PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اين يک اقدام ملی است

ozgor
24-10-2006, 00:09
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا آدرس ايميل خود را در فرم اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نوشته و آن را برای گوگل ارسال نمائيد تا از گوگل تقاضا نمائيم برای دومين سال متوالی لوگوی نوروز باستانی را در سايت خود قرار دهد .سايت گوگل بيش از سيصد و پنجاه ميليون بازديد کننده دارد که در معرفی نوروز و ايران کهن نفش بسيار اساسی خواهد داشت .اين تلاش يک اقدام ملی ، مردمی و خودجوش برای کسب حرمت جهانی و اقتدار برباد رفته ايرانی است .
لطفا آدرس اين صفحه را برای تمام دوستان و ايرانيان نيز ارسال نمائيد تا همه در اين هدف بزرگ شرکت کنند .
از همکاری شما کمال تشکر را داریم .

Nvidia
24-10-2006, 00:12
از حالا ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hoseinquest
24-10-2006, 01:03
وقتی هم میزاره فقط واسه خود ایرانیها میزاره

sa3er
24-10-2006, 14:34
سلام
نیازی به این کار نیست. اینکار در برنامه های مناسبات شرکت google گنجانده شده و دیگر نیازی به این کارها نیست.

لوگو نوروز همه ساله در صفحه مربوط به ایرانیان قرار داده می شود. ضمن اینکه در سایت اصلی google فقط لوگوی مناسباتی که بین المللی و جهانی هستند قرار داده می شود و مناسباتی که فقط مربوط به کشور یا کشورهایی خاص می شوند در صفحه مربوطه همان کشورها لوگوی مشخص با مناسبت قرار داده میشه.

ozgor
24-10-2006, 14:43
نه واسه اسياي ميانه و شرق اروپا

anarchist60
25-10-2006, 05:34
صحبت نوروز و عيد باستاني شد
فكر كنم بشه اينجا فرا رسيدن عيد فطر رو تبريك و تسليت گفت
تبريك ازين بابت كه خلاصه مناسبتيه كه موجب شادي و همدليه
ولي تسليت ميگم بخاطر چهار روز تعطيلي
فكر ميكنين ربطي بين كم شدن تعطيلي عيد نوروز و زياد شدن تعطيليه اين عيد عربي وجود نداره؟
نگين نه
خيلي باعث تاسفه كه مملكت 4 روز رو هواست هيچكسم صداش در نمياد
چون ميخوان هويت ما رو ازمون بگيرن...
تمام مناسبتهاي باستانيه ما رو كمرنگ كردن
از نوروز و جشن مهرگان بگير(ميدونين چه روزيه؟) تا چهارشنبه روزي كه خيليا اونروز جاشون تو بازداشتگاهه...
خداوند هيچ قومي را به عذابي گرفتار نكرد مگر آنكه استحقاقش را داشتند...
به كدوم پارسي بودن مينازيم وقتي صحبتش ميشه ميريم سراغ صدها سال پيش تا هويتمون رو تو تاريخ كنكاش كنيم
در صورتيكه داريم در زمان حال زندگي ميكنيم
جاي اينكه از امام حسين واسه هم قصه بگيم و واسش گريه كنيم اول فقط يه كوچولو سعي كنيم بدونيم كورش كبير كي بود و چرا ديگه كورشي از مشرق زمين طلوع نكرد
اونوقت ديگه به اين فكر نميفتيم تا از گوگل درخواست كنيم...
جواب بدين
چه كار بايست كرد!!؟

my friend
25-10-2006, 20:04
از گوگل تقاضا نمائيم برای دومين سال متوالی لوگوی نوروز باستانی را در سايت خود قرار دهد.

از حالا ؟

مثل اینکه این دوست خوبمون 1 سال عقبه!!!

M.K_Soft
26-10-2006, 00:44
صحبت نوروز و عيد باستاني شد
فكر كنم بشه اينجا فرا رسيدن عيد فطر رو تبريك و تسليت گفت
تبريك ازين بابت كه خلاصه مناسبتيه كه موجب شادي و همدليه
ولي تسليت ميگم بخاطر چهار روز تعطيلي
فكر ميكنين ربطي بين كم شدن تعطيلي عيد نوروز و زياد شدن تعطيليه اين عيد عربي وجود نداره؟
نگين نه
خيلي باعث تاسفه كه مملكت 4 روز رو هواست هيچكسم صداش در نمياد
چون ميخوان هويت ما رو ازمون بگيرن...
تمام مناسبتهاي باستانيه ما رو كمرنگ كردن
از نوروز و جشن مهرگان بگير(ميدونين چه روزيه؟) تا چهارشنبه روزي كه خيليا اونروز جاشون تو بازداشتگاهه...
خداوند هيچ قومي را به عذابي گرفتار نكرد مگر آنكه استحقاقش را داشتند...
به كدوم پارسي بودن مينازيم وقتي صحبتش ميشه ميريم سراغ صدها سال پيش تا هويتمون رو تو تاريخ كنكاش كنيم
در صورتيكه داريم در زمان حال زندگي ميكنيم
جاي اينكه از امام حسين واسه هم قصه بگيم و واسش گريه كنيم اول فقط يه كوچولو سعي كنيم بدونيم كورش كبير كي بود و چرا ديگه كورشي از مشرق زمين طلوع نكرد
اونوقت ديگه به اين فكر نميفتيم تا از گوگل درخواست كنيم...
جواب بدين
چه كار بايست كرد!!؟

كاملا با نظرهاي نابت موافقم.
من با اين حرف ها ديگه دارم حنجره ي خودمو پاره مي كنم ولي كو كسي كه با عمق وجود درك كنه.
خدايا به بزرگي خودت هنوز عمرم به دنياست كاري كن با غرور سرمو بلند كنم و با تمام وجود فرياد بزنم من يه جوان ايرانيم و به ايراني بودن خود افتخار مي كنم.
چون الان من شخصا تعلق خاطري به ايران ندارم.براي اينكه اصلا به آينده ام دلگرم و اميدوار نيستم.

anarchist60
27-10-2006, 02:39
ممنون از توجهت دوست عزيز
ولي خداهم كاري نخواهد كرد...
موطن آدمي را به هيچ كجاي نشاني نيست و موطن آدمي تنها در قلب كسانيست كه دوستت ميدارند...
اينطور هم ميشه گفت كه وطن من اونجاست كه درش آرامش رو احساس ميكنم
اين ديگه براي من اهميتي نداره كه زاده ي كدوم سرزمينم و سرزمينم چيا داشته... (چون الان بيشتر ننگ و نكبت داره تا بالندگي و...)
اگه از نسل درستيم ديگه نياز به ابراز كردن زباني نيست
كسي نميخواد جواب بده كه چرا يكي يكي دسترسي به سايتهاي مختلف واسه ايرانيها بلوكه ميشه؟
آيا ما تعلقات درستمون رو فراموش كرديم؟ يا نه متعلقات نادرستي رو برگزيديم؟
هيچكي هيچي نگه , چون من دنبال گفته های قدیمی نیستم
اگرم اینو اینجا مینویسم منتظرم مدیری بیاد و اکانتمو حذف کنه تا مطمئن شم ما هنوز هم همون مردمیم که...

Ali_Moradi
27-10-2006, 03:01
لوگو نوروز همه ساله در صفحه مربوط به ایرانیان قرار داده می شود
گوگل صفحه مخصوص ایرانیان ندارد!

my friend
27-10-2006, 13:07
حذف شد.................................

sa3er
27-10-2006, 16:37
سلام
این خیلی خوبه که شما دوستان اینقدر با دقت تمام پستهای مسئولان فروم رو لغت به لغت میخونید و سعی در غلط گیری دارید. :cool:

ولی درسته منظور من هم همون صفحه فارسی زبان بود که 99.9% مختص ایرانیان هست و برای اونها ساخته شده همونطور که از دایکتوریش کاملا و به وضوح مشخص هست. از یه طرف دیگه هم می بینیم که آخه تو دنیا مگه ما چند تا کشور داریم که زبون رسمیشون فارسی هست؟. :biggrin:
:happy:

ضمن اینکه دومین google.ir هم توسط شرکت گوگل خریداری و ثبت شده ولی فکر می کنم بنا به دلایل که مطمئنا سیاسی هست گوگل فعلا اجازه active نمودن اون دومین رو نداره و همچنان به ناچار و زیرکانه در آدرسی خاص صفحات و دایرکتوری فارسی زبانان (ایرانیان) رو میزبانی می کنه.

M A T I N
27-10-2006, 16:47
آخه تو دنیا مگه ما چند تا کشور داریم که زبون رسمیشون فارسی هست؟.

به جز ایران دو تا ...

