PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آرشیو آنتی اسپایور

borzou_one
14-07-2005, 23:53
Spyware Doctor 3.1.0.312

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کرک :

sayedreza
15-07-2005, 01:53
ايول دستت درد نكنه
ولي كركش تروجان داره /[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هميشه تروجانه
يه كرك ديگه زير سر نداري؟ :mrgreen: :wink:

borzou_one
15-07-2005, 08:24
sayedrezaمرسی
این دوتا را امتحان کن :
Name: THAN GIANG NAM
Serial: 248C-0198-B029-A687-825E-DFF0-A69F-9D1C-7DE7-421E
یا
Name: David Marler
Serial: 6931-F91F-8FBB-DA68-0DDD-C5BD-E7E7-FCB7-FE07-4BFF

am
15-07-2005, 09:25
دوست عزیز با هیچ کدوم ازشماره سریال ها و کرکی که گذاشتی برنامه اپدیت نمیشه واز حالت رجیستر خارج میشه.

sayedreza
15-07-2005, 09:45
sayedrezaمرسی
این دوتا را امتحان کن :
Name: THAN GIANG NAM
Serial: 248C-0198-B029-A687-825E-DFF0-A69F-9D1C-7DE7-421E
یا
Name: David Marler
Serial: 6931-F91F-8FBB-DA68-0DDD-C5BD-E7E7-FCB7-FE07-4BFF

دستت طلا
من كه رجيستر كردم آبديت هم كردم توووووووووپ. :D
البته من اول آپديت كرده بودم بعد شماره سريال رو بهش دادم .

hamilton
15-07-2005, 09:56
دوستان خوبم.
اين سريالها در ليست سياه كمپاني قرار گرفته و از انجايي كه سايت ابتدا سريالها را با سرور چك ميكنه بعد اپديت ميكنه به محض اپديت با اين سريالها برنامه از حالت رجيستر خارج ميشه.
توصيه ميكنم وقتتون را روي اين برنامه نذاريد.من خودم مدتها روي اين برنامه كار كردم ولي فايده اي نداشت.

borzou_one
15-07-2005, 17:13
دوستان خوبم.
اين سريالها در ليست سياه كمپاني قرار گرفته و از انجايي كه سايت ابتدا سريالها را با سرور چك ميكنه بعد اپديت ميكنه به محض اپديت با اين سريالها برنامه از حالت رجيستر خارج ميشه.
توصيه ميكنم وقتتون را روي اين برنامه نذاريد.من خودم مدتها روي اين برنامه كار كردم ولي فايده اي نداشت.
دوست عزيزم
من الان دارم با همون سريال اولي كه كفتم ابديت ميكنم
شما هم مجددا امتحان كنيد
بعد از ابديت تا جند دقيقه ديكه نظرما ميكم

borzou_one
15-07-2005, 18:26
دوستان من همين الان ابديتم تموم شد وكاملا موفقيت اميز بود واز رجيستر هم در نيامد هيج مشكلي نداره لذت ببريد
از دوستان هم ميخوام تست نكرده جيزي ننويسند جون ممكنه ديكران را تواشتباه بندازه
مخلص همه دوستان

am
16-07-2005, 07:58
اقا رضا تا اونجایی که مشخصه اول باید رجیستر بشه بعد اپدیت صورت میگیره؟؟؟

Cracki
16-07-2005, 14:52
دوستان من همين الان ابديتم تموم شد وكاملا موفقيت اميز بود واز رجيستر هم در نيامد هيج مشكلي نداره لذت ببريد
مخلص همه دوستان

دوست عزیز از رجیستر در نمی یاد..... بلکه زمانی که خوستی دوباره آپدیت کنی یک Error کوچولو میده همین:)

borzou_one
18-07-2005, 22:29
مخلص همه دوستان

دوست عزیز از رجیستر در نمی یاد..... بلکه زمانی که خوستی دوباره آپدیت کنی یک Error کوچولو میده همین:)

دوستان الان و دوباره هم بدون هيج مشكلي ابديت شد
موفق باشيد

Soda
19-07-2005, 16:51
فوضولي نباشه ها
وقتي برنامه كار آمدي مثل ewido security suite 3.0 .جود داره كه بيشمار تروجان و ريسك ور و ... ميشناسه ديگه الكي خودتونو با اين برنامه هاي ساده خسته نكنين
از ما گفتن بودا :D

sayedreza
19-07-2005, 21:31
فوضولي نباشه ها
وقتي برنامه كار آمدي مثل ewido security suite 3.0 .جود داره كه بيشمار تروجان و ريسك ور و ... ميشناسه ديگه الكي خودتونو با اين برنامه هاي ساده خسته نكنين
از ما گفتن بودا :Dسلام
سودا عزيز من خودم نوكرتم .اشما يه لينك براي دانلود معرفي كن حتما استفاده ميكنم.

دستت درد نكنه.

Mehdi_Best
19-07-2005, 21:41
ewido security suite 3.5

لينك دانلود آخرين نسخه كه 3.5 مي باشد:

لينك صفحه آپديت:

در اين صفحه 2 لينك براي دانلود هست. يكي آپديت كلي كه براي كساني است كه تا به حال آپديت نكرده اند. ديگري براي كساني كه آپديت كرده اند و فقط آپديت 2-3 روز اخير رو مي خواهند كه حجم كمي داره. تا امروز 171,115 اسپاي وير و ادوير و ... مي شناسه.

------------------------------

sayedreza
20-07-2005, 01:13
سلام آقا مهدي گل
آخه من چي به شما بگم!!!!!
تو هر تاپيكي بريم و هر زحمتي داشته باشيم شما محبت ميكني و مارو شرمنده ميكني .
ديگه هيچي ندارم بهت بگم يعني هيچ واژه اي كه برازنده شما باشه پيدا نميكنم...... پس بيخيال :oops:
آخ ....بازم پست بيهوده دادم :shock: :shock: :shock:

Soda
20-07-2005, 06:29
اينم واسه كسائي كه هنوز به spy doctor علاقه دارن

اينم لينك كركش قابل توجه كه لينك كركش هست نه شماره سريال كه بخواد بلاك بشه

هميلتون جان من ديگه الان توصيه ميكنم وقتتون رو اگه ميخواين روي اين برنامه بذارين :wink: :mrgreen:

hamilton
20-07-2005, 09:58
soda عزيز
شما لطف كن برنامه را معرفي كن از تيكه پروني هم جدا خودداري كن حتي به شوخي.مگر من تا به حال با شما شوخي داشتم اگر هم حرفي ميزنم دليل دارم ميتوني به اين تاپيكها نگاهي بندازي:
و:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] t=0
بياييد به هم احترام بذاريم نه اينكه با كوچكترين حرفي همديگر را مسخره كنيم.كم كم دارم به اين نتيجه ميرسم كه بهتره با اين سايت خداحافظي كنم.ظاهرا حضور من چندان مفيد به نظر نميرسه.

Mehdi_Best
20-07-2005, 11:28
دوست خوبم سلام. اتفاقا حضور شما كاملا مفيد هست و اكثر دوستان از عملكرد شما راضي هستند و هيچ مشكلي هم ندارند با شما. من مطمئنم كه سودا هم قصد شوخي داشته اصلا منظوري نداره. اما من حرف شما رو تاييد مي كنم. شايد دوستاني باشند كه از اينطور شوخي ها خوششون نياد و حضورشان در اين انجمن فقط براي تبادل اطلاعات است. پس بهتره همه دوستان رعايت كنند.
اميدوارم شما هم از اون نتيجه اي كه داريد بهش مي رسيد فاصله بگيريد و كماكان حضوري پربار داشته باشيد.

Soda
20-07-2005, 16:18
بابا من عذر ميخوام جناب هميلتون شما ببخش
من كه يه شوخي بيشتر نكردم ميدوني با اين حركتتون ياد چي افتادم ياد .....
بابا يه كم طاقت شوخي رو داشته باشين لطفا :|

hamilton
20-07-2005, 22:41
با سلام
موقعی که من عضو این سایت شدم تصورم این بود که وارد جامعه ای شده ام که در ان جامعه افرادی با استعداد و فهم و شعور بالا دور هم جمع شده اند که برای ارتقاء دانش جوانان مستعد ایرانی تلاش میکنند و در ان زمان بود که با خودم عهد بستم که پس از اتمام درسم در زمینه مهندسی اطلاعات با سایت p30world همکاری نزدیکی داشته باشم و برای بالا بردن سطح دانش جوان ایرانی و بهبود و پیشرفت این سایت تمام تلاشم را بکنم چون به واقع دیدم که این سایت با تلاش عزیزان دست اندرکار ارتباط خوبی در اکثر زمینه ها با مخاطب برقرار میکنه.اما متاسفانه عده ای که به ظاهر خود را نهایت دانش میدانند خواسته یا ناخواسته در جهتی حرکت میکنند که در نهایت فکر نمیکنم به سود کسی باشه
من تصور نمیکنم که هدف مدیران این سایت از راه اندازی این سایت ایجاد محیطی برای سرگرمی و تفریح و دست انداختن دیگران باشه اینجا به نظر من یک محیط علمی است که ممکنه در کنارش سرگرمی هم باشه و نه برعکس.
در این سایت به خصوص از افراد با سابقه تر انتظار بیشتری میره و نه این را به خاطر خودم که به خاطر تمام اعضای این سایت میگم.
امیدوارم موارد دست انداختن وتمسخر ولو به شوخی در یک محیط علمی اونهم در یک دنیای گسترده به نام اینترنت که ممکنه هزاران نفر عملکرد ما را ببینند اصلا دیده نشه.
با اجازه دوستان بنده فعالیتم را در این سایت فعلا کنسل میکنم و در هیچ زمینه ای هم اظهار نظر نخواهم کرد تا ببینیم شرایط به چه صورت خواهد شد.از حضور همه دوستان هم عذرخواهی میکنم.
دوستدار همیشگی p30world

Soda
20-07-2005, 23:06
بابا جناب هميلتون ما گفتيم شما به اين برنامه علاقه داري چون از تاپيكهاي ديگه يادم مي آد كه سخت دنبال يه كرك واسه اين برنامه بودي و ما هم كه ديديم كركش پيدا شده واستون گذاشتيم البته يكم با شوخ طبعي هم همراه بود ولي اصلا قصد تمسخر نداشتم
تازه عزيز من پيامبر و حضرت علي و ... هم با مردم شوخي ميكردن و شوخي ميشنيدن يه شوخي كه ديگه اينهمه جنجال نداره بابا خيلي داري شلوغش ميكني ها
من كه گفتم اگه ناراحت شدي عذر خواهي هم ميكنم

AK1
17-10-2006, 00:59
يك برنامه رايگان و قوي با اسكن ريال تايم براي از بين بردن جاسوس افزار ها

Spyware Terminator is a FREE, easy-to-use and effective spyware remover providing real-time protection against spyware, adware, keyloggers, trojan horses, browser hijackers and other malware threats. Spyware Terminator protects your computer through powerful real-time protection shield, advanced system scanning and keeping found spyware in the safe quarantine.

Program Highlights:

- Effectively Protects Your Computer from Spyware

- Safely Store Quarantine Detected Spyware

- Easy to Use, Easy to Setup

- Manual & Scheduled Scans Keep Your Computer Spyware-Free

- Automatically Download Updates that Keep Spyware Terminator Current

Basic Program Features:

- Free 100% Real-Time Protection is included in Spyware Terminator basic version – an essential function most other applications charge you extra for. Effectively remove spyware, adware, trojans, keyloggers, home page hijackers and other malware threats.

- Safe Quarantine. Suspect files found during the scan are moved into Quarantine. Spyware Terminator prevents them from functioning and causing further damage to your computer. You can review and choose to permanently remove suspect files or safely store essential files.

- Easy to Use. Spyware Terminator lets people of all skill levels detect and eliminate spyware. If you remove a program by mistake, you can easily put it back.

- Manual & Scheduled Scan. Scan your computer manually or schedule an in-depth scan to be performed on a regular basis. The scan process runs in the background so that you will not be disrupted while working on other tasks.

- Automatic Update Downloads. Spyware Terminator can be set to automatically download updates, ensuring the most effective protection for your computer.

سايت برنامه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
حجم2.33 MB
دانلود

kssa
20-10-2006, 22:05
اين هم يك نرم افزار ضد spy :)

Another feature is the removal of usage tracks, which makes it more complicated for unknown spybots to transmit useful data. The list of last visited websites, opened files, started programs, cookies, all that and more can be cleaned. Supported are the three major (authors opinion) browsers Internet Explorer, Netscape Communicator, and Opera.

Size: 4,78 Mb

or

Rar pass: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*Batman*
10-01-2007, 02:04
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان عزیز

با تشکر از *Batman* عزیز برای ایجاد این تاپیک و بنا به پیشنهاد دوست عزیزمان Shahvand عزیز و برای جلوگیری از

به هم خوردن نظم انجمن و سردرگمی کاربران عزیز لطفا دوستان عزیز پس از این در این تاپیک آخرین نسخه انواع

آنتی اسپایور را معرفی کنند.لازم به ذکر است که این تاپیک فقط برای معرفی بوده و لطفا دوستان

بحثهای مربوط به انها را در تاپیک اختصاصی هر نرم افزار دنبال کنند .

با تشکر

vtn54

به نام خدا

این تاپیک را ایجاد کردم تا از این به بعد انواع Anti Spyware ها رو از اینجا دانلود کنیم و در موردشون به بحث و گفتگو بپردازیم.

دوستانی که در باره این برنامه ها اطلاعاتی دارند میتونن اینجا نظرات و راهکار های خودشونو بیان کنن.

همچنین لینک دانلود جدید ترین نسخه ها رو اینجا قرار میدیم.

از همه دوستان و اهل فن خواهش میکنم کمک کنن تا این تاپیک بتونه برای اعضای انجمن مفید واقع بشه.

باتشکر. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای شروع چند تا Anti spyware معرفی میکنم.

=================================================

Trustsoft AntiSpyware v5.0.0.5

Size=4.7 MB

Spyware Doctor v4.0.0.2620

Size=9.2 MB

Spy Sweeper 5.0.7

Download

Size=12.5 MB

Crack

XoftSpySE 4.29

Download

Size=2 MB

Crack

ZoneAlarm AntiSpyware ver. 6

Size=12.8 MB

Spy Emergency 2006

Password: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Size=9.5 MB

S0R3N4
10-01-2007, 08:06
سلام دوست عزیز
این چند روزه مهم ترین بخش برای کامپیوترم دنبال یک آنتی اسپای ور خوب بود که تا الان چیزی دستگیرم نشده
ممنون که ایت تاپیک رو زدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حلا می تونی بگی که کدوم بهتره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*Batman*
10-01-2007, 15:11
سلام

راستش من خودم Spy Sweeper رو ترجیح میدم.
حالا باید ببینیم نظر دوستان چیه.

amir_hma
11-01-2007, 01:01
آقا دستتون درد نکنه.

amir_hma
11-01-2007, 01:22
کرک xsoftspy کار نمی کنه.پیغام زیر رو میده:
wrong version or file already patched

*Batman*
11-01-2007, 03:58
کرک xsoftspy کار نمی کنه.پیغام زیر رو میده:
wrong version or file already patched

سلام.
اینو امتحان کن: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).gif

*Batman*
11-01-2007, 04:43
SpyRemover v2.65

Size=3.3 MB

========================================

Anti Trojan Elite ver. 3.7.8

Size=5.6 MB
=========================================

Spy Cleaner Platinum 9.7

Size=6.5 MB

Viren
11-01-2007, 05:19
ممنون.ولی به جای اینا فقط این برنامه رو بزار.
Spyware Doctor 4.3

عالیه.

*Batman*
12-01-2007, 03:56
Ad-Aware SE Professional

Size=6.5 MB
=============================================

McAfee AntiSpyware 8.5sa

Sze=10.8 MB
==============================================

Windows Defender

Size=5 MB
===============================================

Advanced Anti Keylogger v3.6

Size=1.2 MB

S0R3N4
15-01-2007, 08:21
آقا شما اگه به جای معرفی برای هر کدوم یه نمره در نظر میگرفتید خیلی بهتر بود!!!!!!

*Batman*
17-01-2007, 16:37
آقا شما اگه به جای معرفی برای هر کدوم یه نمره در نظر میگرفتید خیلی بهتر بود!!!!!!

نظرات و نتایج آزمایش باشما. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من شخصا نمیتونم برای این همه برنامه نمره تعیین کنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خودم از Spysweeper5.05 استفاده کردم .خیلی خوب بود ولی شدیدا سرعت را به اندازه یه آنتی ویروس سنگین می گرفت. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

=====================================
Spyware Begone v8.00

Size=2.4 MB

=====================================
Spybot Search & Destroy 1.4

Size=4.80 MB

Persian.Boy
17-01-2007, 17:03
به نظر من این 3 برنامه های پایین در رده بندی بهتری نسبت به بقیه آنتی سپای ویر ها قرار دارند.

1 >> AVG Anti Malware یا همان Ewido ی قبلی

2 >> a-squared 2 واقعا میتونم بگم که محشره و حرف نداره. بخصوص اینکه نسخه مجانی هم داره.

3 >> Ashampoo Anti Spyware اینم فقط کافیه یک بار ازش استفاده کنید ول کنش نیستید.

:)

hamilton
17-01-2007, 18:40
به نظر من این 3 برنامه های پایین در رده بندی بهتری نسبت به بقیه آنتی سپای ویر ها قرار دارند.

