولین بار با یکی از دوستام رفتم یه کلوپ بازیهای کامپیوتری . اون موقع هنوز سیستم های پیشرفته نبود و همه دستگاهها سگا بود و بعد ها به این جمع سوپر نینتندو هم اضافه شد.
بازیهای سوپر نینتندو واقعا جالب بودند . مخصوصا یه بازی برای سوپر نینتندو بود به اسم donkey kong country که واقعا بازی جالبی بود و گرافیکش نسبت به بازیهای اون موقع خیلی پیش بود و من همیشه دوست داشتم بشینم و این بازی رو بازی کنم ولی چون این بازی روی 3 تا فلاپی بود و یه بازی حجیم محسوب میشد , صاحب مغازه برای بچه ها این بازی رو نمیزاشت و بهانه می آورد که این بازی سخته و شما نمیتونید بازی کنید ( اون موقع بازیهای سوپر نینتندو روی کارتریج عرضه میشد ولی اگر میخواستید میتونستید سوپر نیتندو خودتون رو به یه فلاپی درایو مخصوص مجهز کنید که اون موقع 100000 تومن قیمت داشت ولی خوب دیگه هزینه خرید کارتریج نداشتید )
الان از اون موقع نزدیک 18 سال میگذره و چند وقت پیش روی وب میگشتم که یه برنامه جالب پیدا کردم
این برنامه محیط سوپر نینتندو رو روی کامپیوتر شبیه سازی میکنه . اول گفتم احتمالا باید چیز بیخودی باشه ولی چون حجمش کم بود و در 820 کیلوبایت بود من دانلودش کردم و داخل همون سایت دیدم که کلی از بازیهای سوپر نینتندو رو هم میشه دانلود کرد
من هم اولین گزینه ای که به ذهنم رسید همون بازی بود که همیشه دوست داشتم بازی کنم یعنی donkey kong 3
این بازی رو دانلود کردم و برنامه شبیه ساز رو هم باز کردم و اولش چیزی سر در نیاوردم ولی یه کم که باهاش ور رفتم تونستم بازی رو بهش معرفی کنم و تنظیمات دسته بازی رو انجام بدم ولی مشکل این بود که چون بازی های سوپر نینتندو برای نمایش در تلویزیون طراحی شده بودند به همین خاطر در سایز خیلی کوچیک نمایش داده میشند و عملا نمیشد بازی رو ادادمه داد ولی کمی که با تنظیمات شبیه ساز ور رفتم تونستم شبیه ساز رو طوری تنظیم کنم که بهترین کیفیت خروجی رو بده . یه عده از دوست داران این سیساتم یه موتور نمایشی برای این سیستم طراحی کردند که سایز پیکسل ها رو دو برابر میکنه و از پیکسلهای مجاور میانگین میگیره و تصویر رو نرم میکنه . چیزی شبیه به عمل فیلتر blur در photoshop
باورم نمیشد . تصویر با اندازه 640 در 480 با کیفیت قابل قبول و خوب
خلاصه از فرداش کار من این بود که فکر کنم . بازیهایی که در دوران بچگی بازی کرده بودم رو دانلود کنم و بازی کنم و یه جورایی خاطرات دوران بچگی برام زنده میشد
بازیهایی مثل super mario , donkey kong , zelda , international superstar soccer deluxe , cool spot , ninja turtles و .....

خوب حالا گفتم شاید کسانی باشند که مایل باشند خاطرات دوران بچگیشون رو دوباره زنده کنند به همین خاطر میخوام توضیح بدم که این شبیه ساز رو از کجا میتونید بگیرید و چطور میتونی تنظیمش کنید که بهترین کیفیت رو به شما بده بعد سعی میکنم بازیهای جالب رو بهتون معرفی کنم و در همین قسمت بزارم براتون

اول باید برنامه شبیه ساز رو دانلود کنید که اسمش s9xw-1.39a هستش و تحت ویندوز هم کار میکنه و بهترین برنامه شبیه ساز موجوده . من برنامه های دیگه رو هم امتحان کردم ولی هیچ کدوم مثل این برنامه خوب طراحی نشده بود و کیفیت خروجی این برنامه رو نداشت

