PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلیه آموزش ها و ترفندها برای افزایش سرعت اینترنت

Harry Potter
07-02-2005, 12:23
سلام
لطفا کلیه آموزش ها و ترفندها برای افزایش سرعت اینترنت را فقط در این تاپیک بنویسید.

:happy:

Aidin_ONLINE
27-04-2006, 17:06
سلام:
گاهي اوقات با کندي سرعت مواجه مي شويد. دلايل بسيار زيادي باعث اين امر مي شود؛ از جمله ضعف در سيستم مخابراتي کشور! با يک دستکاري کوچک در رجيستري ، جهت بالا بردن سرعت اينترنت ، از حداقل امکانات ، بهترين بهره را ببريم . طبق معمول سراغ آيکون استارت در ويندوز برويد و گزينه RUN را کليک کنيد، سپس کلمه Regedit را تايپ کرده و کليدOK را فشار دهيد. پس از وارد شدن به رجيستري سيستم شاخه HKEYLocalMachine -- را انتخاب کنيد و بعد زيرشاخه اي به نام System را پيدا کرده و روي آن کليک کنيد، سپس دنبال يک زيرشاخه ديگر به نام Currentcontrolset بگرديد و پس از يافتن آن ، سراغ يک شاخه ديگر به نام Services برويد که در زيرمجموعه آن است.در شاخه Services زيرشاخه اي به نام Tcpip وجود دارد؛ لطفا روي آن کليک کنيد و دنبال زيرشاخه ديگري به نام Parameters بگرديد. پس از يافتن اين شاخه دست نگه داريد و به محيط روبه روي آن مراجعه کنيد. حالا دستوراتي را که مي گوييم ، مو به مو اجرا کنيد. اگر گزينه هايي را که مي گوييم ، در رجيستري موجود است ، فقط تغييراتي دروني آن را انجام دهيد؛ و اگر چنين شاخه اي وجود ندارد، لطفا با سمت راست موس روي New برويد و گزينه DwordValue را انتخاب کنيد و براي هر گزينه جديدي اين کار را انجام دهيد وValue Data آن را طبق دستور تغيير دهيد. ابتدا سراغ پوشه اي به نام TTL Default برويد. اگر اين پوشه وجود داشت که هيچ ؛ اگر نبود، سمت راست موس را بزنيد و روي New گزينه Value Dword را انتخاب کنيد. هنگام ايجاد اين پوشه ،3 حرف TTL را با حروف بزرگ بزنيد. پس از ايجاد اين پوشه ، سمت راست موس را بزنيد و رويModify فشار دهيد. حالا دو کار ميتوانيد انجام دهيد:اول اين که عدد80 را براي Hexadecimal بزنيد و يا عدد128 را براي Decimal برگزينيد. آنچه از قبل تعريف شده است ، معمولا روي شماره32 است . کليدOK را بزنيد وF5 را فشار دهيد.دوم اين که پوشه اي به نام EnablePMTUBHDetect را ايجاد کنيد وValue Data آن را صفر کنيد. مانند دفعه گذشته با سمت راست موس New وValue Dword را بزنيد تا اين پوشه ايجاد شود. لطفا حروف EPMTUBHD , را بزرگ تايپ کنيد.سوم ،دنبال پوشه اي به نام EnablePMTUDiscovery بگرديد. اگر وجود داشت که هيچ ؛ اگر نبود، آن را ايجاد کنيد و سپس Value Data آن را به يک تغيير دهيد.چهارم ، پوشه اي به نام Sackopts را با سمت راست موس و باValue Dword درست کنيد. لطفاValue Data آن را از صفر به يک تغيير دهيد و F5 را بزنيد.پنجم ، پوشه اي به نام Tcp1323opts ايجاد کنيد. طبق معمول ، اگر اين پوشه وجود نداشت ، آن را ايجاد کنيد و باModify کردن Date Value در آن تغييرات لازم را انجام دهيد. در واقع عدد صفر را به 3 تبديل کنيد و F5 را بزنيد تا تغييرات انجام شود. در ضمن بعد از3 ، حرف O \ )ا\و( وجود دارد نه عدد صفر.ششمين کاري را که خواهيد کرد تا سرعت دسترسي به اينترنت خود را بالا ببريد، اين است که پوشه اي به نام Tcpwindowsize را درست کنيد. اگر وجود داشت که هيچ ؛ اما اگر نبود، آن را مانند روش سابق ايجاد کنيد و عدد7FFF را براي Hexadecimal و عدد32767 را براي decimal انتخاب کنيد و کليدOK را بزنيد.هفتم و آخرين مرحله براي کاربراني که سيستم عامل 2000 وNT دارند، اين است که پوشه اي به نام GlobalMaxTcpwindowsize را درست کنند. اگر اين پوشه وجود نداشت ، با سمت راست موس و انتخاب Value Dword از آيکون New آن را ايجاد کنيد وHexadecimal آن را به7FFF و ياdecimal آن را به 32767 تغيير دهيد. اگر اين تغييرات را انجام دهيد و يک بار رايانه تان را خاموش و روشن کنيد، مي توانيد در اينترنت با سرعت بالاتري گردش کنيد.

