PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد فايل هاي كرك MSinfo Document

mydelphi
17-05-2005, 09:38
شايد سوال من مسخره بنظر برسه ولي در بعضي كرك ها فايل هايي از نوع MSinfo Document
موجود مي باشه كه يكسري اطلاعات سيستم رو در خود جا داده لطفا در مورد اين فايل ها و نحوه استفاده از اونها براي كرك توضيح بدهيد متشكر ميشم ......

Alireza_Shafaei_PCworld
17-05-2005, 09:58
اون فايلها در واقع فايل txt ميباشند كه بايد آنهارا با Notepad
يا برنامه هايي مثل اون باز كرد!
يك توصيه دارم و آن هم اينه كه گول پسوند فايلهارا نخور!
در اين گونه فايلهاي كرك اطلاعات از قبيل كاربرد كرك و نام كرك كننده و نام شركت سازنده و ....(شناسنامه كرك) ميباشد!
موفق باشي

Mehdi_Best
17-05-2005, 10:56
توضيحات دوستمون عليرضا صحيح بود. در ضمن در فايلهاي زيپ شده حاوي كرك 2 معمولا 2 فايل با پسوندهاي diz و nfo هست.
فايل هاي diz فقط دربرگيرنده اسم برنامه و ورژن اون و همچنين اسم كرك كننده يا تيم كرك كننده است.
اما فايلهاي nfo به غير از مشخصات برنامه و تيم كرك كننده، روش كرك كردن برنامه رو هم توضيح داده.
يك برنامه هم مخصوص خوندن اين فايلها هست كه لينك دانلودش رو در زير همين مطلب گذاشتم. البته با notepad هم خونده مي شن اما با اون برنامه خيلي بهتر و جالب تر مي تونيد بخونيد.

DAMN NFO Viewer 2.10.0031.RC3

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehdi_Best
17-05-2005, 10:58
شايد سوال من مسخره بنظر برسه ولي در بعضي كرك ها فايل هايي از نوع MSinfo Document
موجود مي باشه

دوست عزيزم سلام. يه چيزي كه يادم رفت بگم اينه كه اصلا هيچ سؤالي مسخره به نظر نمي رسه. چون همه ما اينجا جمع شديم كه چيزهاي جديد ياد بگيريم و اگه چيزي بلديم به ديگران ياد بدهيم. خود من هم ممكنه يه سؤال برام پيش بياد كه شما بتوني راهنماييم كني.

mydelphi
17-05-2005, 13:06
مثل هميشه لطف كرديد و منو راهنمايي كرديد .
در ضمن از اظهار لطف شما متشكرم ...