PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در ايران PS3 يا Xbox 360 . كدام بهتر است؟

صفحه ها : [1] 2

sha2ow
14-10-2006, 07:14
با توجه به موقعيت كشور ايران و
سخت افزار كنسول ها و
و بازي هاي كه براي آنها مي آيد و
گرافيك بازي ها و جذابيت و... . و
به صرفه بودن قيمت .كدام كنسول بهتر است؟ :rolleye:

H @ M I D
14-10-2006, 11:00
ابتدا عوضيت شما رو تبريك ميگم بعد پس wii چی شد
در ضمن یه تاپیک با نظر سنجی هم وجود داره که میتونید اونجا ادمه بدید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

playstation 3
15-10-2006, 07:20
nintendo wii با 260 دلار قيمت مناسبترين كنسوله

ramin_zero1818
15-10-2006, 13:11
به نظر من هم nintendo wii خيلي مناسبه.

sha2ow
15-10-2006, 14:59
خيلي ممنون از نظر هاتون ولي منظور من بين همون دو كنسول است و با توجه به آن شرايط.
ممنون

M A T I N
15-10-2006, 15:23
سلام
بین 360 و Ps3 به نظر من Ps3 بهتره ...
چون از همه نظر مثل تعداد بازی ها و گرافیک و بازی هایی که فقط قراره برای این کنسول بیاد بهتره ...
مثلا متال گیر 4 قراره فقط برای این کنسول بیاد...
تنها مزیت 360 هم اینکه قیمتش یه کم کمتره ...

UBI
10-11-2006, 20:03
از اين بازيهايي مه 100 سال قدمت دارن خسته نشديد .
xbox360 يعني تنوع .

Nvidia
10-11-2006, 20:24
تو ایران x360 بهتره چون هم قیمتش پایین تره ، بازیاش کپی خور شده ، گرافیکشم خداییش تفاوت چندانی با PS3 نداره

B O L O T
10-11-2006, 22:33
تو ایران x360 بهتره چون هم قیمتش پایین تره ، بازیاش کپی خور شده ، گرافیکشم خداییش تفاوت چندانی با PS3 نداره
قيمتش چنده ايكس باكس 360

Oracle_Eldorado
14-11-2006, 18:30
به نظر من Ps3 درسته که 1020 دلار قیمت داره ولی اگه یک نگاهی به بازی هایی برای Ps3 اومده بندازید به Ps3 ایمان می آورید !

Oracle_Eldorado
14-11-2006, 18:36
طرفداران XBOX360 یادشون نره که همین کنسول مشکلاتی داشت و هنوز هم داره .
برای مثال وقتی که داری بازی میکنی خود به خود و بدون هیچ دلیلی خاموش میشه !! :blink:
تازه یکی دیگر هم از مشکلات دیگش هم اینه که در بعضی از بازیهاش Save نمیشه !! :tongue:
ولی خدارو شکر PS3 ما هیچ مشکلی نداره . :happy:

K A R I M I
15-11-2006, 06:17
برای مثال وقتی که داری بازی میکنی خود به خود و بدون هیچ دلیلی خاموش میشه !! :blink:
تازه یکی دیگر هم از مشکلات دیگش هم اینه که در بعضی از بازیهاش Save نمیشه !! :tongue:
منم با PS3 موافقم .

ALI_PERS!@N
15-11-2006, 10:33
ps3 4 rooze pish dar jepan be gheymate 1000 $ varede bazar shod dollar amrika gerafikesh hanoz film nist vali tamimiye demoha film shode va dar bazi mesle demoye ps2 ke kajo kole nist hast yani mesle baziye ps2 nist ke bazi jaha yaroo masalan dastesh mostatil ast ba chand ta khat

B O L O T
15-11-2006, 13:13
با با فارسي بنويسيد ببينيم چي ميگيد
من با هر دوشون موافقم بعضي چيز ها داره اين نداره و برعكس

m_r1986
15-11-2006, 23:04
ali_persian جان راست ميگه منم چند روز پيش شبكه سه اخبار شبانگاهي ديدم كه playstation3 را داشتند ميفروختن و در عرض چند ساعت كه از فروش ان ميگذشت چند هزار دستگاه فروخته شد خوش بحال شركت سوني .