اميدوارم استفاده کرده باشيد
در مورد روش نظر بدین

masoud-lat
18-08-2006, 02:10
از منوی Start وارد Control Panel شوید ، سپس بر روی آیکون Phone and Modem Option دوبار کلیک کنید.
در پنجره باز شده به تب Modems رفته و روی دکمه Properties کلیک کنید.
حالا در پنجره جدید به تب Advanced بروید و در قسمت Extra Initialization Commands کد زیر را وارد کنید:

AT&FX+MS=V34

تمام پنجره ها را OK کرده و خارج شوید.
سپس در ادامه کار در همان Control Panel و وارد قسمت Network Connection شوید. بر روی کانکشنی که با آن به اینترنت متصل میشود راست کلیک کنید و Properties را برگزنید.
در پنجره باز شده و در همان تب General روی دکمه Configure کلیک کنید.
در پایان در پنجره باز شده بخش Maximum Speed را روی 921600 تنظیم کنید.

تاثیر این کار پس از اولین اتصال با آن کانکشن است.

امتحان كردنش ضرر نداره

محمد گل
15-09-2006, 18:00
به نام خدا
افزایش سرعت اینترنت با یک دستور کاملا ساده و ابتدایی
افزایش 100 درصدی
افزايش سرعت اينترنت در ويندوز XP Pro در ويندوز XP درحالت پيش فرض Packet Scheduler سيستم را به 20 درصد از پهناي باند يك اتصال به اينترنت محدود مي كند. يعني اگر شما اين تنظيمات را تغيير ندهيد قادريد از 20 درصد پهناي باند اتصال تان به اينترنت بهره ببريد. براي اين كه بتوانيد از 100 درصد پهناي باندتان استفاده كنيد مراحل زير را انجام دهيد:
1.Run را از منوي Start اجرا كنيد.
2.در Run عبارت gpedit.msc را تايپ كرده و OK را كليك كنيد.
3.منتظر بمانيد تا Group Policy اجرا شود
. 4.در بخش Local Computer Policy و در زير Computer Configuration گزينه Administrative Templates را گسترش دهيد. (اين كار با كليك بر روي علامت+ كار آن انجام دهيد)
5.در ليست باز شده گزينه Network را نيز گسترش دهيد
. 6.حال در اين ليست Qos Packet Scheduler را انتخاب كنيد.
7.به گزينه هايي كه در سمت راست ظاهر مي شوند دقت كنيد.
8.بر روي Limit reservable bandwidth كليك راست كرده و Properties را كليك كنيد. 9.پس از اينكه پنجره ي Limit reservable bandwidth Properties باز شد در برگه Setting و در زير Limit reservable bandwidth گزينه Enabled را انتخاب كنيد. 10.مشاهده مي كنيد كه با انتخاب آن در روبروي Bandwidth Limit مقدار پيش فرض آن يعني 20 درصد به نمايش در مي آيد.
11.به جاي عدد 20 مقدار 0 را تايپ كرده و OK را كليك كنيد.
12.حال به Connection ي كه به وسيله ي آن به اينترنت وصل مي شويد رفته و بر روي دكمه ي Properties كليك كنيد.
13.به برگه Networking برويد و دقت كنيد كه Packet Scheduler فعال باشد (تيك كنار آن مشاهده شود).
14.اين پنجره را OK كنيد. 15.كامپيوتر خود را Restart كنيد.

نظر یادتون نره .

ARMIN_ZOXROX
19-09-2006, 14:30
در این ترفند قصد داریم روشی کارآمد را به شما معرفی کنیم که بهره گیری از آن میتوانید مطمئن باشید که سرعت اینترنت شما بالاتر خواهد رفت. این کار از طریق تنظیمات مودم شما صورت خواهد گرفت ، در نتیجه تنها برای کاربران Dialup قابل استفاده است.

بدین منظور:
از منوی Start وارد Control Panel شوید ، سپس بر روی آیکون Phone and Modem Option دوبار کلیک کنید.
در پنجره باز شده به تب Modems رفته و روی دکمه Properties کلیک کنید.
حالا در پنجره جدید به تب Advanced بروید و در قسمت Extra Initialization Commands کد زیر را وارد کنید:
AT&FX+MS=V34
سپس در ادامه کار در همان Control Panel و وارد قسمت Network Connection شوید. بر روی کانکشنی که با آن به اینترنت متصل میشود راست کلیک کنید و Properties را برگزنید.
در پنجره باز شده و در همان تب General روی دکمه Configure کلیک کنید.
در پایان در پنجره باز شده بخش Maximum Speed را روی 921600 تنظیم کنید.

