PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه speed_search_windows فارسی free

Nesta
17-05-2005, 01:46
سلام دوستان
برنامه speed search windows يه جستجو سری برايه windows هست که من خودم به زبان delphi نوشتم و به صورت فري گذشتم که اگر دوست دارين دونلّد کنين امکانات خوبی داره اين برنامه خيلی هم سری هستش و حجمش هم 540کب هستش اميد وارم که خوشتن بياد و نظر هم بدين
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mpsjavad
17-05-2005, 02:56
با سلام ..

ممنون كارلوس جان دست خطت هم خوبه ها :mrgreen: ( برنامه نويس !! ) ..

لينك ها كار ميكنه :arrow:

هميشه موفق باشي .

Nesta
17-05-2005, 03:52

سلام \
منظورت از دست خط نميدونم چيه ولی در مورد لينک حق باشماست درستش کردم

Spy
17-05-2005, 04:34
اول از بابت نرم افزار خوبت ممنون.... (ای ول برنامه نویس اول فروم!!)

در مورد دسخط : بابا پینگلیش رو وقتی به انگلیش تبدیل میکنی یه برندازی بهش بکن بعض و قتا اشتباه میشه خوب

مثل اون زمون که بجای دیجیتال نوشته بودی دیگیتال :mrgreen:

mpsjavad
17-05-2005, 21:17
با سلام ..

carlos, جان منظور من از دست خط اين بود كه برنامه نويس ها مثل شما بايد ..... ! !

( ...برنامه نويس بايد داراي دست خط خوب و خوش خط باشد تا برنامه وي ارور ندهد و به خوبي اجرا گردد ... ) :mrgreen:

:wink:

Nesta
18-05-2005, 00:34
سلام
حالا دوستان برنامه خوب بنظر امد نظر بدين که باعث ميشه من بيشتر ايراد همو بفهمم البته اين يکی از کارهيه 2 سال پيشم ولی باز نظر شما بيشتر منو اگاه ميکنه ممنون

Nesta
18-05-2005, 15:34
سلام آقا حداقل 40 ديدن کردند ولی 2 نفر نظر دادند اين واقعاً باعث دلگرمی برنامه نويس های ايرانی ميشه مرسی

Nesta
19-05-2005, 03:02
سلام
خیلی‌ ممنون از این که هیچی‌ نگفتین و فقط دانلد کردید و نظری هم ندادین

mpsjavad
19-05-2005, 03:50
با سلام ..

carlos, جان كارت درست . با اجازه شما يه خورده در باره برنامه شما نظر بدم :|

--- مراحل نصب برنامه عاليه و بدون مشكل نصب ميشه .

--- براي اجرا كردن برنامه موقعي كه روي ايكن اون تو دسكتاپ كليك ميكنم يه پنجره كوچك با عنوان
UNREGISTERED ظاهر ميشه كه توش نوشته اين برنامه با AnimationEffect ساخته شده و .. و براي استفاده كردن از اين برنامه لطفا از دستورالعمل اون در فايل readme.txt پيروي كنيد !!! كه همچين فايلي نداره !

--- البته اون فونتي رو كه شما با اون براي فارسي نويسي تو محيط برنامه استفاده كردين يه كم درشت و ضمخته :mrgreen:

--- براي جستجو هم تو قسمت نام فايل و محل حتما بايد پسوند فايل قيد بشه كه در اين صورت پوشه ها رو جستجو نميكنه ! ( مثلا WAV (3).wav كه شامل پوشه WAV نميشه )

--- در نهايت اينكه فايل ايي كه نام فارسي دارند ملاك جستجو قرار نميگيره ( و يا پيدا نميكنه )

در كل سرعتش معركه هست ..

( البته چون ديگه خيلي خوابم مياد هنوز از تمام امكانات برنامه شما استفاده نكردم )

اميدوارم كه انتقاد هام سازنده باشه :|

هميشه موفق باشي .

Nesta
19-05-2005, 04:50
سلام
خوب دوست عزیز این برنامه جز اولین کار های من بود و خیلی‌ الان پیشرفت شدم ولی‌ باز ممنون که با صراحت نظر
دادی تا من در مراحل دیگه بهتر بتونم بنویسم و ایراد هم کم بشه در مورد اون پیغام خطا باید بگم که در اون برنامه من از کمپننتی‌ استفاده کردم برای افکت ها که به صورت آزمایشی‌ بود و اون موقع من زیاد سر در نمیوردم ولی‌ اون
مشگلی‌ نیست نسخه 2 میدم و ایراد هاشو میگیرم بازم ممنون

mpsjavad
19-05-2005, 23:11
با سلام ..

دوست عزيز carlos, خيلي خيلي خوشحال شدم كه شما با خونسردي انتقاد هاي من رو پذيرفتي و در صدد تكميل و بهبود برنامه براومدي به اميد روزي كه همه انتقاد پذير باشن . ..

( اين برنامه شما باعث شد تا هر چه زودتر و مصمم تر زبان دلفي رو با علاقهو انگيزه شروع كنم --- البته در برنامه 2 ساله توسعه :mrgreen: --- ) .....

پيروز باشيد .

Nesta
20-05-2005, 00:39
سلام
دوست عزیز انتقاد اگر بجا و درست باشه باعث پیشرفت هم می‌شه ولی‌ زد حال نباشه فقط نباشه
البته من ناراحت هم نمیشام چون می‌دونم که باید از این بهتر برسم تا خودم رو باور داشته باشم

Spy
20-05-2005, 09:28
آقا ممنون.....کی ورژن دو رو میدی؟؟ :mrgreen:

Nesta
20-05-2005, 17:47
با سالن به سپای جان عزیز
من سعی‌ می‌کنم که در کمترین فرصت ممکن این کار را انجام بدم البته اگه فکر می‌کنین که این برنامه می‌تونه خوب
باشه.البته بصورت اوپن سورس هستش دیگه.

Spy
20-05-2005, 22:23
ای وللللللللللللل. اوپن سورس!!!!! :mrgreen: