PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به ياد ماندني ترين صحنه هاي بازيها

Inter
23-10-2006, 19:56
در اين تاپيك به ياد ماندني ترين يا غيرمنتظره ترين صحنه ها و لحظه هايي كه تو بازيها ديدين پست كنين.

واسه من كه بازي فارنهايت اون صحنه اي كه شخصيت اول كه اسمش يادم نيس، جلوی در خونه اش با پلیسها درگیر
می شه

منتظر صحنه های انتخابی شما هستم. :blush:

shahi-007
23-10-2006, 22:33
2 تا صحنه فعلا يادم اومد.
1)صحنه هاي پاياني بازي مافيا (مرحله آخر به بعد) كه دفعه اول ديدم داشت گريم مي گرفت.(قشنگ ترين صحنه بازي است كه تا حالا ديدم).

2)صحنه پاياني و اتفاقات پايان بازي hitman:blood money كه اين هم قشنگ بود.

S@eid
23-10-2006, 23:39
2 تا صحنه فعلا يادم اومد.
1)صحنه هاي پاياني بازي مافيا (مرحله آخر به بعد) كه دفعه اول ديدم داشت گريم مي گرفت.(قشنگ ترين صحنه بازي است كه تا حالا ديدم).

دقیقا منم همین صحنه به ذهنم رسید.اونجایی که تام داشت باغچه ی جلوی خونشون رو اب می داد.چقدر هم خونش خوشگل بود.
موفق باشید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*hamedkhatar*
24-10-2006, 00:25
یه صحنه توی prince of persia T2T اونجا که پرنس با اون دختره که تیرکمون داره با هم تو یه منطقه هستند بعد دشمن ها اونها رو محاصره میکنند بعد مردم میاند کمکشون مخصوصا وقتی اون پیرمرد خوبه دستور حمله رو میده و با دشمن میجنگند من اون صحنه رو خیلی دوست دارم

:tongue:

AK1
24-10-2006, 00:34
من صحنه هاي زيادي دارم يه چند تاشون

تو شيطان هم ميگريد اخرش كه دختره ميه كلمه شيطان هم ميگريد رو

تو خداي جنگ صفحه مباره با اون گاو بزرگ كه با خونسردي جلوش واستاده

تو ماست وانندت وقتي معلوم يشه دختره پليسه

تو تيكن كلمه ديول جين (بترس از خشم خدا)

تو و ....

الان كه نگاه مي كنم ميبين كه بازيا چه صحنه ها و لحظاتي برامون داشتن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amin
24-10-2006, 02:02
سلام
راست ميگي خيلي قشنگ بود
كلا با داستان مافيا خيلي حال كردم
-------------------------------------------
دموي پاياني Resident Evil 2 , 3 هم باحال بودن

Ashkan_bn69
24-10-2006, 22:26
بازي Devil may cry همو فيلمي كه برادرت تورو ميكشه و بعد تو تبديل به اژدها ميشي و مشتت ميره تو شمشير برادرت و ...

يكي هم آخر بازي Mafia خيلي باحاله

صحنه ي پاياني Residet evil 3 هم جالبه ...

Inter
24-10-2006, 22:42
تو بازي مكس پين اون جايي كه مي يادخونه مي بينه زن و بچه اش رو كشتن. :sad: :sad: :sad:

Hossein_Bahal
24-10-2006, 22:42
بازي مكس‌پين 1 .

وقتي مكس وارد خونش ميشه و با جسد زن و بچه خردسالش مواجه ميشه . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
اضافه شد : چه اتفاق نظري در يك زمان دو نظر مشابه

Inter
24-10-2006, 22:44
حسين جون عجب تصادفي، تو یه لحظه هردومون یه صحنه رو پست کردیم ببینم تو داداش دوقلوی من نیستی

shahi-007
24-10-2006, 23:11
خوب من الان خيلي خوشحالم كه اين پست باعث شد كه دو گمشده،دو عزيز به هم برسند و بفهمند كه داداش هاي دوقلوي هم هستند.
hossein_bahal و inter عزيز به شما تبريك مي گويم.
اين اتفاق هم به ياد ماندني ترين صحنه در پي سي ورلد است.
برادران خوبي براي هم باشيد.
عيدتون هم مبارك