تاثیر این کار پس از اولین اتصال با آن کانکشن است.

mercedes
29-10-2006, 07:54
با بهره گیری از ترفندی که هم اکنون به شما معرفی خواهیم کرد می توانید سرعت دریافت(دانلود) اطلاعات از طریق اینترنت را در مرورگر اینترنت اکسپلورر تا چندین برابر افزایش دهید.

برای بالا بردن سرعت دانلود:
1- بر روی جای خالی از دسکتاپ راست کلیک کنید و Properties را انتخاب کنید.
2- تب Desktop را برمیگیزینیم.
3- بر روی دکمه Customize Desktop کلیک میکنیم.
4- در پنجره باز شده به تب Web می رویم.
5- بر روی دکمه Properties کلیک میکنیم.
6- در پنجره باز شده به تب Download می رویم.
7- سپس تیک گزینه Limit hard-disk usagefor this page to را میزنیم.
8- بعد در مقدار فیلد Kilobytes را به عدد 9.000 تغییر میدهیم.
9- در پایان OK را زده و خارج میشویم

Milad-King
24-01-2007, 08:18
هر کی موقع کار با اینترنت زیاد DCِ میشه با دقت این ترفند رو بخونه تا دیگه موقع موقع کار با اینترنت DCِ نشه ، برای این کار دستورات زیر رو اجرا کنید : پس از اجرای Control Panel به قسمت Phone and modem option برید و پس از باز شدن پنجره به سر برگ Modems رفته و روی Properties کلیک کرده ، به سر برگ Advanced رفته و در فیلد Extra Settings عبارت S10=50 رو تایپ کرده و Okرا بزنید ؛ اگر از قبل در قسمت Extra Settingsعباراتی را نوشتید بوسیله یه کاما آنها را از دستور بالا جدا کنید! به همین راحتی میتونید از شر DC شدن های زیاد خلاص شویم !

Milad-King
09-02-2007, 08:01
سلام - این هم یه رمز توپ - خداییش تا تست نکنید باور هم نکنید - ابتدا به آدرس زیر برید :
روی My Computer راست کلیک کنید - Properties- Tab یا سربرگ Hardware- Device Manager- حالا در کنار مودم شما که در اواسط صفحه است یک + وجود داره ، روی اون کلیک کنید تا زیر گزینه آن نمایان بشه - حالا روی مدل مودم خود راست کلیک کرده و Properties رو مجدد کلیک کنید - حالا سربرگ Advanced رو انتخاب کنید - حالا در قسمت Extra Setting ( Extra initialization Commands : ) عبارت زیر رو تایپ کنید :

S10=50 S54=192 S56=0 S37=11

یادتون باشه که باید بین هر کدوم دوتا فاصله باشه - این کد باعث میشه که سرعت دسترسی به اینترنت بالا بره و کمتر از اینترنت قطع بشید .
برای تست این هم باید در هنگامی که به اینترنت متصل هستید و هنوز این کد رو وارد نکرده اید در Task Manger هم در قسمت Networking و هم در پایین صفحه و در زیر Network Utilization نمودار و درصد دریافت و ارسال فایل رو مشاهده کنید و بعد از اینترنت خارج بشید و بعد از وارد کردن کد باز هم به اونجا برید و حالا نمودار و درصد رو تماشا کنید . ( بهتره در هر دو حالت برای تست یک سایت در حال بار گزاری باشه ) .
حالا هم نامرده اگه کسی استفاده کنه و نظر نده .

Doyenfery
20-04-2007, 22:57
سلام

میشه در مورد Adsl اطلاعاتی اگه دارین بدین؟ هم در مورد سرعت ها و هم در مورد سخت افزار لازم .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
امیدوارم مفید باشه.

Amin_123
02-07-2007, 12:11
حالا به حرف من گوش کنید تا سرعتتون بشه 149kb
روی My Computer کلیک راست میکنیم میریم properties بعد ازپنجره های بالایی Hardware رومیزنیم تو این قسمت روی device manager کلیک میکنیم یه لیست مییاد تو اون لیست دنبال مودم بگردید و روی + کلیک کنید بعد یر مودم خودتون کلیک راستکنید برید سر properties حالا از پنجره های بالایی Advanced رو بزنید حالا یه جای خالی واسه نوشتن میبینید با دوتا گزینه اون پایین که با اون دوتا اصلا کار نداریم توی اون جای خالی این روبنویسید fx& دقیقا عین همین نوشته رو بنویسید برای نوشتنش باید اول shift رو بگیرید بعد ازاون عدد های بالا عدد 7 روبزنید برای نوشتن fx هم حروف کوچیک بنویسید حالا تمام پنجره ها روok کنید البته روی اون لیست ok نیست پس ببندینش بقیه رو هم ok بزنید بییاد بیرون restart بکنید بعد از اینکه restart کردید برید اینترنت وقتی وصل شدید روی آیکن اینترنت اون پایین ماوس رو نگه دارید ببنید سرعتتون چقدر میشه برای من که شده 149 KB .حالا امتحان کنید .

