PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يكي ميگ يه رم 512 ديگه بذاري مشكلت حل ميشه اما يكي ديگه ميگه cpu رو عوض كن3.2 بذار؟

jak_1300
16-10-2006, 14:41
سلام بچه ها من يه مشكلي دارم در اجرايه بازي ها البته بيشتر ترس هستش تا مشكل و اون اينكه من يه كارت گرافيك دارم كه وقتي از فروشنده خريدم گفتش 64mg هستش ولي 256 هم ساپورت ميكنه حتي روي جعبه كارت گرافيكم نوشته 256mg حالا با اين اوصاف من تا حالا زياد مشكلي در اجراي بازيها نداشتم و مي ترسم از اينكه يه روز برسه كه يه بازي بخرم و نتونم اجرا كنم يعني گرافيكم كم بياره
مشخصات گرافيك من هستش:
asus gforce 6200 64mg pci xperes turbuo chache suporting 256 mg
يعني من وقتي اين كارت رو خريدم يارو گفت كه تا 256 تا ساپورت ميكنه گفتم مگه ميشه گفت از رو رم شر ميكنه(قرض ميكنه) وبازي رو اجرا ميكنه اينم بگم كه من تا حالا بازي هايي مثل نيد فور اسپيد 2 اندر گراند وكينگ كنگ و شافرينگ و تام رايدر و فيفا 06 و شاهزاده ايراني (pop3) و igi2 و هايف لايف 2 ودويل ماري كري3 وكانتر استريك زيرو و reservior dogs را هم تا حالا اجرا كردم و قطعات كامپيوترم هستش:
مادر بورد: asus p5 gdc pro active
رم:512mg
سي پي يو : 2600 سلرون
ممنونتون ميشم اگه كمكم كنيد
وتا حالا تنها بازيي كه كم اورده دسپرادو 2 بوده

چند وقتي ميشه كه براي اينكه خيالم راحتر بشه ميخوام كامپيوترم رو ارتقا بدم براي اينكار يكي از بچه هاي پي سي به من گفت يه رم 512 ديگه بندازي كنار رمت مشكلت حل ميشه ولي يكي ديگه از بچه ها ميگه كه بايد سي پي يو رو ارتقا بدي به 3.2 يه مگ كش دار تا مشكلت حل بشه نميدونم والا چيكار بايد بكنم

حالا از شما دوستان خواهش ميكنم نظر خودتون رو راجب اين كارت بگين و من رو راهنمايي كنيد واز كساني كه كارتشون دقيقن مثله كارت گرافيك منه خواهش ميكنم خودشون رو معرفي كنن
اينم مشخصات كلي گرافيك من كه عكسش رو ميبينين:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خواهش ميكنم كمكم كنين و بگين چطوره اين گرافيك
ممنونتون ميشم منتظر نظراتتون هستم
:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

Lord_theOne
16-10-2006, 15:19
عزيز اول شما بايد ويندوزتون را عوض كني بهتره Service پك 2 نصب كن يا مديا سنتر 2006
شما فكر كنم در بازي CPU كم مي اوريد پس اول سي پي يو را عوض كن چون در كار كردن با كامپيوتر خيلي بهتر انجام مي دهد و سريعتر مي شود كارها البته CPU كه FSB 800 داشته باشد به گرافيك كمك مي كند به نسبت 533
اگر مي خواهي از گرافيكت بهتر استفاده كني بعدا يك 512 بگير بزار روي سيستمت و گرافيكت را 256 كن
در رم خريدن بايد يك رمي با همان باس و همان رم بخري كه تداخلي ايجاد نشود
در ضمن دوتا رم مي شود دوئل البته بايد در جا رمي 1و 3 بگذاري تا دوئل بشود و پهناي باند اطلاعات بالا مي رود و اطلاعات سريعتر رد و بدل مي شود براي بهتر درك كردن به بخش تاپيك رم تخصصي برويد
يك مشكلي ديگه كه هست بايد حتما درايور جديد را نصب كني اول اين كار را انجام بده خيلي خيلي تاثير دارد
براي من كه خيلي تاثير داشت

Mahdi_Moosavi
16-10-2006, 20:02
از نظر من cpu شما هيچ مشكلي نداره . اگر اور كلاك كني خوبه. يهني واسه بازي پردازنده 10 درصد هم تاثير نداره.

