PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه کپی رایت برای عکس

L O V A B
23-10-2006, 00:56
کلیک یه برنامه معرفی کرده که بدون آسیب زدن به عکس می تونی اسم سایت رو روی عکس بندازی البته نسخه کاملش نیست و مثله همیشه بدرد نخوره.

اگه کسی این برنامه رو کامل یا مشابه این برنامه رو داره لطفا با کرک بزاره ممنون. :happy:

AK1
23-10-2006, 01:06
اسم نرمافزار چي بود؟ بگو شايد كركي و يا نسخه كاملي پيدا كنيم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

L O V A B
23-10-2006, 14:24
اسم نرمافزار چي بود؟ بگو شايد كركي و يا نسخه كاملي پيدا كنيم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

akmfad1 جان اسم برنامه : Photo Water Mark
سایت رسمی نرم افزار : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Water mark.Com
:happy:

AK1
24-10-2006, 09:07
من نسخه خوب يبراش پيدا نكردم چند تا كرك بود كه سر فرصت چك ي كنم
ولي فتوپاپ چه بدي داره (البته بايد يكي يكي اضافه كني )

من يه برنامه ديگه داشتم تا پيدا كردم مي زارم اسمش فكر كنم DCE بود علاوه بركار اصليش اين كاژر رو هم انجام ميداد

فعلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

AK1
25-10-2006, 13:20
با سلام مجدد خوب برنامه پيشنهادي من DCE AutoEnhance هستش
قابليتهاي بسيبار زيادي داره كار اصليش تنظيم رنگ و افزايش كيفيت عكس هستش با قابليتها زياد و در دو حالت ساده و حرفهاي
كار جانبي همونه كه شما مي خواين امتحانش ضرري ندار چيز خوبش اينهكه ميب تونين عكس ها رو فله اي و براي مثال با پوشه بيارين و يك نوع تغيير رو انجام بدن كه كار رو راحت مي كنه كار باهاش هم راحته موفق باشي

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Automatic Balance

Remove Blue Cast

Adjust Mid-tones

Enhance Colors

Enhance Details

Remove Hot Pixels

De-noise the image.

Portrait De-Focus Filter

Resize the image

Finds the JPG quality for each image according your needs

Add a text or Exif data such a date of shot taken, shutter speed, ISO etc. into the image with great control about the colors and parameters

Duplicates source folder structure for output images
Color Match Minolta DiMAGE files to sRGB

سايت برنامه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

براتون با پچ و كرك آپ كردم تو پرشين گيگ

خوش باشين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omidaqa
22-08-2008, 05:49
سلام من برنامه batch water mark creator را پیشنها دمیکنم که میونید از آدرس زیر بگیریدش

این برنامه این امکان را میده که آدرس سایتتون را بدون این که تو ذوق بزنه رو عکس بندازید

Mohsen6558
22-08-2008, 09:54
نرم افزار ایجاد متن یا لوگو روی عکس ها به تعداد زیاد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
درخواست نرم افزار گذاشتن لوگو روی عکسهای گروهی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
درخواست نرم افزاری در رابطه با عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])