حالا كي به ايران برسه خدا ميدونه .

lovergod14paramourand
16-11-2006, 08:43
Xbox 360 من باهاش موافقم...

mafia_s97
17-11-2006, 14:37
تنها و فقط پلی استیشن 3

hadimeshki
01-01-2007, 01:11
من که ایکس باکس 360 دارم و یک بار هم نشده که وسط بازی خاموش کنه و یا مشکلی از بابت هنگو این مسایل دتشته باشه تازه من ساعتها باهاش بازی کردم اگه کسی میخواد ps3 بخره بدونه که یقینا بیشتر از 360 داغ میکنه اینو مطمعن هستم من تا حالا با 360 مشکل نداشتم خداییش وقتی باهاش بازی میکنم حال میکنم نمیخوام بگم از ps3 بهتره ولی روی کاغذ پردازنده گرافیکی ps3 بهتره ولی باید دید که در عمل و در آینده کدام بهترند این را باید دید ولی همکنون خرید ps3 به صرفه نیست اگر ps3 یا ایکس باکس دارید الکی ازش تعریف نکنید من ایکس باکس 360 دارم اصلا هم وسط بازی تا حالا خاموش نکرده و هیچ مشکلی براش پیش نیومده پرمیوم هم هست و uc نمیدونم که چرا؟؟؟؟

syamak790
01-01-2007, 12:46
سلام
Ps3 مثل يه كامپيوتر عمل مي كنه
واقعا منوهاي جالبي داره ، خيلي سريع باهاش جور مي شي
لينكوس با تمام برنامه هاي لينوكسم كه روش نصب ميشه
اما Xbox360 رو نميدونم يعني نديدم از نزديك

Ali-Bahal
01-01-2007, 15:53
من که ایکس باکس 360 دارم و یک بار هم نشده که وسط بازی خاموش کنه و یا مشکلی از بابت هنگو این مسایل دتشته باشه تازه من ساعتها باهاش بازی کردم اگه کسی میخواد ps3 بخره بدونه که یقینا بیشتر از 360 داغ میکنه اینو مطمعن هستم من تا حالا با 360 مشکل نداشتم خداییش وقتی باهاش بازی میکنم حال میکنم نمیخوام بگم از ps3 بهتره ولی روی کاغذ پردازنده گرافیکی ps3 بهتره ولی باید دید که در عمل و در آینده کدام بهترند این را باید دید ولی همکنون خرید ps3 به صرفه نیست اگر ps3 یا ایکس باکس دارید الکی ازش تعریف نکنید من ایکس باکس 360 دارم اصلا هم وسط بازی تا حالا خاموش نکرده و هیچ مشکلی براش پیش نیومده پرمیوم هم هست و uc نمیدونم که چرا؟؟؟؟

X360 را چند خريدي؟
بازيهاش رو چند مي خري و راحت گير مياد؟

JVC
02-01-2007, 01:52
X360 را چند خريدي؟
بازيهاش رو چند مي خري و راحت گير مياد؟

تو يک کلمه فقط xbox360.....من چند وقته پيش خريدم 490 تومان....البته j رو...بازيهاشم
به راحتی گير میآد....هر بازی ساخت مالزی 10 تومان...و کپی شده ایران 7 تومان

Sam Fisher 11
02-01-2007, 02:47

قبلا نظم رو گفتم پس لازم به تکرار نیست. با نظر این دوستمون هم موافقم.
قیمتش تقریبا بین 400 تا 500 تومانه وخیلی قیمت مناسبی داره(اینکه حدودی میگم مال اینکه هر جا یه قیمت میگه) ولی قیمتش الان حدود 430 هزار تومانه.
آنچه گذشت :

شما باید بازیهای هر کنسول رو ملاک قرار بدید. چون می خواید با کنسولتون بازی کنید نه فقط بذارید جلوتون و کیفش رو ببرید. اگه به بازیها نگاه کنید و همچنین امکانات موجود در کشور میفهمید فعلا بهترین کنسول XBOX360 هستش،چون PS3 فعلا هم گرونه و هم بازی بدرد بخوری براش نیومده،Wii هم خوبه ولی بد از مدت کوتاهی حوصلتون ازش سر میره ،به خاطر اینکه طول میکشه تا بازیساز ها با قابلیت های Wii کاملا آشنا بشوند،و در ضمن از لحاظ گرافیکی خیلی پایینه و کسانی که گرافیک براشون مهمه حتی نباسد بهش نزدیک بشن.
در کل اگه عجله دارید و می خواید بازیهای نیل بعد رو امتحان کنید مطمئن باشید از خرید Xbox360 پشیمون نمیشید،که هم از لحاظ گرافیکی عالیه(بازیهاش همه ریتینگشون 8و 9 هستش) و هم اگه بتونین یه اینترنت پر سرعت با یه اکانت Xbox Live جور کنید دیگه شک نکنید که بهترین خرید رو کردید.

