PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سلام درباره گوشي D820 سامسونگ كسي اطلاعاتي نداره

pesar_tanha
18-10-2006, 21:27
سلام دوستان من ميخاستم يه گوشي D820 سامسونگ بخرم اگه اطلاعي چيزي در باره اين گوشي دارين لطفا" اينجا بيان كنيد
راستي من الان يه K750i دارم ميخام اينو بفروشم بعد 820 سامسونگ را بخرم بنظري شما بهتر از كا 750 هست
يا همان كا 750 بهتره ارزش عوض كردنشو داره يانه
راستي اگه امكاناتي D820 سامسونگ را هم اينجا بيان كنيد ممنون تا ميشم :rolleye:

mahyarSAMSUNG
19-10-2006, 02:44
دی 820 نصب به کا 750 ضعیف تره البته در بعضی شرایط

artin007
04-11-2006, 09:19
دوست عزيز من هر دوتاشون رو داشتم
كا750از نظر دوربين بهتره چون دي 820 دوربينش 1.3
كيفيت صداش هم كا750 بهتره
دي 820يه مقدار زيبا تره وظريف تر
دي 820 مادرون قرمز نداره
اگه مي خواي يه چيز بالا تر بگيري دبليو 810 رو بهت توصيه مي كنم

R@R#M@N
04-11-2006, 15:30
ك750 بهتره
شكي توش نيست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MOSHAVER AMIN
07-06-2007, 23:46
سلام دوستان من ميخاستم يه گوشي D820 سامسونگ بخرم اگه اطلاعي چيزي در باره اين گوشي دارين لطفا" اينجا بيان كنيد
راستي من الان يه K750i دارم ميخام اينو بفروشم بعد 820 سامسونگ را بخرم بنظري شما بهتر از كا 750 هست
يا همان كا 750 بهتره ارزش عوض كردنشو داره يانه
راستي اگه امكاناتي D820 سامسونگ را هم اينجا بيان كنيد ممنون تا ميشم :rolleye:
با سلام مكن الان يه دي 820 رو دارم گوشي خوبيه ..يه ميموري يك گيگ هم واسش خريدم كه بدون هيچ مشكلي ساپورت ميكونه.. دي 820 يه گوشي است كه لا اقل مثل كا750 جواد نشده وهمچنين واسه ارتقا م يمورش اصلا نمي خواد دل بزني در ضمن توي اين گوشي هر چي رو كه دوست داشته با شي ميتوني پسورد بزاري حتي اس ام اس هاتون .

ali_chenger
08-06-2007, 11:24
اگه درباره ی دی820 اطلاعات میخوای آقا شهاب توی یه تایپیک کاملا دربارش توضیح داده:20: در ضمن منم بهت توصیه میکنم کا750 خودت را نگهدار:20:

ShahabSAMSUNG
08-06-2007, 16:03
ممنون علی جان.
اون قضیه کا750 که مال خیلی وقت پیشه.
تاریخ تاپیک ها رو یه نگاه بندازید دوستان.

ali_chenger
08-06-2007, 18:01
ممنون علی جان.
اون قضیه کا750 که مال خیلی وقت پیشه.
تاریخ تاپیک ها رو یه نگاه بندازید دوستان.
حق با شماست شهاب جان این دوستمون(moshaver amin)که تازه عضو شده انگار به این تایپیک جواب داده ومنم به تاریخ تایپیک نگاه نکردم و تو این بحث شرکت کردم از شما وبقیه دوستان معذرت میخوام:10:

jamali
08-06-2007, 18:04
من بیشتر ترجیح میدم نوکیا داشته باشم یا سونی اریکسون. منوی سامسونک خیلی ضعیفه و در حد بچگانست و استاندارد نیست اصلا ...

ali_chenger
08-06-2007, 18:25
من بیشتر ترجیح میدم نوکیا داشته باشم یا سونی اریکسون. منوی سامسونک خیلی ضعیفه و در حد بچگانست و استاندارد نیست اصلا ...
من این حرف شما را اصلا قبول ندارم با این که خودم سونی اریکسون دارم ولی منوی سامسونگ را هم از زیبایی وهم از کارایی خیلی قبول دارم :20: شما با چه مدرک و سندی میگید منوی سامسونگ استاندارد نیست:18:

jamali
08-06-2007, 18:29
من یکی که اصلا حرفه ای بودن و قابل اعتماد بودنش رو تایید نمی کنم. Sms زدنش هم زیاد جالب نیست و خیلی سیستم هاش لوکال هست و همخوانی نداره با بقیه.
بلوتوسش با بعضی از موبایل ها مشکل داره و باتریش زود کاراییش رو از دست میده

