PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : !YPOPs | نامه هاي خود را از صندوق پستي Yahoo دانلود کنيد!

Ho3ein
16-05-2005, 16:56
Yahoo ، سرويس POP3 براي Emailهاي رايگان را در آپريل 2002 مسدود کرد. اين سرويس جهت دان لود کردن نامه هاي از سرور به نرم افزارهاي کاربران است. با مسدود شدن اين سرويس ديگر امکان استفاده از نرم افزارهايي همچون Microsoft Outlook و Edura وجود ندارد و کاربر ناچار است نامه هاي خود را در سايت Yahoo بخواند. اين تغيير ناگهاني در سياست هاي Yahoo اکثر افراد را بر آن داشت تا از سرويس دهنده هاي ديگر استفاده نمايند که هيچکدام به خوبي Yahoo نبودند. از طرفي در صورتي که تعداد نامه هاي رسيده زياد باشد عملا امکان مطالعه و پاسخگويي به آنها به صورت Online وجود ندارد.
بنابراين نرم افزاري به نام YahooPOPs متولد شد. YahooPOPs نرم افزاري است که POP3 و SMTP را براي Email هاي رايگان Yahoo فراهم مي آورد. اين نرم افزار بدون هيچ محدوديتي براي سيستم عامل هاي خانواده Windows و Unix موجود است.

اين نرم افزار يک سرور POP3/SMTP براي Emailهاي رايگان Yahoo به گونه اي شبيه سازي مي کند که نرم افزارهاي معروفي همچون Outlook ، Netscape ، Edura ، Mozila ، Calypso ، Opera و غيره به راحتي مي توانند نامه هاي شما را از سرور Yahoo دان لود کنند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mikail
16-05-2005, 17:15
من اكنون از اين سيستم براي ديدن ايميل هاي خودم استفاده مي كنم و به بقيه هم امتحانش پيشنهاد مي كنم. :mrgreen:

rasool_bbc
17-05-2005, 08:41
دوست عزيز لينكتون كار نميكنه اگه برنامه رو داريد خودتون آپلودش كننين بعد لينك بزارين

pedramonline
18-05-2005, 14:23
آقا يه جا آپلودش كن
مرسي

administrators
18-05-2005, 14:59
برنامه خوبی هست اما اگر عین من روزی100 به بالا ایمیل دارید باید بیخیالش بشین چون سرعتش پایینه

Mikail
19-05-2005, 03:57
با سلام از آدرس زير مي توانيد برنامه آپلود شده رادريافت كنيد. :mrgreen:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
از لينك زير هم مي توانيد تنظيمات لازم روي Outlook را كه توسط يكي از دوستان توضيح داده شده به صورت pdf دانلود كنيد البته با وارد كردن پسورد comment در همان آدرس اگر لازم شد.

در ضمن در برنامه YPOPs شما مي توانيد طوري برنامه راتنظيم كنيد كه Bulk ها دانلود شود يا نشود ويا حتي تعداد دانلود نامه ها و Bulk ها در هر بار اجرا شدن Outlook مقدار مشخصي باشد مثلا 40تا كه بطور پيش فر ض است را 50تا كنيديا بيشتر , يا تعداد كمتر ودفعات اجراي بيشتر Outlook . :wink:

Unforgiven
10-08-2008, 23:40
YPOPs! 0.9.5.4

Unforgiven
16-08-2008, 22:51
YPOPs! 0.9.5.5

Unforgiven
27-08-2008, 15:52
YPOPs! 0.9.5.8

Unforgiven
14-11-2008, 23:20
YPOPs! 0.9.5.9 | 1.45 MB

Unforgiven
22-12-2008, 19:36
YPOPs! 0.9.5.11

Mohamma:D
22-12-2008, 20:06
طريقه كاركردن باهاش چجوريه
ممنون

Unforgiven
22-12-2008, 20:10
دوست عزیز این جا جای بحث و آموزش نیست .

Mohamma:D
22-12-2008, 23:20
حالا چي ميشد اگه يه جواب درست حسابي ميدادي

اينم كه اين پيغام رو ميده
با عرض پوزش- نام يا پست جديدي پيدا نشد. لطفا به عقب بازگرديد ودوباره امتحان كنيد

خسته نباشيد

Unforgiven
30-12-2008, 16:48
YPOPs! 0.9.5.14 | 1.45 MB

Unforgiven
10-03-2009, 18:06
YPOPs! 0.9.7.1

Unforgiven
12-03-2009, 02:38
YPOPs! 0.9.7.3

bm4956
04-08-2009, 15:06
سلام.
اولش توضیح بدم که من یک مشکل در کار با برنامه کمکی Ypops پیدا کردم و بعد از جستجو در تاپیکهای موجود در این سایت، دیدم که این تاپیک جدیدترین جاییست که در مورد Ypops توش مطلب نوشته شده. اگر چه مربوط به 6 ماه پیش هست. امیدوارم که در جای اشتباه سوالم رو مطرح نکرده باشم. بگذریم، این توضیح برای مدیران بود که ظاهراً باید اول سوالات ما "جدیدیها" رو بررسی کنند.
و اما شرح مشکل من:
من چند سال پیش با برنامه YPops کار میکردم و مشکلی نداشتم.
دیشب بعلت داشتن بیش از سیزده هزار ایمیل نخونده توی مِیل باکس یاهو، تصمیم به نصب دوباره Ypops گرفتم و آخرین نسخه ی این برنامه رو از سایت رسمیش گرفتم و نصب کردم.
همونطور که میدونید، این برنامه ایمیلها رو چندتا چندتا (بر اساس مقداری که خودمون براش تنظیم میکنیم) میخونه و به نرم افزار Mail-server ما میفرسته. برای اینکه کار برنامه در ابتدای کار راحت باشه، ایمیلهای موجود در یاهو رو به یک فولدر موقتی منتقل کردم و فقط 200 تا ایمیل اونهم با سایز کوچیک رو توی Inbox یاهو گذاشتم بمونه که ببینم برنامه Ypops به چه سرعتی کارش رو انجام میده.
اما در کمال تعجب میبینم که Ypops هر بار که اجرا میشه، یکسری ایمیل رو که در ابتدا توی Inbox بودن میخونه و لیست خودش رو به اصطلاح آپدیت نمیکنه. همه ی تنظیمات ممکن رو دستکاری کردم و تمام حالتهای مختلف رو امتحان کردم ولی فایده ای نداشت که نداشت. برای حل این مشکل، به سراغ اون ایمیلهایی که این برنامه داشت میخوند رفتم و اونها رو از داخل Yahoo پاک کردم و حتی Trash رو هم خالی کردم.
اما عجیبترین چیزی که الان دارم میبینم این هست که جناب Ypops هنوز هم اون ایمیلهای اول رو داره میخونه. یعنی ایمیلی رو که بطور کلی از داخل یاهو پاک شده و دیگه وجود نداره، داره میخونه.
هر کاری رو که به نظرم ممکن بود کمک کنه، انجام دادم: از یاهو خارج و دوباره وارد شدم؛ تمام کوکیها و فایلهای موقتی اینترنت رو پاک کردم؛ نرم افزار رو حذف کردم و دوباره نصب کردم؛ نسخه های قدیمیترش رو نصب کردم؛ به سراغ سایتش رفتم و بخش سوال و جوابها رو خوندم؛ اما هیچ فایده ای نکرد.
ممنون میشم اگر کسی بتونه کمکی به من بکنه.