1 >> AVG Anti Malware یا همان Ewido ی قبلی

2 >> a-squared 2 واقعا میتونم بگم که محشره و حرف نداره. بخصوص اینکه نسخه مجانی هم داره.

3 >> Ashampoo Anti Spyware اینم فقط کافیه یک بار ازش استفاده کنید ول کنش نیستید.

:)

مورد سوم يعني Ashampoo Anti Spyware واقعا برنامه خوشدست و قدرتمندي هست ولي حيف كه كسي تا حالا نتونسته آنرا كرك كنه.سريال معتبري هم براش پيدا نميشه.
جالبه كه چرا Crackerهاي معروف و خبره چندتا از محصولات اين شركت بخصوص آنتي ويروس و آنتي اسپايور را نتونستند تا حالا كرك كنند؟؟؟؟!!!

Persian.Boy
17-01-2007, 20:32
من کرک این برنامه رو البته از سایت اصلی خودش در چند تایپک پایینتر گذاشتم و تا چند ساعت دیگر هم طریقه

استفاده مجانی و قانونی این آنتی سپای ویر رو براتون میزارم.

این هم هدیه من به شما .:)

Persian.Boy
17-01-2007, 22:13
خب همونطور که قولشو داده بودم طرز گرفتن رجیستر کی قانونی و نسخه کامل Ashampoo Anti Spyware رو براتون

توضیح میدم.

اولین کاری که باید بکنید اینه که این لینکی رو که براتون گذاشتم باز میکنید و در اونجا آدرس ایمیل خودتون رو با یک کد

پستی 5 یا 6 رقمی اونجا مینویسید. و بعد دکمه Send را میزنید تا یک شماره سریال معتبر با قابلیت آپدیت 6 ماهه به

ایمیلی که داده بودید فرستاده بشه.

لینکی که باید باز کنید.

حالا باید این آنتی سپای ویر رو نصب کنید و کدی رو که به ایمیلتون فرستاده شده رو به این برنامه بدید تا بتونید آپدیتش

بکنید. حالا شما نه تنها الان یک شماره سریال معتبر برای مدت 6 ماه را در دست دارید بلکه این شماره سریال خود

برنامه رو هم به نسخه کامل تبدیل میکنه و دیگه کلمه Trial رو در جایی مشاهده نخواهید کرد.

آخرین نسخه Ashampoo Anti Spyware رو میتوانید از لینک دانلود کنید.

این هم عکسی از محیط برنامه...

:) بعد از 6 ماه که وقت آپدیتش تموم شد دوباره همین کارو بکنید و یک مدت 6 ماهه دیگه بگیرید. لذت ببرید. خواهش میکنم ...

hamilton
18-01-2007, 11:57
ممنون از راهنمايي شما.طبق دستورالعمل شما اقدام كردم و يك كد به آدرس ايميل من فرستاده شد كه بر روي برنامه هم تست كردم و كاملا جواب داد.فقط مونده آپديتش كه پيغام error ميده و فعلا آپديت نميشه.بعدا تست ميكنم براي آپديت.

باز هم از راهنمايي شما ممنونم.

Persian.Boy
18-01-2007, 13:39
برای من هم آپدیتش ارور میداد اول با وجود اینکه سرعت اینترنت خوبی هم دارم. اما یکی دو بار که زدم کار کرد و راحت

آپدیت شد. فکر کنم حدود 38 تا آپدیت داشت.

البته اینم بگم که وقتی خود برنامه رو باز میکنی در گوشه سمت راست نوشته Check for Update من اونجا رو زدم تا

آپدیت شد . امروز هم آپدیت کردم و دیتایسش تا الان 590227 است.

D o l f i n
19-01-2007, 00:09
من تمام اون راههارو رفتم يه كد هم به ايميلم فرستاد ولي اون رو قبول نمي كنه

Persian.Boy
19-01-2007, 14:26
حتما قبلا یک دفعه رجیستر کردی و یا از یک کد دیگه استفاده کردی.

این بار ایمیلت رو عوض کن و وقتی که کدو گرفتی . این آنتی سپای ویر رو کامل پاک کن بعد رجیستری رو تمیز کن.

بعد رستارت کن و دوباره نصبش کن و کد رو بهش بده. چون این کد رو امکان نداره قبول نکنه. چون کرکش که نمیکنی

از خود سایتش سریال رو میگیری.

ببینی کرکی چیزی ... پچی

hamilton
19-01-2007, 20:22
من بالاخره موفق شدم اين آنتي اسپايور را آپديت كنم.باز هم از راهنمايي شما دوست عزيز تشكر ميكنم.

D o l f i n
19-01-2007, 22:44
حتما قبلا یک دفعه رجیستر کردی و یا از یک کد دیگه استفاده کردی.

این بار ایمیلت رو عوض کن و وقتی که کدو گرفتی . این آنتی سپای ویر رو کامل پاک کن بعد رجیستری رو تمیز کن.

بعد رستارت کن و دوباره نصبش کن و کد رو بهش بده. چون این کد رو امکان نداره قبول نکنه. چون کرکش که نمیکنی

از خود سایتش سریال رو میگیری.

ببینی کرکی چیزی ... پچی

آره همين طوري بود كه شما گفتيد درست شد تشكر

Persian.Boy
20-01-2007, 02:55
Hamilton و Mahdia جان خوشحالم که مشکلتون حل شد.

موفق باشید.

*Batman*
25-01-2007, 01:41
آقا دستت درد نکنه .این Ashampoo AntiSpyWare خیلی خوش دسته.
ولی یه مشکلی داره.
درست آپدیت نمیشه.خیلی طولش میده.گوشه Desktop میزنه 1 از 26 ولی اون 1 هیچ وقت 2 نمیشه.
چرا انقدر دیر آپدیت میشه؟

Persian.Boy
25-01-2007, 05:04
Batman جان آره همین طوره. دفعه اول خیلی طول میکشه که آپدیت بشه. بهر حال هیچ نرم افزاری بدون عیب و ایراد

نیست. البته گفتم برای بار اول آپدیتش طول میکشه اما بعد از اون سریع آپدیت میشه.

شما سعی کنید زمانی که احساس کردید سرعت اینترنتی مناسب تری دارید اقدام به آپدیت نمودنش بکنید.

در ضمن از انوماتیک آپدیت درش بیارید و خودتون اونو آپدیت کنید.

*Batman*
25-01-2007, 11:07
ببخشید Persian.Boy جان امکان دانلود آپدیتها و آپدیت دستی وجود نداره؟
ظاهرا Database ها رو به صورت فایلهایی با پسوند sig نگه داری میکنه.

----------------------------------------------------------------------------------
یکی از ویژگی های این برنامه عدم اشفال حافظه اصلیه.سریع Load میشه.

Persian.Boy
25-01-2007, 15:37
Batman جان من هم سایت خود برنامه رو جستجو کردم و هم در گوگل یک سری زدم تا ببینم آپدیت دستی

ممکنه یا نه. اما چیز خاصی پیدا نکردم. چون تازه کامپیوترم رو فرمت کردم هنوز این آنتی سپای ویر رو نصب نکردم.

میرم و نصبش میکنم اگر دیدم محل خاصی برای ذخیره شدن آپدیت هاش وجود داره اونو برات آپلود میکنم.

Persian.Boy
25-01-2007, 16:52
Batman جان آپدیت های این برنامه در این مسیر زیر دخیره میشند.

تمامی آپدیت هاش تا این لحضه در حدود 10.3 مگ هست اگه میخوای واست آپلود کنم.

Maximillion
31-01-2007, 12:35
Batman جان آپدیت های این برنامه در این مسیر زیر دخیره میشند.

تمامی آپدیت هاش تا این لحضه در حدود 10.3 مگ هست اگه میخوای واست آپلود کنم.

اگه زحمتی نیست آپلود کن.
راستی یه سایت سراغ ندارین که توی اون به آنتی اسپای وار ها امتیاز داده باشن؟
ممنون

S0R3N4
02-02-2007, 10:50
آقا وضیعت امنیت سیستم من از این قراره
آنتی ویروس:کسپرسکی 6.2
فایروال:کومودو 2.4
اما نه آنتی روت کیت خوبی دارم نه آنتی اسپای ور خوبی.
پس همینی Ashampoo Anti SpyWare رو دان می کنم
راستی ایت تروجان هارو هم میشناسه.

Persian.Boy
06-02-2007, 21:07
اگه زحمتی نیست آپلود کن.
راستی یه سایت سراغ ندارین که توی اون به آنتی اسپای وار ها امتیاز داده باشن؟
ممنون

Ashampoo Anti Spyware Signatures تا تاریخ 2007-02-06

دانلود با حجم 10.5 مگ

S0R3N4
07-02-2007, 17:04
آقا راستی این Ashampoo AntiSpyWare از SpyWare Doctor قوی تر هست.
تو رو خدا یک سایت معرفی کنید که روی آنتی اسپای ور ها تست و نمره داده شده باشه!!!!!

vtn54
07-02-2007, 20:02
آقا راستی این Ashampoo AntiSpyWare از SpyWare Doctor قوی تر هست.
تو رو خدا یک سایت معرفی کنید که روی آنتی اسپای ور ها تست و نمره داده شده باشه!!!!!

سلام دوست عزیز

در حال حاضر به نظر اکثر کارشناسان اسپای سویپر و اسپایور دکتر بهترین آنتی اسپایورهای موجود هستند هرچند هر

کدام اشکالات خاص خودشان را دارند مثلا اسپایور دکتر با سرویس PDM کاسپر مشکل دارد و اسپای سویپر هم سیستم

را کند می کند و در ضمن همانطور که می دانی هیچ آنتی اسپایوری به تنهایی کامل و کافی نیست میزان شناسایی

اسپایورها و انواع دیگر بدافزارها توسط کاسپرسکی به تنهایی بیش از مجموع اسپایور دکتر و اسپای سویپر است :blink:

( هر چند بحث پاک کردن اسپایورها بحث دیگری است :biggrin: ) در هر حالت برای دیدن نتایج چند تست به عمل آمده به

تاپیک زیر سری بزن :

S0R3N4
08-02-2007, 13:31
سلام دوست عزیز

در حال حاضر به نظر اکثر کارشناسان اسپای سویپر و اسپایور دکتر بهترین آنتی اسپایورهای موجود هستند هرچند هر

کدام اشکالات خاص خودشان را دارند مثلا اسپایور دکتر با سرویس PDM کاسپر مشکل دارد و اسپای سویپر هم سیستم

را کند می کند و در ضمن همانطور که می دانی هیچ آنتی اسپایوری به تنهایی کامل و کافی نیست میزان شناسایی

اسپایورها و انواع دیگر بدافزارها توسط کاسپرسکی به تنهایی بیش از مجموع اسپایور دکتر و اسپای سویپر است :blink:

( هر چند بحث پاک کردن اسپایورها بحث دیگری است :biggrin: ) در هر حالت برای دیدن نتایج چند تست به عمل آمده به

تاپیک زیر سری بزن :

سلام دوست عزیز
آخه مگه کسپرسکی می تونه رجیستری رو اسکن کنه؟چون معمولا اسپای ور ها و تروجان ها وارد رجیستری میشن!!!
راستی اگه SpyWare Doctor رو غیر فعال کنم باز هم با کسپرسکی مشکل داره!!!!!
راستی در باره ی Ashampoo AntiSpyWare توضیح می دید.(((در باره ی قدرت اون و ...)))
ممنون
بدجوری منتظر جواب هستم!!!!!

Persian.Boy
09-02-2007, 00:50
سلام دوست عزیز
آخه مگه کسپرسکی می تونه رجیستری رو اسکن کنه؟چون معمولا اسپای ور ها و تروجان ها وارد رجیستری میشن!!!
راستی در باره ی Ashampoo AntiSpyWare توضیح می دید.(((در باره ی قدرت اون و ...)))
ممنون

Spyware Doctor حتی در حالت غیر فعال هم با کسپر مشکل داره.

اما در مورد کسپر منم با vtn موافقم و میگم که کسپر خودش بهترین آنتی سپای است. و دلیل اینکه چرا کسپر

رجیستری رو سکن نمیکنه اینه که آنتی ویروس کسپرسکی قبل از اینکه سپای ویرها و یا تروجانها خرابکاری خودشون رو

بکنند جلوشون رو میگیره و فرق Real time Protection کسپرسکی با بقیه آنتی سپای ویرهایی مانند سپای سویپر

همینه.

Spy Sweeper و یا بقیه آنتی سپای ویرها تنها زمانی حالت دفاعی به خودشون میگیرن که پروسه ای مشکوک در

task manager فعال بشه. اونوقت پیغام میدن که فلان سپای به این مشخصات وارد سیستم شده چیکارش کنم؟

تازه در خیلی از مواقع هم اصلا هیچ پیغامی نمیدن چونکه پروسه اون تروجان یا جاسوس دیگه فعال شده و حتی شاید

خود Spy Sweeper رو هم از کار بندازه.

اما کسپرسکی کاری به فعال شدن پروسه نداره. این آنتی ویروس بر مبنای سکن کردن فایل مورد نظر اونو قبل از

فعال شدن بلاک میکنه و بعد از بلاک کردنش پیغام پیدا شدن تروجان رو بهتون میده. برای نمونه شما این فایل رو که

یک ویروس آزمایشی است رو دانلود کنید.

همانطور که در عکس بالا نیز میتونید مشاهده کنید من خودم کسپرسکی رو طوری تنظیم کردم که اصلا اجازه ورود

فایل های ویروسی و یا آلوده رو به کامپیوتر نده. چه برسه به اینکه بخوام دانلودش کنم . اما آنتی سپای ویرهای

دیگه طوریه که شما فایل آلوده رو دانلود میکنید. اونو اجرا میکنید. تمام خرابکاری های خودش رو از جمله قفل کردن

رجیستری و غیره رو انجام میده ... و تازه بعد از اینکه اعصابتون خورد شد و هزار تا فکر رو خیال کردید و شونصد تا

تایپک یکی به دادم برسه رو در انجمن ایجاد کردید به فکرتون میرسه که بهترین آنتی سپای ویر کدومه؟

البته انجین سکن کسپرسکی خیلی پیشرفته تر از این حرفاست که من بخوام اونو در مطلبی کوتاه توضیح بدم و این

توضیحات رو دادم که تا حدی بدونید که بهترین آنتی سپای ویر اونیه که قبل از ورود و یا قبل از خرابکاری بتونه جلوش

رو بگیره نه بعد از سکن کامپیوتر بگه سیستمتون آلوده شده.

اما برای اینکه بی جواب نمونید بهترین آنتی سپای ویرها رو از لحاظ Real Protection بهتون معرفی میکنم. دقت کنید

که من فقط منظورم بهترین ها از لحاظ Realtime Protection است نه بهترین تشخیص و یا بهترین برنامه از همه لحاظ.

Trend Micro Anti Spyware یکی از بهترین ها در این زمینه است و تقریبا طریقه محافظتش هم از سیستم مثل آنتی

ویروس میمونه. این برنامه هم بصورت جداگانه قابل دانلود و استفاده است و هم در داخل Pc-Cillin Internet Security

وجود داره.

McAfee Anti Spyware Enterprise 8 هم دقیقا مثل کسپرسکی از سیستم محافظت میکنه با این تفاوت که فقط

میتونه Spyware, Adware, Trojan,Malware ها رو تشخیق بده. اما این برنامه مانند TMAS به تنهایی قابل استفاده

نیست و برای استفاده از آن حتما باید اول یکی از نسخه های تجاری آنتی ویروس مک آفی رو نصب کنید و بعد اقدام

به نصب McAfee Anti Spyware Enterprise نماوید. البته به تازگی شرکت مک آفی در نسخه 2007 پلاس و All in One

هم آنتی سپای ویرش رو گذاشته اما چون من خودم تا بحال باهاش کار نکردم و جایی هم مطلبی در موردش نخوندم

نمیتونم نظرم رو بگم.

اما در آخر این رو هم اضاغه کنم که آنتی سپای ویرهای خوبی وجود دارند اما این خود شما هستید که باید بر طبق

نیاز خودتون جند تا از اونا رو روی سیستمتون نصب کنید. هر برنامه میتونه برای یکی خوب و برای دیگری بد باشه.

مثلا برای من اصلا مهم نیست که آنتی سپای ویری که نصب میکنم حتما باید قدرت تشخیص رجیستری کدها رو هم

داشته باشه چون کسپر 90 درصد شایدم بیشتر بر روی رجیستری نظارت داره و هر پیغام از طرف کسپرسکی رو

چه در هنگام نصب برنامه ها و چه در هنگام گشتن در اینترنت بیخودی Allow یا Deny نمیکنم.

به آنتی سپای ویری که ستارت آپ سیستم رو هم زیر نظر بگیره احتیاجی ندارم چون بازم کسپرسکی اونو زیر

نظر داره و هر چیزی که به ستارت آپ سیستم چه در مسیر Windows\CurrentVersion\Run و چه در مسیر های

دیگه قرار بگیره رو بهم خبر میده و این من یا شما هستیم که باید بدونیم مثلا اگر برنامه ای بخواد رجیستر کدی رو در

این مسیر نصب کنه چه اتفاقی میوفته. یعنی همه چی بستگی به اطلاعات خود شخص استفاده کننده داره.

مثلا من آلرژی شدیدی نسبت به این گونه جمله ها که بارها شده در انجمن دیدم دارم.

نمیشه کاری کرد گیرهای کسپر رو کمتر کرد؟

اه این چقدر گیر میده ؟

نمیشه کاری کرد خودش همه چی رو یا آزاد یا بلاک کنه؟

و از این جور حرفا...