اگر در بازي افت frame داريدمشكل كارت گرافيك شماست. ولي اگر در بازي ها گير كلي داريد . بايه رم 512 مشكل شما حل

ميشود.اين ورژن درايور شما خيلي قديميه بهتره جديدش رو نصب كني. من خودم هفته پيش 2ساعت و نيم نشستم درايور

جديددش يعني 91.47 رو دانلود كردم. ولي ارزشش رو داشت. رو 6600 كه خيلي تاثير داره.اينم لينكش:

Gilopa
16-10-2006, 20:45
سلام بچه ها من يه مشكلي دارم در اجرايه بازي ها البته بيشتر ترس هستش تا مشكل و اون اينكه من يه كارت گرافيك دارم كه وقتي از فروشنده خريدم گفتش 64mg هستش ولي 256 هم ساپورت ميكنه حتي روي جعبه كارت گرافيكم نوشته 256mg حالا با اين اوصاف من تا حالا زياد مشكلي در اجراي بازيها نداشتم و مي ترسم از اينكه يه روز برسه كه يه بازي بخرم و نتونم اجرا كنم يعني گرافيكم كم بياره
مشخصات گرافيك من هستش:
asus gforce 6200 64mg pci xperes turbuo chache suporting 256 mg
يعني من وقتي اين كارت رو خريدم يارو گفت كه تا 256 تا ساپورت ميكنه گفتم مگه ميشه گفت از رو رم شر ميكنه(قرض ميكنه) وبازي رو اجرا ميكنه اينم بگم كه من تا حالا بازي هايي مثل نيد فور اسپيد 2 اندر گراند وكينگ كنگ و شافرينگ و تام رايدر و فيفا 06 و شاهزاده ايراني (pop3) و igi2 و هايف لايف 2 ودويل ماري كري3 وكانتر استريك زيرو و reservior dogs را هم تا حالا اجرا كردم و قطعات كامپيوترم هستش:
مادر بورد: asus p5 gdc pro active
رم:512mg
سي پي يو : 2600 سلرون
ممنونتون ميشم اگه كمكم كنيد
وتا حالا تنها بازيي كه كم اورده دسپرادو 2 بوده

چند وقتي ميشه كه براي اينكه خيالم راحتر بشه ميخوام كامپيوترم رو ارتقا بدم براي اينكار يكي از بچه هاي پي سي به من گفت يه رم 512 ديگه بندازي كنار رمت مشكلت حل ميشه ولي يكي ديگه از بچه ها ميگه كه بايد سي پي يو رو ارتقا بدي به 3.2 يه مگ كش دار تا مشكلت حل بشه نميدونم والا چيكار بايد بكنم

حالا از شما دوستان خواهش ميكنم نظر خودتون رو راجب اين كارت بگين و من رو راهنمايي كنيد واز كساني كه كارتشون دقيقن مثله كارت گرافيك منه خواهش ميكنم خودشون رو معرفي كنن
اينم مشخصات كلي گرافيك من كه عكسش رو ميبينين:

خواهش ميكنم كمكم كنين و بگين چطوره اين گرافيك
ممنونتون ميشم منتظر نظراتتون هستم
:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

دوست عزيز حافظه كارتت 256 هستش .كارت شما 64 بيت هستش.اين 64 بيت با 256 مگ فرق ميكنه پس اون عزيز كه گفته از رمت شير ميكنه اصلا سواد نداشته .كارت شما بيتش 64 و حافظش 256 مگ هستش.سی پیو 2800 فول کش هم مشکل شما رو حل میکنه ولی در کل کارت شما هم از دور افتاده .بقیه موارد رو دوستان عزیز بهت توضیح دادند.

nihil
29-10-2006, 03:51
دوست عزيز حافظه كارتت 256 هستش .كارت شما 64 بيت هستش.اين 64 بيت با 256 مگ فرق ميكنه پس اون عزيز كه گفته از رمت شير ميكنه اصلا سواد نداشته .كارت شما بيتش 64 و حافظش 256 مگ هستش.سی پیو 2800 فول کش هم مشکل شما رو حل میکنه ولی در کل کارت شما هم از دور افتاده .بقیه موارد رو دوستان عزیز بهت توضیح دادند.

