PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خطای ویندوز

ooje_asman
18-05-2005, 09:22
با سلام ویندوز xp من که بالا میاد گاها این پیام رو میده اینو ببینید لطفا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M.R.M
18-05-2005, 12:32
سلام دوست عزيز.
اين پيغام خطا معمولا زماني رخ ميدهد كه سيستم شما دچار يك اشكال سخت افزاري شده است و معمولا با ريستارت هاي ناگهاني و يا هنگ كردن سيستم همراه ميشود.
اگر چنين است ابتدا فن سي پي يو خود را چك كنيد و سپس ساير قسمتها را نيز بررسي كنيد.
اگر ممكن است زمان قبل از بروز اين پيغام را نيز شرح دهيد ، يعني اين پيغام در چه حالتي رخ ميدهد ؟ با هر بار ريستارت سيستم ؟ و يا همان طور كه گفتم بعد از يك رستارت ناگهاني يا هنگ كردن ناگهاني سيستم ؟
توجه داشته باشيد كه اگر بعد ريستارت ناگهاني و يا هنگ كردن باشد، اشكال به احتمال بسيار قوي از فن سي پي يو ميباشد كه در اثر درست كار نكردن و افزايش دماي سي پي يو باعث بروز چنين اشكالي ميشود.
موفق باشيد.

masoud_35_teh
18-05-2005, 16:31
همانطور كه MRM هم گفتند اگه بعد از ريستارت شدن باشه
از سي پي يو و شايد هم از رم باشه .بهتره هر دو رو چك كني . :oops:

ooje_asman
19-05-2005, 05:55
با سلام حدستون درسته البته الان دیگه این پیاما نمیادش و اون چند دفعه ای که اومد همین اتفاق می افتاد که دسگا یهو ریستارت می شد و در ضمن دسگا AMD داره و میگن فنش هم اورجیناله ولی به نظر کوچک میاد برا AMD من که قبلا P IV داشتم با اینکه اینا خیلی گرما ندارن ولی فنش خیلی بزرگتر از مال AMD بود نمی دونم چرا برا این فن کوچک گذاشتن حالا نظر شما چی باشه؟ مرسی

minaaaash
04-11-2008, 12:25
کسی می داند لیست کل خطا های Window XP را در خود کامپیوتر کجا می توان پیدا کرد؟

Ghaioom
07-11-2008, 10:46
سلام
این خطا وقتی که وارد ویندوز میشم میاد برای چی؟

چه طوری غیر فعالش کنم؟ فکر کنم که در پوشه ی system32 پاک شده برای همینه که میاد.

sus2
07-11-2008, 11:07
سلام
این خطا وقتی که وارد ویندوز میشم میاد برای چی؟

چه طوری غیر فعالش کنم؟ فکر کنم که در پوشه ی system32 پاک شده برای همینه که میاد.

این پیغام برای اینه که اینترنت اکسپلورر شما خراب شده و باید ریپیرش کنید