PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : sound forge 7

ooje_asman
19-05-2005, 06:37
با سلام آقا من این برنامه رو از همین سایت دانلود کردم البته بهمراه کرکش و کرکش هم کردم و می شه گفت 20 فایل رو باهاش کار کردم ولی حالا دیه کار نمی کنه و این پیام رو میده و مثه اینکه میخاد دوباره کلید جدید بهش بدی یا MP3 رو رجیستر کنی که من همین مشکل رو با Nero wave editor هم دارم و من شدیدا به کرک این برنامه نیاز دارم رفقا کمک کنن ممنون خاهم شد مرسی و باز در آخر تاکید می کنم که به MP3 گیر میده نه خود برنامه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nardin
19-05-2005, 09:24
برنامه شما احتمالا آپديت شده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/img]

Roham
19-05-2005, 11:17
دوست عزيز من هم با اين برنامه كار مي كنم و تا او نجايي كه مي دونم اين پيغام وقتي ظاهر مي شه كه Codec فايل صوتي مورد نظر در دست رس نباشه يا اون فايل توسط يك برنامه ديگه در حال استفاده باشه. اين مشكل ربطي به وارد كردن كليد جديد نداره. البته من به شما توصيه مي كنم كه از ورژن جديدي كه ناردين عزيز معرفي كردن استفاده كنين چون قابليت و قدرتش به مراتب بيشتر ار ورژن 7 هست. ولي در هر حال مطمين باشين كه اين مشكل به وارد كردن كليد جديد با Registration ربطي نداره.

Mehdi_Best
19-05-2005, 14:14
اوج آسمان عزيز سلام
صحبت دوست خوبمون roham دقيقا صحيحه. يعني پيغامي كه برنامه به شما مي ده اصلا مربوط به رجيستر كردن برنامه نيست و فقط يا فايل مورد نظر رو نمي تونه اجرا كنه يا توسط برنامه ديگري در حال اجراست.

ooje_asman
22-05-2005, 05:54
با سلام آقا من چطور می تونم عکس پیام خطا رو اینجا بذارم

Nesta
22-05-2005, 06:04
عکس را در یک جا اپلد میکنی‌ سپس لینک آن را می‌ گذاری سپس لینک رو select کرده و روی img در اون صفحه که نوشته رو میخی‌ بگذاری میزانی‌

nardin
22-05-2005, 06:39
عکس را در یک جا اپلد میکنی‌ سپس لینک آن را می‌ گذاری سپس لینک رو select کرده و روی img در اون صفحه که نوشته رو میخی‌ بگذاری میزانی‌

كارلوس جان و ooje_asman عزيز اين قبيل توضيحات رو بهتر نيست كه در پيام خصوصي رد بدل بشن ؟ و يا اينكه توضيح قانع كننده باشه .
اپلود تصوير هم مثل فايل هاي ديگه اس در اينجا دوستمون زحمت كشيده و توضيح دادن :

Mehdi_Best
22-05-2005, 07:12
سلام. ببخشيد مثل اينكه سوءتفاهم شده. اگه دقت كنيد مي بينيد كه دوست عزيزمون اوج آسمان عكس آپلود شده رو دارند اما يك اشتباه كوچك در قرار دادن عكس در انجمن داشته اند و يك فاصله اضافه بين و آدرس عكس قرار داده اند و همينطور آدرسي كه سايتي كه در آن عكس رو آپلود كرده اند رو اشتباه نوشته اند كه باعث شده عكس به صورت آدرس نشون داده بشه. من درستش كردم:

[img][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون مهدي جان
من متوجه آدرس عكس نشدم ؛ درستش كردم . ---ن

ooje_asman
22-05-2005, 11:09
مرسی از رفقا مخصوصا کارلوس

ooje_asman
18-04-2006, 00:51
اوج آسمان عزيز سلام
صحبت دوست خوبمون roham دقيقا صحيحه. يعني پيغامي كه برنامه به شما مي ده اصلا مربوط به رجيستر كردن برنامه نيست و فقط يا فايل مورد نظر رو نمي تونه اجرا كنه يا توسط برنامه ديگري در حال اجراست.

من یکبار دستگاه رو restart می کنم و تمام برنامه ها رو می بندم ولی باز ارور میده حالا بایس چیکا کنم ؟

royaye_talkh55
18-04-2006, 14:01
من یکبار دستگاه رو restart می کنم و تمام برنامه ها رو می بندم ولی باز ارور میده حالا بایس چیکا کنم ؟

احتمالا دوست عزيز اين فايل تو با اين برنامه باز نمي شه حالا ببين پسوند فايلت چي هست و ببين كه توي كارايي برنامه ات اسمي از اين پسوند هست يا نه

ooje_asman
18-04-2006, 19:35
فایل هام همشوم Mp3 اند و من حدود 20 فایل باهاش کار می کنم ولی بعد این ارور رو میده احتمالا رجیستری کدک رو میخاد

Behroooz
19-04-2006, 17:14
بيشتر دقت كن جواب مي ده من امتحان كردم

ooje_asman
19-04-2006, 22:02
بيشتر دقت كن جواب مي ده من امتحان كردم
رو چی دقت کنم ؟