PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با Fdisk با هارد ؟؟؟

mydelphi
16-05-2005, 23:07
با سلام من امروز با يك مورد جديد بر خوردم اميدوارم باهم بتونيم مشكل رو برطرف كنيم :
يكي از دوستان من داشت ويندوز ايكس پي نصب مي كرد بعد از چند مرحله اوليه پيغام مي داد كه قادر به شناسايي هارد نيست با يك فلاپي بوت بالا امديم و از طريق Fdisk خواستم فرمتش كنيم كه اصلا Fdisk نتونست هارد رو بشناسه (در صورتي كه در صفحه Setup هارد رو ميشناسه و در داس ميشه هر پارتيشن رو فرمت كرد ولي در Fdisk نميشه ....) .
حالا به نظر شما مشكل از چي ميتونه باشه .

با تشكر

Ship Storm
17-05-2005, 13:41
ايراد احتمالا از فلاپي يا سي دي ميباشد

masoud_35_teh
17-05-2005, 20:26
غزيز جان اولا با fdisk فرمت نمیکنن بلکه پارتیشن بندی میکنن .
دوما بیشتر توضیح بده که هاردت چیه و ظرفیت ؟
سوما آیا پیام دیگه ای موقع بالا امدن در حالت عادی میده یا نه؟

mydelphi
17-05-2005, 23:58
با عرض پوزش با fdisk فرمت نمیکنن بلکه پارتیشن بندی میکنن بله . ولي خواستيم كل هارد را مجدد پارتيشن بندي كنيم كه نشد و هيچيك از گزينه هاي fdisk كار نكرد و پيام عدم شناسايي هارد رو داد !!!
نوع هارد رو نمي دونم
و پيام ديگه اي نداد.

masoud_35_teh
18-05-2005, 12:03
پيشنهاد ميكنم با نرم افزار maxblast پارتيشن و فرمت كني .حتما مشكلت حل ميشه .ار اين سايت دانلودش .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته اگر هاردتون maxtor باشه .
براي اينكه بدوني هاردت چيه وارد ست اپ شو و در اولين گزينه واردشو و ببين مدلش چيه .
موفق باشي

Mr.Mohamad
18-05-2005, 13:40
اصلا مگه خود ويندوز قبلا از نصب شدن براي پارتيشن بندي محيطي رو نميرا اونجايي كه اينتر ميزني و بعدش اف هشت :roll: رو يادت اومد .
من خودم هارد خريدم كه مطمپنا پارتيشن بندي نبوده و با همين قسمت خيلي راحت و بدون درد سر كارم رو انجام دادم :?:

masoud_35_teh
18-05-2005, 16:25
اين كه شما ميگي مال موقعي كه هارد مشكل نداشته باشه غزيزم :lol:

Mr.Mohamad
19-05-2005, 11:09
:evil: :?: :?: :idea: :!: :!: :evil:

ba_maram
26-05-2005, 10:06
دوست عزيز من با مشكل شما برخورد كردم
وقتي به گارانتي مراجعه كردم به من گفتن اشكال از هارد است و هارد را برام تعويض كردند
يعني توي ست آپ هارد شناخته مي شد ولي اف ديسك نمي شد
يا حق