اما یکی نیست بگه نمیشه کاری کرد یکم شما اطلاعاتتون رو ببرید بالا تا اسم این پیغامهای امنیتی رو گیر نزارید و

بدونید معنی این پیغامها یعنی چی. البته منظور من شما نیستید کلا حرفم با کسانیه که به این شکل فکر میکنند.

پس با این توضیحات من میبینید که برای نمونه من به آنتی سپای ویری احتیاج دارم که هفته ای و یا هر چند روز

یک بار بتونم سیستمم رو باهاش سکن کنم. چون نه کسپر و نه هیچ آنتی ویروس و آنتی سپای ویر دیگه ای نمیتونه

100 درصد برنامه های آلوده رو تشخیص بده. و دلیل احتیاج داشتن به آنتی سپای ویر و یا آنتی ویروس دیگه فقط جهت

سکن فایلهای سیستم و دانلود شده میباشد نه کنترل رجیستری یا پاک کردن کوکی های زائد.

به همین دیل نیاز هر کس بستگی به نوع برنامه امنیتی که استفاده میکنه میتونه متغیر باشه. پس بهترین آنتی

ویروس و یا بهترین آنتی سپای ویر و یا حتی بهترین برنامه گرافیکی معنایی پیدا نمیکنه. چون باز هم بستگی

به نیاز شخص داره که چه استفاده ای میخواد ازش بکنه.

اما برای حرفه ای ها و افرادی که کارشون یک چیز دیگه ست و جزو کاربرای خانگی حساب نمیشن قضیه فرق میکنه.

موفق باشید.

vtn54
09-02-2007, 03:41
سلام دوست عزیز
ممنون

سلام دوست من

دوست عزیزمان Persian.Boy توضیحات کامل و مبسوطی را برایتان داده اند من هم موافقم که در مقابل بدافزارها

میزان شناسایی و پیشگیری از قدرت پاک کنندگی مهمتر است چون پاک کردن کدهای بدخیم به ویژه اسپایورها پس از

نصبشان روی سیستم بسیار مشکل و بعضی مواقع غیر ممکن است .در ضمن همانطور که دوست عزیزمان گفته اند

بهترین وسیله امنیتی مغز شما است حتی اگر بهترین نرم افزارهای امنیتی را روی سیستمتان نصب کنید ولی روی هر

لینکی در اینترنت کلیک کنید آلوده شدن شما فقط مسئله زمان خواهد بود بنابراین زیاد در پی قویترینها نباشید اگر از همین

نرم افزارهایی که روی سیستمتان نصب است به طور بهینه استفاده کنید و در اینترنت بیشتر مواظب خودتان باشید

( مثلا چیزهایی مثل Winantivirus را روی سیستمتان نصب نکنید ;) ) مطمئنا مشکلی برایتان پیش نخواهد آمد ولی

در میان آنتی اسپایورها از نظر قدرت پاک کنندگی اسپای سویپر و اسپایور دکتر و سوپر آنتی ویروس از بقیه بهترند ولی باز هیچکدام

صد در صد کامل نیستند.

S0R3N4
09-02-2007, 12:35
سلام دوست من

دوست عزیزمان Persian.Boy توضیحات کامل و مبسوطی را برایتان داده اند من هم موافقم که در مقابل بدافزارها

میزان شناسایی و پیشگیری از قدرت پاک کنندگی مهمتر است چون پاک کردن کدهای بدخیم به ویژه اسپایورها پس از

نصبشان روی سیستم بسیار مشکل و بعضی مواقع غیر ممکن است .در ضمن همانطور که دوست عزیزمان گفته اند

بهترین وسیله امنیتی مغز شما است حتی اگر بهترین نرم افزارهای امنیتی را روی سیستمتان نصب کنید ولی روی هر

لینکی در اینترنت کلیک کنید آلوده شدن شما فقط مسئله زمان خواهد بود بنابراین زیاد در پی قویترینها نباشید اگر از همین

نرم افزارهایی که روی سیستمتان نصب است به طور بهینه استفاده کنید و در اینترنت بیشتر مواظب خودتان باشید

( مثلا چیزهایی مثل Winantivirus را روی سیستمتان نصب نکنید ;) ) مطمئنا مشکلی برایتان پیش نخواهد آمد ولی

در میان آنتی اسپایورها از نظر قدرت پاک کنندگی اسپای سویپر و اسپایور دکتر و سوپر آنتی ویروس از بقیه بهترند ولی باز هیچکدام

صد در صد کامل نیستند.
ممنون
نظرات هر دو دوست عزیز درست اما باز نصب کدوم آنتی اسپای ور رو توصیه می کنید؟

vtn54
09-02-2007, 19:40
ممنون
نظرات هر دو دوست عزیز درست اما باز نصب کدوم آنتی اسپای ور رو توصیه می کنید؟
سلام دوست عزیز

فکر می کنم در پستهای قبلی جوابتان را دادم ولی اگر روشنتر می خواهی چشم :

اگر از ویندوز XP استفاده می کنی اسپای سویپر و سوپر آنتی اسپایور را همراه کاسپرسکی نصب کن می توانی Shield های

اسپای سویپر را هم اگر سرعت سیستمت را کند نمی کند فعال کنی ولی اگر سرویس PDM کاسپرسکی به طور کامل

فعال باشد کار زیادی برایت نخواهد کرد فقط گاهی جلوی دسترسی به بعضی سایتهای مشکل دار را می گیرد و تو می توانی

از هر دو آنتی اسپایور فوق برای اسکن گاهگاهی سیستمت استفاده کنی .

اگر از ویندوز ویستا استفاده می کنی اسپای سویپر در کنار کاسپرسکی سیستم را شدیدا کند می کند در این حالت می توانی

از خاصیت محافظت Realtime ویندوز دفندر و خاصیت اسکن سوپر آنتی اسپایور و خود ویندوز دفندر استفاده کنی.

S0R3N4
10-02-2007, 13:10
پس من این کار رو میکنم:

آنتی ویروس:کسپرسکی
فایروال:کومودو
آنتی اسپای ور:سوپر آنتی اسپای ور
آنتی روت کیت:سوپوس
خوبه؟!!!!

vtn54
10-02-2007, 20:44
پس من این کار رو میکنم:

آنتی ویروس:کسپرسکی
فایروال:کومودو
آنتی اسپای ور:سوپر آنتی اسپای ور
آنتی روت کیت:سوپوس
خوبه؟!!!!

سلام دوست عزیز آشامپو را هم نگهدار ضرری ندارد.:biggrin:

S0R3N4
10-02-2007, 22:52
سلام دوست عزیز آشامپو را هم نگهدار ضرری ندارد.:biggrin:

سلام دوست عزیز
آخه من از dial-Up استفاده می کنم و حجش زیاده
اگه لزومی نداره استفاده نکنم

vtn54
11-02-2007, 05:15
سلام دوست عزیز
آخه من از dial-Up استفاده می کنم و حجش زیاده
اگه لزومی نداره استفاده نکنم

نه لزومی ندارد من فکر کردم قبلا داونلود کرده ای.

Maximillion
15-02-2007, 10:39
سلام
از دوستان اگه زحمتی نیست هر 2-3 هفته اپدیت ها رو اپلود کنید.

yam78
06-03-2007, 01:24
سلام
من آنتی ویروس node32 رو نصب کردم (ویندوز اکس پی)
و آنتی ویروس و آنتی هک کسپرسکی رو هم دارم
به نظر شما نود32 رو remove کنم و به جاش کسپرسکی رو به همراه spy sweeper بریزم؟
یا آنتی اسپای مناسب با node32 سراغ دارید که بهتر از اون جواب بده؟... به من معرفی کنید؟

Persian.Boy
06-03-2007, 20:10
Ashampoo Anti Spyware 1.60 Full Version

نسخه جدید این آنتی سپای ویر رو میتونید از لینک زیر دانلود کنید. با دانلود کردن نسخه جدید این برنامه دیگه نیازی

به گرفتن آپدیت های سنگین ندارید چون هم آپدیت های قدیمی در داخل نسخه جدید وجود داره و هم خیلی قابلیت ها

از جمله شناسایی DLL های آلوده شده به تروجان و همچنین Rootkit ها به این نسخه اضافه شده.

خود برنامه رو میتونید از لینک پایین دانلود کنید.

برای رجیستر کردن قانونی این برنامه میتونید از روشی که در پایین توضیح دادم استفاده کنید. این روش رو در صفحه 2

همین تایپک هم گذاشته بودم و الان فقط زحمت کپی اون رو کشیدم.:rolleye: خسته نباشم.

خب همونطور که قولشو داده بودم طرز گرفتن رجیستر کی قانونی و نسخه کامل Ashampoo Anti Spyware رو براتون

توضیح میدم.

اولین کاری که باید بکنید اینه که این لینکی رو که براتون گذاشتم باز میکنید و در اونجا آدرس ایمیل خودتون رو با یک کد

پستی 5 یا 6 رقمی اونجا مینویسید. و بعد دکمه Send را میزنید تا یک شماره سریال معتبر با قابلیت آپدیت 6 ماهه به

لینکی که باید باز کنید.

[B][COLOR="Navy"]حالا باید این آنتی سپای ویر رو نصب کنید و کدی رو که به ایمیلتون فرستاده شده رو به این برنامه بدید تا بتونید آپدیتش

بکنید. حالا شما نه تنها الان یک شماره سریال معتبر برای مدت 6 ماه را در دست دارید بلکه این شماره سریال خود

برنامه رو هم به نسخه کامل تبدیل میکنه و دیگه کلمه Trial رو در جایی مشاهده نخواهید کرد.

:) بعد از 6 ماه که وقت آپدیتش تموم شد دوباره همین کارو بکنید و یک مدت 6 ماهه دیگه بگیرید. لذت ببرید. خواهش میکنم ...

Captain_Nemo
07-03-2007, 18:16
من از spyware Terminator استفاده مي كنم، اين برنامه مجانيه و مي تونيد از سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اين برنامه رو دانلود كنيد، حجم برنامه در حدود 2.5mb و از قابليت هاي خوبه برنامه ميشه به آپديت شدن روزانه و بدون مشكل آن اشاره كرد...

Persian.Boy
09-03-2007, 18:55
Ashampoo AntiSpyware با A-Squared Anti Malware یکی هستند.

معمولا من با برنامه های آنتی ویروس و یا آنتی سپای ویر زیاد کار میکنم و به همین خاطر بیشتر روشون زوم میکنم.

چند وقت بود که تا حدودی به برنامه Ashampoo AntiSpyware و A-Squared شک کرده بودم. اونم به خاطر نزدیکی تعداد

دیتابیسشون به همدیگه بود اما چون تا حالا پیش نیامده بود که این دو همزمان با هم آپدیت بشن مطمئن نمیشدم که این

دو یکی هستند و فرقی با هم ندارند. نا گفته نمونه که A-Squared همیشه زودتر آپدیت میشد و Ashampoo حدودا یک

روز بعدش.

تا اینکه دیشب هیچ کدوم آپدیتی نداشتن و هر دو در یک شماره دیتابیس ثابت موندن. از دیتابیس این دو برنامه یک عکس

هم گرفتم که شما میتونید در پایین مشاهده کنید. در سمت چپ Ashampoo قرار گرفته و سمت راستی هم معلومه که

کدوم برنامه ست.

همونطور که میبینید Ashampoo Anti Spyware از انجین A-Squared استفاده میکنه. پس در تشخیص و شناسایی

فایل های آلوده هر دو به یک صورت عمل میکنند.اما برنامه Ashampoo برای محافظت از سیستم بصورت فعال از روش

دیگری استفاده میکنه و با A-Squared یکی نیست.

برنامه A-Squared دو نسخه داره . یکی پولیه و باید خریداری بشه و با اسم A-Squared Anti Malware در سایتش

شناخته میشه و اون یکی هم مجانیه و اسمش A-Squared Free است. چه برنامه پولی و چه مجانی هم از لحاظ

دیتابیس هیچ فرقی با هم ندارند. یعنی از لحاظ شناسایی فایل های آلوده هر دو به یک صورت عمل میکنند اما برنامه

A-Squared Anti Malware قابلیت محافظت به صورت فعال رو از سیستم داره اما برنامه Free فقط بصورت یک Scanner

عمل میکنه وفقط میتونید سیستمتون رو باهاش اسکن کنید و فایل های آلوده رو بعد از پیدا شدن پاک کنید.

من خودم 2 ساله از Free استفاده میکنم.

این اطلاعات رو اینجا قرار دادم تا کسانی که میخواهند از Ashampoo Anti Spyware استفاده کنند آلترناتیو دیگه ای

هم داشته باشند و بدونند که انجین اصلی این برنامه مال کدوم شرکت و از چه برنامه ای گرفته شده.اما تنها فرقی

که میمونه شکل ظاهریشون هست و همچنین اینکه اگر کسی Ashampoo AS را بصورت رجیستر شده داشته باشه

مثل این میمونه که A-Squared Anti Malware رو داره.

baharan_2122
09-03-2007, 22:56
Ashampoo AntiSpyware با A-Squared Anti Malware یکی هستند.
.
.
.

[COLOR="Navy
مثل این میمونه که A-Squared Anti Malware رو داره. [/COLOR]

سلام
بابا پروفيشنال
بابا آخر آنتي ويروس و آنتي اسپاي و آخر مرام
آورديمون
من که خيلي تو رو قبول دارم
(نزديک بود يه چيز ديگه بگم !!! داشت جو ما رو مي گرفت!!:biggrin: :laughing: )

hamilton
10-03-2007, 08:10
دوست عزيز جناب Persian.Boy
انتي اسپاي Ashampoo در ويستا نصب نميشه حتي نسخه 1.60 آيا آنتي اسپاي A-Squared قابليت نصب در ويستا را داره؟البته Adaware SE و webroot هر دو قابل نصب در ويستا هستند.اما چون من اصولا از چند آنتي اسپاي در سيستم خود استفاده ميكنم شما چه گزينه هايي را براي نصب در ويستا پيشنهاد ميكنيد؟حتي AVG Antispyware كه همان Ewidoي سابق بود هم در ويستا نصب نشد.
با تشكر.

Jadda
11-03-2007, 04:00
با سلام

دوستان، کسی می دونه آپدیتهای AVG AntiSpyware کجا قرار می گیره؟ و چطوری باید اونارو برگردوند؟

Persian.Boy
11-03-2007, 04:13
دوست عزيز جناب Persian.Boy
انتي اسپاي Ashampoo در ويستا نصب نميشه حتي نسخه 1.60 آيا آنتي اسپاي A-Squared قابليت نصب در ويستا را داره؟البته Adaware SE و webroot هر دو قابل نصب در ويستا هستند.اما چون من اصولا از چند آنتي اسپاي در سيستم خود استفاده ميكنم شما چه گزينه هايي را براي نصب در ويستا پيشنهاد ميكنيد؟حتي AVG Antispyware كه همان Ewidoي سابق بود هم در ويستا نصب نشد.
با تشكر.

دوست عزیز برنامه A-Squared هنوز نسخه قابل نصب بر روی ویندوز ویستا رو بیرون نداده. و چون آلترناتیو برای انتخاب

آنتی سپای ویر برای ویندوز ویستا خیلی کمه نمیشه گفت که من کدومها رو پیشنهاد میکنم. مثلا اگر مثل ویندوز اکس

پی براش برنامه زیاد بود اونوقت میشئ گفت که فلان برنامه بهتر از اون یکی هست.

اما برای اینکه یک آنتی سپای ویر خوب رو با وجود این تعداد کم بتونید بر روی ویندوز ویستا داشته باشید من برنامه

Super AntiSpyware رو بهتون پیشنهاد میکنم. برای دانلود این برنامه میتونید به سایت زیر مراجعه کنید.

البته فکر نکنم مدت زیادی طول بکشه تا بقیه آنتی سپای ویر ها نیز نسخه هماهنگ با ویستا رو بیرون بدن و تا اون

موقع هم این برنامه که در بالا بهتون پیشنهاد کردم میتونه کارتون رو راه بندازه.

Persian.Boy
11-03-2007, 04:18
با سلام

دوستان، کسی می دونه آپدیتهای AVG AntiSpyware کجا قرار می گیره؟ و چطوری باید اونارو برگردوند؟

آپدیت های این برنامه در مسیر زیر ذخیره میشن و بعد از نصب مجدد نیز همین آپدیت ها رو باید در همین مسیر دوباره

وارد کنید.

x:\Program Files\Grisoft\AVG Anti-Spyware 7.5\Signatures

اما یک راه دیگه نیز برای این کاری که شما می خواهید انجام دهید وجود داره. شما این فایل پایین رو دانلود میکنید و هر

وقت که برنامه رو نصب کردید این فایل رو هم اجرا میکنید و آپدیت ها رو تا اون زمانی که اقدام به دانلود این فایل نمودید

وارد پوشه آپدیت این برنامه میکنه.

این فایل پایین در اصل آپدیت های AVG Anti Spyware است. و اگر شما امروز این فایل رو دانلود کنید و بعد یک ماه بعد

بخواهید این فایل رو اجرا کنید در اونصورت آپدیت ها فقط تا تاریخ امروز وارد پوشه میشند.

Persian.Boy
11-03-2007, 04:28
ویرایش... دو بار پست شد.

nimaoy
11-03-2007, 11:14
کسی سریال ورژن 2.1 a-squared این نرم افزار را دارد؟

Persian.Boy
11-03-2007, 18:16
کسی سریال ورژن 2.1 a-squared این نرم افزار را دارد؟

این برنامه 2 تا نسخه داره. اگر از نسخه مجانی استفاده کنید به سریال احتیاج نداره. اگر هم میخواهید که از نسخه

A-Squared Anti Malware استفاده کنید صفحه قبل رو بخونید. در اونجا روش رجیستر کردنش رو توضیح دادم.