NINTENDO_DS
24-10-2006, 23:14
منم 3 تا صحنه يادم اومد يكي اون در بازي خداي جنگ كه بايد بعد از اون بيابونه كه اون يارو ادم گندهه از جلوت رد ميشه كه بايد بپري روش
2: صحنه پاياني بازي رزيدنت اويل 3
3:صحنه مبارزه با غول اخر بازي ارواح عظيم الجثه

Hossein_Bahal
24-10-2006, 23:18
عقده‌اي جان ( ببخشيد نام كاربري خودته ) چرا حرف واسه مردم درمياري . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولي در كل يكي از اتفافات خيلي خيلي نادر بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين اتفاق جالب رو به فال نيك مي‌گيريم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Inter
24-10-2006, 23:18
خوب من الان خيلي خوشحالم كه اين پست باعث شد كه دو گمشده،دو عزيز به هم برسند و بفهمند كه داداش هاي دوقلوي هم هستند.
hossein_bahal و inter عزيز به شما تبريك مي گويم.
اين اتفاق هم به ياد ماندني ترين صحنه در پي سي ورلد است.
برادران خوبي براي هم باشيد.
عيدتون هم مبارك

آقا من شوخي شوخي گفتم بابا جدي نگيريد!!! :blush:

mohammadmother
25-10-2006, 01:34
براي من صحنه اي به ياد ماندني بود كه در بازي هيتمن 2 اتفاق افتاد و آن هم صحنه اي بود كه هيتمن بمب هاي هسته ايي رو از كشور ايران خارج مي كنه
و اون صحنه اي كه زنداني امريكايي رو از زير شكنجه هاي يك ژنرال روسي نجات مي ده

amirpers
25-10-2006, 02:13
1 - همانطور که دوستان گفتند صحنه ای که Max Payne وارد اتاق می شه و با جسد زن و فرزندش روبرو میشه معرکه است .
2 - سکانس آخر مافیا هم که کشته می شه واقعا جالبه .

lovergod14paramourand
25-10-2006, 03:48
آخر بازی مدال افتخار...
آخر بازی هیتمن...

DARKFALLER
25-10-2006, 10:16
دمو های Scorpion و Subzero در Mortal Kombat 4 که Scorpion و Subzero جون هم رو نجات میدن مخصوصا اونجا که Quan Chi میخواد Subzero رو بکشه که Scorpion میاد و Quan Chi رو با خودش به جهنم میبره

علیرضا
25-10-2006, 10:22
اگه بخوام به چهار سال پيش برگردم بازي مكي پين 1
اون صحنه اي كه اومد تو خونه و با جسد زن و دخترش مواجه شد .......و اكثر صحنه هاي ديگش.

مافيا... تو صحنه ي آخرش خيلي ناراحت كننده بود...

تو مكس پين 2 ... آخرش كه مي گه : "My wife was dead! ... But it was all right" كه مونا مي ميره.
همين طور آهنگي كه بعد آخرش پخش ميشه .... اشكم رو در آورد.

آخر بازي هيتمن 4 خيلي محشر بود ..... واقعا تا به حال همچين پاياني نديده ام.

Inter
25-10-2006, 13:08
بازي فيفا 2000 دموي اولش كه با موسيقي فوق العاده اش هميشه به ياد من مي مونه مخصوصا اون جاي كه بازيكناي قديمي با بازيكناي جديد فوتبال مي كنن.

M.K_Soft
26-10-2006, 00:55
God Father جاييكه ب سلامتي لقب دون رو كسب كردم خيلي بهم حال داد ولي بازم هيچي مافيا و اون صحنه آخر نمي شه.

mohammadmother
27-10-2006, 01:07
مگه تو صحنه ي آخر مافيا چه اتفاقي افتاد كه همه اين قدر تعريف مي كنن؟

M.K_Soft
27-10-2006, 01:50
مگه تو صحنه ي آخر مافيا چه اتفاقي افتاد كه همه اين قدر تعريف مي كنن؟

هيچي فقط توماس آنجلو كه قهرمان داستان بود و ديگه بعد از گذشت اين همه روز ديگه به يكي از اعضاي خانوادهمون تبديل شده بود توسط آدماي ساليري در حالي كه داشت باقچه خونشو آب ميداد كشته شد.
اين صحنه تنها صحنه اي بود كه تونست اشك منو در بياره.

