PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كساني كه مايل به هك و يادگيري اون هستند زود دست به كار بشن...

Roozedidar
16-05-2005, 08:51
سلام عزيزان
راستش من خودم با اين قضيه شديدا مخالفم اما اگر شما بخواهيد از خودتون در مقابل هكرها محافظت كنيد بايد در مورد هك بدونيد حالا هر چه بيشتر بدونيد بهتر ميتونيد دفاع كنيد. بعد از اين مقدمه دوستان لطف كنند به سايت زير بروند و 3 فيلم كه در مورد موضوع اين تاپيك يعني هك هست و حجم هاي كمي هم نسبت به پستهاي قبلي من داره دانلود كنند.
از دانلود خود لذت ببريد و از خود به خوبي دفاع كنيد.( نه حمله :wink: )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

توجه : عزيزان بايد حتماً از DivX استفاده كنند براي ديدن اين فيلم ها :arrow:

ENTEZAR
16-05-2005, 09:06
سلام
اين فايلها حجم خيلي زيادي دارن و با سرعت اينترنتي كه من و خيلي ها دارن خيلي سخته دانلود اين فايلها

اين فايلها با پسوند AVI هستند

اگه ميشه يکي که امکاناتش را داره پسوند اون ها را عوض کنه که حجمش کم بشه و يه جايي آپلود کنه و درضمن يه توضيحي هم بفرماييد تا بدونيم چي داريم دانلود مي کنيم

ممنون

Roozedidar
16-05-2005, 09:16
سلام عزيز همه اونها پر حجم نيستند و شما ميتوني براي شروع با اونهايي شروع كني كه حجم كمتري دارند. البته همانطور كه ميدوني با يه download manager تا در صورت قطع شدن بتونيد دانلود رو ادامه بديد. در مورد فرمت Avi هم فكر ميكنم اين سبكترين فرمت باشه دوست عزيز اينطور نيست... :wink:

+WarriorKing
16-05-2005, 09:19
مطمني سايت مشكل امنيتي برامون به وجود نمياره ؟ :idea:

Roozedidar
16-05-2005, 09:24
نه عزيز من از هيچي مطمئن نيستم ولي بدونيد من خودم دانلود كردم با اينكه FBI بغله گوشمه :wink: :lol:

+WarriorKing
17-05-2005, 13:51
چه جالب ... پس ما هم شايد يه قدمي برا دانلود بر داشتيم ...

Roozedidar
17-05-2005, 23:44
دوستان من فيلمي كه از همه حجمش كمتر هست رو ديدم بيشتر دزدي ياد ميده تا هك :lol: پس به فكر دانلود اون 2 تاي ديگه باشيد... :wink:

الهام فرزانه
25-05-2005, 13:26
بابا اينا كه فيلتره!

Roozedidar
26-05-2005, 00:43
بابا اينا كه فيلتره!

عزيز من از آمريكا ميام رو نت براي همين مشكلي ندارم. انشاا... كه شما هم بتوني يه فيلترشكن مناسب پيدا كني :wink:

Nesta
26-05-2005, 03:34
سلام دوست عزیز من تبریک میگم که شما در یک کشور دیگه هستین و خوب در این سایت فعالیت می‌کنین با این که شما از سرعت های بسیار بالائی‌ برخوردار هستین ولی‌ اینجا زحمت می‌کشید .جای خیلی‌ تشکر
داره چون خیلی‌ از ماها اگه سرعت بالا داشتیم میرفتی‌ فیلم ا چیزهای دیگه دانلد میکردیم .البته بعضی‌
دیگه شاید کمتر در انجمن ها فعالیت میکردیم .
از آموزش شما در این مورد هم متشکر.

Roozedidar
26-05-2005, 04:45
سلام دوست عزیز من تبریک میگم که شما در یک کشور دیگه هستین و خوب در این سایت فعالیت می‌کنین با این که شما از سرعت های بسیار بالائی‌ برخوردار هستین ولی‌ اینجا زحمت می‌کشید .جای خیلی‌ تشکر
داره چون خیلی‌ از ماها اگه سرعت بالا داشتیم میرفتی‌ فیلم ا چیزهای دیگه دانلد میکردیم .البته بعضی‌
دیگه شاید کمتر در انجمن ها فعالیت میکردیم .
از آموزش شما در این مورد هم متشکر.

