PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چندتا سوال در مورد کارت ---:

surena_iran2564
22-10-2006, 06:34
چندتا سوال در مورد کارت ---:
1-آیا استفاده عادی از --- که مانند ----- میباشد هزینه اشتراک دارد؟
2-استفاده از اینترنت ماهواره ای به صورت یک طرفه و آفلاین به وسیله --- چطور؟
3-آیا به صورت آفلاین فقط فایلهای خاصی را میتوان دریافت کرد؟
4-کیفیت تصاویر دریافتی به وسیله --- در مقایسه با ----- چگونه است؟
5-آیا به وسیله --- میتوان فیلمها وتصاویری را که ماهواره پخش میکند دانلود و یا ضبط کرد؟هزینه ای هم دارد؟
6-آیا میتوانند اینترنت یک طرفه و آنلاین ماهواره ای رو ردیابی کنند؟(بعد پدرمونو درارن)
فعلآ فقط همین. اگر هم جواب بعضی سوال ها رو هم بلدین لطفآ با ذکر شماره سوال جوابشو بدین.

با تشکر از همه پاسخ دهندگان و پاسخ ندهندگان.

MAXXX
22-10-2006, 10:50
سلام
1.خير استفاده به عنوان رسيور هزينه نداره
2.بايد ديش رو روي جهت هاي خاصي تنظيم كني و در اونجا از بعضي از كانال ها ميشه براي اينترنت آفلاين استفاده كرد
3.براي استفاده آنلاين بايد ديش رو روي ماهواره هايي كه اون خدمات رو ارايه ميدن تنظيم كني ...حالا اگه بخواي آفلاين دانلود كني باز هم بايد رو همون جهت ها تنظيم كني حالا اگر كسي كه براي اينترنت آنلاين از اون ماهواره استفاده ميكنه چيزي رو دانلود كنه يه نسخه هم براي شما مياد
4.كيفيت تصاوير اگه نگيم بهتره ..در يه حده
5.بله ..هزينه اي نداره
6.فكر نميكنم چون چند تا از دوستاي من چند ماهه كه دارن استفاده ميكنن
براي اطلاعات بيشتر ميتوني تو انجمن --- سوال كني

*Batman*
22-10-2006, 20:48
سلام.
اين بخش --- كجاست؟ چند وقته حذف شده.
دانلود به صورت آفلاين به درد نميخوره.هر چي آشغاله ميريزه رو سيستم شما.اصلا هم امنيت ندارن.

MAXXX
22-10-2006, 21:28
راست ميگي ها مدتها بود نرفته بودم نديدم حذف شده

Diego
23-10-2006, 00:45
فایلهای صوتی و تصویریش چطور؟چیز به درد بخوری توشون هست؟
واسه دانلود آفلاین محدودیت وجود داره؟مثلا چند گیگ میشه دانلود کرد؟
بعد اینکه محتوای فایلها هر چند وقت یه بار عوض میشه؟

MAXXX
23-10-2006, 07:18
سلام
خوب بستگي به بچه محلاتون داره..همون طور كه گفتم هرچي اونا بگيرن يه نسخه براي شما مياد...ولي بيشترmp3و كليپ هاي تصويري مياد..ومحدوديت نداره شما شب تا صبح بزار دانلود شه بالاخره يه چيز بدرد بخور تو اون همه مياد..اين سوال آخرت رو درست متوجه نشدم اگه منظورت محتواي فايل هاي كه برات ميابايد بگم كه بستگي داره تو محدوده شما چي دانلود بشه

Diego
23-10-2006, 18:39
سلام
خوب بستگي به بچه محلاتون داره..همون طور كه گفتم هرچي اونا بگيرن يه نسخه براي شما مياد...ولي بيشترmp3و كليپ هاي تصويري مياد..ومحدوديت نداره شما شب تا صبح بزار دانلود شه بالاخره يه چيز بدرد بخور تو اون همه مياد..اين سوال آخرت رو درست متوجه نشدم اگه منظورت محتواي فايل هاي كه برات ميابايد بگم كه بستگي داره تو محدوده شما چي دانلود بشه
ولی من متوجه این موضوع نشدم که به کسانی که اطراف من کار میکنند چه ربطی داره؟

*Batman*
24-10-2006, 02:04
براي دانلود اول بايد تو فايل ruls تعيين كنيد از كدوم IP يا MAC آدرسها ميخواهيد دانلود كنيد.
اكثرا فايلهاي MP3 و Mpeg بسيار فجيع براتون مياد.البته نوع فايلهاي دريافتي هم قابل تنظيمه و ميشه به نوعي فيلترش كرد.

MAXXX
24-10-2006, 20:32
ولی من متوجه این موضوع نشدم که به کسانی که اطراف من کار میکنند چه ربطی داره؟

سلام
پست قبلي رو ويرايش كردم