Ali_Moradi
27-10-2006, 19:31
سلام
این خیلی خوبه که شما دوستان اینقدر با دقت تمام پستهای مسئولان فروم رو لغت به لغت میخونید و سعی در غلط گیری دارید. :cool:

ولی درسته منظور من هم همون صفحه فارسی زبان بود که 99.9% مختص ایرانیان هست و برای اونها ساخته شده همونطور که از دایکتوریش کاملا و به وضوح مشخص هست. از یه طرف دیگه هم می بینیم که آخه تو دنیا مگه ما چند تا کشور داریم که زبون رسمیشون فارسی هست؟. :biggrin:
:happy:

ضمن اینکه دومین google.ir هم توسط شرکت گوگل خریداری و ثبت شده ولی فکر می کنم بنا به دلایل که مطمئنا سیاسی هست گوگل فعلا اجازه active نمودن اون دومین رو نداره و همچنان به ناچار و زیرکانه در آدرسی خاص صفحات و دایرکتوری فارسی زبانان (ایرانیان) رو میزبانی می کنه.
درسته...
دلیل خورده گرفتن من به شما :
خوب من ایرانی نیستم.. افغانی هستم...
زبان ایران ، افغانستان ، تاجیکستان فارسی است...
اما متاسفانه دوستان ایرانی کمی ...... هستند و معمولاً زبان فارسی رو صرفاً مخصوص ایران میدانند....
سر همین لوگوی گوگل که واسه نوروز بود نیز همینطور ... آخه نوروز نیز صرفاً محدود به مرزهای جغرافیایی ایران نمیشه....در افغانستان و تاجیکستان هم نوروز جزء رسوم و آیین گذشته آنان است... و هر ساله آن را بطور باشکوه جشن میگیرند...
در مورد دامین google.ir هم همونطور که گفتید توسط گوگل برای ایرن ثبت شده... اما به همون دلایل تحریم و سیاسی گوگل ایران را همچنان برسمیت نمیشناسد!
اما جالب است بدانید که دامین google.af ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) توسط گوگل برای افغانستان به ثبت رسیده و فعال است.. گوگل افغانستان را برسمیت میشناسد.
در اخر اینکه حرفایی که زدم نه بخاطر اینکه بخوام سر کشور و ملیت بحث کنیمو کل کل کنیم... بلکه به این خاطر که به دوستان ایرانی متذکر شوم که فرهنگ و آیین کهن فارسی صرفاً برای ایران نیست و مطعلق به تمامی فارسی زبانان است...
نامیدن بزرگان .. شاعران... و دانشمندان فارسی به نام ایران و ایرانی صرفاً در ایران اعتبار دارد!!!
همانگونه که شاهدیم شاعران بزرگ فارسی همانند مولانا را یک شاعر ایرانی میخوانند!... حال آنکه مولانا نه در ایران متولد شده و نه در ایران مدفون است!!
البته این فقط یک نمونه از هزاران است
موفق باشید

M A T I N
27-10-2006, 20:08
درسته...
اما متاسفانه دوستان ایرانی کمی ...... هستند و معمولاً زبان فارسی رو صرفاً مخصوص ایران میدانند....
سر همین لوگوی گوگل که واسه نوروز بود نیز همینطور ... آخه نوروز نیز صرفاً محدود به مرزهای جغرافیایی ایران نمیشه....در افغانستان و تاجیکستان هم نوروز جزء رسوم و آیین گذشته آنان است... و هر ساله آن را بطور باشکوه جشن میگیرند...
در مورد دامین google.ir هم همونطور که گفتید توسط گوگل برای ایرن ثبت شده... اما به همون دلایل تحریم و سیاسی گوگل ایران را همچنان برسمیت نمیشناسد!
اما جالب است بدانید که دامین google.af توسط گوگل برای افغانستان به ثبت رسیده و فعال است.. گوگل افغانستان را برسمیت میشناسد.
در اخر اینکه حرفایی که زدم نه بخاطر اینکه بخوام سر کشور و ملیت بحث کنیمو کل کل کنیم... بلکه به این خاطر که به دوستان ایرانی متذکر شوم که فرهنگ و آیین کهن فارسی صرفاً برای ایران نیست و مطعلق به تمامی فارسی زبانان است...
نامیدن بزرگان .. شاعران... و دانشمندان فارسی به نام ایران و ایرانی صرفاً در ایران اعتبار دارد!!!
همانگونه که شاهدیم شاعران بزرگ فارسی همانند مولانا را یک شاعر ایرانی میخوانند!... حال آنکه مولانا نه در ایران متولد شده و نه در ایران مدفون است!!
موفق باشید

