PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : .: چه کسی حاضره در ساخت کرک کمک کنه :.

mrhamed
20-10-2006, 23:21
سلام دوستان

من بعد از اينکه خيلي تو اينترنت دنبال کرک نرم افزارهاي TMPG Enc 4.0 XPress و TMPGEnc MPEG Editor 2.0 گشتم

سراغ سايت خودمان ست ست آمدم ولي متاسفانه کسي هم اينجا نتونست کمک من بکنه تا اينکه خودم دست بکار شدم تا بعد از مدتي طولاني

وتلاش و کوشش بي دريغ توانستم نرم افزاري طراحي کنم که 11 روز مدت زمان برنامه رو براي شما باز ميگرداند ! ( خواستيد بگيد آپلود کنم براتون )

ولي بازهم دست از کار نکشيدم و چون نرم افزارهاي ذکر شده تا کاملا رجيستر نشوند کامل هم کار نميکنند باز هم نرم افزاري نوشتم

که اگر کسي حتي يکبار هم اين نرم افزار رو خريده باشه و يا بعبارتي رجيستر کرده باشه کل اطلاعات ليسانس رو از روي سيستم اون

کرک کرده و به شاخه اي به نام C:\Licances منتقل ميکنه .

حالا اگر کسي اين نرم افزار رو داره که دقيقا همين ورِِژن هم هست و رجيستر شده خواهش ميکنم از اونجايي که تا حالا براي اين نرم افزار

کرک نيومده منو در طراحي کرک آن ياري کنيد.

چطوري ؟

اينطوري :

1-فايل زير رو با حجمي حدود 190 کيلوبايت دريافت کنيد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توجه : لينک دانلود مستقيم نيستاول به لينک بالا بريد و در وسط صفحه گزينه دانلود را خواهيد ديد.

2-حالا اون رو آنزيپ و اجرا کنيد.

3- به درايو c بريد و شاخه اي به نام Licances اونجا ايجاد شده.

4-بدون هيچ تغييري آن شاخه رو زيپ يا همون فشرده کنيد و به ايميل من ddlsbt در ياهو ارسال کنيد يا يه جايي آپلود کنيد يا ... (:

5-بعد هم برام دعا کنيد تا کارم به نتيجه برسه و سايت ما 'ست ست' اولين سايتي باشه که کرک اين نرم افزارو ارائه ميده.

توجه : دوستاني که رجيستر شده اين نرم افزار رو دانلود کردند هم ميتونن کمک کنن چون رجيستر شده اون تو راپيدشير هست

که متاسفانه خيلي ها نميتونن دانلود کنن مثل خود من چون حجمش بالاست ولي من ميخوام کرک کم حجمي براش طراحي کنم تا همه استفاده کنن.

نکته : دوستان نگران ايميل زدن به من هم نباشيد چون کل اطلاعات ليسانس اين نرم افزار حتي 20 کيلوبابت هم نميشه.

.: در اوج قله هاي سعادت منتظرم بمونيد :.

M O H S E N
22-10-2006, 01:00
من شايد بتونم كمكت كنم

mrhamed
22-10-2006, 12:55
خب خیلی ممنون پس کی میخوای کمک کنی ؟؟؟؟