Manager_66
27-10-2006, 10:20
1 - همانطور که دوستان گفتند صحنه ای که Max Payne وارد اتاق می شه و با جسد زن و فرزندش روبرو میشه معرکه است .
2 - سکانس آخر مافیا هم که کشته می شه واقعا جالبه .

من هم فقط همين دوتا به ذهنم ميرسه :rolleye:

ali_md
28-10-2006, 02:58
اكثر صحنه هاي max payne2 و به قول علي رضا مخصوصا صحنه آخرش.

پرنس
28-10-2006, 03:12
سلام
راست ميگي خيلي قشنگ بود
كلا با داستان مافيا خيلي حال كردم
-------------------------------------------
دموي پاياني Resident Evil 2 , 3 هم باحال بودن
کاملا تایید میشه

ALI_PERS!@N
28-10-2006, 05:22
demoye avale baziye KILLZONE val BOILING point va makhsoosan akhare METAL GEAR SOLID 1 ,2 ,3

END_BOY
28-10-2006, 11:50
صحنه از بازي برادران در جنگ 2 Brother In Arms زماني كه دشمن با تانك به سمت Red شليك ميكنه و بيكر اونو به يك گوشه از ديوار ميكشونه و بعد خودشم مياد كنار ديوار تكيه ميزنه و بعد ميبيني خونه زيادي ازش رفته و ميميره
خيلي ناراحت كننده بود و بياد ماندني در حالي كه Red رو نجات ميده خودش ميميره :sad:
=============
بازي Call of Juarez در صحنه اخر نقش اصلی بازی اون کشیشه هم از پشت با گلوله زده میشه .اون لحضه می خواستم صفحه مانیتور رو خرد کنماز بس که اعصابم خورد شد :sad:

piishii
28-10-2006, 13:20
[QUOTE=END_BOY]صحنه از بازي برادران در جنگ 2 Brother In Arms زماني كه دشمن با تانك به سمت Red شليك ميكنه و بيكر اونو به يك گوشه از ديوار ميكشونه و بعد خودشم مياد كنار ديوار تكيه ميزنه و بعد ميبيني خونه زيادي ازش رفته و ميميره
خيلي ناراحت كننده بود و بياد ماندني در حالي كه Red رو نجات ميده خودش ميميره :sad:
=============
سلام.
واقعا زیبا بود این صحنه منم یادم نمیره صحنه های زیبای زیادی یادم اما فعلا اینو منم تایید میکنم تا خودم بیام یک چنتاشو بگم.

J A V I D
28-10-2006, 22:33
صحنه کشته شدن ولف تو متال گیر یک ! اونجا که اسنیک تیر خلاص رو می زنه !

cully_4u
29-10-2006, 23:48
یکی از صحنه هایی که برای همیشه تو تاریخ بازیهای کامپیوتری میمونه , صحنه مبارزه بینsanake و Boss تو Metal Gear Solid 3 هستش. که تو اون دشت پر از گله مبارزه میکنن. تنها جائیه که Snake دیگه نمیتونه احساساتش رو کنترل کنه و باید کسی رو که خیلی دوست داره بکشه وگرنه خودش کشته میشه...

MAXXX
30-10-2006, 00:29
سلام
جالبترين صحنه هاي كه من ديدم مال call of duty1بود مخصوصا اون اوله مرحله يك كه آژير خطر ميزنه و چتر باز ها از بالا ميان و همزمان از خونه روبرويي ما آلمانيا شروع ميكنن به شليك كردن ميخواستم بپرم تو بازي ....مكس پين هم كه براي من يه خاطره فراموش نشدنيه مخصوصا اون آهنگش كه آدمو ديونه ميكنه

علیرضا
31-10-2006, 23:11
باز هم من رو ياد مكس پين انداختين.......
خيلي تاثير گذار بود...
راستي اين Metal Gear كه مي گين رو هنوز هم مي شه پيدا كرد؟؟؟ اصلا برا كامپيوتره يا كنسول ؟؟؟
از اون موقعي كه اسم متال گير به گوشم خورد دلم مي خواست يه بار بازيش كنم.... تا حالا حتي سي دي اش رو هم نديده ام !!
اگه كسي مي تونه به من كمك كنه...ممنون مي شم.

saman 99
01-11-2006, 00:16
بیشترین نسخه بازی متال گیر برای پلی استیشن ساخته شده ولی من نسخه ایکس باکس رو بازی کردم و نسخه کامپیوتر هم دیدم.