Jadda
15-03-2007, 03:16
[QUOTE=Persian.Boy;919061]آپدیت های این برنامه در مسیر زیر ذخیره میشن و بعد از نصب مجدد نیز همین آپدیت ها رو باید در همین مسیر دوباره

وارد کنید.[/COLOR][/B]

x:\Program Files\Grisoft\AVG Anti-Spyware 7.5\Signatures
[B][COLOR="Navy"]
با تشکر از Persian.Boy
من پوشه Signatures رو روی هاردم داشتم و وقتی AVG AntiSpyware رو نصب کردم این پوشه را در مسیر مربوطه کپی کردم ولی آپدیتها بر نگشت. و ضمنا در همین حالت برنامه را از طریق اینتر نت آپدیت کردم که با این کار کلا برنامه مشکل پیدا کرد و دوباره اونو نصب کردم و از نو آپدیت کردم.

BERJIS
15-03-2007, 19:14
برای برگرداندن اپدیتهای anti-spyware avgشما باید این اپدیتها را در ریجیستری ثبت کنی برای اینکار طبق روش زیر عمل کن:
ابتدافایلهای زیر را در یکجای مناسب ذخیره کن
1-فایل signatures
(x:\Program Files\Grisoft\AVG Anti-Spyware 7.5\Signatures )
2-فایل heuristic.dat
(x:\Program Files\Grisoft\AVG Anti-Spyware 7.5\heuristic.dat)
3-فایل help.chm درصورتیکه این فایل را ذخیره نکنید پس از نصب دوباره برنامه هنگامیکه اونو بخواهید اپدیت کنید دوباره این فایل که حدود 1.4مگا بایت است رابایدبگیرید.
(x:\Program Files\Grisoft\AVG Anti-Spyware 7.5\help.chm)
4-در یجیستری به شاخه زیر برو ورویgrisoft کلیک راست کن واین regkey رو به یکجای مناسب export کن.
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Grisoft
بعد از نصب دوباره برنامه ابتدا فایلهای 1و2و3 رو تو دایرکتوری که در زیر فایلها مشخص شده بریز ودر نهایت هم روی regkey کلیک کن واونو تو ریجیستری ثبت کن بعد ازاینکه این کارها را انجام دادی وقتی خواستی برنامه را اپدیت کنی می بینی که دوباره از اول اپدیت نمیشه واز اخرین اپدیت قبل از پاک کردن برنامه اپدیت میکنه.

AK1
26-03-2007, 23:56
Spyware Doctor 5.0.0.174

Spyware Doctor is an advanced adware and spyware removal utility that detects and cleans thousands of potential spyware, ad ware, trojans, keyloggers, spy ware cookies, trackware, spybots and other malware from your PC. This tool allows you to remove, ignore or quarantine identified Spyware. It also has an OnGuard system to immunize and protect your system against hundreds of privacy threats as you work. By performing a fast detection at Windows start-up you will be alerted with a list of the potential threats identified.

Main Features:
- Detects and remove spyware, adware, malware, Trojans, keyloggers and trackware
- "OnGuard" continuously monitors and protects your PC from browser infections and tracking cookies
- Immunize your system to protect against hundreds of known web-browser hijackers (BHO) and ActiveX threats
- Receive timely live updates of new threats as they become available
- Customized and deep scans allow you to thoroughly check your PC for infections
- Ability to quarantine and undo items that have been removed

AK1
06-04-2007, 10:27
Spyware Doctor 5.0.0.177

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Spyware Doctor is an advanced spyware removal utility that detects and cleans thousands of potential spyware, adware, trojans, keyloggers and tracking threats from your PC.

Download: Spyware Doctor 5.0.0.177 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Spyware Doctor v5.0.0.176 - Final

Download:

Only Cracked:

Mirror:

AK1
06-04-2007, 10:35
Spyware Terminator 1.8.5.986

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Free 100% Real-Time Protection is included in Spyware Terminator basic version, a vital function most other applications charge extra for. Effectively remove spyware, adware, trojans, keyloggers, home page hijackers and other malware threats even dangerous threats like WebRebates, Look2Me, BetterInternet, VX2, and CWS. Spyware Terminator is easy to use, requires minimal PC resources and has ultra fast scanning speed.
Protect your computer with powerful real-time protection shield, advanced system scanning and safe quarantine for found spyware. Scan your computer manually or schedule full system sweeps. Perform in-depth scans of your computer´s hard drives, memory, process, registry and cookies to seek out and remove all known spyware threats.

Real-Time Protection guards your computer, privacy, and personal information from hidden threats before they can run, stopping most threats before they install, and helping to prevent any potential security breach. Real-Time Protection’s Internet, System, and Application Guards monitor over 50 security checkpoints to verify any unknown activity. When you´re browsing the Web or downloading and installing new applications, Spyware Terminator monitors your computer and warns you when you might be installing spyware or other unwanted software.
Spyware Terminator scans your entire system using a regularly updated database of known spyware. Our experts continually analyze new threats and extend our anti-spyware database so that you can effectively protect your computer. Using automatic updates ensure continual protection of your data and privacy.
System Restoration returns your operation system to the last state of system checkpoint. This can be extremely useful if you perform an install or uninstall by mistake and you need to undo this operation. System Restoration does not cause you to lose your personal documents, email messages, browsing history, and the last specified password when you revert to an earlier state.

Visit Website ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Software Developer Homepage

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
File Size = 2.87 MB

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
From Software Author.

royaye_talkh55
07-04-2007, 10:52
در حال دانلود .........
ممنون

AK1
19-04-2007, 23:00
Spyware Terminator 1.8.6.988

Spyware Terminator is a FREE, easy-to-use and effective spyware remover providing real-time protection against spyware, adware, keyloggers, trojan horses, browser hijackers and other malware threats. Spyware Terminator protects your computer through powerful real-time protection shield, advanced system scanning and keeping found spyware in the safe quarantine.

و يا

royaye_talkh55
21-04-2007, 08:08
ممنون عزیز

P30 Man
01-05-2007, 11:58
به نام خدا

Spyware Doctor™ provides three-way spyware protection for your PC through real-time threat blocking, advanced system scanning and immunization against known browser infections. Spyware Doctor is a multi-award winning spyware removal utility that detects, removes and protects your PC from thousands of potential spyware, adware, Trojans, keyloggers, spybots and tracking threats. Protect your privacy and computing habits from prying eyes and virtual trespassers with the help of Spyware Doctor.
Anti-virus software and firewalls do not fully protect your system against the majority of spyware and privacy threats. Because spyware is commonly bundled with software downloads, attached to e-mails, or transmitted through networks it can appear to be legitimate software, but once installed it can be nearly impossible to detect and remove without the help of a dedicated spyware removal tool like Spyware Doctor.
Spyware Doctor has consistently been awarded Editors' Choice, by leading PC magazines and testing laboratories around the world, including United States, United Kingdom, Sweden, Germany and Australia. All current versions of Spyware Doctor have won Editors' Choice awards from PC Magazine in United States. In addition, after leading the market in 2005, Spyware Doctor was awarded the prestigious Best of the Year at the end of 2005.
Features:
* Detects and removes malware infections including spyware, adware, browser hijackers, Trojans, keyloggers, dialers and tracking cookies
* Frequent Smart Updates to detect and guard against new infections as well as adding enhancements to Spyware Doctor
* A wide range of sophisticated scanning tools including:
--- A Hosts Scanner, which scans the Windows Hosts file for any mappings that may have been altered as a result of malware activities.
--- A Browser Defaults, Favorites and ZoneMap Scanner, which determines if malware has altered your browser home page, favorites or has added any malicious sites to your Trusted Sites list.
--- A Startup Scanner, which removes references to malicious programs that run at startup in the registry and Windows startup files, as well as malicious files in Windows startup locations.
--- State-of-the-art scanning engines, including file scan, memory scan, registry scan, browser helper objects scan, cookie scan and much more.
* The OnGuard feature, designed for continual protection against malware infections and associated activities on your computer
--- A patent pending Keylogger Guard tool, which uses behavioral detection as opposed to signature-dependent methods to detect and block keylogger activities on your computer.
--- An effective Browser Guard, which scans and removes unwanted Browser Extensions in addition to Browser Helper Objects.
--- A powerful Immunizer tool to keep your browsing safe.
--- An easy-to-use Popup Blocker.
--- A Scheduler, to allow scheduling of a Quick Scan, Full Scan or Smart Update at specified times and intervals.
--- A Site Guard tool (Anti-Phishing).
--- A Process Guard tool, which prevents known malicious processes from running on your computer.
--- A Startup Guard tool, which checks for and removes malicious files that attempt to run automatically on your system when Windows starts up.
* Ability to quarantine and restore items that have been detected.

حجم ؛ 18.07 مگا بایت

کرک بعد از 1 ماه پاک میشود

P30 Man
05-05-2007, 12:56
بسمه تعالی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Doctor™ provides three-way spyware protection for your PC through real-time threat blocking, advanced system scanning and immunization against known browser infections. Spyware Doctor is a multi-award winning spyware removal utility that detects, removes and protects your PC from thousands of potential spyware, adware, Trojans, keyloggers, spybots and tracking threats. Protect your privacy and computing habits from prying eyes and virtual trespassers with the help of Spyware Doctor.
Anti-virus software and firewalls do not fully protect your system against the majority of spyware and privacy threats. Because spyware is commonly bundled with software downloads, attached to e-mails, or transmitted through networks it can appear to be legitimate software, but once installed it can be nearly impossible to detect and remove without the help of a dedicated spyware removal tool like Spyware Doctor.
Spyware Doctor has consistently been awarded Editors' Choice, by leading PC magazines and testing laboratories around the world, including United States, United Kingdom, Sweden, Germany and Australia. All current versions of Spyware Doctor have won Editors' Choice awards from PC Magazine in United States. In addition, after leading the market in 2005, Spyware Doctor was awarded the prestigious Best of the Year at the end of 2005.

Spyware Doctor Tools:
- Spyware & Adware Scanner Keylogger
- Guard Popup
- Blocker Phishing
- Protector Real Time
- Protection Browser
- Guard Spyware Cookie
- Guard Malware
- Immunizer
Spyware Doctor Features:
* Detects and removes malware infections including spyware, adware, browser hijackers, Trojans, keyloggers, dialers and tracking cookies
* Frequent Smart Updates to detect and guard against new infections as well as adding enhancements to Spyware Doctor
--- A Hosts Scanner, which scans the Windows Hosts file for any mappings that may have been altered as a result of malware activities.
--- A Browser Defaults, Favorites and ZoneMap Scanner, which determines if malware has altered your browser home page, favorites or has added any malicious sites to your Trusted Sites list.
--- A Startup Scanner, which removes references to malicious programs that run at startup in the registry and Windows startup files, as well as malicious files in Windows startup locations.
--- State-of-the-art scanning engines, including file scan, memory scan, registry scan, browser helper objects scan, cookie scan and much more.
* The OnGuard feature, designed for continual protection against malware infections and associated activities on your computer
--- A patent pending Keylogger Guard tool, which uses behavioral detection as opposed to signature-dependent methods to detect and block keylogger activities on your computer.
--- An effective Browser Guard, which scans and removes unwanted Browser Extensions in addition to Browser Helper Objects.
--- A Scheduler, to allow scheduling of a Quick Scan, Full Scan or Smart Update at specified times and intervals.
--- A Process Guard tool, which prevents known malicious processes from running on your computer.
--- A Startup Guard tool, which checks for and removes malicious files that attempt to run automatically on your system when Windows starts up.
* Ability to quarantine and restore items that have been detected
Spyware Doctor allows you to remove malware infections from your system that have been detected in a scan, or quarantine them into a contained area. The majority of infections that have been quarantined can be restored at a later time for example. You can customize Spyware Doctor to either remove or quarantine malware items fixed in a scan.

Spyware Doctor 5.0 designed for Windows Vista™, XP and 2000

Size: 20.4 MB نسخه کامل

P30 Man
06-05-2007, 00:06
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام beauty خوبی که انشاءالله ؟

هیچ میدونی بزرگترین ایراد ما چیه ؟! ؛ اینه که هنوز چیزی رو که قیمتش رو نمیدونیم میگیم گرونه :13: :13: :13: منظور من رو متوجه شدی ؟؟؟

beauty
19-05-2007, 01:03
Spyware Doctor 5.0.0.185

Size: 20.4 MB

Download Full ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

satttanism
19-05-2007, 23:31
Spyware Doctor 5.0.0.185 & Spyware Doctor with AntiVirus 5.0.0.185

Spyware Doctor 5.0.0.185 & Spyware Doctor with AntiVirus 5.0.0.185 : این هم یکی دیگر از برنامه های اسپای ریموور که می توانید بوسیله آن تروجان و اسپای ویر هایی که در سیستم شما وجود دارند را پیدا و پاکسازی کنید.

Spyware Doctor is an advanced adware and spyware removal program that will detect and clean thousands of potential spyware, ad ware, keyloggers, trojans, spy ware cookies, trackware, spybots and other malware from your computer.
Spyware Doctor is a multi-award winning spyware removal utility that detects, removes and protects your PC from thousands of potential spyware, adware, trojans, keyloggers, spybots and tracking threats.
The Spyware Doctor remover tool allows you to remove, ignore or quarantine identified Spyware for free in the trial version. It also has an OnGuard system to immunize and protect your system against hundreds of privacy threats as you work

Spyware Doctor 5.0.0.185

Spyware Doctor with AntiVirus 5.0.0.185

MrTp30
22-05-2007, 07:19
با سلام
بعد از نصب ویندوز جدید چطور میشه اپدیتهایWindows Defender را استفاده کرد . من آپدیتهای اون را در این مسیر کپی کردم
C:\ProgramData\Microsoft\Definition Updates
البته در ویستا اما دوباره اپدیت نمیشه و error میده . من چه عملی را اشتباه انجام دادم یا اینکه اصلا نمیشه هیچ کاری کرد لطفاٌ کمک کنید شاید این سوال خیلیها باشه

Maximillion
23-05-2007, 22:52
یه عکس از اون خطا بزار ببینیم چی نوشته.

Viren
27-05-2007, 02:05
Spyware Doctor 5.0.0.186 vista support ورژن جدید

Spyware Doctor 5.0.0.186 | 20.5 Mb
Spyware Doctor™ provides three-way spyware protection for your PC through real-time threat blocking, advanced system scanning and immunization against known browser infections. Spyware Doctor is a multi-award winning spyware removal utility that detects, removes and protects your PC from thousands of potential spyware, adware, Trojans, keyloggers, spybots and tracking threats. Protect your privacy and computing habits from prying eyes and virtual trespassers with the help of Spyware Doctor.

Anti-virus software and firewalls do not fully protect your system against the majority of spyware and privacy threats. Because spyware is commonly bundled with software downloads, attached to e-mails, or transmitted through networks it can appear to be legitimate software, but once installed it can be nearly impossible to detect and remove without the help of a dedicated spyware removal tool like Spyware Doctor. Spyware Doctor has consistently been awarded Editors' Choice, by leading PC magazines and testing laboratories around the world, including United States, United Kingdom, Sweden, Germany and Australia. All current versions of Spyware Doctor have won Editors' Choice awards from PC Magazine in United States. In addition, after leading the market in 2005, Spyware Doctor was awarded the prestigious Best of the Year at the end of 2005.

Spyware Doctor Tools:
- Guard Popup
- Blocker Phishing
- Protector Real Time
- Protection Browser
- Guard Spyware Cookie
- Guard Malware
- Immunizer

Spyware Doctor Features:

Spyware Doctor allows you to remove malware infections from your system that have been detected in a scan, or quarantine them into a contained area. The majority of infections that have been quarantined can be restored at a later time for example. You can customize Spyware Doctor to either remove or quarantine malware items fixed in a scan.

Get It Now
!!!

:11:

MrTp30
02-06-2007, 18:25
یه عکس از اون خطا بزار ببینیم چی نوشته.

دوست عزیز آپدیت شده اما از اول با این اسمها
قبلی با حجم 5.35 MB
{0713F039-5BC3-45AB-B661-ECD24E73AF8B}

mpasbase.vdm 2529 KB
mpasdlta.vdm 274 KB
mpengine.dll 2683 KB

فعلی با حجم 5.36 MB
{ 3050D32F-81C3-42E7-8567-A173596A08D8}

mpasbase.vdm 2716 KB
mpasdlta.vdm 144 KB
mpengine.dll 1640 KB

0.01 MB با قبلی فرق داره . محتویات هردو فولدر هم نام هستند
نمیشه کاری کرد که دوباره از اول آپدیت نکنه خیلی ممنون اگه جواب بدین

Nine
05-06-2007, 11:51
با سلام
من میخواستم بدونم کسی میتونه نسخه ی رایگانی رو که تحت اسم spyware doctor starter edition همراه ببسته نرم افزاری گوگل ارائه میشه رو بذاره
چون لینک های مستقیم گوگل تو ایران غیر فعالن یه لینک قابل دانلود تو ایران می خواستم
ممنون
________

beauty
05-06-2007, 12:52
Spyware Doctor 5.0.1.200

Size: 20.8 MB

Download Full ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MIRROR

beauty
05-06-2007, 12:53
Spyware Doctor 5.0.1.200

Size: 20.8 MB

mirror

satttanism
06-06-2007, 23:23
Spyware Terminator 1.9.2.140

Spyware Terminator نرم افزاري رايگان ، قدرتمند و ساده که با محافظت تمام وقت از سيستم عامل قابليت جستجو و پاک کردن انواع برنامه هاي جاسوسي، Keyloger ها ، Trojan ها ، برنامه هاي آسيب رساننده به مرورگر و ديگر برنامه هاي مخرب را دارا مي باشد.
از ويژگي هاي اين نرم افزار مي توان به محافظت تمام وقت و همه جانبه از کامپيوتر، جستجوي پيشرفته ، قرنطينه برنامه هاي جاسوسي در مکاني امن و ... اشاره کرد.

