PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خواهشا سريعا كمك كنيد ( فوري)

mohammad.clergyman
15-10-2006, 18:24
بسم رب الشهدا

=======

سلام

طاعات و عباداتتون قبول باشه !

من ميخوام رو يك سيدي قفل بگزارم كه هم كپي رو هارد نشه و هم رايت نشه

در مورد كپي نشدن يه نرم افزار توپ به نام Cryptcd سراغ دارم !

الان با اين نرم افزار فايل ها ما از كپي نشدن در هارد حمايت ميكنم ولي هنوز برنامه ي خوب و تست شده اي راجع

به رايت نشدن سيدي گير نياوردم . تعريف نرم افزارwtm cd protect را شنيدم و نصبش كردم ولي بلد نيستم باش

كار كنم (‌كسي آموزش نداده) و نميدونم كه ميتونم فايل هايي كه با نرم افزار Cryptcd رمز گزاري كردم توسط اين نرم افزار protetct كنم

خواهش ميكنم يه روش يا نرم افزاري كه ترجيحا آموزش داشته باشه و كار باهاش راحت باشه معرفي كنيد

خواهش ميكنم كمك كنيد يه روز بيشتر فرصت ندارم

خواهش ميكنم جواب مفصل بديد ! انشاءالله جبران ميكنم

موفق باشيد

kazemfdisk
15-10-2006, 20:15
سلام محمد جان
قبول باشه عباداتت مارو هم فراموش نکنی جمکران رفتی مارو هم یاد کن
اگر بخواهی که رایت نشه به نظر من غیر منطقی هست فکر کنم تا به حال سیدی نبوده که رایت نشه
در مورد Cryptcd فکر کنم شنیده بودم اگر ناگهانی سیستم ریست بشه فایلها توی پوشه temp میمونه نمیدونم درسته یا نه
من که تست نکردم
در مورد wtm cd protect هم باید بگم تا جایی که شنیدم باید ram سیستمت بالا باشه و فکر کنم طول بکشه یکم قلق داره این برنامه ها
یادمه وقتی دوستم مهدی میخواست قفل بزاره روی سیدی ها خیلی اذیت شد سیدی زیاد میسوزوند
اولاش باید یکمی سیدی بسوزونی تا یکم کار دستت بیاد
راستی با امضات خیلی حال کردم ایول
اگر میخوای قفلی بزاری باید بگم که این نرم افزارهای مجانی زیاد کار نمیکنند و شکسته میشند قفلشون ولی مهم اینه که طرف
کمی که کار کنه شاید حوصله اش تمام بشه و از خیر رایت سیدیت بگزره
دوستان بیشتر میان کمکت میکنند
یا حق

mohammad.clergyman
16-10-2006, 10:06
سلام محمد جان
قبول باشه عباداتت مارو هم فراموش نکنی جمکران رفتی مارو هم یاد کن
اگر بخواهی که رایت نشه به نظر من غیر منطقی هست فکر کنم تا به حال سیدی نبوده که رایت نشه
در مورد Cryptcd فکر کنم شنیده بودم اگر ناگهانی سیستم ریست بشه فایلها توی پوشه temp میمونه نمیدونم درسته یا نه
من که تست نکردم
در مورد wtm cd protect هم باید بگم تا جایی که شنیدم باید ram سیستمت بالا باشه و فکر کنم طول بکشه یکم قلق داره این برنامه ها
یادمه وقتی دوستم مهدی میخواست قفل بزاره روی سیدی ها خیلی اذیت شد سیدی زیاد میسوزوند
اولاش باید یکمی سیدی بسوزونی تا یکم کار دستت بیاد
راستی با امضات خیلی حال کردم ایول
اگر میخوای قفلی بزاری باید بگم که این نرم افزارهای مجانی زیاد کار نمیکنند و شکسته میشند قفلشون ولی مهم اینه که طرف
کمی که کار کنه شاید حوصله اش تمام بشه و از خیر رایت سیدیت بگزره
دوستان بیشتر میان کمکت میکنند
یا حق

بسم رب الشهدا

=========

سلام كاظم جان

عبادات شما هم قبول باشه امشب ميرم حرم حضرت معصومه (‌سلام الله عليها ) انشاءالله نائب الزياره هستيم

راستشو بخواي من نميخوام يه قفل پيشرفته بزارم

فقط در حدي باشه كه يوزر نتونه اون و با كلون سيدي رايت كنه !

در مورد wtm cd protect هم بايد بگم كه اگر يه نفر پيدا ميشد اين روش كار و قلق ها را آموزش ميداد خيلي صواب

ميبرد . اگر يه برنامه اي كه كار باش ساده باشه معرفي كنيد ممنون ميشم

چون تا امشب بيشتر فرصت ندارم :sad:

ممنون و موفق باشيد

k3i3r1t
16-10-2006, 14:28
سلام دوستان
من فرصت زياد دارم فقط يكي اموزش بده