سلام. آقا میخواستم بگم به جای اینکه به سواد مردم ایراد بگیرید یه کم بیشتر تحقیق کنید.
اوون آقایی که گفته رمتو ارتقا بده چون از رمت میگیره(share mikone) راست میگه.
دوست عزیز کارت گرافیک شما توربوکش(TC) است.در موردش بخونید لطفا:

TurboCache

هدف از پياده‌سازي اين فن‌آوري جديد، پايين آوردن قيمت نهايي كارت گرافيك بدون حذف كردن فن‌آوري‌هاي مدرن پردازنده‌ي گرافيكي آن كارت است. پس از پردازنده‌ي گرافيكي، ارزشمندترين سخت‌افزاري كه بر روي هر كارت گرافيك نصب مي‌شود، حافظه‌ي محلي آن است. پردازنده‌ي گرافيكي براي پردازش داده‌هاي تصويري نياز به حجم معيني از حافظه به عنوان بافر دارد. در اكثر بازي‌ها و برنامه‌ها، حجم حافظه‌ي محلي معادل 128 مگابايت براي بافر كردن داده‌هاي تصويري كافي است. در فن‌آوري TurboCache، از حجم حافظه‌ي محلي براي صرفه‌جويي در هزينه‌ي كارت گرافيك كاسته شده است، اما امكان استفاده‌ي اشتراكي از حافظه‌ي اصلي سيستم (RAM) فراهم شده تا حجم حافظه‌ي تركيبي به حداقل 128 مگابايت برسد. بنابراين حذف مقدار معيني از حافظه‌ي محلي از روي كارت‌، موجب كم شدن تعداد تراشه‌هاي حافظه‌ي محلي، تعداد كانال‌هاي حافظه‌ي پردازنده‌ي گرافيكي و تعداد اتصالات الكتريكي و لايه‌هاي مدار چاپي كارت گرافيك مي شود. در نتيجه هزينه‌ي ساختن «بْرد» براي پردازنده‌ي گرافيكي پايين مي‌آي

JVC
03-11-2006, 03:09
دوست عزيز منظور از کم میياررو اول دقيقاً مشخص کن به چه صورته..يعنی بازی در کل
به کندی اجرا میشه يا اين که در بعضی مواقع گير داره.....95% من میگم از رم نيست
از cpu شماست...يه 3.2 amd بنداز مشکلت حل میشه....من رمم قبلاً 512 بود
ولی الان 1 گيگ....هيچ تفاوتی من داخل هيچ بازی نديدم داشته باشه
کارت من هم هست 6600gt

Gforce
04-11-2006, 01:22
عزيز من حرف هيچ كدوم از اين بچه هارو قبول ندارم به جز اون ريقت كه گت يه رم ديگه بنداز ميدوني چرا چون مال ريقمم همين طوري بود يه رم ديگه انداخت درست شد الان بعضي از بازي رم 1 گيگ و يا حتي 2 گيگ ميخواهند

Gforce
04-11-2006, 01:22
سلام عزيز يه رم ديگه بندازي درست ميشه

jak_1300
04-11-2006, 11:28
مرسي از راهنماييتون

zonealarm
04-11-2006, 13:17
عزيز من حرف هيچ كدوم از اين بچه هارو قبول ندارم به جز اون ريقت كه گت يه رم ديگه بنداز ميدوني چرا چون مال ريقمم همين طوري بود يه رم ديگه انداخت درست شد الان بعضي از بازي رم 1 گيگ و يا حتي 2 گيگ ميخواهند
مي توني بگي كدوم بازي رم 2 گيگ مي خواد؟

zonealarm
04-11-2006, 13:49
ر م بالاتر از 1 گیگ تاثیر چندانی رو بازیا نداره

به این عکسا که توسط آقا شهریار تو تاپيك مشورت براي خريد قطعات

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

گذاشته شده دقت كنيد:

Lord_theOne
06-11-2006, 08:36
ببين عزيز اگر رم را با 512mb و 1gig مقايسه مي كرد نتيجه رو مي گفت آخه اين بازي در اخرين حدش 1gig كشيده لزومي به رم اضافه نداره