Diego
01-11-2006, 01:54
مکس پین 1 به نظر من یه شاهکار سینمایی بود.
بازی طوفان صحرای 2 هم اون قسمتی که ما و همه ی افرادمون رو غافلگیر میکنن و اسیر میشیم باحال بود.
man hunter هم صحنه های جالبی داره.

Sam Fisher 11
01-11-2006, 07:55
به نظر من صحنه سواحل نرماندی در Call Of Duty 2 بیاد ماندنی ترین صحنه در بازیهای جنگی Fps بود.

Naeim
01-11-2006, 09:25
به نظر من بازی King Kong اون جاهایی که باید جای گوریل بازی کنید بهترین صحنه هاس
تا اونجایی که میمره:)):)):))

cully_4u
01-11-2006, 19:04
آقا علیرضا :
بازی Metal Gear Solid 1 و Metal Gear Solid 2 تبدیل شدش واسه کامپیوتر هستش , ولی ورژنهای دیگش هنوز نیموده و فکرم نکنم که بیاد.

راستی Metal Gear Solid 1 رو فکر نکنم به این راحتی ها بتونی پیدا کنی. اگر واقعا بازیشو میخوای بهم بگو تا آد رس یه جایی که مطمئنم داره رو بهت بگم تا بری بخری...

asb_shakhdar
25-11-2006, 19:54
بعلاوهي max ومافيا اخرين قسمت most wantedصحنهي ويراژ با ماشين و فرار با ماشين يه چيزه ديگست

hamid_hitman47
26-11-2006, 02:48
به نطر من به ترتيب اينا ......
1) صحنه پاياني hitman blood money
2) صحنه پاياني hitman(1) code name 47 .........همونجايي كه مامور 47 گردن پورفسوره رو ميشكنه ..........
3) صحنه پايني بازي مافيا ((اينم خيلي جالب بود))
4)دمو هاي بازي onimusha 3 هم جالب بود.......

در كل همه صحنه هاي سري بازي هيتمن واسه من خاطره است..............

mahyarSAMSUNG
26-11-2006, 02:58
بهترين صحنه كه هميشه توي يادمه : صحنه ي ووهو در سيمز 2 هستش

SAEED_BARCELONA
26-11-2006, 09:46
به نظر من صحنه سواحل نرماندی در Call Of Duty 2 بیاد ماندنی ترین صحنه در بازیهای جنگی Fps بود.

واقعا حرف قشنگی زدی
مخصوصا اونجایی که از ساحل دشمنای بالای کوهو میزنی

H @ M I D
26-11-2006, 10:49
غير منتظرانه ترين صحنه اي كه من ديدم در اویل 3 بود اونجایی که در اداره پلیس هستی و وقتی از پله ها پایین میای یکدفعه
nemesis از شیشه میاد تو و باید باهاش مبارزه کنی که واقعا غیر منتظرانه بود
زیبا ترین صحنه هم بازم صحنه ابتدایی اویل 3 و ورود زامبی ها به شهر هستش که خیلی دلچسب هست .!!

Oracle_Eldorado
26-11-2006, 11:42
يكي بازي مكس پين 1 و 2
يكي هم بازي Most Wanted که باید با Mia فرار کنی
یکی هم بازی شاهزاده ی ایرانی 2 و 3 همه ی دموهای این بازی خیلی قشنگه

Oracle_Eldorado
26-11-2006, 11:44
حمید جان من در اویل فقط صحنه ی آخرش رو دوست دارم که بمب اتم میخوره وسط شهره و همشون به ملکوت اعلا میپیوندند !

