PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش تردستي ( جادوگري ) ( ديويد بلين )

Wisdom
14-10-2006, 09:01
David Blaine's Mega Magic

در اين كتاب به شما آموزش تردستي داده ميشه ، ترفندهاي جالبي داره و بعضي هاش واقعاً‌ جالب هستن
ترفندهايي كه در اين كتاب وجود داره :
Street Magic , Mind Reading , Optical illusions , Bar Magic , Coin Tricks , Card Tricks , Levitation
پيشنهاد ميكنم دانلودش كنيد و يك شعبده باز حرفه اي بشيد و دوستانتون رو شگفت زده كنيد

اين E-Book به زبان انگليسي و فرمت اون EXE هستش

Size : 654 KB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Spy
23-11-2006, 23:01
ديويد بلين متولد 4 آوريل 1973 در بروكلين. چيره دست در انجام شعبده بازی و شیرینکاری و کارهای خارق العاده .او با اجرای نمایش جادوی خیابانی نام خود را بر سر زبان ها انداخت .او شعبده بازی را از زمان بچه گی شروع به یاد گرفتن کرد . پدرش اسپانیایی و مادرش روس الاصل است .از کارهای خارق العاده او میتوان به زنده ماند پس از 7 روز زیر خاک دفن شدن , بسر بردن 62 ساعت در قفس یخی , زنده ماندن در زیر آب در یک حباب شیشه ای برای 7 روز و... اشاره کرد . ( برگرفته شده از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

مجموعه آموزش هایی که بوسیله این شعبده باز نوشته شده

Learn Magic with David Blaine

Download:

پرنس
23-11-2006, 23:27
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لینک مستقیم با رزوم

Alone_In_Hell
24-11-2006, 15:51
himself
پسورد رو دادن كه
when Myth meets a Myth!

اگه كسي بازم داره بزاره خيلي باحالن

golden111
23-11-2007, 17:05

L05T
23-11-2007, 17:42
لینکی که توی پست 12 هست کار میکنه
ممنون
اگر به این چیزا علاقه دارید برید اینجا

آموزش ها رو به صورت video گزاشته خیلی توپه

@R3Z
23-11-2007, 23:39
كسي ترجمه فارسيشو داره؟

Wisdom
21-09-2008, 20:16
لینک 12 کدومه
اگه می شه بزارین

یعنی پست شماره 12 این تاپیک

aseman123456789
01-05-2009, 16:03
من تازه ثبت نام کردم و چند تا برات شعبده بازی میزارم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شما حتما فيلم ديويد بلين David Blane را ديده ايد!

در ادامه مطلب آموزش پرواز را فرا خواهيد گرفت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

با سلام
من در سايت خودم اقدام به آموزش شعبده و تردستي به صورت حرفه اي کردم.
تو اين تاپيک هم قصد دارم يکي از همين آموزشهارو قرار بدم.
دوستاني که تمايل دارند با اين هنر آشنا بشند و به صورت حرفه اي در اين رشته مهارت کسب کنند ميتونند به سايت من مراجعه کنند و ديگر آموزشهارو ببينند و با حقه هاي تردستي آشنا بشند.

يکي از کليپهايي که اکثر در مبايلها پيدا ميشه کليپ راه رفتن روي آب يا پروازه که در اين تاپيک قصد دارم آموزش پرواز رو براي شما قرار بدم.

پرواز به روش King-rising ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کليپ بالا رو دريافت کنيد و بعد آموزش زير رو بخونيد.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
شما اين حرکات رو سعي کنيد جلوي آينه و براي خانواده انجام بدين و هر زمان که کاملا درست و صحيح انجام داديد براي دوستان خودتون اجرا کنيد.
من تو اين فيلم ها سعي کردم جوري لباس بپوشم که راحت بتونيد بوسيله تفکيک رنگ حرکات رو مشخص کنيد پس اگه ديديد با شلوار پارچه اي کفش اسپورت پوشيدم نخندين براي فيلم اينکارو کردم.