اولا اینکه هم PS2 وهم Xbox به اینترنت وصل میشدن.XBOX360 که دیگه نگو.اگه درباره بازیهای آنلاین بخوای صحبت کنی PS3 در مقابل XBOX360 حرفی برای گفتن نداره همون جور که در مقابل Xbox نداشت.مگه شما سرویس Xbox Live مایکروسافت رو نمیشناسید؟! ولی چه سود که در ایران فعلا به راحتی نمشه از این سرویس استفاده کرد چون اکثر دستگاهه هک شدن .در کل بازم میگم در خرید Xbox360 شک نکنید...

اخه ميكن xbox360
مشكلاتي دارند مانند خاموش شدن خود به خودي در وسط هاي گيم

اون اوایل از این حرفا زیاد می زدن.ولی الان از هر کسی کهXbox360 داره بپرسی هیچ شکایتی نداره.تازه خود PS3 هم در نمایشگاه E3 بر اثر گرم شدن زیادی خاموش شد! .بعدم مگه شما حواستون نیست این کنسول ماله شرکتی بی نام و نشون که نیست،ساخت مایکرو سافت غول نرم افزار و کامپیو تر دنیاست. یعنی اون نمی دونه چیکار میکنه !!
تازه به اون دوستمون هم باید بگم که بازیهای Xbox360 خیلی بیشتر از این حرفهاست:
پروجکت گاتم ریسینگ PGR ، هالو HALO ، دید ار الایو Dead or Alive ، شادو ران SDR ، فیفای نسل بعد FIFA07 ، پرو ساکر نسل بعد(انحصاری تا یک سال) PES6 ، جنگ های هالو Halo wars ، و خیلی های دیگه که تازه این اولش هست. قراره بازیسازهای ژاپنی از این به بعد بیشتر برای این کنسول بازی بسازن .

راستی میدونید که فروش Xbox360 در ماه قبل یعنی نوامبر بیشتر از کنسول های نسل بعدی دیگه بوده.بر این اساس فروششون در ماه نوامبر به ترتیب :
1-کنسول مایکروسافت:::XBOX360:::پانصد و یازده هزار دستگاه(511000)
2-کنسول نینتندو :::Wii :::چهارصدو هفتادو شش هزار دستگاه(476000)
3کنسول سونی :::PlayStatio 3:::صدو نودو پنج هزار دستگاه(195000)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
و حالا هم چند تا عکس از بعضی بازیهای 360 . البته 360 مال بابام نیست، ولی هر کی عجله داره تا زودتر بازیهای نسل بعد رو تجربه کنه(مثل خودم) بهتره 360 بگیره اونایی هم که صبرشون زیاده وایسن تا سال دیگه شاید قیمت PS3 پایین اومد.

راستی میدونید که X360 بر پایه Direct X9 هست. تعجب نکنید PS3 هم همینطوره و از API (قبلا تو تاپیکم راجع بهش گفتم) در حد DX9 استفاده میکنه .

بعدا بیشتر میذارم.

JVC
02-01-2007, 11:18
ولی من فکر کنم با امدن directx 10 ..يه مد چيپی چيزی برای xbox360 بزنه مايکروسافت
که از drectx10 هم بتونه استفاده کنه...و مطمئناً همينطور خواهد بود...مايکروسافت
از sony بعيد میدونم عقب بمونه..تا الانم نه تنها عقب نبوده بلکه جلو هم بوده

mohsen.rajabi
02-01-2007, 17:47
من اگه پولم جور بشه هر دو تاشو می خرم
فرقی نمی کنه هر کی می خواد بفهمه کدومش بهتره باید هر دو تاشو داشته باشه تا تفاوتش احساس کنه

Gagsta
02-01-2007, 18:08
يه چند تا عکس از بازی PS3 هنگام بازی کردن

Sam Fisher 11
02-01-2007, 21:16
ولی من فکر کنم با امدن directx 10 ..يه مد چيپی چيزی برای xbox360 بزنه مايکروسافت
که از drectx10 هم بتونه استفاده کنه...و مطمئناً همينطور خواهد بود...مايکروسافت
از sony بعيد میدونم عقب بمونه..تا الانم نه تنها عقب نبوده بلکه جلو هم بوده

خود طراحان Direct X10 گفتن. کریس دوناهی رییس بخش توسعه بازیهای ویندوز و دیویدبلایدی .

پس چی فکر کردین. خیلی این کنسول ها رو بزرگ کردن .مثلا میگن PS3 چند cpu داره. کی همچین حرفی زده. درسته که پردازنده قوی داره که ساخت IBM و کلی خرج سر دست sony گذاشته ولی pc های معمولی مخصوص بازی ،دو سال دیگه قدرتشون اندازه این کنسول ها میشه.

