PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه جوری میشه با صفحه کلید سیستم را روشن کرد؟

nima_kiyaniyan
24-10-2006, 17:10
درود بر دوستان

یکی از دوستام وقتی که سیستم خاموش بود ( به برق وصل بود) امد روی صفحه کلید چند تا دکمه زد و سیستم شروع به روشن شدن کرد :blink: . کسی میتونه بگه چه جوری؟

AK1
24-10-2006, 21:17
با سلام

دوست عزيز چند بار بحث شد روش اين قابليت مادر بورد هاي جديد هستش براي تنظيم بايدئ موقع بالا امدن ويندوز دگمه دليت رو برزني و ست آپ بايوس بري و دنبال گزينه مخصوص اين كار باشي كه بخش پاور منيجير و يا همچين چيزي(بسته به مادر برد متغيره)پيدا كني و كليد مربوط و يا رمز رو براي روشن شدن بدي تو قسمت بقل اين گزينه گزينه هاي مربوط به روشن كردن كامپيوتر در زمان و ساعت مشخص هم هست (براي پدا كردن راحت)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يك تجربه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : اين رو خودم تجربه كردم منم كامي رو گذاشته بودم با رمز روشن مي كردم همه چيز خوب بود تا يك روز كه به خونه امدم رفتم سر كامي ديدم موس ليزريم چراغش روشن نيست فهميدم برق رفته بعد كيبور در و كشيم رمز رو زدم ديدم روشن نمي شه با اينكه برق هست فهميدم كه وقتي برق بره و يا سيستم رو از برق بكشي چي ؟ كار نمي كنه پس مواضب باشن (راه حل هم كه مي دونين ريست كردن بايوس با استفادهاز در اوردن باطري ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nima_kiyaniyan
25-10-2006, 00:19
سپاس گذارم

snow chem
27-10-2006, 02:36
جالب بود ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]