B O L O T
26-11-2006, 19:57
راستش رو بخواهين من در اولها كه بازي گاكپيوتري نصب كرده بودم همه چي غييره منتظره بود

Shahriar-b
26-11-2006, 21:07
بازي هالف لايف 2 جايي كه مياي تو شهر زاميبي ها و زامبي ها دارن آتيش ميگيرن خيلي خيره كننده است

asb_shakhdar
27-11-2006, 21:34
مهذي جان اما اخر farcry يه چيز ديگست
پيشنهاد ميكنم اگه تموم نكردي پيشنهاد ميكنم حتما تموم كن

S@eid
28-11-2006, 01:09
مهذي جان اما اخر farcry يه چيز ديگست
پيشنهاد ميكنم اگه تموم نكردي پيشنهاد ميكنم حتما تموم كن
فار کری که چیز خاصی نداشت در مقایسه با مافیا و مکس پین.
کاش حداقل اخرش یه +18 میزاشتن خسته گی بازی از تنمون در بره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

x_Axez
28-11-2006, 16:30
مكس پين 2 فكر كنم اون جايي كه زنه تو همومه (چيت كد زدم بازي را استاپ كردم رفتم تو هموم!)

علیرضا
28-11-2006, 18:34
بابا بي خيال خسته ام!
من با همه بازي ها حال مي كنم
F.E.A.R. كه آخر صحنه هاي بياد ماندنيه
انواع جي تي اي
Half Life 2 اونجايي كه با Alyx و Dr.Clyner تو مقر همون دكتره ايم و از طريق تلويزيون داريم Barney رو مي بينيم و اونجا پيش Barney بهشون حمله مي شه و بر مي گرده و بلند مي گه Incomming......!!!! خيلي با اين يه تيكه حال كردم خيلي تميز كار شده بود.

مافيا و دو شماره مكس پين همه جاشون جا تفكر و دقت داشت!
باز هم مي گم حيف كه گرافيك درست حسابي ندارم وگرنه با F.E.A.R. خودكشي مي كردم!!!
شاهزاده فارس 3 رو فقط بازي نكردم بقيش هم باحال بود... منظور 1 و 2

از Underground به اينور با همش به موقع و زمان خودشون باهاشون خيلي حال مي كردم .... الان حال ندارم كربن بازي كنم

COD يك و دو هم هر جاش يه چيز قشنگ داشت

Resident Evli 3 رو هم بازي كردم خيلي حال كردم.اونجايي كه دوستمون گفت هم شديد كپ كردم!!!

بچه ها راستي يه بازي از شركت Crytek (سازنده ي FarCry) مي خواد بياد خفن!!!!! با موتور Cry Engine 2!!!!!!!!!!!
اگه برين مجله ي بازي رايانه برا مهر امسال رو بگيرين فكتون با زمين تماس پيدا مي كنه !!!
آخر بازيه لا مصب!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خوب موفق باشيد...

Ali-Bahal
28-11-2006, 18:38
فارنهايت جي تي اي فير کال آف ديوتي 1 و 2 مست وانتد و........ بهترين صحنه در فير بود که توصيف کنم نمي فهميد خيلي خفن بود

Ali-Bahal
28-11-2006, 18:42
غير منتظرانه ترين صحنه اي كه من ديدم در اویل 3 بود اونجایی که در اداره پلیس هستی و وقتی از پله ها پایین میای یکدفعه
nemesis از شیشه میاد تو و باید باهاش مبارزه کنی که واقعا غیر منتظرانه بود
زیبا ترین صحنه هم بازم صحنه ابتدایی اویل 3 و ورود زامبی ها به شهر هستش که خیلی دلچسب هست .!!

آره مي دونم کجارو ميگي اين صحنه ها ترسناک هستند صحنه هاي توپ و اکشن را من دوست دارم

asb_shakhdar
29-11-2006, 11:55
اخرين قسمت matrix:path of neoكه با اخر فيلم ماتريكس فرق داره خيلي باحاله[B]

lovergod14paramourand
29-11-2006, 14:02
خب یه صحنه از رم ک همیشه در ذهنم میمونه چون من همیشه با خود رووم میرفتم جلو...اون لحضه ای که جایی رو میگرفتم...خیلی حال وکردم...

lindows
29-11-2006, 14:18
صحنه پاياني رزيدت اويل 3 - فرار با هليكوپتر و انفجار شهر

Oracle_Eldorado
29-11-2006, 17:09
ليندوز باهات موافقم
يكي هم صحنه ي آخر DMC كه Dante دوتا Dessert Eagle در مياره و ميريزه وسطشون !