مثلا قدرت گرافیکی PS3 یکم بیشتر از 7900 جی فورس .

sha2ow
08-01-2007, 14:17
این طور که من فهمیدم همه دارن از 360 تعریف میکنند تا چند وقت پیش که همه طرفدار ps3 بودند و به 360 نا سزا می گفتند پی چی شده . در ضمن بعضی از بازی ها هستند که فقط مختص یک کنسول اند. با اون ها چه کنیم مثلا Devil May Cry 4 .

sha2ow
18-01-2007, 20:25
چرا این تاپیک را تعطیل کردید بابا من بلا تکلیف موندم برم 360 بخرم یا صبر کنم تا یه روزی Ps3 بخرم. لطفا کمکم کنید.

JVC
19-01-2007, 00:46
چرا این تاپیک را تعطیل کردید بابا من بلا تکلیف موندم برم 360 بخرم یا صبر کنم تا یه روزی Ps3 بخرم. لطفا کمکم کنید.

پيشنهاد اول من به شما اين هست که اگه قصد خريد ps3 يا xbox360 هستيد
اول به فکره خريدن يه hdtv باشيد بعد به فکره خريدن يکی از 2 تا....

sha2ow
19-01-2007, 18:08
پيشنهاد اول من به شما اين هست که اگه قصد خريد ps3 يا xbox360 هستيد
اول به فکره خريدن يه hdtv باشيد بعد به فکره خريدن يکی از 2 تا....

مگه روی تلویزیون و LCD های معمولی جواب نمیده. به هر حال از شما راهنمایی در مورد کنسول خواستم نه HD TV اگه لطف کنید و بگویید ممنون می شوم . در ضمن نکته ی + اینجاست که هر دوشون تو یک چیز مشترک اند اون هم خرج زیاد کردن و HD خریدن است.

JVC
19-01-2007, 20:29
مگه روی تلویزیون و LCD های معمولی جواب نمیده. به هر حال از شما راهنمایی در مورد کنسول خواستم نه HD TV اگه لطف کنید و بگویید ممنون می شوم . در ضمن نکته ی + اینجاست که هر دوشون تو یک چیز مشترک اند اون هم خرج زیاد کردن و HD خریدن است.

چرا رو tv های معمولی هم جواب میده...ولی اون کيفيتی که الان داری پيشه خودت
فکر میکنيو نداره...و ممکنه بعداً پشيمون شی
ولی اگه ميخوای بيين 360 و ps3 در حال حاضر يکيو انتخاب کنی درش هيچ شکی نيست که
360 حرف اول رو میزنه..از همه لهاظ..حتی گرافيک......البته تا اين لحظه
ممکنه تا 1 ساله ديگه قضيه فرق کنه و ps3 پيشی بگيره..که احتمالش هم زياده

Ali-Bahal
20-01-2007, 16:27
در ايران و همه جا فقط x360

ps3 بدجور به زمين خورد فکر کنم اين شرکت ورشکست شه

بايد منتظر باشيم تا ببينيم که wii مي تونه x360 را مثل ps3 شکست بده يا نه من که بعيد مي دونم

Sam Fisher 11
21-01-2007, 17:52
در ايران و همه جا فقط x360

ps3 بدجور به زمين خورد فکر کنم اين شرکت ورشکست شه

بايد منتظر باشيم تا ببينيم که wii مي تونه x360 را مثل ps3 شکست بده يا نه من که بعيد مي دونم

چته چته تند نرو وایسا با هم بریم. چی چیو ورشکسته بشه مگه sony فقط پلی استیشن میسازه !

Ali-Bahal
21-01-2007, 19:09
شرکت هاي پلي استيشن سازش را مي گم

sha2ow
21-01-2007, 20:22
خوب من توان خرید HD TV را ندارم . یعنی روی تلویزیون های معمولی واقعا افتضا است ؟ یه کوچولو هم به من کار نمیده حتی در حد گرافیک ps2 . یعنی من کلا باید قید 360 را بزنم و حتی سراغش هم نروم.:sad: :ohno: :angry:

Sam Fisher 11
21-01-2007, 20:56
خوب من توان خرید HD TV را ندارم . یعنی روی تلویزیون های معمولی واقعا افتضا است ؟ یه کوچولو هم به من کار نمیده حتی در حد گرافیک ps2 . یعنی من کلا باید قید 360 را بزنم و حتی سراغش هم نروم.:sad: :ohno: :angry:

نه جانم شما روی تلویزیون های معمولی هم میتونی با کیفیت بالا بازی بکنی بازیهایی که کیفیت HD(High Definition) دارن رو هم همینطور ،فقط با کیفیت HD دیدن نیاز به تلویزیون یا نمایشگری داری که از این کیفیت یعنی 1080P پشتیبانی بکنه والسلام.