قابليت هاي نرم افزار :

- داراي 4 شيوه مختلف جستجو :
* Fast Scan : براي جستجوي سريع قسمت هاي مهم سيستم مانند : Processes, Libraries, Services, BHO, Toolbars, WinSock2, Startups registry, Uninstallers, Start menu, Desktop, Favorites, Cookies و ... .
* Full Scan : جستجوي تمام قسمت هاي سيستم مانند : Memory, Registry, Drive scans, NTFS ADS همچنين جستجوي ويروس ها به وسيله ClamAV
* Customized Scan : در اين قسمت کاربران مي توانند تعيين کنند که کدام قسمت هاي سيستم جستجو شوند.
* Scheduled Scan : جستجو بر اساس زمانبندي از قبل تعيين شده.
- محافظت تمام وقت از تمام قسمت هاي کامپيوتر براي جلوگيري از ورود برنامه هاي جاسوسي و مخرب به کامپيوتر.
- توانايي از بين بردن برنامه هاي جاسوسي و يا قرنطينه آنها در مکاني امن و جلوگيري از فعاليت و آسيب رساندن آنها به کامپيوتر.
- آسان در استفاده و قابليت بازگرداندن برنامه هايي که اشتباها پاک شده اند.
- توانايي پاک کردن سريع File هايي که به صورت عادي نمي توان آنها را پاک کرد.
- قابليت آناليز کردن آنلاين File هايي که مشکوک به برنامه هاي جاسوسي هستند.
- پشتيباني از اکثر زبان هاي زنده دنيا.
- قابليت به روز رساني خودکار.
و ...

Spyware Terminator is a FREE, easy-to-use and effective spyware remover providing real-time protection against spyware, adware, keyloggers, trojan horses, browser hijackers and other malware threats.

Spyware Terminator protects your computer through powerful real-time protection shield, advanced system scanning and keeping found spyware in the safe quarantine.

Here are some key features of "Spyware Terminator":

Free 100% Real-Time Protection
Free 100% Real-Time Protection is included in Spyware Terminator basic version – an essential function most other applications charge you extra for. Effectively remove spyware, adware, trojans, keyloggers, home page hijackers and other malware threats.

Safe Quarantine
Suspect files found during the scan are moved into Quarantine. Spyware Terminator prevents them from functioning and causing further damage to your computer. You can review and choose to permanently remove suspect files or safely store essential files.

Easy to Use
Spyware Terminator lets people of all skill levels detect and eliminate spyware. If you remove a program by mistake, you can easily put it back.

Manual & Scheduled Scan
Scan your computer manually or schedule an in-depth scan to be performed on a regular basis. The scan process runs in the background so that you will not be disrupted while working on other tasks.

Automatic Update Downloads
Spyware Terminator can be set to automatically download updates, ensuring the most effective protection for your computer.

دانلود با حجم 9.83

daffy
06-06-2007, 23:45
برنامه خوبی هست...
پیشنهاد میشه!

tavahhom
07-06-2007, 00:09
با سلام به همگی

کرک CounterSpy v2 میخواستم چون هر چی گشتم نتوستم کرکش رو پیدا کنم

beauty
07-06-2007, 19:09
با سلام به همگی

کرک CounterSpy v2 میخواستم چون هر چی گشتم نتوستم کرکش رو پیدا کنم

Homepage - [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Size: 39.2 MB

Download CounterSpy 2.5.1027 Beta Full ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

-----------------------------------------------------------

Here is link (crack only) rESin, as follows:=

-----------------------------------------------------------

Here is link to latest universal Patch rESin which he has recommended to use instead:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/URL][URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hoom@n
10-06-2007, 16:36
با اینکه باید تو درخواست کرک بگم. آمّاااا!!!
لطفا کرک یا کیجن سوپر آنتی اسپایور رو به من بدید.

hamilton
10-06-2007, 17:50

اينهم كرك Super AntiSpyware خدمت شما:

beauty
10-06-2007, 21:32

SUPERAntiSpyware Professional 3.8.1002

Homepage - [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Size: 5.10 MB

Download Full

or

*Batman*
13-06-2007, 01:14

17.4 MB

Keygen

tavahhom
19-06-2007, 03:32
با سلام و خسته نباشید به پی سی ورولدهای عزیز

لینک دانلود کرک Spy Sweeper خرابه اگه میشه لینک درستش را بزارین ممنون میشم

لیست قویترین َAnti Spyware های دنیا:

*Batman*
19-06-2007, 05:22
دانلود:

حجم : 13مگابایت

Mirror

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید]

Crack Only

*Batman*
19-06-2007, 09:37
Webroot Spy Sweeper 5.5.1 Build 3354

دانلود به همراه کرک :

Size : 13.1 MB

Works with Windows 98, ME, 2000, XP Pro/ Home and Vista.

shahedi
19-06-2007, 16:20
Spyware Firewall 1.1
free

ali_j98
19-06-2007, 20:03

17.4 MB

Keygen

اگه میشه یه کیجن دیگه بدین چون وقتی مخواد اپدیت بشه میگه کی از کار افتاده

hamilton
19-06-2007, 22:29
اگه میشه یه کیجن دیگه بدین چون وقتی مخواد اپدیت بشه میگه کی از کار افتاده

براي محصول Ashampoo Antispyware دنبال Keygen نباشيد چون اصلا كار نخواهد كرد چرا كه سريال را با server خودش چك ميكنه و خيلي زود سريالهاي غيرمعتبر از كار ميفته.
شما براي اينكه اين محصول را با سريال قانوني كه توسط خود سايت Ashampoo در اختيار شما گذاشته ميشه رجيستر كنيد و براي مدت 6 ماه هم به راحتي آپديت كنيد به لينك زير رفته و آدرس ايميل خود را وارد كنيد.ايميلي از سايت Ashampoo دريافت خواهيد كرد و براحتي با توضيحاتي كه در آن ايميل داده شده شما ميتوانيد سريال قانوني خود را بدست آوريد.بعد از 6 ماه دوباره اينكار را تكرار كنيد و ايميل جديدي بدهيد.به آدرس زير برويد:

موفق باشيد.

*Batman*
22-06-2007, 16:56

new features:

- Windows Vista Support

- Pause and resume scan option

- External drive scanning (e.g. USB stick)

- Unicode support (for threats that use Unicode characters to avoid detection)

- Improved browser protection for IE & Firefox

- Global Actions List (ability to whitelist or blacklist detected items)

- Improved quarantine & restore area

- Enhanced cookie blocking

- Multi-user support - fast user switching

- Support for 13 languages

Size: 28 MB

MrTp30
23-06-2007, 06:56
با سلام
کسی میدونه آپدیتهایWindows Defender را چه جوری میشه استفاده کرد . آخه نام فولدر آپدیتش هر دفعه که آپدیت میشه تعقییر مکنه اگه کسی موفق شده به ما هم بگه

beauty
23-06-2007, 20:51
Webroot Spy Sweeper with AntiVirus 5.5.1 Build 3356

Size: 12.8 MB

Download Trial

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدWebroot Spy Sweeper 5.5.1 Build 3356

Size: 12.8 MB

download

Updater

rootfix

tavahhom
25-06-2007, 00:32
سلام به همه

من یه مشکلی با Webroot Spy Sweeper داشتم اونم اینکه Update نمیشه!

با SpySweeper_Updater2.0 هم نتونستم Updateش کنم!

اگه میشه کمکم کنید

Ehsani
25-06-2007, 01:21
سلام به همه

اگه میشه کمکم کنید

شما اول باید Webroot Spy Sweeper رو از حافظه خارج کنی و بعد در SpySweeper_Updater2.0 دکمه kill Spy Sweeper رو برنی و بعد در حالی که به اینترنت وصلی دکمه update رو که در SpySweeper_Updater2.0 قرار داره بزنی..

vtn54
25-06-2007, 02:04
سلام به همه

اگه میشه کمکم کنید

اگر از نسخه جدید یعنی 5.5 استفاده می کنید این Updater با این نسخه کار نمی کند.

Jalal
06-07-2007, 20:55
Sunbelt CounterSpy v2.5.1030

CounterSpy is a powerful anti-spyware tool that detects, deletes and protects your personal computer from a broad range of malicious software. It was chosen as PC WORLD 2005 BEST BUY, and is recommended by Dell. CounterSpy has Active Protection, the best spyware database in the industry and the fastest scan times. CounterSpy also has sophisticated protection against recurring spyware threats. Think of it as a "spy-wall" that protects you in real-time against cyber-criminals!

Remove spyware and protect your computer from pop-up ads, browser redirects (hijack), lagging performance and other malicious threats. Counterspy's Active Protection system employs dozens of online 'guards' who continually monitor your PC for suspicious software attempting to install. CounterSpy is antispyware that gets its updated spyware definitions from three sources, including our own research team, Micro$oft's own spyware research group, and directly from users, like you.

Jalal
18-07-2007, 11:22

Designed to scan the user's complete computer system to detect spyware parasites and quarantine the infected files for immediate protection, XoftSpySE is your fast, dependable anti-spyware defense.
Key features of this software:

* Complete PC scanning, including running processes, registry entries, files and folders
* Detects and removes: adware, spyware, pop-Up generators, keyloggers, trojans, hijackers, and malware
* One of the largest spyware definition databases in the industry
* Automatic definition and feature updates
* Fast, powerful, and easy to use
* Comprehensive customer technical support
* Protects against identity and credit card theft

Minimum System Requirements:

* Intel Pentium II processor (or equivalent)
* 64MB RAM
* 10MB free hard disk space required for initial installation
* Internet Explorer 6 (or greater)
* Windows 98, ME, 2000 or XP

Jalal
19-07-2007, 19:03
Lavasoft Ad-Aware SE 2007 Professional Edition

Ad-Aware 2007 Free continues the Lavasoft tradition and spirit by providing a no-strings-attached, full powered free anti-spyware product that is safe, thorough, and easy to use. Get advanced protection against spyware and malware by thoroughly scanning your memory, registry, Hosts file, hard and removable drives for data-mining, aggressive advertising, parasites, keyloggers, Trojans, dialers, browser hijackers and tracking components. Ad-Aware 2007 Free thoroughly detects and removes both known and emerging malicious threats. Surf the Internet with peace of mind and let Ad-Aware shield you from dangerous intruders and prying eyes. Preserve your computer investment with regular scans to identify and remove malicious applications that eat up memory and steal bandwidth so your computer runs as smoothly as the day you bought it. Conquer the complexities of battling malware with our user interface that guides the everyday user through the maze of security threats, while offering advanced options for more experienced users.

New in Ad-Aware 2007:
- Fully redesigned engine with program flexibility and more accurate scanning methods.
- Improved Code Sequence Identification (CSI) technology detects embedded malware and emerging threats.
- Incremental Definitions File updates save time and resources.
- TrackSweep privacy tool erases tracks left behind while surfing the Web.
- Multiple browser support – Internet Explorer, Firefox, or Opera. New straightforward user interface.

Instructions:
1. Run the "aaw2007.exe"
2. When installation is done, close the program and copy the cracks into your Ad-Aware directory (C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware 2007)
3. Enjoy the program!

*NashenaS*
21-07-2007, 02:25
آخرين ورژن :)

Spyware Doctor is an advanced adware and spyware removal utility that detects and cleans thousands of potential spyware, ad ware, trojans, keyloggers, spy ware cookies, trackware, spybots and other malware from your PC. This tool allows you to remove, ignore or quarantine identified Spyware. It also has an OnGuard system to immunize and protect your system against hundreds of privacy threats as you work. By performing a fast detection at Windows start-up you will be alerted with a list of the potential threats identified.

Spyware Doctor tools:

- Spyware & Adware Scanner
- Keylogger Guard
- Popup Blocker
- Phishing Protector
- Real Time Protection
- Browser Guard
- Spyware Cookie Guard
- Malware Immunizer

Features of the registered version:

* Detect and remove spyware, adware, malware, trojans, keyloggers, spybots, adbots and trackware
* OnGuard runs in the background to monitor and protect your PC from browser infections and tracking cookies
* Immunize your system against more than a thousand known web-browser hijackers (BHO) and ActiveX threats
* Real-time protection including defense against known phishing attacks, popup blocking and malicious site guard
* Intelligent and deep scanning options allow you to thoroughly check your PC for Malware infections
* Receive frequent Smart Updates to detect and guard against new threats

9.3 MB

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

===============-------------==================

سلام

دوستان کرک این ورژن را از کجا میشه گیر آورد ؟

==========------------------------==================

کرک داخل فایل فشرده شده هست.

===========---------------------=================

Persian.Boy
21-07-2007, 03:29
*NashenaS* جان این نسخه از Spyware Doctor که اینجا معرفی کردید آخرین

نسخه نیست. من دانلود کردم و نسخه 4.0.0.2620 بود. الان نسخه های برنامه 5.0 شده و از 4.0 خیلی وقته که اومده

بیرون.

اما اگر کسی میخواد که از این برنامه استفاده کنه به نظر من نسخه های 4.0 این برنامه خیلی بهتر از 5.0 هستند.

با تشکر.

shahedi
22-07-2007, 10:29
Lavasoft Ad-Aware SE 2007 Professional Edition چند مگه؟

Jalal
22-07-2007, 10:40
Lavasoft Ad-Aware SE 2007 Professional Edition چند مگه؟

20مگ

....

Jalal
22-07-2007, 11:05
Spyware Doctor 5.0.1.20 Portable Multilingual IPB Image Trojans, keyloggers, spybots and tracking threats. Protect your privacy and computing habits from prying eyes and virtual trespassers with the help of Spyware Doctor. Protection Against: Spyware, Adware, Spyware Trojans, Keyloggers, Identity Theft, Hijackers, Tracking Threats, Rogue Anti-Spyware, Unwanted Software, Phishing, Popups and Bad Websites. IPB Image

*Batman*
22-07-2007, 17:26
Shahvand جان این آخریه که Portable بود خیلی به درد خورد.
ولی نکته اینجاست که فایل از روی سرور پاک شده.
لطفا Spyware Doctor یا Ad-Aware (قابل حمل) معرفی کنید. هرچی جدیدتر بهتر.((البته آپدیت هم بشه):46:
با تشکر.

Jalal
24-07-2007, 11:40
SUPERAntiSpyware Professional v3.8.0.1002

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدSUPERAntiSpyware Professional v3.9.0.1008 5392 KB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدmirror

همراه با کرک

mir@
26-07-2007, 15:35
آخرين ورژن :)

Spyware Doctor tools:

- Spyware & Adware Scanner
- Keylogger Guard
- Popup Blocker
- Phishing Protector
- Real Time Protection
- Browser Guard
- Spyware Cookie Guard
- Malware Immunizer

Features of the registered version:

* Detect and remove spyware, adware, malware, trojans, keyloggers, spybots, adbots and trackware
* OnGuard runs in the background to monitor and protect your PC from browser infections and tracking cookies
* Immunize your system against more than a thousand known web-browser hijackers (BHO) and ActiveX threats
* Real-time protection including defense against known phishing attacks, popup blocking and malicious site guard
* Intelligent and deep scanning options allow you to thoroughly check your PC for Malware infections
* Receive frequent Smart Updates to detect and guard against new threats

9.3 MB

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

===============-------------==================

سلام

دوستان کرک این ورژن را از کجا میشه گیر آورد ؟

==========------------------------==================

کرک داخل فایل فشرده شده هست.

===========---------------------=================

سلام

دوستان عزيز من اين رو داونلود كردم.
دو تا فايل هم داشت اضافي كه به فايل هاي اصلي عوض كردم.
بعدش آپديت هم شد كاملاً (حدود 6 مگ)

بع سيستم رو اسكن كرد و يه چيزايي پيدا كرد ولي ميگه رجيستر نشده و لذا پاك نمي‌كنه.

لطفاً بفرماييد چطور بايد رجيستر بشه؟

ارادتمندم :11:

Persian.Boy
27-07-2007, 21:11
سلام

دوستان عزيز من اين رو داونلود كردم.
دو تا فايل هم داشت اضافي كه به فايل هاي اصلي عوض كردم.
بعدش آپديت هم شد كاملاً (حدود 6 مگ)

بع سيستم رو اسكن كرد و يه چيزايي پيدا كرد ولي ميگه رجيستر نشده و لذا پاك نمي‌كنه.

لطفاً بفرماييد چطور بايد رجيستر بشه؟

ارادتمندم :11:

1. کاملا برنامه رو پاک کن.

2. سیستم رو رستارت کن.

3. رجیستری رو تمیز کن.

4. اینترنت رو قطع کن.

5. برنامه رو نصب کن و فایل کرک رو جایگزین فایل اصلی بکن.

6. اینترنت رو وصل کن.

7. بر روی Smart Update کلیک کن و زمانی که لیست فایل هایی که باید آپدیت بشن رو بهت نشون داد اونوقت

Spyware Doctor رو از تیک در بیار. همیشه موقع آپدیت یادت باشه که این فایل نباید آپدیت بشه.

