PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی Microsoft Word

dubairan
15-10-2006, 14:50
سلام دوستان
چند سوال در مورد ورد داشتم، ممنون میشم راهنمایی کنید:
- ورد 2007 بتا روی سیستمم نصبه، یکسری فونت فارسی دانلود و نصب کردم ولی ی را در وسط کلمات بصورت بزرگ تایپ می کند چه کنم؟ (نظرتان راجع به ورد 2007 چیه)
- آیا راهی وجود دارد که در ورد بشود فونتها را بترتیبی که بخواهم در جدول فونتها ردیف کنم ودیگر مجبور نشوم مرتب دنبال فونت بگردم؟
- اگر از داخل فولدر فونتها همه فونتها یا تعدادی را حذف کنیم مشکلی پیش نمی آید؟

attakh
15-10-2006, 15:14
فقط در مورد ي ميتونم كمكت كنم براي تايپ كردن ي در وسط كلمات از كليد هاي تركيبي Shift+X استفاده كنيد حتما جواب ميده.

dubairan
15-10-2006, 15:47
:ohno: ممنون از راهنماییت ولی متوجه سوال من نشدید

barton2500
16-10-2006, 00:31
اگه با ی مشکل داری یه راه اینه که بی خیالی تایپ کنی آخر سر Ctrl+H بزنی و ی رو با ي جایگزین کنی.
Office 2007 خوب در هر حال بهتره. امکانات وردش بشتر شده مثلا افکت های تصویری . من هنوز خیلی باش کار نکردم اما ابزارها دم دست گذاشته شده تا راحت تر بشه با اونا کار کرد. خیلی از ایزارها هستند که در نسخه قبلی به دلیل اینکه در فهرست های پایینی بودند خیلی ها از اونا اطلاع نداشتند. اما الان دم دسته و محیط خیلی جذاب تر شده. تبدیل به pdf به راحتی صورت میگیره.
شما احتمالا از نازنین استفاده می کنید, از B Nazanin استفاده کن تا مشکل ی و تیدیل به pdf حل شه. هر چند شکل و شمایل فونت B Nazanin تو محیط ورد یه خورده غیر طبیعی هستش.
اگه فونتی رو پاک کنی دیگه اون فونت رو تو هیچ کدوم از برنامه های Office نمی بینی. البته نمی دونم برای ویندوز هم مشکلی یش میاد یا نه؟
در مورد لیست کردن (مرتب کردن) دستی فونت ها اطلاعی ندارم.

dubairan
16-10-2006, 14:32
:rolleye: ممنون از توضیحات شما دوست عزیز
دوستان من هنوز جواب کافی برای سوالات نگرفتم :sad: ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

shvalaie
17-10-2006, 00:27
سلام

درباره حرف ي بهترين و راحتترين راه اينه كه از فونت B nazanin و يا كلا فونتهايي كه فارسي شدن و اول اسمشون B گذاشتن استفاده كنين. البته بعضي از اين فونتها هم اسمشون با عدد 2 شروع ميشه مثل: 2nazanin و 2zar و ...

و اما. فكر نميكنم كه براي راحتتر دنبال فونت دلخواهتون گشتن بهتر باشه كه فونتها رو پاك كنين
و اگه اين كار رو هم كردين مشكلي پيش نمياد. ولي چرا اين كار رو بكنين؟
ميتونين يه نوارابزار براي خودتون درست كنين و توش تمام فونتهايي رو كه استفاده ميكنين بزارين. اينطوري راحتتر نيست؟

dubairan
17-10-2006, 13:11
سلام- ممنون از راهنمایی. چطور میتونم فونتهایی را که نیاز دارم برای دسترسی سریع روی نوار ابزار بگذارم؟