Ali-Bahal
21-01-2007, 22:10
درسته ولي با تلوزيون Hd خداست

وابيلا

J A V I D
21-01-2007, 22:30
خوب در شرایط حاضر تو ایران در تاریخ 1 بهمن 85 خریدن 360 توصیه می شه به چند دلیل یکی اینکه ارزون تره دوم اینکه کپی خور شده دستگاه سوم اینکه خیلی زور داره یه دوی وی دی کپی بخری ده تومن ولی خیلی بهتره که بخوای یه بازی بخری هفتاد تومن !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
اما پلی استیشن سه هم عالم خودشو داره به خاطر بازی های توپش البته خریدش الان توصیه نمی شه به چند دلیل یکی اینکه خیلی گرونه دوم اینکه کپی خور نشده و معلوم نیست بشه !!

در کل من خرید جفتشو توصیه می کنم هیچ دلیلی نداره که یکیشو فقط بخریم !

JVC
22-01-2007, 01:35

نه عزيز اين حرف چيه..تو tv معمولی هم شما چند برابر ps2 گرافيک داريد....و هيچ مشکلی هم نداريد
ولی اگه زيادی اهل گرافيک هستی مثل من tv hd نيازه...

که از این کیفیت یعنی 1080P پشتیبانی بکنه
xbox360 آخرين رزوليشنی که ساپورت میکنه 1080i هست....
اون ps3 هست که 1080p ساپورت میکنه !!!

prance3
06-02-2007, 14:26
درحال حاضر به نظر من xbox بهتره از همه نظر اما بايد مثل من صبر كني تا قيمت PS3 بياد پايين بعد دست به كار شي چون به نظر من مايكروسافت قدرت زيادي داره اما sony يه چيز ديگست و بيشتر بازيها به نظر من براي ps3مياد
و قدرت بالايي هم داره قيمت بازيهاش هم پايين مياد چون هك شده

JVC
06-02-2007, 14:49
درحال حاضر به نظر من xbox بهتره از همه نظر اما بايد مثل من صبر كني تا قيمت PS3 بياد پايين بعد دست به كار شي چون به نظر من مايكروسافت قدرت زيادي داره اما sony يه چيز ديگست و بيشتر بازيها به نظر من براي ps3مياد
و قدرت بالايي هم داره قيمت بازيهاش هم پايين مياد چون هك شده

اتفاقاً اين `حرف شما اصلاً درست نيست !!!
اين xbox360 هست که چند بازی اختصاصی ps3 رو هم داره از دست اين شرکت در میآره
مثل msg4 و چندتای ديگه
شماها هنوز فکر کرديد زمان xbox و ps2 هست...و باز هم مثل قديم ps3 برتر میشه
نسبت به 360...الان قضيه خيلی فرق کرده......و 360 خيلی از ps3 جلو.....
ps3 خودشو کشته فعلاً يه بازی خوب داده بيرون به نام fall of man که در قياس
با gears of war اکس باکس صفر که چه عرض کنم زيره صفره

Oracle_Eldorado
06-02-2007, 17:23
پرنس باهات موافقم .
فعلاً که بیشتر بازی ها برای PS3 اومده .
از لحاظ گرافیکی هم صحبتی درش نیست و همه میدونند که از پیدایش کنسول ها سونی از همه موفق تر بوده .
در یک تاپیک نظر سنجی هم اگه یادتون باشه PS3 رای بیشتری آورد تا X360 .
حتی هر کی به ظاهر این دو کنسول نگاه کنه به راحتی میفهمه که PS3 حرفه ای تره .
X360 قیافش بیشتر به بازیی مثل Blue Dragon و بازی های کارتونی میخوره و به هر کی بگی Splinter Cell : DA برای این اومده باورش نمیشه !
ولی PS3 از همون اول حتی PS1 هم شکل حرفه ای داشت چه برسه به PS3 !
حالا دیگه قضاوتش با خودتون . خداییش برید به بازی هایی که برای این دو کنسول اومده نگاه کنید متوجه میشید.