8. حالا برو به Help و قسمت About برنامه رو چک کن ببین رجیستر شدنش کامل هست یا نه.

mir@
27-07-2007, 21:39
Persian Boy عزيز

خيلي بزرگواري، واقعاً ممنون. :10:

اي‌كاش اينو زودتر گفته بودي !!

حالا من بايد اين 6 مگ داونلود شده با دايل‌آپ زاقارت رو همه شو بريزم دور؟ :37:

راستي شما چرا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بخش آنتي ويروس و امنيتي نميشيد؟ ميخواي با مديرت صحبت كنم؟ :46:

به هر حال از راهنماييت بسيار متشكرم . محبت كرديد. :11:

--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=

پي‌نوشت: الآن ديدم كاربر فعال شدي. واقعاً شايسته‌اي. موفق باشي.

BERJIS
28-07-2007, 23:27
Trend Micro Anti-Spyware 3.5

آنتي اسپايور شرکت ترند میکرو که یکی از بهترینها تو این زمینه می باشد.یکی از ویزگیهای خوبی که این آنتي اسپايور داره گارد بسیار قوی اون است که جلو فعالیت جاسوس افزار ها رو میگیره وکوچکترین فعالیت مشکوک رو در سیستم به اطلاع شما می رسونه . همچنین ویژگی دیگر اون ریزیوم بودن آپدیتهاش می باشه که کار رو برای آپدیت آسون می کنه.

حجم: 4.82 MB

سریال:

Persian.Boy
29-07-2007, 12:58
Norton AntiBot 1.0

Norton AntiBot – The Next Generation Security Tool.
CUPERTINO, Calif. – July 17, 2007 – Symantec Corp. announced the release of Norton AntiBot, the industry’s first targeted security solution to combat the growing botnet pandemic. Norton AntiBot is a real-time bot detection and removal solution for consumers. Norton AntiBot monitors PC applications and processes around-the-clock, offering an additional layer of protection that complements existing security solutions to protect PCs from unauthorized access and tampering.

Norton AntiBot software was designed to provide you with instant and constant threat protection by automatically detecting and removing bots, spyware, adware, and other forms of malicious programs without scanning your PC. With Norton AntiBot, malware threats are totally removed from your PC and prevented from reinstalling themselves, making it safe for you to connect to the internet.

Norton AntiBot uses active behavior-based heuristic detection system that is always on. This technology constantly analyzes the behavior of files and applications to ensure that otherwise invisible malware is tracked and eradicated as soon as it exhibits harmful behavior. As a result, Norton AntiBot is a complementary solution to existing antivirus or security suites, including Norton AntiVirus, Norton Internet Security, and Norton 360.

Features:
• Is compatible with other security products as an added layer of protection against bots and other emerging threats.
• Actively monitors your PC 24x7, so it's always protected.
• Removes detected Web robots and other malicious software, even at deep levels of your Windows system.
• Protects against emerging variants of bots and other malicious software - without relying completely on protection updates.
• Has minimal impact on your PC's performance, so you can continue to work and play normally.
• Detects malicious software at the deepest levels of your Windows system in real time to defeat hidden attacks that other products can't tackle.
• Blocks PC hijacking attempts to protect your computer.
• Stops and removes malicious bots before they can cause damage or steal personal information.
• Adds an extra layer of protection against emerging threats, which helps stop "zero-day" attacks.

Platforms: Windows® Vista/XP Home/XP Pro/XP Media 2005+

Homepage -

Mirror1

Mirror2

Persian.Boy
29-07-2007, 13:11
این آنتی سپای ور از انجین یکی از بهترین آنتی تروجانها و آنتی سپای ور های دنیا به اسم A-Squared Anti Malware

استفاده میکنه. هر دوی این برنامه هم پولی هستند و هیچ کدام هم کرکی براشون وجود نداره. البته میشه با سریال

رجیسترشون کرد اما فقط کافیه یک بار آپدیت بشن تا سریال های غیر قانونی برای همیشه بسته بشن.

اما راهی برای استفاده قانونی از Ashampoo Anti Spyware پیدا کردم که میشه از این برنامه بصورت کاملا فول و با

رجیستر قانونی ازش استفاده کرد. این روش رو من قبلا هم توضیح دادم اما چون نسخه جدید این برنامه اومده دوباره این

روش رو در اینجا هم قرار میدم تا بتونید ازش استفاده کنید.

لینکی که باید باز کنید.

حالا باید این آنتی سپای ویر رو نصب کنید و کدی رو که به ایمیلتون فرستاده شده رو به این برنامه بدید تا بتونید آپدیتش

بعد از 6 ماه که وقت آپدیتش تموم شد دوباره همین کارو بکنید و یک مدت 6 ماهه دیگه بگیرید.

*Batman*
29-07-2007, 17:39
خیلی ممنون.
فقط لینک دانلود Ashampoo را تصحیح کنید.

Persian.Boy
29-07-2007, 17:42
خیلی ممنون.
فقط لینک دانلود Ashampoo را تصحیح کنید.

Batman جان ممنون.

لینکش درست شد.

BERJIS
29-07-2007, 19:24
اگه اشتباه نکنمA-Squared Anti Malware یه جورایی از دیتابیس کاسپر استفاده میکنه اونم به دلیل اینکه اسامی که این انتی اسپایور برای شناسایی مالوارها استفاده میکنه دقیقا همانند اسامی است که کاسپر برای شناسایی مالوارها به کار می بره حالا اگر کسی اطلاع دقیقی تو این زمینه داره لطفا بگه.

Jalal
29-07-2007, 22:20
This is a freeware program, but is one of the best in my opinion!

Spybot Search & Destroy

Spybot - Search & Destroy detects and removes spyware, a relatively new kind of threat not yet covered by common anti-virus applications. Spyware silently tracks your surfing behaviour to create a marketing profile for you that is transmitted without your knowledge to the compilers and sold to advertising companies. If you see new toolbars in your Internet Explorer that you haven't intentionally installed, if your browser crashes inexplicably, or if your home page has been "hijacked" (or changed without your knowledge), your computer is most probably infected with spyware. Even if you don't see the symptoms, your computer may be infected, because more and more spyware is emerging. Spybot-S&D is free, so there's no harm giving it a try to see if something has invaded your computer

vtn54
30-07-2007, 14:57
این آنتی سپای ور از انجین یکی از بهترین آنتی تروجانها و آنتی سپای ور های دنیا به اسم A-Squared Anti Malware

استفاده میکنه. هر دوی این برنامه هم پولی هستند و هیچ کدام هم کرکی براشون وجود نداره. البته میشه با سریال

رجیسترشون کرد اما فقط کافیه یک بار آپدیت بشن تا سریال های غیر قانونی برای همیشه بسته بشن.

اما راهی برای استفاده قانونی از Ashampoo Anti Spyware پیدا کردم که میشه از این برنامه بصورت کاملا فول و با

رجیستر قانونی ازش استفاده کرد. این روش رو من قبلا هم توضیح دادم اما چون نسخه جدید این برنامه اومده دوباره این

روش رو در اینجا هم قرار میدم تا بتونید ازش استفاده کنید.

لینکی که باید باز کنید.

بعد از 6 ماه که وقت آپدیتش تموم شد دوباره همین کارو بکنید و یک مدت 6 ماهه دیگه بگیرید.
سلام عزیز

متاسفانه شماره سریال ارسالی مربوط به نسخه یک این آنتی اسپایور می باشد و نسخه 2 را فعال نمی کند و کلیدهای ارسالی برای

نسخه 2 یک ماهه هستند.

Persian.Boy
31-07-2007, 10:43
سلام عزیز

متاسفانه شماره سریال ارسالی مربوط به نسخه یک این آنتی اسپایور می باشد و نسخه 2 را فعال نمی کند و کلیدهای ارسالی برای

نسخه 2 یک ماهه هستند.

vtn جان منم چک کردم. ولی متاسفنه فقط 40 روزه بهم داد و فقط برای نسخه 1.6. :41:

عجیبه که Ashampoo همچین کاری رو کرده. چون معمولا کسی که یک نرم افزاری مانند NOD32 و یا Kaspersky را میخرد

حق اینو داره که در صورت ارائه شدن نسخه های جدید براحتی و رایگان بتونند نسخه های قدیمی خودشون رو بروز کنند.

Ashampoo AS 2.0 با نسخه 1.6 هیچ فرقی نکرده و فقط قیافه ظاهری رو عوض کرده. چون این برنامه در زمان بیرون دادن

نسخه جدیدش هیچ Change log ی رو ارائه نداده.

حتی اگر تغییرات جرئی شون رفع باگ ها و قیافه ظاهری باشه اما بازم به نظرم باید این اجازه رو میداد که بشه به

به رایگان آپگرید کرد. من چک میکنم ببینم آیا برای آپگرید کردن به نسخه های بالا تر پول میخواد و یا اینکه این کار

شدنی است. اگر جواب مثبت بود نتیجه رو اینجا اعلام میکنم تا بشه از همون کد نسخه 1.6 برای نسخه های 2

استفاده کرد.

ممنون که خبر دادید. راستش خودم چون Realtime Protection یک آنتی سپای ور زیاد واسم مهم نیست واسه همین

از نسخه مجانی A-Squared استفاده میکنم. برای همین مطلع نشدم و زمانی هم که شما خبر دادید تعجب کردم .

Jalal
31-07-2007, 18:56

Remove harmful 4Adware,Spyware,Dialer,worms and Web Bug.. Version 5 is updated to identify the latest threats to your privacy.

Jalal
05-08-2007, 11:43
Lavasoft Ad-Aware 2007 Professional Edition 7.0.1.6

d-Aware 2007 Pro remains the most popular anti-spyware product for computer users around the world, with nearly one million downloads every week. Our free anti-spyware version provides you with advanced protection against spyware that secretly attaches and takes control of your computer, resulting in aggressive advertising pop-ups, sluggish computer activity, even identity theft through stolen bank details, passwords, and credit card account numbers.

What's New in Ad-Aware 2007 Pro:
• Redesigned Engine - Benefit from superior program flexibility and more accurate scanning methods with all-new program architecture.
• Improved Code Sequence Identification (CSI) Technology - Boost your privacy protection with precise detection of embedded malware, including known and emerging threats.
• The Scheduler - Set automatic scans and updates to fit your personalized needs.
• Incremental Definition File Updates - Save precious time and resources with smaller update files resulting in faster download times.
• Ad-Watch RegShield - Improved protection against attempted registry changes, a favorite target for many forms of malware.
• Ad-Watch Connect - Open a new channel to identify keyloggers and identity theft attempts with this convenient snapshot of programs actively connected to other networks.
• TrackSweep - Control privacy by erasing tracks left behind while surfing the Web on Internet Explorer, Firefox, and Opera, with one easy click.
• Hosts File Editor - Take control of your Web navigation by blocking advertisement sites, reversing browser hijack entries, assisting with parental controls, and creating navigation shortcuts.
• Multiple Browser Support - Choose Internet Explorer, Firefox, or Opera with expanded browser support.
• New Straightforward User Interface - Effortlessly maneuver the complexities of malware detection and removal with our new user-friendly interface.

More Key Features:
• User-Controlled Spyware Removal - Decide for yourself what to delete from your system and what to keep.
• Extensive Detection Database - Stay protected with priority updates from our extensive library of identified and analyzed spyware.
Ad-Watch Real-Time Monitor - Proactively detect malware and parasites so malicious applications are intercepted before they install on your PC.
• Process Watch Module - View an in-depth snapshot of all running processes and quickly stop known offenders.
• Customized Scans - Save time by scanning selected areas where known spyware programs are located ?C RAM, registry, hard drives, external storage devices, and optical drives.
• Detailed Scan Reports - Conveniently export scan reports to XML and log files as text files.
• Advanced Command Line Support- Scan and remove spyware without launching the interface window.

File size: 22.MB

ddavod
05-08-2007, 16:19
Lavasoft Ad-Aware 2007 Professional Edition 7.0.1.6

یا

Jalal
10-08-2007, 16:17

Spyware Doctor v5.0.5.258

Spyware Doctor Tools:
- Guard Popup
- Blocker Phishing
- Protector Real Time
- Protection Browser
- Guard Spyware Cookie
- Guard Malware
- Immunizer

Spyware Doctor Features:

shahedi
11-08-2007, 01:55
سلام عزیز

نسخه 2 یک ماهه هستند.

من سریال معتبر 1 ساله رو دارم هر کی می خواد پیام خصوصی بده:13::20:

vtn54
11-08-2007, 11:01

پیدا کردن سریال معتبر زیاد مشکل نیست مشکل اینجا است که بیشتر از یک نفر نمی توانند از آن استفاده کنند چون

هنگام آپدیت نرم افزار شماره سریال را با سرور مرکزی چک می کند.

hamilton
11-08-2007, 20:23
پیدا کردن سریال معتبر زیاد مشکل نیست مشکل اینجا است که بیشتر از یک نفر نمی توانند از آن استفاده کنند چون

هنگام آپدیت نرم افزار شماره سریال را با سرور مرکزی چک می کند.

دقيقا فرمايش شما صحيح است با اين توضيح كه اين برنامه IP افراد را نيز با سرور خودش چك ميكنه و اگر از يك سريال با چند IP Address مختلف استفاده بشه سريال در ليست سياه قرار ميگيره و از كار مي افتد.

Persian.Boy
11-08-2007, 23:50

در مورد سریال دوستان توضیح دادند که نمیشه.

اما برام جای تعجبه که با وجود اینکه به ادعای شما سریال یک ساله هم دارید اما در اینجا تایپک جداگونه زدید و در خواست

سریال این برنامه رو کردید.

آیا این تایپک اشتباهه یا اینکه اینی که اینجا هست شما نیستید؟

در ضمن توسط Keygen هایی که برای این برنامه ساخته شده . سریالهای زیادی میشه ساخت اما چون این سریال ها

قانونی نیستند همینکه به اینترنت وصل شدند از اعتبار میوفتند.

bahal20
19-08-2007, 11:00
سلام

راستش من خودم Spy Sweeper رو ترجیح میدم.
حالا باید ببینیم نظر دوستان چیه.
من ازش رازی نبودم خیلی جاسوسهای کمی رو پیدا می کرد چون با xoft spyو spy emergency مقایسش کردم
نمی دونم نظر بقیه دوستان چیه!؟

Carl
22-08-2007, 22:40
Spyware Doctor v5.0.5.259 New Patch

Download

Keygen

Carl
22-08-2007, 22:42
Spybot - Search and Destroy v1.5.1.14 RC1

2007-08-22
Adware
+ CouponBar
Dialer
+ Casinopalazzo + Tele Team Work Aps
Hijacker
+ AdsContex.URLChanger
Keylogger
+ Ardamax
Malware
+ ISearchTech + Mirar + Win32.Agent.pz
Security
+ Microsoft.Windows.RedirectedHosts
Trojan
+ 1und1Bill.Fake + Ardamax.Rose + DR.Small.n + Fraud.ProtectionBar + Haxdoor-H + Hupigon + Hupigon.BitLord + Smitfraud-C. + Spambot.bxz + Win32.Agent.arc + Win32.Agent.byh + Win32.Bifrose.aci + Win32.Bifrose.kt + Win32.Delf.vw + Win32.Hupigon.mc + Win32.IceSword + Win32.Magania.rs + Win32.VLAuto + Zlob.VideoActiveXAccess + Zlock.uc
Total: 433527 fingerprints in 80647 rules for 3250 products.

v1.5.1.14 RC1

v1.4 Final

Spybot Detection Updates 2007-08-22

Carl
22-08-2007, 23:14
Spyware Terminator v2.0.0.193 & Web Security Guard(2007.08.22 Updated!

Download

Jalal
23-08-2007, 09:47
سلام

این تاپیک ادغام میشه با تاپیک اصلی

معرفی آخرین نسخه آنتی اسپایور فقط در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Jalal
23-08-2007, 09:48
سلام

این تاپیک ادغام میشه با تاپیک اصلی

معرفی آخرین نسخه آنتی اسپایور فقط در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Jalal
23-08-2007, 10:06
قوانین انجمن معرفی نرم افزار
بعضی موضوعات تاپیک ویژه ای دارند که باید در آن تاپیک مطلب جدیدتان را اضافه کنید، از قبیل:

معرفی انواع فایروال فقط در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
معرفی انواع نرم افزارهای امنیتی متفرقه ( آنتی تروجان , آنتی روت کیت و ... ) فقط در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
»» معرفی انواع آنتی ویروس و اینترنت سکوریتی فقط در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
معرفی تمامی کانورتورهای صوتی و تصویری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
All-In-One AIO مجموعه هاي نرم افزاري ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
قانونی کردن ویندوز Xp-vista / تمام برنامه ها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نرم افزارهای فارسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Windows Xp ارجینال و دستکاری شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Theme براي ويندوز XP و Vistaدر اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Windows Vista ارجینال و دستکاری شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نرم افزار های Portable بدون نیاز به نصب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Jalal
25-08-2007, 18:51

PC Pitstop Exterminator v1.0.0.20

PC Pitstop Exterminate can protect any PC from Spyware running Windows Vista, XP, 2000, Me, or 98. At PC Pitstop, we hate spyware or any other software that installs without our permission or knowledge. The most innocuous ones store simple information about your surfing habits, and the worst can turn your PC into a spam zombie sending out illegal emails in the middle of the night. Or more likely, software that covers your PC with pop-up advertising, ruining your browsing experiencing, and slowing down your PC's performance.