این برنامه رو از آدرس زیر دانلود کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این برنامه نصب نداره و فقط باید یه پوشه بسازید و فایل zip شبیه ساز رو در اون پوشه کپی کنید و از حالت فشرده خارجش کنید و روی فایل exe برنامه کلیک کنید تا باز بشه بعد باید یه تصویر به این شکل ببینید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همون طور که در تصویر مشخصه برای بار گذاری بازی باید روی گزینه menu کلیک کنید و Load game رو بزنید که البته قبلش باید یه سری تنطیمات رو انجام بدید.

منوی دوم از بالای صفحه منوی options هست که اکثر تنظیمات رو باید از اون قسمت انجام بدید و گزینه های موجود در این منو هم به این شکله

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همون طور که در عکس مشخصه این بخش سه گزینه داره که خیلی مهمه و من با فلش قرمز مشخص کردمشون . اولین گزینه مربوط به تنظیمات گرافیکیه و به طور کامل تنظیمات رو توضیح میدم .

گزینه دوم در مورد تنظیمات صداست و امکان داره در اول کار که بازی رو لود کردید بازی صدا نداشته باشه که باید تنظیمات صدا رو هم دستکاری کنید .
برای تنظیمات صدا هیچ بخشی رو لازم نیست دستکاری کنید فقط اگر صدا نداشتید باید از قسمت sound quality درایور صدا رو از روی Snes9x DirectSound به FMOD DirectSound تغییر بدید

حالا تنظیمات بخش گرافیک رو توضیح میدم.
اگر بر روی گزینه video canfiguration کلیک کنید یا دکمه های ALT + F5 رو بزنید باید این صفحه رو ببنید

تنظیمات رو دقیقا مطابق همین که من تنظیم کردم تنظیم کنید
دقت کنید که موتور گرافیکی رو من روی Kreed's 2xSal Filter تنظیم کردم که بهترین کیفیت رو برای بازیهایی میده که گرافیک بالا دارن د مثل دانکی کونگ ولی اگر اون بازی که شما میخواید بازی کنید عمق رنگ بالا نداره و رنگهای کمی توی صفحه استفاده شده مثل سوپر ماریو باید از موتور گرافیکی Kreed's super 2xSal Filter استفاده کنید که تصویر شفاف تر و بهتری ارائه میده ولی این موتور روی بازیهایی که عمق رنگ بالا دارند جواب نمیده و یه سری پیکسل شفاف در صفحه باقی میزاره.
این تنظیمات مال tab اول یعنی general options بود حالا تنظیمات قسمت display mode رو هم باید به شکل زیر تنظیم کنید

تنظیمات این بخش رو هم دقیقا همانند تصویر تنظیم کنید و سایز صفحه رو روی 640 در 480 و در حالت 16 بیت انتخاب کنید تا تصویر تمام صفحه داشته باشید . در این حالت تصویر تمام صفحه بوده و فقط دو حاشیه مشکلی در حدود 3 سانتی متر در دو طرف تصویر باقی میمونه که دیگه تصویر رو نمیشه از این بزرگتر کرد .
تنظیمات این بخش هم تمام شد و حالا تنظیمات مربوط به دسته بازی رو هم باید انجام بدید وهمون طور که در عکس دوم مشخصه باید گزینه joypad configuration رو انتخاب کنید یا دکمه های ALT+F7 رو بزنید
تنظیمات این بخش هم مثل شکل زیره

دیگه این بخش احتیاجی به توضیح نداره و کاملا مشخصه که باید چیکار کنید :D
تنظیمات دسته که تموم شد دیگه برنامه آماده استفاده شده و از قسمت Load game باید مسیر فایل rom بازی مربوطه رو بدید و بازی فعال میشه و میتونید حالش رو ببرید
در ضمن این شبیه ساز یه قابلیت هم داره که میتونی هر جای بازی که دلتون خواست بازی رو ذخیره کنید . برای ذخیره بازی میتونید از دکمه های Shift + F1 تا F9 رو استفاده کنید و برای Load کردن بازی هم از دکمه های CRTL+F1 تا F9 استفاده کنید