JVC
06-02-2007, 20:43
والا شما که نه اکس باکس 360 داری نه ps3 و فقط نام ps3 افتاده به زبونتون
ولی بهتره کارو به اونايی که هم ps3 دارن هم xbox360
واگذار کنيم
تا بازی سنتر ( ----------.com ) اونجا کسانی هستند که هم ps3 دارن هم xbox360
بيايد اونجا و بخنونيد نوشتهاشنو ... اونّجا به صورت کاملاً حرفه آی تر بحث شده در رابطه با اين 2 کنسول

مايکروسافت بابای من نيست که بخوام ازش طرفداری کنم يا من با سونی پدر کشتگی که
ندارم..اين تجروبيات من بود که گفتم که هم خودم به اين نتيجه رسيدم هم از تجروبه اونايی
که هر جفت کنسول رو دارن استفاده کردم....
در کل اول يکی از اين دوتارو بگيريد بعد در رابطش اذهار نظر کنيد
وقتی نميدونيد چيه حالا هی بياد بگيد اين بهتره اون بهتره !!!

prance3
07-02-2007, 13:50
از همين الان مشخص كه ps3 بهتره چون اصلا سوني در هر زمينه كارش درسته !
اون زماني كه بيل گيتس نميدونست بازي چيه sony پي اس 1 رو داد بيرون و به اين موفقيت زود گذر xbox دلخوش نباشيد
فقط يكم صبر كنيد بعد مي فهميد چه خبره!

آرش-19
07-02-2007, 14:58
گذشت زمان باعث له شدن X360 زیر پاهای Ps3 میشه.

MARTIN
07-02-2007, 17:42
دوستان عزیز در گذشته سیر می کنید.

شما می گین سخت افزار ps3 بهتره این که دلیل نمی شه عزیز

نگاهی به کنسول های قبل بندازید

از نظر سخت افزار
xbox>> gamecube>>ps2
از نظر محبوبیت
ps2>>>>>>xbox

تنها برگ برنده ps3 محبوبیتش در کنسول قبلی یعنی ps2 است.

ولی این مورد به مرور زمان کمرنگ تر می شه به خاطر افتضاحی که ps3 به بار اورد
قیمت 600$ در زاپن و به طور متوسط 800$ تا 900$ در کشور های دیگه
و نبودن بازی مورد قبول بعد از امدن.

کمتر کسی حاضر بعد از یکسال انتظار 900$ بده بعد بازی جالبی هم برای بازی کردن وجود نداشته باشه یا دوباره یکسال دیگه به انتظار بشینه تا بازی های خوب ps3 بیاد
تازه احتمال هم داره که این بازی ها برای x360 هم بیاد.

شما نظر عموم بچه های داخل ایران و نگاه نکنید دوستان الان wii تو ایران نیومده ولی جایی دیدم که حدود 4.2 میلیون کنسول فروخته ولی ps3 هنوز نتونسته 2 کنسول میلیون بفروشه.

فعلا ps3 هیچ حرفی برای گفتن ندارد و کنسول های اصلی wii و x360 هستند.

hamid_hitman47
08-02-2007, 02:09
با یه نگاه به بازی هایی موجود تو بازار واسه این دو تا کنسول معلوم میشه که فعلا ps3 یک شکست خورده بزرگ بوده...

prance3
08-02-2007, 14:59
فعلا آره !!!!!!!!!!!!!!!!!!

saeed_cpu_full
08-02-2007, 17:43
حالا شما می خواید صبر کنید تا PS3 ارزون بشه یک دفعه دیدی نسخه ی جدید کنسول Xbox اومد به بازار!!!
یا بازی های کنسول PS3 کپی خور نشد!!!
من هم می خوام این ایکس باکس 360 رو بگیرم اگر هم بحث بازیه که بهترین گرافیک از بازی ها مال کنسول x360 هست مثل کربن یا اسپلینتر سل
اگر هم بحث سر قیافه ی دو کنسول هست که والا دسته ی ps3 رو بری از نزدیک ببینی چشمات چهار تا میشه از بس بزرگه نمی دونی کدوم طرفی بگیریش !!!!!

Maste^Bazy
08-02-2007, 18:43
آقا xbox ميبينيد كه كم مياره تمام بازيها به ps3 مياد اگه يه نگاهي به بازيهاي هر دو بكنيد ميبينيد كه ps3 بهتر از xbox هست با گذشت زمام ميبينيد

saeed_cpu_full
18-02-2007, 16:14
شک چیزیه که Ps3 فاقد اون هست!!!
شاید برای شما مهم نباشه ولی یه دوست داشتم که گفت چون Ps3 شک نداره جذابیتش کم تر میشه منم از جذابیت کم بدم میاد پس Ps3 نمی خرم ;)