ShahabSAMSUNG
09-06-2007, 11:14
حق با شماست شهاب جان این دوستمون(moshaver amin)که تازه عضو شده انگار به این تایپیک جواب داده ومنم به تاریخ تایپیک نگاه نکردم و تو این بحث شرکت کردم از شما وبقیه دوستان معذرت میخوام:10:

خیلی آقایی علی جان.

میشه بگید منظورتون از منوی استاندارد چیه؟؟؟
مثلاً منوی سونی اریکسون استاندارده؟ که چون سامسونگ اونطوری نیست، استاندارد نیست؟؟

من یکی که اصلا حرفه ای بودن و قابل اعتماد بودنش رو تایید نمی کنم. Sms زدنش هم زیاد جالب نیست و خیلی سیستم هاش لوکال هست و همخوانی نداره با بقیه.
بلوتوسش با بعضی از موبایل ها مشکل داره و باتریش زود کاراییش رو از دست میده

این چیزایی رو که میگید من تا حالا به هیچ کدومش بر نخوردم.
شما تا حالا سامسونگ دستت گرفتی؟

کجاش سیستم هاش لوکال هستن؟ چه سیستم هایی؟؟
بلوتوثش با همه گوشی ها هم همخوانی داشته. نام ببر با چه گوشی ای نتونستی کار کنی؟
باتریش هم مثل سونی اریکسون نیست که روز اول خوب باشه، بعدش ضعیف بشه. بعد از یه سال عین روز اولش کار می کنه.

چیزی که هست، اینه که شما ذهنیتت به سامسونگ اینه. کاریش هم نمیشه کرد.
بهترین گوشی ها رو هم جلوتون بزارن، اگه مارک سامسونگ روش باشه، به دل شما نمی شینه.

ali_chenger
10-06-2007, 22:01
خیلی آقایی علی جان.

میشه بگید منظورتون از منوی استاندارد چیه؟؟؟
مثلاً منوی سونی اریکسون استاندارده؟ که چون سامسونگ اونطوری نیست، استاندارد نیست؟؟

این چیزایی رو که میگید من تا حالا به هیچ کدومش بر نخوردم.
شما تا حالا سامسونگ دستت گرفتی؟

کجاش سیستم هاش لوکال هستن؟ چه سیستم هایی؟؟
بلوتوثش با همه گوشی ها هم همخوانی داشته. نام ببر با چه گوشی ای نتونستی کار کنی؟
باتریش هم مثل سونی اریکسون نیست که روز اول خوب باشه، بعدش ضعیف بشه. بعد از یه سال عین روز اولش کار می کنه.

چیزی که هست، اینه که شما ذهنیتت به سامسونگ اینه. کاریش هم نمیشه کرد.
بهترین گوشی ها رو هم جلوتون بزارن، اگه مارک سامسونگ روش باشه، به دل شما نمی شینه.

شهاب جان من کوچیک شما هستم :20:
پست بالا 100% تایید میشه:20:

jamali
12-06-2007, 18:48
البته من نگفتم سونی اریکسون استاندارده ولی دیگه همه دنیا Symbian رو به عنوان استاندارد پذیرفتن و پلتفرم های Symbian و JE2 رو دیگه همه قبول دارن ... سامسونگ فقط از JE2 اون هم به صورت محدود به خود نرم افزار های سامسونگ پشتیبانی میکنه.
اریکسون هم فقط از JE2 پشتیبانی میکنه ولی برنامه های زیادی براش نوشته شده که فقط برای کمپانی نیست و گسترش دهندش مسلما از سامسوگ یا مشابه هاش خیلی بیشتره
( امیدوارم با این مخالف نباشی وگرنه من متقاعد میشم که جز سامسونگ چیز دیگه ای دستت نگرفتی)
باتری سامسونگ به هیچ وجه نمیتونه اون خروجی رو بده که اسپیکر های اریکسون رو ساپورت کنه . پس در مورد باتری اریکسون و نوکیا کم لطفی نفرمایید.
در زمینه بازار جهانی که نوکیا حرف مسلم رو میزنه و بعدشم اریکسون ...
طوری که سامسونگ با استراتژی گوشی های مدل (Fashion ) یا با حجم غیر عادی (مثل : 2 GB ) یا نازک بودن گوشی یا وزن کم ... میخواد جایی برای خودش باز کنه .
البته چند میلیمتر نازک تر به هیچ وجه به معنای کارایی بیشتر نیست...