سعی میکنم بازیهای جالب این سیستم رو بهتون معرفی کنم.
امیدوارم این مقاله به دردتون بخوره و بتونید یه بازگشت به گذشته داشته باشید و خاطراتتون رو زنده کنید.

amir abbas
19-05-2005, 07:52
یکی از بهترین بازیهایی که برای سیستم سوپر نینتندو عرضه شد , سری بازیهای donkey kong country بود .این بازی یکی از عوامل فروش نینتندو محسوب میشد و بسیاری از بازی دوستان فقط برای اینکه بتونن این بازی رو بازی کنند این سیستم رو خریداری میکردن و نقش این بازی شبیه نقش سونیک در سیستم سگا بود.

این بازی در سه شماره عرضه شده که هر شماره شامل چند نسخه از بازیه ولی بهترین سری این بازیها سری donkey kong 3 هستش که شامل دو نسخه diddy kong quest و dixi kong هستش که diddy kong بهترین بازی این سری هستش که واقعا خوب طراحی شده
از قابلیتهای خوب این بازی

1- گرافیک بسیار خوب بازی نسبت به زمان عرضه . این بازی فقط 3.5 مگابایت حجم داره ولی گرافیک بسیار بالایی داره و میشه تا حدودی با بازی همسایه جهنمی مقایسش کرد که البته بازی همسایه جهنمی گرافیک بالاتری داره ولی یک صدم بازی دانکی کونگ جذابیت ندارد .

2- مراحل زیاد بازی . اگر بخواهید تمام مراحل بازی رو تموم کنید شاید مجبور باشید 2 ماه برای این بازی وقت بزارید

3- game play عالی بازی . روند بازی و game paly بازی خیلی خوب و مناسب طراحی شده و بازی به شدت جذابه و کنترل بازی خیلی راحته و اصلا خسته تون نمیکنه

4- مراحل متنوع . شما هیچ دو مرحله این در این بازی پیدا نمیکنید که شبیه به هم باشه و مراحل با جزئیات بالا و با کیفیت خوب طراحی شده اند

5- آخرین مورد هم فکر نابی هستش که پشت این بازیه و این بازی به قدری راه مخفی و موردهای secret داره که باور کردنی نیست . طراحان بازی راه مخفیها و ابزارها رو بعضی اوقات در مکانهایی از مرحله مخفی کردند که عقل جن هم نمیرسه :P

در کل بازی diddy kong از جمله بازیهایی بود که یه بازی واقعی بود و مثل بازیهای نسل جدید نبود که فقط قصد داشته باشه تکنیک جدیدش رو به رخ بکشه
مثلا بازی Doom 3 هیچ چیزی برای گفتن نداشت و طراحان فقط سعی کرده بودند که تکنولوژی جدید رو به نمایش بزارن ولی این بازی کلاسیک اینقدر جالبه که من به یه بازی مثل doom 3 ترجیح میدمش

این هم دو تصویر از داخل مراحل بازی

برای دانلود کردن این بازی باید به سایت زیر مراجعه کنید و بازی رو دانلود کنید

قبل از دانلود بازی باید در این سایت عضو بشید وگرنه اجازه دانلود بازی رو به شما نمیده . بعد از عضو شدن میتونی بیش از 1000 بازی سوپر نینتندو رو هم دانلود کنید

