PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال در مورد زبان php

Captain Nemo
17-10-2006, 21:22
سلام دوستان
یه سوال از کسایی که php و mysql بلدن دارم.
من یه سایت دارم طراحی میکنم که توش از session دارم استفاده میکنم. سایتی که من درست کردم این طور عمل میکنه که توی یه صفحه کاربر میاد login میکنه ، وقتی login میکنه، کدهای php من به یه دیتا بیس از mysql کانکت میکنند. به شکل زیر:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
تو کد بالا متغیرهای $_POST[user_name] و $_POST[password] برابر اسم کاربری و پسورد شخصی هستند که کانکت میکنه. nemo هم اسم دیتا بیس هست.
تا اینجای کار هیچ مشکلی ندارم.
بعدش من محتویات متغیر $mysqli رو توی Session قرار میدم، بشکل زیر:
این رو تا اینجا داشته باشید. حالا فرض کنید توی یه صفحۀ دیگه از سایت کاربر یه فرمی رو پر کرده که من میخوام این فرم رو توی یه table از دیتا بیس insert کنم. برای این کار من میام از کد زیر استفاده میکنم:
تو کد بالا اونجایی که چند تا نقطه گذشتم کد مربوط به mysql هست که ربطی به مشکل من نداره. زمانی که کد رو اجرا میکنم یه پیغام به شکل زیر دریافت میکنم:

همونطور که میبیند این اخطار میگه که متغیر mysqli رو نمیتویه واکشی کنه. حالا من میخوام بدونم دلیل این اخطار چیه. لازم به ذکره که من کدم رو اگه به شکل زیر بنویسم هیچ مشکلی ندارم:

تو کد بالا متغیرهای $_SESSION['user_name'],$_SESSION['password'] توی صفحۀ login سایت (همونی که اول در موردش بحث میکردم) به ترتیب برابر با $_POST['user_name'],$_POST['password'] قرار میگیرند. یعنی user name و password توشون ذخیره میشه.

Captain Nemo
18-10-2006, 23:53
دوستان طراح سایت! کسی نیست که کمک کنه؟

arshamshirvani
08-02-2007, 21:11
dooste aziz
tooye $_SESSION hamishe string gharar migire , na object
Shoma nemitooni connection be db ro vase page badi negah dari , choon be mahze inke script tamoom mishe , connection close mishe

Pirooz bashid
Arsham

parsafarshad1980
20-02-2007, 01:11
سلام دوستان

من یک سوال در مورد طراحی سایت های PHP دارم

من چند مدت پیش از یک سایت خارجی که آدرسش یادم نیست سورس یک PHP Proxy رو دانلود کردم

و بعد از درخواست هاست از دوستان همین جا، سایت 110mb.com به من معرفی کردند که دستشون درد نکنه

و من اونو UPload کردم

اینم آدرس سایت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما چند دقیقه نکشید تا خواستم اولین سایت رو باز کنم اجازه نداد و پیغام داد که مشترک گرامی دسترسی به....!!!

به نظر شما من چه کاری و باید انجام میدادم که ندادم؟!!

Mehran NZ
22-02-2007, 05:06
سلام دوستان

من یک سوال در مورد طراحی سایت های PHP دارم

من چند مدت پیش از یک سایت خارجی که آدرسش یادم نیست سورس یک PHP Proxy رو دانلود کردم

و بعد از درخواست هاست از دوستان همین جا، سایت 110mb.com به من معرفی کردند که دستشون درد نکنه

و من اونو UPload کردم

اینم آدرس سایت

اما چند دقیقه نکشید تا خواستم اولین سایت رو باز کنم اجازه نداد و پیغام داد که مشترک گرامی دسترسی به....!!!

به نظر شما من چه کاری و باید انجام میدادم که ندادم؟!!

اقا میشه لطفا اون سورس رو یک جایی واسم اپ کنی به شدت احتیاج دارم
راستی اون سایتت فی.. ر نیست ولی کار نمی کنه مثل اینکه 110 mb گذاشتن php proxy رو ممنوع کرده شما می تونی از اینجا اسفاده کنی که اخرین بار برای من کار می کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببین جان من اون سورس یادت نره احتیاج دارم به شدت :blush:

Mehran NZ
22-02-2007, 05:27
اقا با عرض معضرت خدم دانلود کردم اون سایت هم فکر می کنم اینجا بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

parsafarshad1980
22-02-2007, 18:20
ای بابا!!!!

یکی نیست این نرم افزار و دوباره آپلود کنه؟!؟!؟!؟!

آگه به من برسونید من جایی آپلود میکنم که همیشه در دسترس باشه ها!!!!

خواهشاً برا آپلود کردنش از سایت Esnips.com استفاده کنید.

ممنونم

parsafarshad1980
22-02-2007, 18:36
سلام

آقا از راهنماییت ممنون

اینم لینک دو تا PHPProxy

ولی فعلاً سایت رو که شما دادید تست نکردم اگر جواب داد به ما هم خبری بدید ممنونم

parsafarshad1980
22-02-2007, 19:22
با عرض پوزش از محضر دوستان گرام

باید عرض کنم که پاسخ شماره 7 یعنی 7# هیچ ارتباطی به این تاپیک نداره و من اشتباهاً و ناخواسته ارسال کرد

بازم معذرت میخوام;)

parsafarshad1980
27-02-2007, 01:07
سلام

دوستان من تو سایت Ripway آپلود کردم و اولش خوب کار میکرد ولی کمتر از 12 ساعت حذفش میکنه و میگه که اکانت شما به پایان رسیده!!!!!!!!!

کسی میدونه چرا؟؟؟؟؟؟!!

raminmpr
06-03-2007, 11:43
سلام به دوستان می خواستم بدونم برنامه ای در مورد php وجود داره که بشه نوشتن دستی کد رو با هاش کم کرد (مثل فرانت پیج که html رو به صورت فرم در میاره)؟
ممنون می شم اگه جواب بدید
یا علی...

amin3d
08-03-2007, 02:13
يك سئوال من داشتم اينكخ كسي با اين فانكشنها كار كرده ob_start(); و ob_end(); اگه كسي اطلاعاتي دارد منه كمك كنه فقط اين مي دونم كه براي بافر استفاده مي شود مثل اين مورد :

<?php ob_start(); ?>
Change Language:<br>
<a href="?change&to=english">English</a><br>
<a href="?change&to=spanish">Spanish</a>
<?php
if(isset($_GET['change']))//is the change is set
{
$to = $_GET['to'];//gets to
session_start();//starts the session
$_SESSION['lang'] = $to;//set it as $to
$session = $_SESSION['lang'];//set $session as the session
if(empty($session))//if its empty