That's why we developed, PC Pitstop Exterminate, our best-of-class anti-spyware cleaner. Exterminate's free scanning engine uses the most complete and up-to-date signature files.

Exterminate,then, categorizes each threat, so you can accurately and easily assess the danger that spyware poses to you and your PC. Unlike any other anti spyware product, we have designed Exterminate to be easy-to-use and informative. Try it yourself for free, and see the difference. PC Pitstop has helped millions of computer users through its free and automated diagnostics. Through these millions of interactions, PC Pitstop has developed best-of-breed applications such as Optimize and Erase. Exterminate continues the tradition.

CODE

Jalal
29-08-2007, 13:42

Ad-Aware 2007 is the latest version of Lavasoft’s industry leading anti-spyware solutions. Ad-Aware 2007 allows you to combat the growing threats and latest advancements of malicious spyware and malware.

Ad-Aware 2007 protects you from spyware that secretly takes control of your computer, resulting in aggressive advertising pop-ups, sluggish computer activity and even identity theft through stolen private information. We give you the tools to detect hazardous content on your computer, clearly identify their threat level, and then give you the control to remove unwanted content, so that your private information remains right where it should - under your control.

Home page:

CODE

Lavasoft Ad-Aware 2007 Professional Edition v7.0.2.1 (24929 KB)

CODE

sabasistem_co
29-08-2007, 17:53
سلام خدمت Shahvand جان
Shahvand جان من کارت را تحسین می کنم
ای کاش همه همکار ها و مدیر های P30World مثل شما فعال بودند

من می تونم اسم واقعی شما را بپرسم ؟

انشا... که همین طور به کارت ادامه دهی .

برایت آرزوی موفقیت و سربلندی می کنم

خداحافظ

x_2007
31-08-2007, 14:44
Lavasoft Ad-Aware 2007 Pro v7.0.2.1

Lavasoft.Ad-Aware.2007. Pro.v7.0.2.1.CRACKED-MKDEV.TEAM

Jalal
01-09-2007, 17:42
Ashampoo AntiSpyWare 2.01

Ashampoo AntiSpyWare protects you comprehensively against the full spectrum of new malware (malicious software) threats that you are exposed to on the Internet. Ashampoo AntiSpyWare can monitor and protect your computer continuously. A little background program checks every suspicious file for potential hazards before it is opened, making it impossible for Trojans to install themselves on your computer. Ashampoo AntiSpyWare is a brand-new tool. Building on existing solutions combined with intelligent new strategies and algorithms it provides exceptional protection against spyware and other malware. Its advanced heuristic search and analysis system can actually identify and block new and unknown threats before they can do any damage.
Ashampoo AntiSpyWare combats all these new threats for you, including hijackers, dialers, spyware, worms, adware, Trojans, keyloggers and even highly-dangerous "rootkits". For maximum protection Ashampoo AntiSpyware can update the spyware “signatures” it uses to identify known threats every day. You can set this to be done automatically and the program comes with a full year of free daily updates. In addition to known threats the program’s advanced heuristic analysis can also identify unknown malware by its behavior and block it before it does any damage. That’s what we mean when we say complete protection.

Features and tools:

* Comprehensive protection: Guards you against hijackers, dialers, spyware, worms, adware, Trojans, key loggers and even rootkits
* Set it and forget it: Activate the AntiSpyware Guard and automatic updates and relax in the knowledge that you are well protected round the clock
* Automatic cleaner and real-time monitoring of the entire system
* Daily signature updates: Daily updates of the signatures for identifying known threats for maximum safety
* Protection against unknown threats: Advanced heuristic analysis identifies and blocks unknown threats on the basis of their behavior
* Quarantine: Move files into quarantine when you are not sure whether you really want to delete these files. Files in quarantine are without any risk.
* Multilingual user interface: Run the program in your own language
* Rootkit Detector: Can identify the highly-dangerous new “rootkits” that can even hide malicious software from virus scanners
* AutoStart Manager: Identify and disable unwanted auto-starting programs
* System Processes Monitor: Check running processes and stop them if necessary
* Internet Cleaner: Delete all traces of your surfing trail
* File Wiper: Permanently delete files and folders
* IP Spam Blocker: Stop annoying popup spam on your desktop

Technology highlights for the experts:

* Heuristic analysis: Advanced new algorithms for identifying unknown threats by their behavior
* Memory scan: Detects and blocks active threats
* Kernel-level protection: Ensures fully gapless monitoring
* Full system scanning: Scans and cleans the Windows registry as well as files and system areas
* Patch proof: Strong signatures prevent malicious patching attempts
* Archive scanning: Scans files packed and hidden in compressed archives
* DLL Trojans: Secure detection and deletion of DLL Trojans
* Crypters and binders: Identifies malware cloaked with crypters and binder

New features in Ashampoo AntiSpyWare 2

* Protection against more than 760,000 threats from the internet.
* Full compatibility with Windows Vista™ (32 Bit) from now on.
* Windows Vista™ Gadget (Vista 32-Bit) works as information and control operation centre Users can store their personal settings into the respective folders thanks to the new multiple user support. Administrator rights are not required.
* Enhanced Realtime Monitor also takes care of new Windows areas (BHO, Winsock LSPs, Windows Hosts file, Autostart entries etc.).
* Newly developed as well as completely revised Vista compatible tools are now available basing on Ashampoo WinOptimizer 4, the awarded winner by the German computer magazine ComputerBILD.
* Hostsfile Checker reports suspicious entries in Hosts file and allows for cleaning up.
* LSP-Viewer gives support to the user to identify installed winsock attributes, by which means parasite programs can be smuggled into.
* Folders, files or even „infections“ can be excluded from the search to prevent false alarms thanks to the whitelist definitions.
* Due to internal encryption algorithms possible malicious threats are prevented from secretly adding themselves to the whitelist.
* There is a direct online connection to a malware database which gives information on detected infections.
* The integrated task scheduler has been fully integrated by now and it is possible to create, manage and perform automatically individual scanning tasks.
* Users with a licence on the first version of Ashampoo AntiSpyWare which is still in force can transfer heir remaining time for signature update licence to the second version.
* Three integrated skins adapt to personal customization of the program.

Homepage:

shahedi
01-09-2007, 17:53
با استفاده از اين برنامه مي توانيد امنيت سيستم خود را در مقابل فايلهاي جاسوسي و برنامه هاي مخرب به طور کامل حفظ کنيد. برتري اصلي اين برنامه نسبت به برنامه XoftSpy امکان مانيتورينگ دائم سيستم براي جلوگيري از ورود هر گونه برنامه مخرب مي باشد. ديتا بيس اين برنامه در سايتش مرتبا به روز مي شود و مي توانيد با به روز کردن برنامه از فايلهاي مخرب جديد در امان بمانيد. مي توانيد سطح امنيتي سيستم خود را با کاهش و افزايش حساسيت اين برنامه تغيير دهيد و .... برنامه هاي جاسوسي به صورتهاي زير ظاهر مي شوند: Popup ads ، Keyloggers ، Browser hijackers ، Remote influence ، Unsolicited files ، Shutdown or disable ، Unauthorized phone calls ، Security flaw exploits ، Internet connection floods ، Threat proliferation ، Tracking ، Installation ، Uninstallation ، Privacy and Consent و اين برنامه اين حملات را دفع مي کند
نام:ParetoLogic Anti-Spyware 5.5
حجم: 5.17
پچ:
دانلود
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 117691850181104102218584103.jpg

x_2007
01-09-2007, 23:23
XoftSpySE 4.33.248

App + Patch-ICU{2.98 MB}

x_2007
11-09-2007, 17:15
SUPERAntiSpyware Professional v3.9.0.1008

hamilton
12-09-2007, 18:13
Spyware Process Detector v3.04

اي برنامه Anti-Spyware تمام پروسه هاي ويندوز را بررسي كرده و نتيج آنرا مطابق شكل بالا براي كاربر نشان ميدهد و كاربر ميتواند پروسه هاي خطرناك و برنامه هاي مخرب فعال در سيستم را تشخيص و نسبت به پاكسازي آن اقدام كند.برنامه بسيار مفيدي است و داشتن آنرا براي بالا بردن امنيت سيستم توصيه ميكنم.ضمن اينكه حجم كمي هم دارد.

*Batman*
13-09-2007, 21:39
دانلود :

shahedi
17-09-2007, 23:04
این نرم افزار مجانی یک اسکنر برای ویندوز است، که فایل های بیهوده و نامطلوب و یا مضر برای کامپیوتر را شناسایی کرده و آنها را پاک می کند. SpyWare ها از جمله این فایلهای نامطلوب هستند. از قابلیتهای این نرم افزار می توان به اسکن به صورت Real Time ، آپدیت ، امکان استفاده از دکمه پشیمانی بعد از انجام عملیات و برنامه ریزی آن را نام برد.

Download - 1.03 Mb

-2-3 Spyware Free is the award winning solution that will comprehensively scan your PC for unwanted components and will suggest their removal.
1-2-3 Spyware Free goes well beyond scanning and removing spyware:

Real-time protection
Real-time protection notifies you when spyware attempt to run in-memory or install on your PC.
Update Option
The Update Option enables you to get an up-to-date version on a regular basis!
Undo Option
Use Undo Option to roll back the deleted entries in order to guarantee a safe use of the 1-2-3 Spyware Free.
Schedule
You needn't even manually start 1-2-3 Spyware Free - preset time startup is available. You can choose the following operation modes: System StartUp, Once, Daily or Weekly.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]***********.com/up/files/3/mini/123spyware3.jpg

shahedi
17-09-2007, 23:12
یک نرم افزار ضد جاسوسی میباشد که با سرعت و قدرت بالای نرم افزار های جاسوسی را از روی سیستم شما پاک میکند، این نرم افزار کامپیوتر شما را در مقابل هزاران نوع از نرم افزارهای جاسوسی، پنجره های تبلیغاتی، برنامه های مزاحمی که HomePage شما را مدام عوض میکنند، انواع ضبط کننده های صفحه کلید، نرم افزارهای کنترل از راه دور، انواع تروجانها، اکتیو ایکس های آلوده، دیالرها (نرم افزارهای که با قطع تماس اینترنتی به طور خود کار با خارج از کشور تماس بر قرار میکنند)، نوار ابزارهای ناخواسته، کوکی های خطرناک و انواع و اقسام آلودگی ها اینترنتی محافظت میکند.

Name: drunik eMail: spy@emergency.com Code: CB7A412-520A4B9-7D88DAA-1FD17F29

Jalal
18-09-2007, 11:35
Ad-Aware Plus 6.0.162

d-aware is a leading spyware removal utility that scans your memory, registry and hard drives for known advertising systems and spyware and lets you remove them safely. Ad-aware Plus also includes Ad-watch, a realtime spyware-monitor watching your memory and registry for spyware that tries to install or change your system, and triggers an alarm if any spyware is detected.

Some features:

* Exclude list to let Ad-aware ignore certain components
* Scanning of removable drives
* Backup and restore functionality: Now you can build backups easily before removing spyware components or fixing your registry. The included backup-manager lets you reinstall a backup with a single mouseclick.
* Multi language support
* Free lifetime updates+customer support
* Flexible user interface. You can now minimize the main window during scanning, for example.

CODE

RAR password:

MrTp30
19-09-2007, 05:46
با سلام

اگه میشه سریال Spy Emergency 2007 v4.0.325 را برام بزارید

ممنون

Jalal
20-09-2007, 10:12
با سلام

اگه میشه سریال Spy Emergency 2007 v4.0.325 را برام بزارید

ممنون

سلام اینجا مطرح کنید
در خواست كرك و سريال برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممنون

Jalal
20-09-2007, 10:13
Spyware Doctor 5.0.5.259

Spyware Doctor is an advanced adware and spyware removal program that will detect and clean thousands of potential
spyware, ad ware, keyloggers, trojans, spy ware cookies, trackware, spybots and other malware from your computer.
Spyware Doctor is a multi-award winning spyware removal utility that detects, removes and protects your PC from
thousands of potential spyware, adware, trojans, keyloggers, spybots and tracking threats.

Protection against Spyware, Adware, Spyware Trojans, Keyloggers, Identity Theft, Hijackers, Tracking Threats, Rogue
Anti-Spyware, Unwanted Software, Phishing, Popups and Bad Websites.

Don't compromise your security with second best!

Recommended by experts and editors around the world as the best Anti-Spyware.
FREE award-winning customer support for all users.
Frequent advanced updates ensure that you are always protected.
Detects, removes and blocks all types of Spyware and Adware threats.
Easiest to use with intelligent automatic protection.
100% Money Back Guarantee.

Best Spyware Protection. Used by Millions World Wide.

Spyware Doctor has been downloaded over 75 Million times; with a million more downloads every week.
Millions of people worldwide use Spyware Doctor to protect their identity and PC security.

Spyware Doctor has consistently been awarded Editors' Choice, by leading PC magazines and testing laboratories
around the world, including United States, United Kingdom, Sweden, Germany and Australia. All current versions
of Spyware Doctor have won Editors' Choice awards from PC Magazine in United States. In addition, after leading
the market in 2005, Spyware Doctor was awarded the prestigious Best of the Year at the end of 2005.

Spyware Doctor continues to be awarded the highest honors by many of the worlds leading PC publications such as
PC Pro, PC Plus, PC Authority, PC Utilities, PC Advisor, PC Choice, Microdatorn, PC Answers Magazine plus number
of reputable 5-star ratings including CNET's Download.com and Tucows.

Note : If you are choosing Anti-Spyware make sure you choose one that is proven and has genuine awards from one
or more world leading research labs such a PC Magazine, PC World, CNET, PC Pro Magazine, PC Authority, PC Answers
and other trusted labs. More importantly do not use ratings from unknown review websites, as often these are
designed to mislead you into purchase of affiliated, inferior or rogue product.

Detects, removes and blocks all types of Spyware.

Did you know that numerous programs tested against Spyware Doctor detected only small fraction of Spyware and
completely removed an even smaller amount? Also most of them were unable to effectively block Spyware in real time
from being installed on users PC in the first place.

Spyware Doctor has the most advanced update feature that continually improves its Spyware fighting capabilities on
daily basis. As Spyware gets more complex to avoid detection by AntiSpyware programs Spyware Doctor responds with
new technology to stay one step ahead.

Easiest to Use

Spyware Doctor is advanced technology designed specially for people, not experts. That is one reason why it won the
People's Choice Award in 2005 and 2006. It is automatically configured out of the box to give you optimal protection
with limited interaction so all you need to do is install it for immediate and ongoing protection.

Spyware Doctor's advanced OnGuard technology only alerts users on a true Spyware detection. This is significant because
you should not be interrupted by cryptic questions every time you install software, add a site to your favorites or
change your PC settings. Such messages can be confusing and lead to undesirable outcomes such as inoperable programs,
lost favorites or even Spyware being allowed to install on the system. We've done the research so you don't have to.

File Size: 12Mb Unplug your internet connection until you install and patch program. Don't patch until you shut app. down completly.

CODE

HAMID-3138
21-09-2007, 02:47
ewido security suite 3.5

لينك صفحه آپديت:

در اين صفحه 2 لينك براي دانلود هست. يكي آپديت كلي كه براي كساني است كه تا به حال آپديت نكرده اند. ديگري براي كساني كه آپديت كرده اند و فقط آپديت 2-3 روز اخير رو مي خواهند كه حجم كمي داره. تا امروز 171,115 اسپاي وير و ادوير و ... مي شناسه.

سلام
دستت درد نکنه خیلی حال کردیم
آقا مهدی عزیز اگه این آنتی اسپایور تنظیمات خاصی داره تا در امکاناتش تأثیر بذاره و قدرتش رو بهتر وبیشتر کنه بفرمایید تا استفاده کنیم
ممنونم :11::11::11:

HAMID-3138
21-09-2007, 02:55
ewido security suite 3.5

لينك صفحه آپديت:

آقا مهدی میبخشید از اینکه دوباره مزاحم شدم
اگه ممکنه درباره این آنتی اسپایور و ویژگیهاش توضیح بدید
در ضمن چون من اصلا ً تا به حال با این مورد کار نکردم اگه نکته ای رو لازم دیدید تذکر بدید ممنون :46:

MrTp30
21-09-2007, 06:54
سلام اینجا مطرح کنید
در خواست كرك و سريال برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممنون

دوست عزیز مطرح کردیم کسی نداره شما چطور

x_2007
21-09-2007, 20:28
XoftSpySE v4.33.256

Direct Link:Tested On XP=2.89MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدpatch only

hamilton
24-09-2007, 22:21
AVG Anti-Spyware Plus 7.5.1.43

اين هم آخرين نسخه اين AntiSpyware قدرتمند و البته اين بار با يك كرك معتبر و 100% معتبر.براي رجيستر كردن اين برنامه و تبديل آن به نسخه Premium به دستورالعمل موجود در فايل ضميمه كرك توجه فرماييد.اگر مشكلي در رجيستر كردن داشتيد مطرح كنيد.

x_2007
24-09-2007, 23:09
Spyware Doctor v5.1.0.268

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدappz

HAMID-3138
25-09-2007, 21:26

توضیح میدم.

لینکی که باید باز کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین هم عکسی از محیط برنامه...

لینک دانلود خرابه

hamilton
25-09-2007, 21:52
لینک دانلود خرابه

براي اينكه نسخه جديد اين نرم افزار از سوي كمپاني مربوطه ارايه شده.يعني ورژن 2 اين برنامه و نسخه 1.5 از روي سايت برداشته شده.