Oracle_Eldorado
29-11-2006, 17:16
اسب شاخدار درسته كه با آخر فيلم فرق داره ولي خيلي افتضافه !
من واقعاً از ديدن اون فيلم آخرش از سازندگان اين فيلم و بازي واقعاً نااميد شدم !

Ali-Bahal
29-11-2006, 21:42
اتمام فير 1 و صحنه هاي در کال آف 2

Oracle_Eldorado
01-12-2006, 04:56
آره آخر فير هم خيلي جالب بود
همرو به فكر انداخت كه 2 هم بخرند !

نوستر آداموس
01-12-2006, 06:30
بازي شاهزاده ي ايراني 3 موقعي كه با دوقموها بعد از مرحله ي ارابه راني مبارزه ميكني

lovergod14paramourand
01-12-2006, 07:03
خب لحاظي در اسپيلنتر سل كه ميخواد از دوربين ها عبور كنه...

B O L O T
02-12-2006, 18:52
اخرين قسمت matrix:path of neoكه با اخر فيلم ماتريكس فرق داره خيلي باحاله[B]
اره من هم خيلي خوشم اومد

Alireza.M67
03-12-2006, 00:34
اين يكي قديميه .
تو اويل 2 :اون قسمت كه تو يه راهرو داري راه ميري و يهو چند تا ديت ميان تو و ميگيرنت .
من يكي چند ثانيه اي سر جام ميخكوب شدم .

mehdi_vsgh
03-12-2006, 18:04
سلام من زیاد بازی نمیکنم ولی واقعا بازی F.e.a.r خیلی بهم چسبید!! هر لحظه اش به یاد ماندنی و غافلگیرانه بود با اینکه من نسخه فارسیش را داشتم و میدونستم در هر لحظه قراره چه اتفاقی بیافته ولی بازهم گاهی حسابی غافلگیر میشدم!

به خصوص صحنه آخرش که آلما وارد هلیکوپتر میشه!!!

gogole magole
30-03-2007, 12:49
رزدنت اویل از اولش یادمه تا اخر خیلی توپ بود

hellfire
31-03-2007, 03:18
بازی مافیا مخصوصا با اون پایان تاثیر گذارش که تو ذهن ادم حک میشه

Ar@m
31-03-2007, 08:35
آخرین صحنه Shadow of colossus وقتی پرنده اوج می گیره خیلی قشنگه
توی فارنهایت اون قسمتی که باید از بین دیوونه ها فرار کنی جالب بود
توی Siren2 وقتی اون دختره با اون لبخند وحشتناکش خوناشامه رو فراری داد دیگه نمی خواستم بازی کنم!!!

ARASH66
31-03-2007, 11:15
لحظات زيبايه Call of Duty .....

R-MESSI
31-03-2007, 14:16
بازی کال او دیوتی اونجا که اخرین مرحله ماموریتتون تموم میشه

END_BOY
31-03-2007, 18:04
اخرین صحنه از بازی متال گیر 3 اون صحنه ای که دختره اسنیک رو قال میزاره

dark-war
31-03-2007, 19:56
من بازي اويل كه ماله ps1 بود .زماني كه ايدااز روي پل پرت ميشه پايين .اخه من ايدا رو خيلي دوست داشتم

hellfire
01-04-2007, 04:18
تو بازی کلانتر سگا مبارزه با رییس سرخپوست ها خیلی باحال بود. مخصوصا اون رقصی که میکرد که من اسمشو گذاشته بودم رقص مرگ! مبارزه با رییس آخر بازی هم خیلی به یادماندنی بود مخصوصا دفعه اول که می افته و متوجه میشیم جلیقه داره و صحنه کشته شدنش.

hamid_hitman47
01-04-2007, 18:23
تو بازی کلانتر سگا مبارزه با رییس سرخپوست ها خیلی باحال بود. مخصوصا اون رقصی که میکرد که من اسمشو گذاشته بودم رقص مرگ! مبارزه با رییس آخر بازی هم خیلی به یادماندنی بود مخصوصا دفعه اول که می افته و متوجه میشیم جلیقه داره و صحنه کشته شدنش.