در ضمن من فکر میکنم ممکنه بعضی ها اینو اینجا یا هرجای دیگه نوشته باشن اما من به زبان ساده تر نوشتم. ببخشید

pooria_k2
08-08-2007, 12:59
روی My Computer کلیک راست میکنیم میریم properties بعد ازپنجره های بالایی Hardware رومیزنیم تو این قسمت روی device manager کلیک میکنیم یه لیست مییاد تو اون لیست دنبال مودم بگردید و روی + کلیک کنید بعد یر مودم خودتون کلیک راستکنید برید سر properties حالا از پنجره های بالایی Advanced رو بزنید حالا یه جای خالی واسه نوشتن میبینید با دوتا گزینه اون پایین که با اون دوتا اصلا کار نداریم توی اون جای خالی این روبنویسید fx& دقیقا عین همین نوشته رو بنویسید برای نوشتنش باید اول shift رو بگیرید بعد ازاون عدد های بالا عدد 7 روبزنید برای نوشتن fx هم حروف کوچیک بنویسید حالا تمام پنجره ها روok کنید البته روی اون لیست ok نیست پس ببندینش بقیه رو هم ok بزنید بییاد بیرون restart بکنید بعد از اینکه restart کردید برید اینترنت وقتی وصل شدید روی آیکن اینترنت اون پایین ماوس رو نگه دارید ببنید سرعتتون چقدر میشه برای من که شده 149 KB .حالا امتحان کنید .

در ضمن من فکر میکنم ممکنه بعضی ها اینو اینجا یا هرجای دیگه نوشته باشن اما من به زبان ساده تر نوشتم. ببخشید
دوست عزیز من دستور شما را اجراکردم و سرعتم شد 961kb ولی هیچ تغییر و افزایش سرعتی دیده نمیشه:41:

surena_iran2564
02-01-2008, 09:02
اين كار ممكنه سرعت رو ظاهرآ زياد كنه. ولي عملآ تاثيري نداره.
چون حداكثر سرعت dial up كباهاش وصل ميشيم 56 هست. بيشتر نشون دادنش يا به خاطر اشكال در سيستم يا اين دستكاريها. خودم در شرايط ايدآل با 52 وصل ميشم.

maddahi.m.p
14-01-2008, 19:17
اين روش كه دوست عزيز گفتند مشخصه كه تاثيري نداره بقيه روشها چي كسي امتحان كرده

SonyEricsson
03-02-2008, 03:03
يه روش بهتري هم هست،‌ بريد Isp تقاضاي Adsl كنيد با سرعت دلخواهتون :31:

mohammad0681
14-06-2008, 21:55
توی run بنویسید msconfig بعد روی servicesکلیک کنید.اگه دقت کنید بعضی از سرویس هایی که لازم نیست انتخاب شده.اونایی رو که لازم ندارید غیر فعال کنید.
اگه گزینه hide all microsoft services رو انتخاب کنید به طور اتوماتیک services ماکروسافت رو از توی لیست حذف میشه(پنهان میشه).

hosseinsoft14
12-07-2008, 00:53
برای افزایش سرعت هم می تونید از نرم افزار

Flash Speed استفاده کنید

hosseinsoft14
12-07-2008, 00:55
نرم افزار

hosseinsoft14
12-07-2008, 00:55
کرک

sina285
12-07-2008, 06:43
Hoosseinsoft14 جان نميشه شما همشون تو يه پسا بزاري نشه 3 تا پست

jps3
12-07-2008, 10:30
از نرم افزار مودم بوستر استفاده کن.

pedramch
12-07-2008, 13:32
برنامه ای هست که واقعا تاثیر داشته باشه؟!

V i r u s e r
26-07-2008, 09:15
سلام
پس ماکه adsl داریم چیکار کنیم؟
ممنون

pedram_65
09-02-2009, 14:58
ممنون .بازم اطلاعات جديد تر ميخوام

fenche_man1368
10-02-2009, 00:12
سلام.به تمام کسایی که وجود دارند!
برادرای عزیز راهی برای افزایش اینترنت دایال اپ وجود نداره .اگر هم باشه مخ کار گیری هست .ولی یه راه دیگه اینه که شبا از ساعت 8 الی 9 به بعد وارد اینترنت بشید .من که این طوری میرم سرعتش بد نیست.انشا الله روزی که یک دونه ای دی اس ال بگریم
خدا حافظ

mohamadali2020
14-05-2009, 06:59
ممنون از این مطالب خوب شما

chaparman
20-05-2009, 00:27
برای افزایش سرعت اینترنت ADSL چیکار باید کرد ؟

amir dj 2000
21-06-2009, 15:11

من اینکار را کردم سرعت اینترنتم زیاد شد وصفحه های وب برام زود لود می شوند ممنون :20::12::12::31:

evanescence722
09-07-2009, 12:24
ميشه يكي بگه كه چه عاملي باعث ميشه سرعت اينترنت افزايش پيدا كنه؟؟؟