--------
آموزش پرواز به سبک king-ising

1- فيلم آموزشي از پشت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2- فيلم آموزشي از بغل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3- پرواز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فيلمي که در ابتداي اين تاپيک قرار گرفته پرواز به سبک king rising هست که در اون فردي حدود 5 سانت از زمين بلند مي شه.
اين روش يکي از راحترين روشهاي پرواز هست که نياز به وسيله خاصي نداره اما لازمه قبل از اون تمرينات زيادي انجام بدين تا بينندگان متوجه حقه شما نشوند و مهارت لازم رو کسب کنيد.
در اين فيلم اگر توجه کنيد فردي که ميخواد پرواز کنه شئي را به سمت روبه رو پرتاب ميکنه در اصل با اينکار توجه بينندگان را به سمت مقابل جلب ميکنه و بعد بسيار سريع و با ظرافت تمام پاي خودش رو از کفش خارج ميکنه تا بتونه پروازي خيالي رو براي شما مجسم کند.
اگر به فيلم خوب دقت کنيد متوجه در آورن پا از کفش مي شيد که اين عمل خيلي سريع اتفاق ميوفته.
و بعد پاشنه پاي راست خود را به بغل پاشنه کفش محکم فشار ميده و در اين حالت با استفاده از پنجه پا از زمين بلند مي شه که شايد تمامي اين حرکات در کمتر از 30 ثانيه اتفاق بيوفته.

براي اينکه بتونيد اينکارو به درستي و دقت انجام بديد اولا لازمه حتما شلوار پارچه اي داشته باشيد تا موقعي که پاي خودتون رو از کفش خارج ميکنيد کسي متوجه خالي شدن کفش شما نشه.
ثانيا حتما کفش شما اسپورت باشه تا بتونيد راحتتر از طريق پاشنه کفش استفاده کنيد و راحت پاتون رو از کفش خارج کنيد براي همين لازمه کفشتون رو از قبل آماده کرده باشيد.
ثالثا به نور محيط و سايه خودتون حتما توجه کنيد و در زاويه اي قرار بگيريد که کمترين نور را داشته باشه و سايه شما مشخص نشه.

البته فيلم بردار با خود اين فرد هست چون اگه توجه کنيد فيلم ابتدا به صورت zoom در حاله پخشه که بعد مياد عقب تا لحظه در آوردن پا ديده نشه ولي شما ميتونيد با استفاده از راههاي ديگه اينکارو انجام بدين.
من خودم اينکارو تا حالا چنيدن بار در جمع انجام دادم تو محيط باز زماني که همه مشغول کار خودشون بودند محلي مناسب رو انتخاب کردم تمام کارهايي که بايد انجام ميشد انجام دادم و از قبل هم پامو از کفش خارج کردم و بعد همرو دعوت کردم که منو نگاه کنند و براحتي اينکارو انجام دادم.
مطمئن باشيد اگر درست انجام بديد هيچ کس شک نميکنه .

در آخر فيلم هم اگه توجه کنيد مثلا کفش رو از پاش خارج ميکنه و ابتدا پاي چپ از کفش در مياد و بعد در ظاهر پاي راست رو هم از کفش خارج ميکنه و کفش رو به همه نشون ميده.(چه خالي بنديه )
اما سعي کنيد حتما در محيطي کم نور و يا در شب اينکارو انجام بديد و بايد توجه کنيد که ببينندگان نبايد نشتسه باشند زيرا پاي شما را مي بينند.
سعي کنيد حتما از لباس تيره استفاده کنيد چون نور رو منعکس نميکنه و کفش ، شلوار و جورابتون يه رنگ باشه تا زماني که در حال انجام اينکار هستيد کسي متوجه نشه. تعيين فاصله ديد تا بينندگان هم خيلي مهمه سعي کنيد اونقدري فاصله بگيريد که کسي متوجه حقه شما نشه.

اگه دقت کنيد تو فيلمي که خودم اينکارو انجام ميدم يه مقدار از سفيدي پشت کفش معلومه که اگر سياه ميبود ديگه اينطوري تو ديد نبود.

تذکر مهم :يادتون نره يه تردست هيچوقت کاريو 2 بار انجام نميده دفعه اول ممکنه همه گيج باشند اما دفعه دوم مطمئنن اونقدر حواسشون رو جمع ميکنند تا بفهمند شما چيکار کرديد پس هر چقدرم اصرار کردند 2 بار اينکارو انجام ندين

اميدوارم خوشتون اومده باشه و با استفاده از اين آموزش دوستان و خانوادتون رو سرگرم کنيد.

مبع آموزش: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

jamshid09
27-07-2009, 10:22
ممنون تون................

FARZANEH007
19-10-2009, 15:07
اين سايت هم آموزش هاي خوبي داره

nima3006
06-01-2010, 11:18
من آموزش تردستی های دیوید بلین رو میخوام