JVC
19-02-2007, 01:56
ولی جدا از همچيز....
من اکثر مجلات بازيهای کامپيوتری مثل بازی رايانه ، بازی نما رو
خوندم ...قريب به 90 95 % بازيها که در آينده نزديک ميخواد بياد بيرون
برای کنسول xbox360 هست ..البته به جز بازيهای مشترک
هرجای صفهرو میبينی نوشته فلان بازی در فلان تاريخ رو يه xbox360 عرضه
میشه..و کمتر جايی ديده میشه که فلان بازی به تنهايی فقط برای ps3 بياد

sha2ow
19-02-2007, 19:54
من تصمیم خودم را گرفتم. به زودی x360 می خرم.هر چند که دلم با PS3 ولی چه کنم که نمی توانم تمام زندگیم را بدم پول PS3. شاید قیمت بیاد پایین ولی تا اون موقع تمام بازی های خوب از دستم رفته.تازه به احتمال خیلی زیاد بازی هاش روی چندین DVD می آید که من واقعا از این نظر از ps3 متنفر می شوم(میشه عین pc ). ولی خداییش نمی تونم از بازی هایی مثل DMC4 و god of war 2 و ... بگذرم.
از نظر گرافیک و قدرت هم مطمعا هستم چون چیزی کم نداره و حتی بازی ساز ها گفتند که بازی های این دو کنسول در بیشتر موارد یکی هستند(از نظر گرافیکی) و حتی بازی های x360 بهتر خواهند بود.(منبع: بازی رایانه)

sha2ow
19-02-2007, 20:49
یک سری به اینها بزنید دلیل انتخابم را می فهمید.

اینم برای کسانی که gamespot را قبول دارند(البته هر دو شون یکی هستند)

microsoft به فروش 10 میلیونی خودش رسیده پس دیگه شکی در خریدن x360 ندارم.

JVC
20-02-2007, 01:09
یک سری به اینها بزنید دلیل انتخابم را می فهمید.

اینم برای کسانی که gamespot را قبول دارند(البته هر دو شون یکی هستند)

microsoft به فروش 10 میلیونی خودش رسیده پس دیگه شکی در خریدن x360 ندارم.

مطمئن باش بهترين انتخاب رو کردی.....
و به هيچ وجه پشيمون نمیشی...اگه گرفتی بازيهای gears of war , lostplanet , dead rising
six vegas , call of duty 3 يادت نره بگيری
راستی تلوزيون شما معموليه؟

sha2ow
22-02-2007, 14:44
راستی تلوزيون شما معموليه؟

بله دوست عزیز ولی من بازی هاش را با monitor خودم بازی می کنم چون با خرید یک کابل vga می تونم شبیه ترین کیفیت به HD را با مانیتور تجربه کنم در حالی که قیمت این کابل تنها 45 هزار تومان ( کمتر یا بیشتر) است.

Metalzadeh
12-03-2007, 18:44
یه سوال
قیمت روز انواع Xbox 360 رو میشه بگین ؟
ممنون

sha2ow
15-03-2007, 10:26
قیمت روز انواع Xbox 360 رو میشه بگین ؟

می تونی یه سری به بازی سنتر بزنی چون تمام قیمت های به روز در اونجا هست. البته من به دوستان پیشنهاد می دهم که اگر می تونند و قادر هستند که update کنند یک تاپیک هم تو همین p30 خودمون بزنند. با تشکر.

E>mreza
19-03-2007, 04:09
من که ps2 رو از xbox360 بيشتر قبول دارم چه برسه به ps3 اگه هرفمو قبول نداري برو فوتبالاشنو مقايسه کن x360 اين اتاريه به بازيهاي ديگش کاري ندارم

Ali-Bahal
19-03-2007, 10:40
آقا دیگه بس کنید

تابلو هست که بهترین کنسول Xbox 360 هست
امیدوارم PS3 هم کپی خور نشه تا حال همه طرفداراش گرفته بشه:21:

من که الان میرم با X360 آنلاین بازی کنم :46:

Ali-Bahal
19-03-2007, 10:45
می تونی یه سری به بازی سنتر بزنی چون تمام قیمت های به روز در اونجا هست. البته من به دوستان پیشنهاد می دهم که اگر می تونند و قادر هستند که update کنند یک تاپیک هم تو همین p30 خودمون بزنند. با تشکر.