S E V E N
09-07-2009, 16:02
سلام

دوستان اینترنت دایل آپ اسمش روشه و همه میدونن که بیشتر از 56 وصل نمیشه که خود این سرعت هم عملا به دست نمیاد

حداکثر 45.2 یا 46.6 فقط میشه نرم افزار هایی که میخوان آپدیت بشن (مثله windows updates یا adobe update )رو قطع کنید تا سرعت هدر

نره !

s-a-l-i-m
09-07-2009, 16:26
سرعت دایل اپ حداکثر 56 کیلو بایت هست و هیچ کلکی وجود ندارد.......
اما adsl چون شما در خانه خودتون هستید نمی تونید سرعت خودتون رو بیش تر کنید اما ومیشه وقتی وارد کافی نت شدید این کار رو بکنید که من خودم هم استفاده می کردم { الان برنامه دست دوستم هست } و الا اپلود می کردم براتون.

MaSoUd555
10-07-2009, 00:34
اگه رو جعبه مودمتون رو نگاه کنید نوشته 56KB یعنی خودتونم بکشین بیشتر نمیشه

اما سیستم عامل XP از 20 درصد پهنای باند استفاده میکنه که میشه افزایشش داد(که باز به نظره من تاثیر نداره)

ArashCrytus
10-07-2009, 23:57
ای ول دمت گرم هرچی میگم گوش نمیدن که!!!!!!!!
با تشکر

evanescence722
11-07-2009, 01:27

جواب داد ولی ئاسه من نوشته 115 نکنه به نوع کمودم بستگی داره..واسه من زولتریکس نیست از این در ÷یت هاست..میشه بگی..:21:

samadsam
01-08-2009, 14:55
ميشه يكي بگه كه چه عاملي باعث ميشه سرعت اينترنت افزايش پيدا كنه؟؟؟
سلام
1- سیم تلفن نزدیک به سیم برق نباشه
2- نداشتن ویروس و تروجان
3- داشتن مسافت کم از ISP
...

samadsam
01-08-2009, 14:59
سلام.به تمام کسایی که وجود دارند!
برادرای عزیز راهی برای افزایش اینترنت دایال اپ وجود نداره .اگر هم باشه مخ کار گیری هست .ولی یه راه دیگه اینه که شبا از ساعت 8 الی 9 به بعد وارد اینترنت بشید .من که این طوری میرم سرعتش بد نیست.انشا الله روزی که یک دونه ای دی اس ال بگریم
خدا حافظ
دوست عزیز من الان نزدیک به 3 ساله که از DIAL UP استفاده می کنم و تمام نرم افزار های افزایش سرعت رو هم امتحان کردم و سرعتم هم تغیری نکرد
الان روز ها سرعت DIAL UP من 19KB است و شب ها بامداد یعنی ساعت 1 و 2 و به بعد هم حول هوش 21 یا 23 KB می رسه که هیچ ارزشی نداره
واقعا متاسفم برای این جامعه با این همه انرژی (گاز و نفت ) یکی از کشور های فقر هستیم اگه این منابع هم نداشتیم بهتر بود

samadsam
01-08-2009, 15:09
برای افزایش سرعت هم می تونید از نرم افزار

Flash Speed استفاده کنید
دوست عزیز بازم می گم ولی فایده ای نداره چون من از اینا استفاده کردم حالا اگه هم خواستید استفاده کنید برای دانلود از سایتی مثل Microsoft.com استفاده کن تا سرعت دانلود و غیره رو بدونی .
که این نرم افزار ها اکثرا برای افزایش سرعت دانلود هستند

paye
09-09-2009, 14:35
امین دستت درد نکنه سرعتم 921 شده

king mohammad
19-09-2009, 22:37
149kb که هیچ اگه 1000 هم بشه تاثیری نداره:13:

saeid_constantin
23-09-2009, 18:12
ببینین
مشکل از آی اس پی هستش
من یه مدت تحقیق کردم
اینا خیلی نامرد هستن
برای تنظیم در روتر (اکثرا) از قصد سرعت رو محدود می کنن
مثلا محدود به سرعت 32kb
اغلب هم توی شهرستان های کوچیک تر،یه سری میان یه ISP می زنن بعد فرمان ها رو از یه جای دیگه می گیرن(مثلا کپی پیست!)
من زیاد اطلاع ندارم ولی اگه دیگر دوستان هستن که اطلاعات بیشتری دارن ممنون میشم

