PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست نرم افزار Pdf Cracker

رويا خانوم
18-10-2006, 08:50
سلام
چند فايل Pdf دارم كه پرينت و Export آن غير فعال هستش. يعني عملا هيچ كاري غير از ديدن اين فايل نمي توان انجام داد.
تو كامپيوترم نرم افزار Pdf Cracker را داشتم ولي متاسفانه براي ورژن هاي پايين تر كار مي كرد ولي روي اين فايلهاي جديد كارايي ندارد. لطفا اگر از دوستان كسي نسخه جديدتر آن را دارد اينجا قرار دهد تا هم من مشكلم رفع بشه هم دوستاني كه مشكل مشابه دارند به نوايي برسند.
در ضمن ورژن قبلي نرم افزار Pdf Cracker كه داشتم را اينجا مي زارم:
Pdf Cracker ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با تشكر.

matrix1000
22-10-2006, 15:25
سلام

هیچکی از دوستان ، این برنامه رو نداره ؟ لطفآ راهنمایی بفرمایید.

مرسی و ممنون.

Dash Ashki
22-10-2006, 17:19
سلام همولایتی...
خوبی...

ببین من دو نسخه از این برنامه رو برات میزارم که نیاز به سریال داره...ولی بدون سریال هم کار میکنه :) ;)

PDF Password Cracker v2.0

Support PDF1.6 (Acrobat 7.x) files, including 40-bit RC4 decryption, 128-bit RC4
Instantly remove restrictions on copying, printing and other actions with the file
Do NOT need Adobe Acrobat software
Please note that PDF Password Cracker doesn't work with documents which have user-level passwords (preventing the files from being opened), if both user and owner passwords are unknown; and PDF files protected with any 3rd party security plug-ins such as FileOpen.

PDF Password Cracker v2.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حجم 0.96 مگ
====================

نسخه حرفه ای

PDF Password Cracker Pro v2.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حجم1.70 مگ

موفق باشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

matrix1000
22-10-2006, 23:57
درود...! :) ;)

خوبم همولایتی ، ممنون از شما (البته از ده بالا که شما تشریف دارید ، یعنی فرانسه ، تا ده پایین ما ، پایین برره ،فاصله بسیار است)...

Dash Ashki عزیز ، مرسی وممنون ، دارم دانلود میکنم ، هنوز امتحان نکردم ، راستی برای اینا کرک یا سریال ندارید؟

بازم مرسی و ممنون.

موفق و پیروز باشید
.

Dash Ashki
23-10-2006, 04:20
درود...!
عجب...! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آره ...اندازش بسیار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منظورم از همولایتی با ایجاد کننده تاپیک بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (ولی خوب شما هم همولایتی هستید فرقی نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

====================

اینم از سریال برای روی گل شما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

PDF Password Cracker Pro v2.0:

81634P05:94419840306
81357P45:76823573208

PDF Password Cracker V2.0

code:81459P68741784485328

موفق باشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

matrix1000
23-10-2006, 05:04
درود...! :)

درود و دو صد درود... بر شما...

Dash Ashki عزیز ، البته حدس زدم که شاید با من نباشید :blush: ، ولی چون پایین پست من ، پست زدید ، شک داشتم،

ولی بهر حال ، همولایتی هستیم. :) ;)

بابت سریال برنامه هم ، واقعآ یه دنیا ممنون ، و مرسی.

موفق و سربلند باشید

.

رويا خانوم
23-10-2006, 08:34
Dash Ashki عزيز سلام
از حسن توجه شما ممنونم. واقعا دستتون درد نكنه. كارم راه افتاد.
با تشكر.