amnhck123
12-06-2007, 19:15
به نظر من اصلا این گوشی رو نخر من خود با چشم خودم 3 تا دی 820 رو دیدم که خراب بود . به نظر من این گوشی خوب در نیومده توی همه محصولاتی که یک کمپانی می زنه یه سری محصولات خیلی خوب در میان مثلا توی همین گوشی های سامسونگ همین دی 600 خیلی خوب در اومده . یه تاپیک هم زدم البته بحت اصلی اون تاپیک درباره پارس قائم هست ولی توش درباره مشکلاتی که برای دی 820 خودمون پیش اومده هم توضیح دادم . ناگفته نمونه که گوشی خودمون هنوز هم بعد از یک سال مشکل داره

ShahabSAMSUNG
12-06-2007, 21:50
البته من نگفتم سونی اریکسون استاندارده ولی دیگه همه دنیا Symbian رو به عنوان استاندارد پذیرفتن و پلتفرم های Symbian و JE2 رو دیگه همه قبول دارن ... سامسونگ فقط از JE2 اون هم به صورت محدود به خود نرم افزار های سامسونگ پشتیبانی میکنه.
اریکسون هم فقط از JE2 پشتیبانی میکنه ولی برنامه های زیادی براش نوشته شده که فقط برای کمپانی نیست و گسترش دهندش مسلما از سامسوگ یا مشابه هاش خیلی بیشتره
( امیدوارم با این مخالف نباشی وگرنه من متقاعد میشم که جز سامسونگ چیز دیگه ای دستت نگرفتی)
باتری سامسونگ به هیچ وجه نمیتونه اون خروجی رو بده که اسپیکر های اریکسون رو ساپورت کنه . پس در مورد باتری اریکسون و نوکیا کم لطفی نفرمایید.
در زمینه بازار جهانی که نوکیا حرف مسلم رو میزنه و بعدشم اریکسون ...
طوری که سامسونگ با استراتژی گوشی های مدل (Fashion ) یا با حجم غیر عادی (مثل : 2 GB ) یا نازک بودن گوشی یا وزن کم ... میخواد جایی برای خودش باز کنه .
البته چند میلیمتر نازک تر به هیچ وجه به معنای کارایی بیشتر نیست...

در مورد سیمبیان باید بگم دیگه داریم به سمتی میریم که ویندوز موبایل ها طرفدار های بیشتری پیدا کردن و هر روز طرفدارای ویندوز موبایل بیشتر میشن. سیمبیان هم داره از دور خارج میشه.

در مورد گوشی باید بگم که الان دبلیو810 دارم :31: دیدی اینجا رو اشتباه کردی؟!!!

خب از الان سامسونگ بیشتر تو فکر ویندوز موبایل و پاکت پی سیه. اون حجم غیرمعمول ملاک ننیست. ملاک اینه که گوشی های 4 گیگ، 8 گیگ و حتی 30 گیگ سامسونگ، ویندوز موبایل هستن. و برتریشون به این دلیله.

الان هم تمام سرمایه گذاریش روی پاکت پی سی هاش هست و بعد روی گوشی های باریکش. فعلاً دور، دور گوشی های باریکشه ولی آینده نگری باعث شده که گوشی های نسل بعدی رو از الان تو بازار ببینیم.
نمونه اش پاکت پی سی سامسونگ مدل آی750 که فوق العاده است. هم از لحاظ نرم افزاری، هم شکل ظاهری و هم اینکه دوربین دو مگاپیکسلی با لنز CCD داره که دوربین دبلیو810 من جلوش سوسک هم نیست!!!!

در مورد باتری، نمونه اش رو می تونی تو گوشی آی300 ببینی. دو تا باتری داره. با اولیش 4 ساعت (مثل گوشی های معمولی) و با دومی 7 ساعت میشه کار کرد :31:

صدای آی300 رو شنیدی؟ صدای سری دبلیوی سونی اریکسون جلوی آی300 درنمیآد.