mobina00
27-10-2009, 19:28
با سلام خدمت دوستان عزيز من يك مشكل دارم
ازتون تقاضايه كمك دارم من تودانشگاه به اينترنت وصل ميشم قبلا با ساخت --- سرعتم به 250 كيلو هم ميرسيد ولي جديدا سرعت 8 كيلو شده در ضمن بگم كه شكل اتصال از طريق lan هستش چيكار كنم كه سرعتم بيشتربشه آخه تابلو هستش كه سرعت روكم كردن لطفا راهنماييم كنيد خيلي لازممه آخه بعضي وقتا كه dc ميشم و دوباره با --- وصل ميشم سرعت عالي ميشه ولي هميشه اينطور نيست و سرعت به 8 كيلو كه ميرسه متوقف ميشه

mobina00
01-11-2009, 12:50
منتظرم دوستان یکی بگه چی کار کنم.................

Khan gholi
09-01-2010, 16:59
ببخشید دوستان من از صبا نت سرویس گرفتم الان نزدیک به چند ماه هست میخوام با تورنت دانلود کنم با 1/4 تا 1/8 سرعت واقعی دانلود میکونه مثلا اگه بخوام از سرور لینک مستقیم با IDM فیلم دانلود کنم سرعتم 30 تا 40 هست ولی با تورنت رو 4 تا 9 میچرخه
در صورتی که این جا جاش نیست اینو کجا باید بگم ؟ممنون میشم پاسخ همینو بگید

mamalikhan65
19-02-2010, 14:51
من سرعت اینترنتم پایینه.بعد فهمیدم الکی داره بار خودش اطلاعات رد و بدل میکنه.از کجا بفهمم کدوم نرم افزاره؟

...ALI...
24-02-2010, 12:42
من سرعت اینترنتم پایینه.بعد فهمیدم الکی داره بار خودش اطلاعات رد و بدل میکنه.از کجا بفهمم کدوم نرم افزاره؟

بهتره با این اوضاع اینترنت آدم همیشه یه firewall قوی رو کامپوترش داشته باشه.

اگر نداری من alarm zone و پیشنهاد می کنم با اون می تونی ببینی چه برنامه هایی و برای چی به اینترنت وصل یا جدا می شن.
ضمنن به برنامه ها اجازه ی اینکه وارد سیستم تو شده و به فایل ها دسترسی پیدا کنه رو نمی ده.

اینم لینک دانلود از سایت cnet ورژن free فقط 45 میلیون نفر دانلودش کردن:

فقط یادت باشه که همه ی IP هایی رو که تو شبکه پیدا می کنه توی قسمت Internet Zone دسته بندی کنی نه trusted
zone

اگه تو قسمت trusted zone دسته بندی بشه به برنامه ها اجازه می ده هر کار خواستن بکنن.