یه جورایی راست میگه ...

anarchist60
27-10-2006, 22:14
ولي خداهم كاري نخواهد كرد...
موطن آدمي را به هيچ كجاي نشاني نيست و موطن آدمي تنها در قلب كسانيست كه دوستت ميدارند...
اينطور هم ميشه گفت كه وطن من اونجاست كه درش آرامش رو احساس ميكنم
اين ديگه براي من اهميتي نداره كه زاده ي كدوم سرزمينم و سرزمينم چيا داشته... (چون الان بيشتر ننگ و نكبت داره تا بالندگي و...)
اگه از نسل درستيم ديگه نياز به ابراز كردن زباني نيست
كسي نميخواد جواب بده كه چرا يكي يكي دسترسي به سايتهاي مختلف واسه ايرانيها بلوكه ميشه؟
آيا ما تعلقات درستمون رو فراموش كرديم؟ يا نه متعلقات نادرستي رو برگزيديم؟
خوب نه , کسی نمیخواد جواب بده...

درسته...

موفق باشید
دوست عزیز شما اگه یکم عمیقتر به قضیه نگا کنی متوجه میشی که این رسومی که میگی نشآت گرفته از یک محیطه
و اگه زبان افغانها فارسیه دلیلش جز این نیست که روزگاری افغانستان قسمت کوچکی از ایران بود
و بالطبع آداب و رسوم این مرز و بوم رو هنوز حفظ کرده
من امیدوارم که افغانستان هرچه زودتر آباد بشه
...هر ویرانه نشانیست از غیاب انسانی که حضور انسان آبادانیست...
و اگه افغانستان روزگاری تا مرز ویرانی رفت ناشی از تفکرات کرم خورده ی افرادی با عقاید تازی بود...
عقایدی که مال ما نبودن و ما رو به اینجا سوق دادن...

M.K_Soft
27-10-2006, 22:27
گوگل صفحه مخصوص ایرانیان ندارد!

پي اين صفحات كاملا فارسي كه خود گوگل فارسي كرده چيه؟
مگه شما گوگل رو به صورت انگليسي مي بيني؟

sup_iran
28-10-2006, 03:45
ايران در تحريم كامل جهان هست
حتي يك سري كشورها رو هم به بهانه رابطه با ايران تحريم كردند.
مثلا اندونزي.
ولي ما نبايد ناراحت باشيم
شايد 1 يا 2 سال مشكل باشه تحريم
ولي با مهندسي معكوس راحت ميتونيم پوز چين رو هم بزنيم
مخصوصا ما ايرانيها.

my friend
28-10-2006, 13:52
سلام
این خیلی خوبه که شما دوستان اینقدر با دقت تمام پستهای مسئولان فروم رو لغت به لغت میخونید و سعی در غلط گیری دارید.

ولی درسته منظور من هم همون صفحه فارسی زبان بود که 99.9% مختص ایرانیان هست و برای اونها ساخته شده همونطور که از دایکتوریش کاملا و به وضوح مشخص هست. از یه طرف دیگه هم می بینیم که آخه تو دنیا مگه ما چند تا کشور داریم که زبون رسمیشون فارسی هست؟.

کی ؟ با من بودید؟
من فقط حرف آقای علی مرادی رو تایید کردم.
اگه بهتون بر خورده ................. معذرت میخوام.
اینم بگم که من با هیچکدوم از افراد توی این فروم ( بغیر از 3-4 نفر ) دلگیری ندارم و سعی ندارم که "لغت به لغت" حرف هاشونو بخونم و ازش نکته بگیرم.

بازم میگم ، من قصدی نداشتم ، اما اگه ناراحت شدید معذرت میخوام.
اون پست رو هم حذف کردم...

ozgor
28-10-2006, 22:20
تا اينجا چند نفر در خواست كردن ؟؟
====
به جاي مشاجره

sa3er
28-10-2006, 23:17
سلام
نه نه دوستان... من اصلا ناراحت نشدم. یه وقت سوء تفاهم نشه. گفتم خیلی هم خوشحال شدم.

بهر حال ممنون از توضیحات همتون.

soldier
28-10-2006, 23:51
سلام
اگر اينطوريه

لوگو نوروز همه ساله در صفحه مربوط به ایرانیان قرار داده می شود

واسه چي ما بريم آدرس ايميل خودمون رو بنويسيم چه فايده اي داره؟ ( و چرا اين تاپيك موجود هست)

باي