سعی میکنم بازیهای دیگه رو هم معرفی کنم

rootnt
19-05-2005, 09:59
سلام.
:shock: wow
بابا دمت گرم تركوندي.
خيلي توپ
من َعاشق فوتباليستهاي نينتندو هستم. اونم داره؟
متشكر و ممنون. :lol:

amir abbas
19-05-2005, 10:15
والا من اسم انگلیسی این بازی رو فراموش کردم و خودمم دنبالش هستم و توی همون سایتی که معرفی کردم همه بازیها هست
اسمش رو بگو من دنبالش میگردم

rootnt
19-05-2005, 11:40
سلام.
tecmo cup بود فکر کنم

rootnt
19-05-2005, 16:58
سلام.
آقا بلاخره بعد از مدت زيادي جستجو پيداش كردم.
اند بازي فوتباليستها هستش.
اسمشم boys soccer team 5 (----) هستش
دانلود كنيد حال كنيد. :mrgreen:

Mohammad1360
19-05-2005, 17:24
اميرجان من يه مدتي هست مثل شما دارم دنبال يه بازي قديمي آميگا به اسم Ninja vs Bad Dudes ميگردم اگه تونستي كمكم كني ممنون ميشم

amir abbas
20-05-2005, 06:49
اميرجان من يه مدتي هست مثل شما دارم دنبال يه بازي قديمي آميگا به اسم Ninja vs Bad Dudes ميگردم اگه تونستي كمكم كني ممنون ميشم

ببین اینه

البته باید اول شبیه ساز بازیهای آمیگا رو دانلود کنی

amir abbas
20-05-2005, 11:45
این هم بازی اژدها وارد میشود بروسلی
خیلی سخت بود . بچه بودم اینو بازی میکردم حتی یه بار هم نتونستم نفر اولش رو هم بزنم
:P

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](E)_%5Ba1%5D(4723).png

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](E)_%5Ba1%5D(4724).png

amir abbas
20-05-2005, 11:48
این هم فوتبال مورد علاقه من
پایه و اساس تمام فوتبالهای کونامی تا به حال
توی ایران به فوتبال گزارشی معروف شده بود چون اولین فوتبالی بود که گزارشگر داشت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](E)(920).png

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](E)(6348).pn g

rootnt
20-05-2005, 12:58
سلام.
دوستان اگر ميشه هر كي كه ميره و بازي دانلود ميكنه بياد اينجا عكس و لينك باحال ها و معروفتر هاشو بذاره.
چون بازيهاش زياده بيشترشم زياد جالب نيست و گشتن دنبال خوبهاش وقت زيادي ميبره.
ممنون. :mrgreen:

sara_psb
21-05-2005, 04:27
سلام
اسم انگليسي و اصلي فوتباليست ها ''Captain Tsubasa''
هستش!

ashkanbuffon
21-05-2005, 04:57
من یه سی دی داشتم توش تمام شبیه سازهای سگا نینتندو سونی میکرو و... داشت ولی نامردا سی دیمو ... .... :cry:
من ازون سی دی خیلی خوشم میومد. چند هزارتایی بازی داشت. اگه الان سی دیه دستم بود همه ی بازیهاشو برای دانلود میذاشتم اینجا.

amir abbas
21-05-2005, 07:27
این هم بازی سوپر ماریو سوپر نینتندو

کلیه نسخه ها از سال 1985 به بعد توش هست حتی اون نسخه که روی میکرو بود هم توش هست
:P

amir abbas
21-05-2005, 07:28
این هم لاک پشتهای نینجا برای سوپر نینتندو

از اینجا بگیریدش با حجم 700 کیلوبایت

ashkanbuffon
21-05-2005, 08:42
راستی بروبچ
بازی Monaco GP II رو کی داره؟
یه ماشین سواری خیلی باحاله که من موقعی که سگا بازی می کردم باهاش زندگی می کردم.

maso
21-05-2005, 13:58
man har kari kardam natunestam ozve
besham
harki ozv shode
use pass
ra be man mail koni ta ma ham ye hali karde bashim
email man
masoudir@gmail.com

besyar mamnoon
man mario jadid ra mikham download konam

:shock:
:idea:

