PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سایت خوب آموزشی‌ از مقدماتی‌ تا حرفه ای با دلفی‌

Nesta
19-05-2005, 02:43
با سلام دوباره به تمامی‌ دوستان گل در این قسمت من معذرت می‌خوام بابت این بحث کس کننده از همه معذرت خواهی‌ می‌کنم به جز آقای اوج اسمان که تقصیر خودش بود می‌خوام برای کسانی‌ که میخوان بدونن دلفی‌ چیه و با کلی‌ امکانات آن آشنا بشن یک سی‌ سایت خوب و عالی‌ بهتون معرفی‌ کنم که امید وارم استفاده کنین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mpsjavad
19-05-2005, 03:15
با سلام ..

ممنون carlos, جان مثل هميشه كارت درسته من تو ده روزي كه در مورد رزون هاي برنامه نويسي تحقيق كردم فهميدم كه دلفي بهترينه ( همون طور كه شما گفتي :arrow: ) و تصميم دارم توي تابستون اون رو با كمك و مساعدت شما ( البته با كمك كتاب هاي اموزشي كه شما معرفي مي كنين ) ياد بگيرم ..

صميمانه سپاس :arrow:

Nesta
19-05-2005, 04:44
سلام امیدوارم که جدید ترین نسخه رو یاد بگیری که همون دلفی‌ 2005 هستش که سی‌ شارپ هم ساپورت می‌کنه
من در خدمتت هستم

mpsjavad
19-05-2005, 04:46
مرسي carlos, جان شما لطف داري اميدوارم بتونم ثابت قدم باشم و حرفم رو عملي كنم :wink:

Nesta
19-05-2005, 06:44
سلام
اولش یه کم برات سخته یا این که زده شاید بشی‌ چون اولش همه چی‌ زیاد و گیه کنند هست منم اینطوری بودم دلم می‌خواست بدونم همه این پالت ها چی‌ کار می‌کنن یا شی‌ ها دکم ها ولی‌ به مرور زمان کم کم با مطالعه سوال از افراد و کمی‌ بی‌ خوابی‌ و فشار در یاد گرفتن باعث شد تو 6 ماه 20 در صد کار رو بفهمم آخه میگم 20 درصد واسه این هست که .نت رو نمیگم شبکه رو نمیگم فقط اپلیکتین .
ولی‌ زمانی‌ که اولین برنامه اجرا می‌شه و خودت نوشتی‌ به قول معروف یه حالی‌ بهت میده که هیچ چیزی نمیتونه مثل این خوش حالت کنه و بیشتر دوست داری بری جلو من در قسمت دلفی‌ یه تپیک زدم توش آموزش دلفی‌ هست به صورت فارسی‌ اگه بخی‌ میتونی‌ بری دانلد کنی‌
یه توصیه هم می‌کنم این که اول بخون به صورت تئوری بدن برو تو محیط که کمی‌ اشنائی داشته باشی‌ با مسائل
بدن محیط کمی‌ برات آشنا تر می‌شه
البته ببخشید اگه فوزلی‌ کردم. رو تجربم اینو میگم

double_n
19-05-2005, 11:13
جناب carlos - كارت عالي بود .
ضمنا در مورد اون بحثي كه با اوج آسمان داشتيد حق با شماست زيرا تا اونجايي كه من فهميدم اين سايت براي مطرح كردن مشكلات و چيزهاي ديگه هست و فكر نكنم براي آموزش مقدماتي جايي داشته باشه مگه مواردي مانند دلفي و سي و . . .
خوب اگه كسي بخواد مثلا اسمبلي ياد بگيره اولا عمرشو بايد اينجا فقط براي اين موضوع صرف كنه چون با اين تاپيك بازي ها فقط ميشه مشكلات رو رفع كرد نه اينكه از اول مقدماتي تا انتهاي سطح فوق حرفه اي رو اينجا ياد گرفت - آحه كتاب رو واسه چي ساختن :mrgreen:
ديگه ادامه نمي دم چونكه ممكنه واسه اين تاپيك بد بشه :evil:

Nesta
19-05-2005, 17:58
با سلام
به دوست عزیز مدتی‌ بود که نبودی و جاتون خالی‌ بود در مورد اون آقا که ما یک چیزی هم طلبکار شدیم رفت
و همه فکر میکردند فقط موضوع هس ه سواهست در صورتی‌ که اینطور نبود آقا از این ببعد شما بیشتر بیا
که در جریان ها باشی‌.متشکرم.

mpsjavad
19-05-2005, 23:21
با سلام ..

ممنون carlos, جان در مورد سختي كار كه شما اشاره كردي بايد بگم كه به سختيش مي ارزه و ارزشش رو داره در مورد شروع بايد بگم اگه ترم تابستوني نگيرم :| از اواسط تير شروع ميكنم به نظر شما با دلفي‌ 2005 شروع كنم يا با ورژن هاي پايين ترش :!:

البته با كمك شما و اموزش هايي كه شما در تاپيك دلفي گذاشتين سعي ميكنم پيش برم تا دلسرد نشم . توصيه شما رو هم جدي ميگيرم تا به قول شما محيط برنامه برام اشنا تر باشه :wink: --- ( اميدوارم بتونم از تجربيات شما هم بهره كافي ببرم ) ---

پيروز باشيد :arrow:

Nesta
20-05-2005, 00:41
سلام به نظر من اول با دلفی‌ 7 یا 8 شروع کن بهتره 1 سال یا 7-8 ماه بد شما 2005 یا شاید جدید تر از این رو شروع کن
از لطف همه شما هم سپاسگزارم امید وارم که بتونم جوابگوی محبت های شما باشم.

Morteza_SOS
21-06-2007, 10:36
364tgdgw234jgfcvv

SORUSHMA
23-06-2007, 07:58
اگر با زبان انگليسي مشكلي نداريد كه طبعاً بايد مشكل نداشته باشيد البته با عرض جسارت چون برنامه نويس جماعت نبايد مشكل زبان داشته باشند سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سايت آموزشي دلفي است البته براي مبتدي ها آنها كه تازه مي خواهند شروع كنند تمامي مسايل ريز و درشت و زيربناي دلفي را تشريح كرده با مثالهاي خوب و عملي من اين سايت را توصيه مي كنم
:8:

SORUSHMA
23-06-2007, 12:08
جسارتاً عرض مي كنم سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مخصوص مبتدي ها طراحي شده با مثالهاي عملي و گروه بندي تمامي روال هاي در دلفي حتماً سري بزنيد .