بازم سلام كارلوس جان
عزيز بدونيد كار اصلي رو شما مي كنيد. هنر به اين كه شما با سرعت ناجور اينترنت ايران ميشيني با عشق برا دوستات فايل هاي آموزشي آپ ميكني در صورتي كه ميتوني بي تفاوت گذر كني. در هر صورت من به شخص از داشتن دوستاني چون شما و سايرين كه در اين سايت براي بالا بردن سطح آگاهي دوستانشون زحمت مي كشند صميمانه تشكر مي كنم. در مورد آپلود و يا دانلودهاتون هم هر كاري داشتين به خودم بگيد دريغ نمي كنم و هميشه در خدمتم... :)

ZiTaNiX
26-05-2005, 23:30
حالا شما یه لطف کن فایل ها رو با وین رار فشرده کن بعد آپلود کن ما با حجم کم دانلود کنیم البته اگه زحمتی نیست
:arrow: :wink:

Roozedidar
27-05-2005, 01:47
حالا شما یه لطف کن فایل ها رو با وین رار فشرده کن بعد آپلود کن ما با حجم کم دانلود کنیم البته اگه زحمتی نیست
:arrow: :wink:

سلام عزيز
همين كار رو كردم ولي تفاوت چنداني در سايز نكرد. فشرده ساز بهتري اگه سراغ داريد معرفي كنيد. گر چه وين رار بهترين. بعضي فايلهاي زيپ رو ديدم كه مثلا 100 مگابايت رو فشرده كردن شده 1 مگابايت. البته اين فايل رو دارم و از خودم در نميارم. شما طريقه اين نوع فشرده سازي حرفه اي رو بدوني من در خدمتم براي آپلود كردن فايلهاي زيپ... :wink:

Mani_Borna
27-05-2005, 02:50
خودش يك فايل فشرده تصويريه و ديگه به اندازه اي كه جا داشته با كم كردن كيفيت سايزشو پايين اوردند
و زيپ و رار كردن هم خيلي روي فايل هاي تصويري تاثير گذار نيست
هركه طاووس خواهد جور هندوستان كشد

Roozedidar
27-05-2005, 03:32
خودش يك فايل فشرده تصويريه و ديگه به اندازه اي كه جا داشته با كم كردن كيفيت سايزشو پايين اوردند
و زيپ و رار كردن هم خيلي روي فايل هاي تصويري تاثير گذار نيست
هركه طاووس خواهد جور هندوستان كشد

بله عزيز حق با شماست. يادم رفته بود من خيلي وقت پيش دانلود كرده بودم...

Gagsta
28-05-2005, 17:24
آقا اينرو که نميشه باز کرد error ميده

Venus
28-05-2005, 18:29
Roozedidar, جان:
دستت طلا ولي اينكه خيلي پرحجمه ماشا الله :shock: . ما 4 مگ به زور ميگيريم چه برسه به 152 تا . تازه يوزر و پس هم مي خواد كه ميشه يه كاريش كرد ولي حجمش و چييييي :shock: :shock: به هر حال ممنون . كاريش نميشه كرد .
زحمت كشيدي . تشكر :D

Roozedidar
28-05-2005, 22:17
Roozedidar, جان:
دستت طلا ولي اينكه خيلي پرحجمه ماشا الله :shock: . ما 4 مگ به زور ميگيريم چه برسه به 152 تا . تازه يوزر و پس هم مي خواد كه ميشه يه كاريش كرد ولي حجمش و چييييي :shock: :shock: به هر حال ممنون . كاريش نميشه كرد .
زحمت كشيدي . تشكر :D

ونوس عزيز
بايد بگم در مورد حجم حق با شماست و من شرمندم. اما در مورد يوزر و پس بايد بگم نه عزيز هيچي نميخواد.
انشاا... در پست هاي بعديم سعي مي كنم حجم رو در نظر بگيرم . :oops: موفق باشي عزيز... :wink:

morteza_k
05-06-2005, 23:38
سلام دوست من
اين فايل ها حجم خيلي بالايي دارند ومن نتونستم دانلودشون كنم حتي يكيشون رو ولي بازم ممنون :P