Mohammad1360
21-05-2005, 14:11
امير جان ببخشيد يكي دو روز آنلاين نبودم خيلي ممنون بايد امتحانش كنم خبرشو بهت ميدم . بازم ممنون موفق باشي

amir abbas
22-05-2005, 09:41
maso جان برای عضو شدن در اون سایت که محدودیتی وجود نداره . چطور نتونستید عضو بشید
در ضمن مارویوی جدید مال سیستم game cube هستش و روی سوپر نینتندو که بازی ماریو جدید عرضه نشده

amir abbas
22-05-2005, 09:51
این هم فوتبالیستها که دو نسخه داشت که توی ایران بیشتر بود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](J)(2255).png

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](J)(9872).png

از اینجا بازیش رو دانلود کنید با حجم 1 مگابایت

و دومیش که از اولی بیشتر توی ایران معروف شده بود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](J)(2253).png

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](J)(10958).png

این یکی رو هم از اینجا دانلود کنید با حجم 750 کیلوبایت

ashkanbuffon
23-05-2005, 06:21
کسي بازي Monaco GP II رو پيدا نکرد؟ اين درخواست خيلي فوريه. دمتون گرم زود باشيد :(

amir abbas
23-05-2005, 07:33
اون پیزی که شما میخوای ماله سیستم سگاست
اول باید شبیه ساز سگا رو بگیری

ببین بازی که شما میخوای کدوم یکی از ایناست

شبیه ساز بازیهای سگا رو هم از اینجا بگیر

از توی این صفحه شبیه ساز gens+ را دانلود کن که از همه شبیه سازهای سگا بهتره

Mohammad1360
23-05-2005, 17:35
امير جان اون بازي كه شما لطف كردي پيدا كردي ورژن قديمي تر اوني بود كه من دنبالش مي گشتم توي اين صفحه اطلاعاتي در مورد اون بازي هست. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rootnt
25-05-2005, 07:25
سلام.
قربونت برم امير عباس جون. :shock:
بازم فوتباليستا :shock:
عاشقشم.وايييييييييييييييي يييييييييييييي
دستت درد نكنه.
خداحافظ.

amir abbas
27-05-2005, 06:22
امير جان اون بازي كه شما لطف كردي پيدا كردي ورژن قديمي تر اوني بود كه من دنبالش مي گشتم توي اين صفحه اطلاعاتي در مورد اون بازي هست. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز این یکی رو امتحان کن فکر کننم دیگه این درست باشه

دکمه دانلود زیر صفحه هستش

Mohammad1360
28-05-2005, 12:50
ممنون امير جان .
Diddy's Kong Quest هم كه معرفي كرده بودي تموم شد استاد :mrgreen:

اگه بازم از اين باريها داشتي معرفي كن تمومش كنيم. :mrgreen:

amir abbas
29-05-2005, 07:32
آقا شما اگر میخوای دانکی کونگ رو به طور کامل تموم کنی باید تمامی اون DK ها رو جمع کنی که کار خیلی سختیه ولی درصد بازی از 100 در صد میره بالاتر :D

الان یه بازی جالب دیگه معرفی میکنم

amir abbas
29-05-2005, 07:33
این هم یه بازی از سری سوپر ماریو

این بازی آخرین بازی سوپر ماریو به شکل دو بعدی بود و بعد از این بازی بقیه بازیهای این سری رفت به حالت یه بعدی
محصول سال 95 هم هست و خیلی خیلی هم جالبه . اصلا توی ایران نبود چون کارتریجش خیلی گرون بود
اصلا توی وب به این راحتی نمیشه پیداش کرد . خیلی دنبالش گشتم
سبک طراحی مثل نقاشی هستش
این هم عکساش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .jpg

از اینجا دانلود کنیدش با حجم 1.3 مگابایت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]'s%20Island.7z

لینک دانلود زیر صفحه هستش

دقت کنید که این فایل فرمتش 7zip هستش و باید آخرین نسخه winrar رو داشته باشید تا بتونید از حالت فشرده خارجش کنید

Mohammad1360
29-05-2005, 15:50
دمت گرم خيلي باحاله :P

MaFia
02-06-2005, 04:57
Sega 32X Roms

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

N64 Roms

N64 Roms

rootnt
03-06-2005, 08:52
سلام
اينم يه بازيه كه تقريبا همه از اين نوع بازي رو دوست دارن خيلي باحاله از عكسشم معلومه مسابقات تكواندو هستش.
بريد بازي كنيد حال كنيد.(من چيز بد معرفي نمي كنم.)