آره .....منم کلی با اون بازی خاطره دارم.........

cully_4u
01-04-2007, 21:45
بازی که من با تک تک صحنه هاش خیلی حال میکنم بازی های Metal Gear Solid هستش.
مخصوصا قسمت اول و اونجایی که معلوم میشه Master Miller همون Liquid Snake هستش , نهایت کارگردانی توی یک بازی کامپیوتری رو میرسونه ... ( توی 3 تا فریم , Liquid موهاش رو باز میکنه و عینک رو برمیداره ) که ما این صخنه ها رو تنها توی 3 فریم میبینیم ....

Quick
01-04-2007, 21:49
به یاد ماندنی ترین صحنه برای من جنگ صلیبی در بازی Medieval II totalwar بود من مصری بودم و از اورشلیم حفاظت میکردم و طرف مقابل لهستان بود که 2000 سرباز داشت و من زیر 1000 تا نیروی کمکی هم نرسید و بعد از جنگ رسید اما رشادت سربازهای مصری و سوارنظام قدرتمند مصر اورشلیم رو نجات داد ...اون صحنه به یاد ماندنی ترین صحنه برای من بود...

*PiNk PaNTHeR*
02-04-2007, 06:14
1- توی مکس پین دو وقتی داره از ساختمون میفته توی محوطه ی ساختمون سازی خیلی قشنگه. مخصوصا وقتی باید با مونا پوش بدی مکس رو.
2- توی مافیا وقتی که تام فرانک رو توی فرودگاه آزاد میکنه که بره. وقتی با خودش ور میزنه قشنگه.
3- توی مکس پین وقتی الکس رو از پشت میله ی بلیت میکشن.
4- توی فیر ،انتر وال 2 بود فکر کنم وقتی رفتیم در رو باز کنیم... همه چی توپ بود.
5- یک بازی بود که اسمش یادم نیست... خیلی قدیما... بای بمب میذاشتیم توی یک ماشین. وقتی ماشین منفجر شد حال کردم.

ASUS POWER
02-04-2007, 18:32
به نظر من صحنه سواحل نرماندی در Call Of Duty 2 بیاد ماندنی ترین صحنه در بازیهای جنگی Fps بود

ایول ! خیلی سلیقه ی خوبی داری !

در ضمن اون تیکه اول callofduty II با اون آهنگ نیمه غمناکش آدمو یاد صحنه های باحال جنگ جهانی می ندازه . بعد هم اون انفجار تانکه که با آهنگ هماهنگه و بعد دوباره ...

ASUS POWER
02-04-2007, 18:34
براي من صحنه اي به ياد ماندني بود كه در بازي هيتمن 2 اتفاق افتاد و آن هم صحنه اي بود كه هيتمن بمب هاي هسته ايي رو از كشور ايران خارج مي كنه
و اون صحنه اي كه زنداني امريكايي رو از زير شكنجه هاي يك ژنرال روسي نجات مي ده

واقعا چه قدر میهن پرست !

vosh
04-04-2007, 15:27
توي مافيا وقتي سام رو ميكشي خيلي حال كردم
ولي آخرش كه ميميري خيلي غمگينه

Reza Razor
13-06-2007, 01:46
جدا از mgs, انیمیشن های سه بعدی FFX,FFX-2 رو اگه ندیده باشین تموم عمرتون برباد رفته.....
so lovely.......................

hojjat_game_carbon
13-06-2007, 12:37
جذاب ترین صحنه:
Gta5 مرحله آخر:
زمانیکه بیگ اسموک دوست خودته می کشی قاچاق میکرد می بینی میفته زمین مثل ماهی جون وده!!!!!
خیلی باهال بودش!

DaRiOuShJh
13-06-2007, 22:40
به نظر من که دمو ها و منظره های GOD OF WAR مخصوصا دوش خیلی زیباست
همینطور بازیه Shadow of Cloussus البته اگه اشتباه ننوشته باشم برای PS2

همینطور مناظر بازیه Gun و Call Of Juarez
البته Heroes Of Annihilated Empires فراموش نشه (تو سبکه RPG)

Metalzadeh
14-06-2007, 00:15
سلام
صحنه آخر بازي CoD واقعا زيبا بود :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])