4a-fox
14-05-2010, 18:39
linked to any causal model of how IS delivers value to an
organisation ([52,66–72] provide examples of causal
models).
The earliest recommendations from Garrity [1] are not
widely cited but stand out for the exposition of the key
themes to be found in this literature:
1. Devote time to the [IS] program in proportion to its cost
and potential.
2. Review plans.
3. Follow up on results.
4. Facilitate ‘‘the management problems involved with
integrating computer systems with the management process
of the business”.
Researchers have explored the first theme to encourage
top management to actively identify and focus investment
on the most strategic areas for the organisation [2,73–75].
Other researchers have explored the fourth theme and
emphasised the need to ensure operational managers take
responsibility for delivering the anticipated benefits
[76,77]. Sharma and Yetton [72] highlight the need for what
they call ‘‘management meta-structuration”. They found
that as task interdependence increases in a project, institutional
context present increased barriers which can only be
overcome by mechanisms such as new support structures,
new performance control systems, new co-ordination
mechanisms and changes to performance goals.
Only Beath [78] seems to have made any significant
advance on Garrity’s four themes. She has found [top managers
as] project champions to sometimes be the most
important antecedent to a successful implementation
because of their ability in bringing about organisational
change. Morton [79] identifies the project championing
skills to be mobilizing public opinion, resolving stakeholder
conflicts and winning the hearts and minds of the
project team.
Little has been done to systematically capture these
insights and even today articles are accepted in leading
journals that find top management support for change as
a lesson learned [80].
2.3. Summary of literature
The literature review suggests the reason why the call for
TMS seems to be ignored is that top managers often have
no easy way to recognise good advice. A key insight from
the project management literature consistent with the
demands of corporate governance is that top managers
must focus on the realisation of benefits. However the
research on TMS does not focus on the realisation of benefits.
Some have suggested that benefits and the role of top
management has not been emphasised because it would
result in a loss of power for technical ‘experts’ [81,82].
The implications are very significant. Boards and top
management are dependent on the advice they receive
[83]. In one study, a senior board member made the assessment
that ‘‘with technocrats, the only three things you can
be sure of are: nothing would get finished on time, it would
always cost vastly more than predicted and it would never
do what it was promised to do” [84]. This is an extreme but
not unusual view and is significant because it fails to differentiate
between project management success and project
success. The quote supports the assertion that future advice
must be credible.
Generally only lip-service is paid to the need for TMS,
yet there are still many successes. It would be inappropriate
to suggest major changes in practice unless there is stronger
evidence that the current practice is wrong in its emphasis.
The highest priority must therefore be an evaluation of
whether the effort to challenge the status quo is justified.
This paper proposes to meet this need and evaluate the
importance of TMS against the other commonly recognised
CSFs. Project success will be emphasised over project
management success and defined to be consistent with corporate
governance objectives – ‘when [promised] benefits
are delivered and above average performance is achieved,
taking into account of risk’. Top management support is
defined as: devoting time to the [IS] program in proportion
to its cost and potential, reviewing plans, following up on
results and facilitating the management problems involved
with integrating ICT with the management process of the
business. These activities will be assumed to be undertaken
Table 1
Summary of advice for top managers by scope and success criteria
Scope of TMS advice
IS in general IS projects IS function
Criteria for success Realisation of benefits Doll and Vonderembse [75],
Garrity [1], Henderson [77],
Lane [74], O’Toole and O’Toole [73],
Rockart [76],
Rockart and Crescenzi [2]
Adams [104], Delone [105], McGolpin and Ward [67],
Reich and Benbasat [68], Rochleau [106],
Rockwell [103]
User satisfaction Bassellier and Pinsonneault [9],
Dinter [12], Freeman [102],
Jarvenpaa and Ives [6]
Ma¨hring [14], Markus [18],
Sharma and Yetton [72]
Technical or project
management success
Brandon [10], Doll [3], Izzo [11],
Lederer and Mendelow [4]
Emery [7], Schmitt and Kozar [13]
R. Young, E. Jordan / International Journal of Project Management 26 (2008) 713–725 715

t2download
22-05-2010, 13:26
جالب بود دارم امتحان میکنم من که adsl دارم:11:

Slim_shady
01-07-2010, 15:18
وایمکس بهتره یا ادسل؟
با هم چه فرقی می کنند؟
توضیح بدید

tanha2354
30-08-2010, 23:47
از همتون بخاطر این مطالب ممنون

A.N.A.P
31-08-2010, 06:18
سلام - این هم یه رمز توپ - خداییش تا تست نکنید باور هم نکنید - ابتدا به آدرس زیر برید :
روی My Computer راست کلیک کنید - Properties- Tab یا سربرگ Hardware- Device Manager- حالا در کنار مودم شما که در اواسط صفحه است یک + وجود داره ، روی اون کلیک کنید تا زیر گزینه آن نمایان بشه - حالا روی مدل مودم خود راست کلیک کرده و Properties رو مجدد کلیک کنید - حالا سربرگ Advanced رو انتخاب کنید - حالا در قسمت Extra Setting ( Extra initialization Commands : ) عبارت زیر رو تایپ کنید :

S10=50 S54=192 S56=0 S37=11

یادتون باشه که باید بین هر کدوم دوتا فاصله باشه - این کد باعث میشه که سرعت دسترسی به اینترنت بالا بره و کمتر از اینترنت قطع بشید .
برای تست این هم باید در هنگامی که به اینترنت متصل هستید و هنوز این کد رو وارد نکرده اید در Task Manger هم در قسمت Networking و هم در پایین صفحه و در زیر Network Utilization نمودار و درصد دریافت و ارسال فایل رو مشاهده کنید و بعد از اینترنت خارج بشید و بعد از وارد کردن کد باز هم به اونجا برید و حالا نمودار و درصد رو تماشا کنید . ( بهتره در هر دو حالت برای تست یک سایت در حال بار گزاری باشه ) .
حالا هم نامرده اگه کسی استفاده کنه و نظر نده .
آقا این روش واقعا تاثیر داره !!!:18:

jomong666
14-09-2010, 02:09
ببخشید دوستان من از صبا نت سرویس گرفتم الان نزدیک به چند ماه هست میخوام با تورنت دانلود کنم با 1/4 تا 1/8 سرعت واقعی دانلود میکونه مثلا اگه بخوام از سرور لینک مستقیم با IDM فیلم دانلود کنم سرعتم 30 تا 40 هست ولی با تورنت رو 4 تا 9 میچرخه
در صورتی که این جا جاش نیست اینو کجا باید بگم ؟ممنون میشم پاسخ همینو بگید

از برنامه ی free download manager استفاده کن ...