rootnt
03-06-2005, 09:21
اينم يه بازي توپ ديگه كه حتي از اون يكي هم كم حجم تره
kick boxing [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rootnt
03-06-2005, 21:24
سلام.
اينم يه بازي ديگه از همين نوع كه خيلي باحالتره.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اينم آدرسش:

rootnt
03-06-2005, 21:48
سلام.
اينم يكي ديگه.

اينم عكسشه ببينيد خوشتون مياد:

Ali_k
04-06-2005, 05:13
به نظر من سگا فقط يه بازي عالي و توپ داشت اونم contra بود .حالا از دوستان اگه كسي فيلم سگا و يا شبيه سازشو داره من نياز دارم.
با تشكر از دوستان

rootnt
04-06-2005, 06:23
سلام.
عليجان شما فقط دستور بده.
اين فعلا شبيه ساز بازيهاي سگا.
بازي كنترا رو هم برم بگردم و ايشالا در پست بعدي ميذارم.

rootnt
04-06-2005, 06:59
Ali_k بازي كنترا هم لينكشو گذاشتم اينجا:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Contra ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اميدوارم خوشت بياد :wink:

rootnt
04-06-2005, 07:26
سلام دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ميخوام چند تا بازي نينتندو باحال بزارم ميترسم بهم گير بدن بخاطر همين فعلا يكيشو ميذارم اگه كسي گير نداد بقيه اش هم ميذارم ولي اگه گير دادن همينم پاك مي كنمـ
خودتون هم ميدونيد كه عكسشو نميتونم بزارم فقط بريد دانلود كنيد حالشو ببريد :D
حتي اسمشم نميارم فقط لينكش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](PD).zip)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/laugh.gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/lol.gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/haha.gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته نميشه بهش گفت بازي ولي اين خيلي خوبه اون يكي ها از اين بهترن

Ali_k
04-06-2005, 07:28
محمدجان دستت درد نكنه واقعن مثل tnt هستي :wink:

amir abbas
04-06-2005, 19:36
راستی کسی میدونه این بازی مال کدوم سیستمه

هر کی میخوادش بگه براش لینک دانلود بازی و شبیه ساز اون سیستم رو بزارم

:wink:

این یکی از بهترین بازیهای ماریو سه بعدی هستش که سایت گیم اسپات بهش نمره 9.2 داده بود
خیلی جالبه

حجمش هم با شبیه سازش میشه 10 مگابایت

nader_bbb
05-06-2005, 02:02
سلام
اين بازي بايد براي سيستم Nintendo 64 باشه
ولي مثل اينكه براي اجراي اين بازيها بايد از كارتهاي گرافيكيVoodoo استفاده شود, چون من تا حالا نتونستم درست حسابي بازي كنم.
به هر حال اميرعباس جان لطف كن اگر اطلاعاتي داري به ما بگو و همچنين يك Emulator توپ معرفي كن
مرسي

amir abbas
05-06-2005, 07:40
این بازی مال سیستم n64 هستش و به راحتی اجرا میشه روی هر کامپیوتری و روی هر کارت گرافیکی . البته کارت گرافیک که حداقل 64 مگ رم داشته باشه

من خودم روی سیستم خودم اجرا کردم و هیچ مشکلی هم نداره . نه هنگ میکنه و نه قطع میشه درست مثل خود کنسول بازی رو اجرا میکنه

از اینجا شبیه ساز و بازی رو بگیرید

شبیه سازش رو از ایجا بگیر

نسخه آخر یا همون v1.6 رو دانلود کن

خود بازی رو هم از اینجا بگیر

nader_bbb
06-06-2005, 00:32
سلام
دستت درد نكنه اجرا شد
خيلي خوبه كه بعد از چيزي حدود 3 سال ورژن 1.6منتشر شده