PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اتوراني كه مي تواند داخل پوشه هاي غير مجاز رابخواند

mahramasrar2
23-10-2006, 16:24
با سلام
مي خواستم بدانم چگونه مي توان پوشه هائي كه با اسامي غير مجاز يا ايلگال نام گزاري شده اند را طوري برنامه ريزي كرد كه اتوران ما بتواند فايلها وبرنامه هاي داخل آنرا بخواند
آيا درصورتي كه ما براي پوشه خود پسورد بگزاريم وبا نام هاي غير مجاز آنرا نام گزاري كنيم مانند < > و ضمنا محتويات پوشه را اينكريپت كنيم آيا باز هم اتوران ما قادر است وارد پوشه بشود وپسورد را وارد كند وبه برنامه ها دست يابد به نحوي كه هر كس بروي گزينه هاي اتوران كليك كرد برنامه ها اجرا شوند ودرصورتي كه كسي توانست وارد پوشه هاشود با برنامه هائي مثل ايزو باستر در اين صورت پسورد از او پرسيده شود ويا حداقل فايل ها درصورتي كه بروي هارد كپي شوند خراب وغير قابل استفاده باشند وفقط به وسيله اتوران قابل اجرا گردند؟/

از دوستان اگر كسي چيزي در اين رابطه مي داند متشكر مي شوم كه لطف فرمايند وجواب دهند ضمن اينكه فكر مي كنم بدين طريق اين بهترين روش قفل گزاري باشد ودرصورت رايت شدن سي دي حداقل محتويات غير قابل دستيابي خواهند بود
اگر چه فكر مي كنم بتوان بروي خود اتوران هم قفل گزاشت تا درصورت رايت شدن خراب شود وبدين صورت سي دي رايتي بطور كل غير قابل استفاده مي گردد

منتظر جوابها واظهار نظر دوستان مي مانم
:cool: :cool:

basterzt
24-10-2006, 23:56
ما که تاحالا 10 تا سی دی اتوران زدیم بیرون هنوز ندیدیم همچین چیزی رو

mahramasrar2
26-10-2006, 14:42
دوستان بايد بدانند كه اين كار امكان پذير است
من خودم با cdlock اين كار را كردم وتمامي محتويات سي دي اينكريپت شد و نام ها هم به هم ريخت بعد محتويات را داخل سي دي رايت كردم و به اتوران گفتم كه سي دي لاك را اجرا كند وبعد از اجرا همه فايلها مجددا درست شدند اما اينكار باعث نمي شود كه سي دي رايت نشود واز آن گذشته نتوانستم به اتوران بگويم كه خودش پسورد را وارد كند وخودم بايد وارد مي كردم
اكنون از دوستان كسي مي تواند كمك بيشتري بكند