Roozedidar
06-06-2005, 08:39
سلام دوست من
اين فايل ها حجم خيلي بالايي دارند ومن نتونستم دانلودشون كنم حتي يكيشون رو ولي بازم ممنون :P

بازم شرمنده بابت حجم و خواهش مي كنم...

mydelphi
07-06-2005, 13:46
ما 4 مگ به زور ميگيريم چه برسه به 152 تا ؟؟؟؟

اين هم اندر مزايا استفاده از اينترنت كه ما قادر به دانلود كردن 4 مگ ناقابل هم نيستيم چه رسد به 152 مگ ؟؟؟؟

Roozedidar
07-06-2005, 13:54
ما 4 مگ به زور ميگيريم چه برسه به 152 تا ؟؟؟؟

اين هم اندر مزايا استفاده از اينترنت كه ما قادر به دانلود كردن 4 مگ ناقابل هم نيستيم چه رسد به 152 مگ ؟؟؟؟

آقا اين تاپيك منو چقدر خجالت زده دوستان كرد شرمندم :? . انشاا... در همين تاپيك يه برنامه ميذارم كه حسابي از خجالتتون در بيام... :oops:

double_n
07-06-2005, 13:58
Roozedidar جان ما منتظریم . . .

ایول :arrow:

AveCina
07-06-2005, 15:00
NBS نو منتظري . من بيشتر

Roozedidar
07-06-2005, 16:21
بازم سلام
ديدم اون نرم افزار نابي كه عرض كردم دمه دست نيست گفتم فعلا اين مطلب كوچيك رو بذارم شايد خوشتون بياد البته اگر دوستان قبلا نذاشته باشند...

شما با لينك هاي زير ميتونيد تمام فيلم ها, نرم افزارها و يا كلا هر چيزي كه در سايت rapidshare.de موجود هست رو ببينيد و دانلود كنيد. اميدوارم خوشتون بياد و البته جديد باشه...

تمام فايل هاي آپلود شده بر روي rapidshare.de

فيلمهاي آپلود شده بر روي rapidshare.de

نرم افزارهاي آپلود شده بر روي rapidshare.de

لذت ببريد...

mydelphi
07-06-2005, 22:30
آقا من اين فايل هاي 152 مگي رو دانلود كردم انگار چند نفر درباره هك با هم دارن بصورت آهنگ صحبت مي كنن به همه چيز شبيه بود الا آموزش هك .......

Roozedidar
07-06-2005, 22:36
آقا من اين فايل هاي 152 مگي رو دانلود كردم انگار چند نفر درباره هك با هم دارن بصورت آهنگ صحبت مي كنن به همه چيز شبيه بود الا آموزش هك .......

ميگم كه اين پست آبرو براي ما نذاشته. من نميدونم چرا اين فيلما بجاي هك دزدي ياد ميده يا به قول شما آهنگ سازي :D ...

Beelzebub
07-06-2005, 23:50
Roozedidar, خیلی جالب بود خصوصا فیلمها، دومی که در بارهSophie Marceau بود، خنده دار بود
راستی این تریپ سرچ کردن تو گوگل رو هم بلد نبودم ممنون ازت

Roozedidar
08-06-2005, 00:03
Roozedidar, خیلی جالب بود خصوصا فیلمها، دومی که در بارهSophie Marceau بود، خنده دار بود

خواهش عزيز و خوشحالم استفاده كردي ولي سورپرايز من هنوز باقي مونده به زودي... :wink:

bithiah
08-06-2005, 01:25
آقاي روز ديدار ما كه نتونستيم دانلودش كنيم. ولي منتظر دوميش هستيم.
ممنون

mydelphi
08-06-2005, 10:01
ميگم كه اين پست آبرو براي ما نذاشته. من نميدونم چرا اين فيلما بجاي هك دزدي ياد ميده يا به قول شما آهنگ سازي
آقا اين حرفا چيه ...من صرف مزاح اين مطلب رو عنوان كردم ...

Beelzebub
08-06-2005, 10:40

خواهش عزيز و خوشحالم استفاده كردي ولي سورپرايز من هنوز باقي مونده به زودي... :wink:

ما هم منتظریم :mrgreen:

Gagsta
08-06-2005, 22:44
با اينکه سرعته اينترنته من Kb/s 1500 هست
45 دقيقه طول کشيد تا دانلد شد