به اینا میگن نسل آیندهء گوشی ها. به همین دلیله که واقعاً خنده ام میگیره وقتی می بینم طرفدارای سونی اریکسون اینقدر خوش باورن که فکر می کنن به زودی سونی اریکسون به نوکیا می رسه!! سونی اریکسون اگه راس میگه، همین سامسونگ رو رد کنه، خیلی شاهکار کرده.

گفتی در مورد بازار جهانی، نوکیا حرف اول رو می زنه و بعدشم اریکسون.
گلم، از بازار جهانی بی خبری. این حرفت مال بازار ایران بود. بازار جهانی چیز دیگه ای میگه. بازار جهانی میگه:
1) نوکیا
2) موتورولا
3) سامسونگ
4) سونی اریکسون
5) ال جی

حرف دیگه ای هم باقی موند؟

ali_chenger
12-06-2007, 22:02
در مورد سیمبیان باید بگم دیگه داریم به سمتی میریم که ویندوز موبایل ها طرفدار های بیشتری پیدا کردن و هر روز طرفدارای ویندوز موبایل بیشتر میشن. سیمبیان هم داره از دور خارج میشه.

در مورد گوشی باید بگم که الان دبلیو810 دارم :31: دیدی اینجا رو اشتباه کردی؟!!!

خب از الان سامسونگ بیشتر تو فکر ویندوز موبایل و پاکت پی سیه. اون حجم غیرمعمول ملاک ننیست. ملاک اینه که گوشی های 4 گیگ، 8 گیگ و حتی 30 گیگ سامسونگ، ویندوز موبایل هستن. و برتریشون به این دلیله.

الان هم تمام سرمایه گذاریش روی پاکت پی سی هاش هست و بعد روی گوشی های باریکش. فعلاً دور، دور گوشی های باریکشه ولی آینده نگری باعث شده که گوشی های نسل بعدی رو از الان تو بازار ببینیم.
نمونه اش پاکت پی سی سامسونگ مدل آی750 که فوق العاده است. هم از لحاظ نرم افزاری، هم شکل ظاهری و هم اینکه دوربین دو مگاپیکسلی با لنز CCD داره که دوربین دبلیو810 من جلوش سوسک هم نیست!!!!

در مورد باتری، نمونه اش رو می تونی تو گوشی آی300 ببینی. دو تا باتری داره. با اولیش 4 ساعت (مثل گوشی های معمولی) و با دومی 7 ساعت میشه کار کرد :31:

صدای آی300 رو شنیدی؟ صدای سری دبلیوی سونی اریکسون جلوی آی300 درنمیآد.

به اینا میگن نسل آیندهء گوشی ها. به همین دلیله که واقعاً خنده ام میگیره وقتی می بینم طرفدارای سونی اریکسون اینقدر خوش باورن که فکر می کنن به زودی سونی اریکسون به نوکیا می رسه!! سونی اریکسون اگه راس میگه، همین سامسونگ رو رد کنه، خیلی شاهکار کرده.

گفتی در مورد بازار جهانی، نوکیا حرف اول رو می زنه و بعدشم اریکسون.
گلم، از بازار جهانی بی خبری. این حرفت مال بازار ایران بود. بازار جهانی چیز دیگه ای میگه. بازار جهانی میگه:
1) نوکیا
2) موتورولا
3) سامسونگ
4) سونی اریکسون
5) ال جی

حرف دیگه ای هم باقی موند؟
شهاب جان حرفهای شما کاملا درسته به جز در یک مورد اونم سونی اریکسونه من به شخصه معتقدم تا 2 ساله دیگه سونی :20: سامسونگ را جا میذاره حالا ببین کی گفتم در مورد نوکیا هم باید بگم گرفتن نوکیا واقعا دور و بعید ول در 10 تا 20 سال آینده نوکیا هم جا میمونه(برای خودم یه پا پیشگو شدم:31: )
شهاب جان شما چرا انقدر به خون سونی تشنه اید؟:18: من که میترسم با شما درباره ی سامسونگ کلکل کنم چون جونم را دوست دارم:31:

ShahabSAMSUNG
13-06-2007, 00:41
شهاب جان حرفهای شما کاملا درسته به جز در یک مورد اونم سونی اریکسونه من به شخصه معتقدم تا 2 ساله دیگه سونی :20: سامسونگ را جا میذاره حالا ببین کی گفتم در مورد نوکیا هم باید بگم گرفتن نوکیا واقعا دور و بعید ول در 10 تا 20 سال آینده نوکیا هم جا میمونه(برای خودم یه پا پیشگو شدم:31: )
شهاب جان شما چرا انقدر به خون سونی تشنه اید؟:18: من که میترسم با شما درباره ی سامسونگ کلکل کنم چون جونم را دوست دارم:31:

خب میگم که من به اینجور اعتقادات افراد، اعتقاد ندارم (جمله سازی رو حال کن :31:)

من اگه به خون سونی تشنه بودم، نمی رفتم دبلیو810 بگیرم. به اندازه خودش قبولش دارم ولی فقط به اندازه خودش. نه اینکه پاشو از گلیمش درازتر کنه (یا اصلاً فکر کنه کلاسش به گلیم نمی خوره :31:)

در هر حال، من معتقدم که این پیشروی، مقطعیه و همینطوری ادامه پیدا نمی کنه.

S A M S U N G
13-06-2007, 04:50
مشکل اساسی سامسونگ اینه که همه گوشیهاشو از یه مدل پیروی میکنه و مردم عقلشون به چشمشون هست !!! و به جزییات زیاد توجه ندارن !!!

jamali
13-06-2007, 14:16
من حرف شما رو قبول ندارم. پرفروش ترین گوشی دنیا K750i و بهترین گوشی دنیا w810i هستن . طبق رنک جهانی که تو سایت Mobile9 دیدم. همه حرفاتون هم اگه قبول کنیم من هنوزم میگم سامسونگ گوشی حرفه ای نیست.
به جرئت میتونم بگم اگه به این صاایران خودمون دور بدن گوشی طراحی کنه، خیلی بهتر از سامسونگ طراحی میکنه.
در مورد لوازم خانگی قبول دارم سامسونگ خوبه. ولی در مورد موبایل اصلا محلی از اعراب نداره.
اون گوشی هایی هم که به ویندوز موبایلشون اشاره کردید خیلی در مدل سامسونگ به ندرت هستن ، در تمام i-mate ها و در p910 و p990 -که p910 ساخته 2003 ،زمانی که سامسونگ n620 تولید میکرد- هست.
پس می بینید که باز هم اریکسون و نوکیا در تکنولوژی جلو تر از سامسونگ هستن. قبول کنید !
لج کردن نداره که. من قبول میکنم سامسونگ گوشی هاش طراحیش قشنگه ولی برای استفاده معمولی.
مدل های حرفه ای اریکسون(P Series) و نوکیا ( 9300 & 9500 و E Series) قابل مقایسه با سامسونگ نیستن.
در مورد باتری هم همین 6630 نوکیا 12 ساعت شارژ مکالمه داره ...
من الان w810i دارم . قبلشم 6600,6630,E50,p910i,N70 , 7710 داشتم. جالبه بدونید
اولین گوشی من سامسونگ بود.البته اینقدر اذیتم کرد که 2 ماهم نگه نداشتمش . اگه اشتباه نکنم D600 یود.

jamali
13-06-2007, 14:33
اصلا دوستان بزارید مشخصات فنی سه گوشی نوکیا n72 و K800 اریکسون و سامسونگ D900 رو که هرسه در 2006 تولید سدن رو با هم مقایسه کنیم. برای دیدن مقایسه لینک زیر رو باز کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ShahabSAMSUNG
13-06-2007, 15:56
من حرف شما رو قبول ندارم. پرفروش ترین گوشی دنیا K750i و بهترین گوشی دنیا w810i هستن . طبق رنک جهانی که تو سایت Mobile9 دیدم. همه حرفاتون هم اگه قبول کنیم من هنوزم میگم سامسونگ گوشی حرفه ای نیست.
به جرئت میتونم بگم اگه به این صاایران خودمون دور بدن گوشی طراحی کنه، خیلی بهتر از سامسونگ طراحی میکنه.
در مورد لوازم خانگی قبول دارم سامسونگ خوبه. ولی در مورد موبایل اصلا محلی از اعراب نداره.
اون گوشی هایی هم که به ویندوز موبایلشون اشاره کردید خیلی در مدل سامسونگ به ندرت هستن ، در تمام i-mate ها و در p910 و p990 -که p910 ساخته 2003 ،زمانی که سامسونگ n620 تولید میکرد- هست.
پس می بینید که باز هم اریکسون و نوکیا در تکنولوژی جلو تر از سامسونگ هستن. قبول کنید !
لج کردن نداره که. من قبول میکنم سامسونگ گوشی هاش طراحیش قشنگه ولی برای استفاده معمولی.
مدل های حرفه ای اریکسون(P Series) و نوکیا ( 9300 & 9500 و E Series) قابل مقایسه با سامسونگ نیستن.
در مورد باتری هم همین 6630 نوکیا 12 ساعت شارژ مکالمه داره ...
من الان w810i دارم . قبلشم 6600,6630,E50,p910i,N70 , 7710 داشتم. جالبه بدونید
اولین گوشی من سامسونگ بود.البته اینقدر اذیتم کرد که 2 ماهم نگه نداشتمش . اگه اشتباه نکنم D600 یود.

