PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه اي مي خوام كه يك فايل exe را به htm تبديل كنه.

layenz
20-10-2006, 11:08
سلام....
من برنامه اي مي خوام كه يك فايل exe را به htm تبديل كنه اينو يه جايي خوندم ولي لينك دانلود نداشت اصلا" چنين برنامه اي هست اگه هست واسم بزاريد يا اسمشو بگيد تا سرچ كنم.
بازم ممنون.

MAXXX
21-10-2006, 10:50
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين فايل رو دانلود کنيد آنزيپ کنيد و بجای فايل temp.exe فايل سرور خودتون رو با همين اسم پيست کنيد (ترجيحا سرور کم حجم) بعد جفت فايلها رو تو يه فضای رايگان آپلود کنيد و ادرس اچ تی ام ال رو به بينوا بديد.(براي ورژن 5.5)

md_kont
22-10-2006, 02:36
اقاي maxxxخيلي ممنون از راهنمايي تون اين نرم افزار به درد من هم خورد :d

MAXXX
22-10-2006, 03:20
خواهش ميكنم البته دو تا ديگه هم بود ولي چون من استفاده نكرده بودم نزاشتم

md_kont
22-10-2006, 17:59
اقاي maxxx لطفا يه نرم افزار تروجان ساز هم اگه زحمتي نيست برام پيدا كن ممنون ميشم

MAXXX
22-10-2006, 21:37
ببخشيد ؟؟؟يا من متوجه نشدم يا شما منظورتونن رو درست نگفتيد.. تروجان رو معملا با زبان هاي برنامه سازي مينويسندمثل وي بي...نه با نرم افزار

layenz
23-10-2006, 22:19
سلام...
مرسي عزيز كه اينو گذاشتي برم ببينم چه جورياست .
بازم ممنون.

layenz
24-10-2006, 01:01
سلام...
اينو دانلود كردم بعدشم آنزيپ كردم و فايل سرور خودم را هم ساختم و با همون اسم جايگزين كردم و بعد هر دو را آپلود كرد ولي وقتي بازش مي كنم فايلم اجرا نميشه (آزمايش كردم ببينم كار ميكنه يا نه) راستي اين آدرس فايل سرورم را نبايد تو سورس يا جايي ديگه اي بنويسم .
ميشه راهنمايي كامل تري كنيد.
بازم ممنون.

MAXXX
24-10-2006, 09:44
سلام
ميشه ورژن internet explorer رو بگي

layenz
24-10-2006, 12:22
سلام...
ورژن 6.00.2900.2180 هست .
راستي گفته بودي چندتا برنامه ديگه هم هست ميشه اسم اونا را بزاري ببينم گير ميارم يا نه؟
بازم ممنون.

MAXXX
24-10-2006, 15:42
سلام
احتمالا از ورژن اكسپلورر باشه آخه من اينو رو 5.5 امتحان كرده بودم
اينو امتحان كن دو تا چک باکس رو تيک بزنيد و بعد creat يه فايلvisual basic script) Vbs براتون ميسازه . که ميتونيد هم تو html هم تو asp کپی کنيد. اگر بلد نيستي از بچه هاي قسمت برنامه نويسي تحت وب بپرس ..يه نرم افزار ديگه هم هست كه من ندارم اسمش هست نوب noob كه تو نسخه 6 هم كار ميكنه

layenz
25-10-2006, 05:53
سلام...
اين اينو دانلود كردم وقتي فايلمو ساختم آنتي ويروسم تروجان شناختش و فكر كنم وقتي كه به صورت htm اگه در بيارم بازم آنتي ويروس طرف شناسايي كنه و تابلو بشم .
اين noob اسم كاملش هست چون من هر چي سرچ كردم با گوگل چيزي پيذا نكردم.
بازم ممنون.

MAXXX
25-10-2006, 06:17
سلام
شما صفحه وب رو با اين آلوده ميكني نميخواي كه واسه دانلود بزاريش ...آره نوب اسم كاملشه يكي ديگه هم هست كه اسمش هست GODMASSAGE البته اگه شما بگي دقيقا چي كار ميخواي بكني شايد بهتر بتونم راهنمايت كنم اگه دوست داشتي ميتوني با پيغام خصوصي بگي ...خلاصه ما در خدمتيم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

layenz
25-10-2006, 07:36
سلام...
من راستش مي خوام يك تروجان (تروجاني كه مي سازم آنتي نميشناستش ولي با اين بر نامه كه فايلمو مي سازم نمي دونم چرا شناسايي مي كنه) را به اين صورت در بيارم و واسه يكي از دوستام كه با حاش كل كل دارم بفرستم واون تروجان به اين شكل روي سيستمش اجرا بشه واگه يه وقتي هم تابلو شد بگم اين لينكو يه جايي ديدم و خلاصه بگم كه كار من نبوده.
بازم ممنون.

MAXXX
25-10-2006, 14:35
سلام
عجيبه من يه تروجان رو كه آنتي ويروس نميشناخت رو امتحان كردم ولي بعد از ساخته شدن فايل باز هم نميشناخت....به هر حال شما ميتوني تروجانت رو خيلي راحت تر رد كني بره ...چرا به صورت يه فايل jpg بهش نميدي؟با يه فايل بيندر يه عكس بچسبون بهش

layenz
26-10-2006, 17:39
سلام...
من نمي دونم چه جورياست خب اين برنامه فايل بيندر كه گفتي اسم يا اگه لينكشو داري برام بزار .
بازم ممنون.

MAXXX
28-10-2006, 10:25

كار كردن باهاش سادست اگه نتونستي بگو تا بنويسم فقط سريالش رو نتونستم گير بيارم زياد مشكلي نيست فقط وقتي ميخواي فايل رو اجرا كني مينويسه كه از اون نرم افزار استفاده شده

md_kont
28-10-2006, 23:15
اقاي maxxتروجان دو جور ساخته ميشه يكيش اينجوريه كه با زبان برنامه نويسي ساخته شه دومي اينجوريه كه يكي برنامه اش رو نوشته و تو مي توني در ان تغيير بدي و اونجوري مي خواي ازش استفاده كني
منظور من نوع دوم هستش
البته ممنون از اين كه جواب منو دادي

MAXXX
29-10-2006, 16:12
سلام
وقتي يكي اون برنامه رو نوشتبهش ميگن تروجان و شما با انجام تنظيمات يا به قول شما تغيير دادن اون يه سرور ميسازي ...به هر حال اين يه تروجان كه رو ياهو مسنجر 7 به خوبي كار ميكنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما ميتوني با سرچ تو اينترنت تروجان هاي زيادي رو دانلود كني ولي بايد توجه كني روي چه ورژني از ياهو مسنجر كار ميكنند

nightmare
05-11-2006, 01:45

كار كردن باهاش سادست اگه نتونستي بگو تا بنويسم فقط سريالش رو نتونستم گير بيارم زياد مشكلي نيست فقط وقتي ميخواي فايل رو اجرا كني مينويسه كه از اون نرم افزار استفاده شده

کرک نرم افزاره nbinder

تا بعد.....

layenz
12-11-2006, 14:56
کرک نرم افزاره nbinder

تا بعد.....

سلام ....
اين لينك كرك كار نمي كنه ميشه چك كنيد يا يكي ديگه معرفي كنيد.
بازم ممنون

rezvane kiani
14-11-2006, 14:42
مي شه بهم بگيد چه جوري ميشه فايلي كه تو فرونت پيج ساختم تو دريم ويور بذارم