سرعتش برای تورنت عالیه

اینم لینک مستقیم از سایت اصلی

jomong666
14-09-2010, 02:15
یکی به من کمک کنه .

برای افزایش سرعت جی پی آر اس ترفندی ندارین امتحان کنین.

برای دانلود من fdm رو پیشنهاد می کنم لینکش رو هم گذاشتم . تورنت هم دانلود می کنه.

ولی در کل سرعت دانلود تورنت پایین تر از سرعت دانلود از لینکه مستقیمه

vavi
12-12-2011, 16:59
سلام دوستان من اموزش کانفیگ مودم tp-link 8816 میخواستم هر کاری میکنم وصل نمیشه .

kamyyar
25-12-2011, 16:42
وارد Control Panel شده و Network Connections رازده و کانکشنی که وصل میشوید به اینترنت propertist زده و قسمت جنرال internet protocol را زده و اون پایین 2 گزینه هستش دومی رو زده و در کادر خالی این را وارد کنید
در هر دو کادر 192.168.1.1 و اکی کنید این ترفند هم فقط برای adsl عمل میکنه اونای دیگه نمیشه

bahmand
06-02-2012, 21:43
من مودمم اي دي اس الم از ايناست كه نصب نميخواد مستقيم وصل ميشه به شبكه مادر برد وهيچ سخت افزاري به نام مودم اضاف نميشه وفقط مودم ديال اپو دارم توي سخت افزارها بايد چيكار كنم اين روشها هيچ كدومو نميتونم انجام بدم راهنمايي كنيد

amin tala
18-10-2012, 22:37
اقا بهترین نرم افزلر بالابردن سرعت adsl کدامه؟

mani_arian
19-10-2012, 04:46
آقا این روش واقعا تاثیر داره !!!:18:

این روشی که شما گفتی برای مودم های دیال آپه..در مورد مودم های adsl چطور چون توی device manager اسمشون نیست.دیگه کسی از دیال اپ استفاده نمیکنه

reza24h
13-06-2013, 20:28
این تنظیماتی که شما نوشتین واسه ویندوز 7 نیست لطفا تنظیمات مربوط به ویندوز7 رو هم بنویسین:n15::n15::n15:

reza24h
13-06-2013, 21:11
باسلام خدمت همه ی دوستان :
جونم براتون بگه که اگه میخوایین از اینترنت با سرعت بالا استفاد کنید راهش اینه که از adsl2+ استفاده کنین ، منم مشکل شماهارو داشتم و دویست جای لب تابمو دستکاری کردم و چهارصد تا برنامه هم واسه افزایش سرعت نسب کردم اما آخرسر رفتم از شرکت شاتل یه اشتراک گرفتم مودم هم zyxel گرفتم و الان با سرعت 256 هم وب گردی میکنم هم دانلود میکنم هم آپلود میکنم ، البته ناگفته نمونه که سرعت پایه 128 هست یعنی عمرا زیر 128 نمیاد و گاها تا 512 هم میره:8:

Saman.Ir
27-06-2013, 12:01
فکر میکنم برای ADSL با سرعت 256 باید Default TTL رو در قسمت Hexadecimal روی 100 بذارید که در اینصورت Decimal برابر با 256 میشه...
این که شما نوشتین برای ADSL سرعت 128 هــــ

hot_boys2005
27-09-2013, 18:02
دوستان من اینترنت نامحدود ADSL از پارس انلاین با سرعت 256 کیلوبایت بر ثانیه وبا قیمت حدود 50هزارتومان گرفتم و قانون پارس انلاین این هست تا ظریفیت 30 گیگابایت با سرعت 256 برای یک ما داده میشود و اگر ظرفیت 30 گیگابایت شما کمتر از یک ماه تمام شود سرعت شما از 256 به 30 کیلوبایت بر ثانیه تغییر میکند و نکته این است که وقتی ظرفیت قانونی من که 30 گیگابایت میباشد و تمام میشود. سرعت اینترنت من از 256 به 30 کیلوبایت تغییر میکندولی هنگامی که من لپتابم را ریستارت میکنم هنگام بالا آمدن وینوز7سون و شروع شدن خودکار دانلود فایلها از طریق برنامهInternet Download Manager
سرعت دانلود بالا میرود و برای 7 دقیقه سرعت اینترنت 200 کیلوبایت بر ثانیه میشود ولی وقتی که ویندوز کامل بالا آمد سرعت اینترنت دوباره به 30 کیلوبایت در ثانیه تبدیل میشود .لطفا راهنماییم کنید چکونه میتوانم سرعت اینترنت را 200 کیلوبایت در ثانیه ثابت نگه دارم مودم من سنفونی سفید رنگ میباشد متشکرم