پرفروشترین گوشی رو قبول دارم ولی کی گفته دبلیو810 بهترین گوشیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

طراحی صاایران رو هم دیده بودیم. صا ایران که هیچ، نوکیاش هم توی طراحی دیدیم. خیلیا به خاطر طراحیش نوکیا رو نمی خرن.

گوشی های ویندوز موبایل به ندرت نیستن. توی ایران به ندرت هستن. بازم میگم شما فقط داری بازار ایران رو نگاه میکنی. اگه اینطوره پس لابد پیکان و پراید هم بهترین ماشینها هستن دیگه.!!!

به سری P سونی اریکسون اشاره کردی. سری P سامسونگ رو دیدی؟ اصلاً می دونی برای چه کاری تولید شده؟ می دونی تنها شرکت سازنده موبایل تا الان هست که همچین کاری کرده؟؟ (چه کاری؟ الان میگم)
در جام جهانی آلمان برای اولین بار گوشی های سری P رو به آلمان داد تا مردم از طریق گوشی ها بتونن بطور زنده، بازیهای فوتبال جام جهانی رو از این گوشی ببینن. اولین شرکتی بود که گوشی هایی با قابلیت گرفتن امواج تلویزیونی و ماهواره ای رو طراحی کرد و به تولید انبوه رسوند:

سری بعدی هم برای بازی های آسیایی قطر این کار رو کرد.
منتها حتی اسم این کارها هم به ایران نمیرسه برای همین این ذهنیت بسته در افرادی مثل شما باقی می مونه که: گوشی های سامسونگ به درد نمی خورن!!!

گوشی P9000 سامسونگ که هر سری در نمایشگاه های موبایل معرفی میشه و فقط گفته میشه سال 2007 به تولید انبوه میرسه رو دیدی؟
می دونی چند نفر برای خرید این گوشی انتظار می کشن؟ می دونی این گوشی کی معرفی شده بود؟؟

گوشی B600 رو دیدی؟ الان سالهاست که مردم کره جنوبی دارن ازش استفاده می کنن. ترکیبی کامل و زیبا از یک دوربین دیجیتال 10 مگاپیکسل با لنز CCD و قابلیت زوم اوپتیکال و یک گوشی کامل با امکاناتی بالا.
می دونی این گوشی اینقدر امکانات داره که به غیر از کره جنوبی، اگه جای دیگه ای صادر بشه، عملاً امکاناتش هرز میره؟ غیر از اینکه اصلاً نوع شبکه ای هم که پشتیبانی می کنه متفاوته؟ واسه همین تا پیشرفت کشور های دیگه دست نگه داشتن و از صادراتش جلوگیری کردن تا به علت عدم قابل استفاده بودن، جلوی فروشش گرفته نشه.

متاسفانه، شما 4 تا گوشی ای رو که پارس قائم وارد می کنه، به عنوان ملاک در نظر می گیرید و عدم داشتن اطلاعات کافی در مورد بازار های جهانی رو هم چاشنی اش می کنید و اینطور فکر میکنید که الان شما درست میگید و همه جای دنیا اول نوکیا حرف اول رو میزنه و بعد سونی اریکسون!!!!

من نمیگم که دی900 الان خیلی خوبه و حرف اول رو میزنه و ...
من میگم سامسونگ آینده بهتری در انتظارشه تا سونی اریکسون.
گوشی هایی که به ایران راه پیدا نمی کنن، (اونم به این علت که ایرانی ها و عرب ها رو لایق این گوشی ها نمی دونن) مطمئن باش اونطور هستن که کاری کردن که سال 2006 که سونی اریکسون خیلی ادعای فروشش میشد، فروش سامسونگ رو به 60 میلیون گوشی بیش از سونی اریکسون هدایت کردن.

درهر حال هر کس نظر خودشو داره و همونطور که گفتم الان دید شما اینطوریه که اگه B600 و یا P9000 رو هم به شما بدن، خوشت نمیاد و میگی اینا به درد نمی خورن.
ذهنیت شما الان منفیه و هیچ کاریش هم نمیشه کرد.

jamali
13-06-2007, 20:18
من دیگه حرفی نمیزنم. بزارید مشخصات فنی گوشی ها با هم حرف بزنن
در ضمن کی گفته گرفتن تلویزیون نشون دهنده حرفه ای بودن گوشیه. این کار رو تلویزیون های سفری با 30000 تومن هم انجام میدن. در ضمن اگه قرار باشه قوی ترین ها رو به رخ بکشین که چیزی بخ Nokia N95 نمیرسه.
ولی ما گوشی های هم سطح رو با هم میسنجیم و نظر میدیم نه مدل های جدید رو به رخ بکشیم.
چرا من و شما دفاع کنیم. خودشون دارن حرف میزنن:
D900 SAMSUNG, Nokia N72 , SE K800 (هرسه ساخته سال 2006)
لطفا این لینک ببینید لطفا:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 428&phoneid2=189&phoneid3=1005

دیگه فکر نکنم دوستمون در مورد آمار فنی حرفی برا گفتن داشته باشن.
البته اگه داشته باشن بنده که نه وقتش رو دارم نه حوصله ...(والا نمیدونم شما چه تعصبی روی سامسونگ دارید؟)
در ضمن دوست عزیز فکر نمیکنید 60 میلیون گوشی موبایل یه خورده زیادی اغراق آمیزه؟(چرا هست دیگه ...)

ali_chenger
13-06-2007, 20:40
خب میگم که من به اینجور اعتقادات افراد، اعتقاد ندارم (جمله سازی رو حال کن :31:)

من اگه به خون سونی تشنه بودم، نمی رفتم دبلیو810 بگیرم. به اندازه خودش قبولش دارم ولی فقط به اندازه خودش. نه اینکه پاشو از گلیمش درازتر کنه (یا اصلاً فکر کنه کلاسش به گلیم نمی خوره :31:)

در هر حال، من معتقدم که این پیشروی، مقطعیه و همینطوری ادامه پیدا نمی کنه.
شهاب جان با نظر شما مخالفم ولی به نظرات و عقایدتون کاملا احترام میذارم :20: ولی اگه سونی اشتباهات سامسونگ را نکنه 100% پیشرفت میکنه وپله های ترقی را 2 تا 2تا طی میکنه:31:

ShahabSAMSUNG
13-06-2007, 21:58
ملاک امتحان این سه تا گوشی برای شما چیه؟
این سه تا گوشی اصلاً در کلاس یکدیگر نیستن. فقط دوربینشون قابلیت مقایسه کردن رو داره.

ضمن اینکه این آمار رسمی و معتبر:

اگه قبول نداری، با خودته.

jamali
15-06-2007, 13:51
اتفاقا کاملا در کلاس یکدیگر هستن ...
در ضمن در همون یه موردی هم که اشاره کردید سونی اریکسون بهتره:31:
از طرفی شما هی میگی ذهنیتت منفیه ، منفیه ...
شاید ذهنیت شما زیادی در مورد سامسونگ زیادی مثبت هستش! شما یه سره حرف میزنی و اصلا گوش نمیدی
یوزر نیمت هم که ShahabSAMSUNG هستش .(تو امضات هم لوگوی سامسونگ گذاشتی)
من کسی رو ندیدم که اینطوری عاشق(:40: ) یه کمپانی باشه و هیچ عیبی شو نبینه!
واقعیت این ها نیست. واقعیت عکس روزنامه نیست...
من مطمئن هستم اگه این مقایسه ای که انجام دادم توسط خود سامسونگ هم تایید بشه
شما یه دلیل دیگه میتراشی ...
پخش کردن برنامه TV ، نازک بودن و چراغ چشمک زن و رقص نور داشتن و فندک و در بازکن (!) داشتن ملاک نیست .
برای من آمار فنیش مهمه نه این چیزا ! برا من مهمه وقتی باهاش کار میکنم یاد اسباب بازی نیفتم !