Carl
28-09-2007, 16:12
Spyware Terminator & Web Security Guard v2.0.1.224 Final

Spyware Terminator is a FREE, easy-to-use and effective spyware remover that provides real-time protection against spyware, adware, trojan horses, keyloggers, browser hijackers and other malware threats. Spyware Terminator protects your computer through a powerful real-time protection shield, advanced system scanning and keeping found spyware in safe quarantine.

Spyware Terminator Features:

- Spyware Terminator monitors your computer for both known and unknown spyware. The known spyware can be detected and identified during the scan, the unknown spyware can be detected but it cannot be identified immediately. After you send it to Crawler Spyware Central for further analysis, it can be identified and correctly removed or moved to Quarantine.

- Spyware Terminator scans your entire computer using a regularly updated database of known spyware. You can scan your computer manually (on-demand scanning) as well as use the spyware scan scheduler to perform full system sweeps to locate and remove unwanted spyware threats. Spyware scans perform in-depth scans of your computer's hard drives, memory, process, registry and cookies to seek out and remove any and all known spyware threats.

-SpywareTerminator provides you Real-Time protection through Security Guardswhich protect your computer, privacy, and personal information fromhidden threats before they can run, stopping most spyware threats beforethey have the chance to be installed. Internet, System, and ApplicationGuards monitor over 50 security checkpoints to verifying any unknownactivity.

> Download FREE

Carl
28-09-2007, 16:14
Spyware Nuker XT v4.8.94.1815

> Download

> Crack 97.89 KB

shahedi
30-09-2007, 09:49

اين هم آخرين نسخه اين AntiSpyware قدرتمند و البته اين بار با يك كرك معتبر و 100% معتبر.براي رجيستر كردن اين برنامه و تبديل آن به نسخه Premium به دستورالعمل موجود در فايل ضميمه كرك توجه فرماييد.اگر مشكلي در رجيستر كردن داشتيد مطرح كنيد.

ُسلام شما کرکش رو جدا داری؟ چون نیاز فوری دارم

hamilton
30-09-2007, 12:29
ُسلام شما کرکش رو جدا داری؟ چون نیاز فوری دارم

اين هم كرك اين نسخه :

shahedi
30-09-2007, 17:29
اين هم كرك اين نسخه :

سلام با تشکر از شما من نرم افزار رو با پچ رجیستر کردم و نوشت که با موفقیت پچ شد ولی هر چی تلاش می کنم نرم افزار رو باز کنم هیچ اتفــــــــــــــــــــــ ـــــــــاقی نمی افت و اصلا باز نمی شه

hamilton
30-09-2007, 19:58
سلام با تشکر از شما من نرم افزار رو با پچ رجیستر کردم و نوشت که با موفقیت پچ شد ولی هر چی تلاش می کنم نرم افزار رو باز کنم هیچ اتفــــــــــــــــــــــ ـــــــــاقی نمی افت و اصلا باز نمی شه

شما بعد از Patch كردن آيا نام فايل اجرايي آنرا يعني avgas.exe را به avgas.exe_ تغيير داديد؟بعد از اين تغيير شما برنامه را دوباره Run كنيد.

WooKMaN
01-10-2007, 13:38

لينك مستقيم دانلود :

x_2007
01-10-2007, 18:14
AVG Anti-Spyware Pro V7.5.1.43
Cracker : Orthodox/ICU
9/20/2007

1. Install the program and run original
exe. Right click on tray icon and
disable start with windows. Exit
program.
2. Copy the patch to the program dir and
apply it. Rename avgas.exe into
_avgas.exe. Start _avgas.exe and enable
start with windows.
3. Enjoy!

NOTE: After some updates it will ask you
to restart application, press always NO.

Orthodox/ICU

x_2007
01-10-2007, 18:20
Spyware Doctor with Antivirus 5.1.0.268

Setup

Patch

Viren
04-10-2007, 01:28
لینک دانلود خرابه

hamilton
04-10-2007, 08:09
لینک دانلود خرابه

اين هم لينك جديد براي:

دانلود:

كرك:

Jalal
04-10-2007, 21:35
Spyware Doctor 5.1.0.271

Spyware Doctor Tools:
- Guard Popup
- Blocker Phishing
- Protector Real Time
- Protection Browser
- Guard Spyware Cookie
- Guard Malware
- Immunizer

Spyware Doctor Features:

Download
CODE

Viren
05-10-2007, 02:27
اين هم لينك جديد براي:

دانلود:

كرك:

دست شما درد نکنه

shahedi
05-10-2007, 05:15
اين هم كرك اين نسخه :

salam
بعد از اینکه آپدیت شد و کامپیوتر رو ری استارت کردم از حالت اکتیو بیرون می یاد و مینویسه Xروز تا اتمام مهلت چند بار هم پچ کردم ولی فایده نداشت روز از نو و روزی از نو

shahedi
05-10-2007, 05:19
اين هم كرك اين نسخه :

salam
بعد از اینکه آپدیت شد و کامپیوتر رو ری استارت کردم از حالت اکتیو بیرون می یاد و مینویسه Xروز تا اتمام مهلت چند بار هم پچ کردم ولی فایده نداشت روز از نو و روزی از نو وقتی گفت ریسیت کنم گفتم نه دستی ری استارت کردم اینجوری می شه

shahedi
05-10-2007, 05:27
This application is great for those who want to know exactly how their computer is infected and the best ways to get rid of particularly nasty spyware components. Spy Cleaner Gold stands out in the spyware-removal field, but you'll have to pay for the quality. A slick interface sports controls similar to its competitors, offering options for scanning your drives and Registry, updating definitions, and saving the last, best system set-up as a backup. Scanning is fairly quick compared to other programs in the category. We especially like the way this application displays results, separating different kinds of adware and spyware into categories so we know in what manner our computer is infected. We also appreciate that this program calls out spyware that it cannot remove, directing us to alternate removal methods. While it faces challenges from excellent freeware programs, the added categorization and honesty when dealing with nasty infections make Spy Cleaner Gold a worthwhile purchase

hamilton
05-10-2007, 08:16
salam
بعد از اینکه آپدیت شد و کامپیوتر رو ری استارت کردم از حالت اکتیو بیرون می یاد و مینویسه Xروز تا اتمام مهلت چند بار هم پچ کردم ولی فایده نداشت روز از نو و روزی از نو وقتی گفت ریسیت کنم گفتم نه دستی ری استارت کردم اینجوری می شه

من با همون روشي كه در راهنماي كرك نوشته بود كرك كردم و آپديت هم شد و تا الان هم مشكلي نداره.شما حتما بايد بعد از اينكه فايل كرك را در مسير نصب برنامه كپي كرديد و Patch كرديد بايد فايل avgas.exe را خودتان به avgas.exe_ تغيير نام بديد و سپس اگر اين فايل avgas.exe_ را اجرا كنيد مشاهده خواهيد كرد كه برنامه بدون هيچ مشكلي در حالت Premium اجرا ميشه.

Viren
05-10-2007, 17:00
من همه این کارها رو درست انجام دادم ولی موقع آپدیت فایل اجرایی اصلی رو که همون avgas.exe هست رو دانلود می کنه

HAMID-3138
05-10-2007, 17:57
Spyware Nuker XT v4.8.94.1815

> Download

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید> Crack 97.89 KB

با سلام من کرک این محصول رو نتونستم دانلود کنم لصفا ً راهنمایی بفرمایید

hamilton
05-10-2007, 21:00
با سلام من کرک این محصول رو نتونستم دانلود کنم لصفا ً راهنمایی بفرمایید

كرك اين برنامه را براي شما در سايت ديگري آپلود كردم.از اينجا دانلود كنيد:

Spyware Nuker XT v4.8.94.1815 Crack:

sAsAn.K
06-10-2007, 16:06
Spyware Doctor v5.1.0.272

Download:

Patch by TEAM RESURRECTiON :

shahedi
07-10-2007, 10:06
من با همون روشي كه در راهنماي كرك نوشته بود كرك كردم و آپديت هم شد و تا الان هم مشكلي نداره.شما حتما بايد بعد از اينكه فايل كرك را در مسير نصب برنامه كپي كرديد و Patch كرديد بايد فايل avgas.exe را خودتان به avgas.exe_ تغيير نام بديد و سپس اگر اين فايل avgas.exe_ را اجرا كنيد مشاهده خواهيد كرد كه برنامه بدون هيچ مشكلي در حالت Premium اجرا ميشه.
سلام من که راهنمایی همراهش ندیدم اما به هر حال
باور کنید حتی پس از تغییر نام و وقتی مجددا وارد سیستم عامل می شم از حالت premiumبیرون می یاد.یعنی پس از هر بار آپدیت برنامه exeاصلی رو دانلود می کنه

Viren
07-10-2007, 13:50
من همه این کارها رو درست انجام دادم ولی موقع آپدیت فایل اجرایی اصلی رو که همون avgas.exe هست رو دانلود می کنه

من هم همین مشکل رو دارم

shahedi
08-10-2007, 16:24
SUPERAntiSpyware Professional v3.9.0.1008

حمید جان
25-10-2007, 21:26
سلام
يک anti spyware کم حجم
مي خواستم
هر چي کم حجم تر بهتر
ممنون

technoboy
24-12-2007, 13:57

Anti-Virus, Anti-Spyware, Anti-Spam & Firewall
Comprehensive protection from the world's most trusted security company
* Everything you need to protect your computer
* Stop viruses, spyware, adware, worms, trojans, hackers, and spam
* Easy to use protection - install and forget
* Compatible with Windows Vista!

All-In-One Protection

* Anti-Virus protects from viruses, worms and trojans
* Anti-Spyware protects from spyware, adware and other malicious programs
* Anti-Spam filters spam and protects against phishing attacks
* Firewall protects from hackers

OR

bahal20
24-12-2007, 21:08
ممنون دوست عزیز
رفتم که دانلودش کنم
خداکنه مثل نسخه قبلش که کرکش برام کار نکرد نباشه
با تشکر

babak_deghat
24-12-2007, 23:39
Spyware Doctor v5.1.0.272

Download:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدPatch by TEAM RESURRECTiON :

کرکش کار نمیکنه:41:
تورو خدا یه کرک یا سریال یا یه کیجن درست بزارید

x_2007
25-12-2007, 08:39
کرکش کار نمیکنه:41:
تورو خدا یه کرک یا سریال یا یه کیجن درست بزارید

دوست گرامی کرک درسته .ایا شما مراحل کرک کردن رو به طور صحیح انجام میدید ؟؟؟

babak_deghat
27-12-2007, 10:40
بله تمام مراحل رو درست انجام میدم در ضمن خود برنامه ورژن5.1.0.273هست در حالی که کرکش برای ورژن5.1.0.272هست

Luxe
09-01-2008, 11:42
Spyware Doctor 5.5.0.178 - Final

16.4 Mb

or

or

or

Hossein_Bahal
15-01-2008, 08:32
ممنون میشم لینک نسخه Pro ا Ad-Aware 2007 7.0.2.5 رو هم بزارین .

x_2007
16-02-2008, 17:21

امروزه بسیاری از شرکت های امنیتی اقدام به ساخت ابزارهای ضد جاسوسی می نمایند. Spy ها امروزه به عنوان یکی از مخرب ترن برنامه ها و خطرناکترین نرم افزارها برای سیستم های کامپیوتری محسوب می شوند. این نرم افزارها با دزدی اطلاعات و ارسال آن ها برای سازندگان نرم افزار جاسوسی منجر به ایجاد خسارات فراوانی به شرکت ها و کامپیوترهای شخصی می شوند و به همین علت می باشد که شرکت های امنیتی کامپیوتری امروزه بسیاری از وقت و هزینه خود رو صرف ساخت نرم افزارهای ضد جاسوسی می نمایند.

CounterSpy نام نرم افزاری می باشد که به وسیله آن کاربران قادر به نابودی و شکار برنامه های جاسوسی موجود در سیستم خود می باشند. این نرم افزار دارای سرعت بالایی در هنگام کار می باشد و نسبت به برنامه های مشابه در این بعد از رقبای خود پیشی گرفته است. این نرم افزار با وجود نظارت ثابت و مداومی که بر روی سیستم انجام می دهد از کیفیت و کارایی سیستم و سرعت نرم افزارهای در حال اجرا نمی کاهد. این نرم افزار قدرتمند محصولی از شرکت Sunbelt Software می باشد.

More Info:

Installer:

Mohsen6558
11-03-2008, 19:30
Spyware Doctor v5.5.0.204 {FULLY UPDATABLE}{2008)
Applications : Windows : English

Spyware Doctor v5.5.0.204 (fully updatable), latest Version

Install Notes:

Unpack and install
Use serial info provided in txt.file
Enjoy!! :lol: :lol:

Checked with AVG & Spyware Doctor No Infection!!

Tested and Working!!

Screenshots:

Description:
Spyware Doctor is a top-rated malware & spyware removal utility that detects, removes and protects your PC from thousands of potential spyware, adware, trojans, keyloggers, spybots and tracking threats. Protect your privacy and computing habits from prying eyes and virtual trespassers with the help of Spyware Doctor.

Homepage:

Download Link:

Note : key got blacklisted but i found a patch that works 100%
Download Link: (ADDED 9 MARCH)

mojtaba_tanha
12-03-2008, 10:53
Spyware Doctor v5.5.0.204 {FULLY UPDATABLE}{2008)
Applications : Windows : English

Spyware Doctor v5.5.0.204 (fully updatable), latest Version

Install Notes:

Unpack and install
Use serial info provided in txt.file
Enjoy!! :lol: :lol:

Checked with AVG & Spyware Doctor No Infection!!

Tested and Working!!

Screenshots:

Description:
Spyware Doctor is a top-rated malware & spyware removal utility that detects, removes and protects your PC from thousands of potential spyware, adware, trojans, keyloggers, spybots and tracking threats. Protect your privacy and computing habits from prying eyes and virtual trespassers with the help of Spyware Doctor.

Homepage:

Download Link:

كركش كار نميكنه

Mohsen6558
12-03-2008, 10:56
خب از این لینک استفاده کن

mojtaba_tanha
12-03-2008, 11:36
خب از این لینک استفاده کن

اگه لطف كني لينك كرك و جدا بزاري ممنون ميشم.

Mohsen6558
12-03-2008, 11:43
من این رو Leech کردم امکان این رو که جدا بذارم ندارم دوستانی که دانلود کردن برای ایشون کرک رو آپ کنن

Mohsen6558
12-03-2008, 20:25
دوست عزیز برات کرکشو گذاشتم
یه فایل Serial داره که این هست توش
NAME........: Jan Fredriksen
SERIAL......: 835A-CD6E-487B-1D86-00E0-8AC6-D44C-A80D-205E-1EB4

beauty
12-03-2008, 22:25
کرک سالم spyware doctor ورژن 5.5.0.204 رو که در تاپیک اختصاصیش لینک کردم

این هم patch ورژن 5.5.0.204 (تست شده 100٪ جواب میده)

کد:

بعد از نصب برنامه را از روی نوار تسکبار shutdowon کرده سپس فایل پچ را در مسیر نصب برنامه کپی و اجرا کرده

یادتون باشه در پنجره فایل پچ قبل از پچ کردن یه متنی (هر چی که شد) در جای خالی که مشخص شده تایپ کنید

Luxe
14-03-2008, 23:40
Spyware Doctor 5.5.0.212

Release Date:March 12, 2008

Size: 16.4 MB

sAsAn.K
16-03-2008, 16:52
دوستان استفاده از کدوم Anti-Spyware رو در کنار KIS پیشنهاد میدین ؟

hamilton
16-03-2008, 18:45
دوستان استفاده از کدوم Anti-Spyware رو در کنار KIS پیشنهاد میدین ؟

AVG Anti-spyware نسخه آخرين كه جزء بهترينها ميباشه.

sAsAn.K
16-03-2008, 20:35
ممنون .
اینجوری که خودمم حقیق کردم بهترین همینه .
ولی یه مشکل با کرکش هست ، کرکش مال CiM هست ، وقتی آپدیت می کنی Free میشه بعد دوباره آپدیت می کنی آپدیت میشه بعد دوباره باید سریال بزنی که پرمیوم بشه ولی پرمیوم آپدیت نمی کنه دیگه .

Nine
18-03-2008, 12:43
ممنون .
اینجوری که خودمم حقیق کردم بهترین همینه .
ولی یه مشکل با کرکش هست ، کرکش مال CiM هست ، وقتی آپدیت می کنی Free میشه بعد دوباره آپدیت می کنی آپدیت میشه بعد دوباره باید سریال بزنی که پرمیوم بشه ولی پرمیوم آپدیت نمی کنه دیگه .

برای این آنتی اسپای هیچ سریالی کار نمی کنه
بهتره بعد از 30 روز که حالت پرمیومش از کار میافته و رایگان می شه از همین حالتش استفاده کنید
چون قابلیت آپدیت رو که خیلی مهمه داره فقط گارد اون غیر فعال می شه که در صورت داشتن یه انتی ویروس مناسب شرایط خوبی خواهید داشت
و از این انتی اسپای برای اسکن دوره ای استفاده کنید

x_2007
24-03-2008, 11:07
سلام

به علت ایجاد یک زیر مجموعه مستقل برای انتی ویروس ونرم افزارهای امنیتی در انجمن معرفی نرم افزار این تایپک

قفل میشه وبه صورت ارشیودر میاد .دوستان میتونند برای هر محصول جدید در صورت نبودن تایپک مربوط به اون تایپک جدیدی ایجاد کنند ودر اونجا اقدام به معرفی نسخه های جدید کنند.ممنون:20::20: