PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارتقاء ویندوز xp به xp media center

ooje_asman
18-05-2005, 09:31
با سلام می تونم ویندوزم رو به media center ارتقاء بدم بدون اینکه آب از آب تکون بخوره و تمام تنظیمات و برنامه هام سرجاشون بمونن مرسی

Mohammad
18-05-2005, 10:12
من كه نتونستم.يكي از دوستان ديگه هم نتونست.
يعني مجبور شديم فرمت كنيم.

ctxmonitor123
18-05-2005, 11:33
به نظر شما كدام بهتر xpsp2 يا mediacenter?

Mr.Mohamad
18-05-2005, 13:44
بنظر مياد هيچ كدوم :!: :?:

ctxmonitor123
18-05-2005, 16:30
من جدي پرسيدم؟ :mrgreen:

Mohammad
18-05-2005, 20:30
media center همون sp2 با امكانات بيشتر.
در مورد بهترين ويندوز هم يه نظر سنجي داشتيم كه اونجايي مفصل بحث شد.

ooje_asman
19-05-2005, 05:40
با سلام برا دیدن نظر سنجی به این آدرس برو
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] =viewresult

Mehdi_Best
19-05-2005, 10:35
به نظر من اگه كسي بخواد sp2 رو داشته باشه بهتره كه مديا سنتر رو نصب كنه. چون از نظر امكانات و شكل ظاهري بسيار بهتر از ويندوزهاي معمولي (حتي با داشتن sp2) هست. فقط به شرط اينكه سيستمتون به شبكه وصل نباشه. چون اينطور كه شنيدم مديا سنتر با شبكه مشكل داره.
-------------------------------
در مورد نصب مديا سنتر روي ويندوز ايكس پي به نظر من حتي اگه اين كار امكان پذير هم باشه بهتره كه از اول ويندوز رو نصب كني.

Sinagood
19-05-2005, 10:59
اما خوب یه مشکلاتی داره

بعضی برنامه ها رو نمیشه با مدیا سنتر اینستال کرد

Blue Rose
26-05-2005, 03:49
اين مديا سنتر چي هست
اگه ميشه يكم توضيح بديد

MaFia
26-05-2005, 04:50
اين مديا سنتر چي هست
اگه ميشه يكم توضيح بديد

يه نوع ويندوز XP كه از نظر ظاهري شبيه SP2 سرويس پك 2 است ولي يه مقدار امكانات بيشتر داره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين هم يه عكس ديگه از يه سري از امكانات ديگه اي كه داره اما حجم عكس بالاست كد قرار مي دم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mehdi_Best
26-05-2005, 09:47
با اجازه مافيا جان بايد بگم كه از نظر ظاهري با ويندوزهاي معمولي و sp2 فرق داره. يعني خيلي جالب و قشنگ تر شده
بيشتر امكاناتي هم كه بهش اضافه شده (به غير از امكانات sp2 كه اونها رو هم داره) در مورد مديا هست. يعني امكانات صوتي و تصويري فوق العاده اي داره. البته وقتي مي شه به طور كامل از امكاناتش استفاده كرد كه از كامپيوترهاي مخصوصي كه براي اين كار ساخته شده استفاده كرد.

Blue Rose
30-05-2005, 22:57
حالا چطور گير بياريم اين مديا سنتر رو
چطوري ويندوز رو به اون ارتقا بديم
هنوز كسي توضيح نداده

Mehdi_Best
31-05-2005, 08:50
اگه تهران باشي كه خيلي راحت مي توني از مركز كامپيوتر ايران و بازار رضا و خيلي فروشگاههاي ديگه بخري. 2 سي دي هم هست.
در شهرستان ها هم حتما فروشگاه هاي نرم افزاري دارند.
در مورد نصبش هم بهتره كه ويندوز قبلي را حذف كرده و از ابتدا مديا سنتر رو نصب كنيد.

Blue Rose
09-06-2005, 02:25
ممنون تهران نيستم اما در اولين فرصت اين سي دي ها رو گير ميارم و نصبشون ميكنم ببينم چه جورياس

Kolubive
02-12-2005, 08:46
با سلام برا دیدن نظر سنجی به این آدرس برو
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] =viewresult

Not Found
The requested URL /viewtopic.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

لطفا لینک رو تصحیح کنین

به نظر من اگه كسي بخواد sp2 رو داشته باشه بهتره كه مديا سنتر رو نصب كنه. چون از نظر امكانات و شكل ظاهري بسيار بهتر از ويندوزهاي معمولي (حتي با داشتن sp2) هست. فقط به شرط اينكه سيستمتون به شبكه وصل نباشه. چون اينطور كه شنيدم مديا سنتر با شبكه مشكل داره.

سلام مهدی جان

می شه راجع به مشکل داشتنش با شبکه بیشتر توضیح بدی چون وقتی یه ویندوز جدیدی می دن , قاعدتا باید
ایراداش نسب به ویندوز های قبلی برطرف شده باشه نه اینکه به نقصهاش اضافه کنن

اما خوب یه مشکلاتی داره

بعضی برنامه ها رو نمیشه با مدیا سنتر اینستال کرد

می شه یه لیست از برنامه هایی که با این ویندوز سازگاری ندارن یا اصلا نصب نمی شن به من بدین ؟
بچه ها یه لیست از برنامه هایی رو که با sp2 ناسازگار بودن , رو تویه تاپیکی گذاشته بودن که مایکروسافت خودش لیست رو داده بود اگه یه همچین لیستی رو هم راجع به مدیاسنتر داده , ما رو هم خبر کنین

در کل من الان سرویس پک 2 رو دارم

برم واسه نصب مدیا سنتر یا نه ؟؟