منم موافقم

خوبه یک تاپیک به نام " همه سوالات درمورد Xbox 360 " درست کنم؟

B O L O T
19-03-2007, 15:00
آقا دیگه بس کنید

تابلو هست که بهترین کنسول Xbox 360 هست
امیدوارم PS3 هم کپی خور نشه تا حال همه طرفداراش گرفته بشه:21:

من که الان میرم با X360 آنلاین بازی کنم :46:

من هم موافقم

peyman18
20-03-2007, 01:17
سلام امروز توی شیراز قیمت ps3 که گرفتم مدل 60 گیگ بصورت کاملا پلوم میگفت 680 هزار تومن مدل دیگه رو میگفت 580 تومن روش اجرا بازی هم از روی هارد.

meti_palang
06-04-2007, 20:56
:5: من هم ps3 دارم هم x_box 360 ولی خداییش حالی که ps3 میده اصلا x_box 360 نمیده.

دوما" x_box 360 مرتب بعد از 2-3 ساعت بازی داغ و خاموش میشه.

saeed_cpu_full
06-04-2007, 22:34
:5: من هم ps3 دارم هم x_box 360 ولی خداییش حالی که ps3 میده اصلا x_box 360 نمیده.

مشکل داغ کردن X360 با خریدن یک اینتر کولر ( 3 فنه ) حل میشه :46:

mohammad_twe
06-04-2007, 23:46
كافيه شما فقط يه نگاه به بازي chost recon av بندازيد كه براي xbox360 هست بد بيايد نظر بديد گرافيكي كه اين بازي داره هيچ كدوم از بازي اي ps3 نداره ps3 بايد جلوي 360 لنگ بندازه.........

JVC
07-04-2007, 10:48
من هم ps3 دارم هم x_box 360 ولی خداییش حالی که ps3 میده اصلا x_box 360 نمیده.

شما فکر کنم داری دروغ میگی آره؟ شک نکن يا هيچ کدومو نداری يا اگه داری فقط ps3 داری

كافيه شما فقط يه نگاه به بازي chost recon av بندازيد كه براي xbox360 هست بد بيايد نظر بديد گرافيكي كه اين بازي داره هيچ كدوم از بازي اي ps3 نداره
تأيد میشه...البته شماره 2 اين بازی گرافيکش وحشتناک بالاست........

mohammad_twe
07-04-2007, 12:12
jvc بله chost recon ADVANCED WARFIGHTER گرافيك وحشتناكي داره كه ادم فكر ميكنه خودش تو بازيه ......

END_BOY
07-04-2007, 12:51

چطوری با Ps3 حال میکنی
نکنه توش لینوکس نصب کردی یا گنجی بازی میکنی که اخر گرافیکه ؟
شاید هم 4 MGS رو از خود کوجیما گرفتی داری بازی میکنی
وگرنه PS3 چیز ردیفی برای بازی کردن نداره فعلا که میگی خیلی حال میده !

در ضمن من خودم XBOX360 دارم روی بیش از 3 ساعت روشنه بدون اینتر کولر
هنوز اخ نگفته !

kratos1
16-04-2007, 20:31
چيزي كه واضحه اينه كه ps3 بهتره و من هم طرفدارشم و بازيهاي نسبتا" خوبي مثل resistance fall of man و fight night round 3 رو هم داره ولي چون نسخه آموزش ساخت بازي ps3 دير به دست توليد كننده ها رسيد تا آخرهاي 2007 بازيهاش درپيته. راستي حتي 360 premium بعد از 4-5 ساعت بازي قاط مي زنه .

kratos1
16-04-2007, 20:40
اما حتي اگر بازيهاي ps3 كرك بشه قيمت هر ديسك خام بلو ري نزديك 40 هزار
تومنه . در اين شرايط خريدن بازيهاش به صرفه نيست. ولي شك ندارم ps3 از
همه نظر به خصوص گرافيك و پردازش داده ها بسيار قوي تره.
ولي من فعلا" 360 xbox خريدم تا هر وقت 7-8 تا بازي دندونگير براي ps3 اومد
اونو بخرم. آخه الان 360 بازيهاي خيلي بهتري مثل gears of war داره . تازه دست
ه هاش هم شوك داره . در نهايت تا 2 سال آينده من 360 رو توصيه مي كنم هر
چند بعد 2 سال 360 در مقابل ps3 كم مياره.

kratos1
16-04-2007, 20:50
قيمت انواع كنسول بازي :
360core=350 تومن .
360premium=450-480 تومن.
360premium2007 (قبليت پخشpal, ntsز) = 620 تومن.
ps3 basic=630 تومن.
ps3 premium= 960 تومن.
wii = 270 تومن.
ضمنا" بازيهاي ps3 بين 65 تا 60 هزار تومن و بازيهاي 360 بين 8 تا10 هزار تومن هست.

sha2ow
27-04-2007, 15:40
من یک mail زدم به شبکه ی game one و پرسیدم که شما بین این دو کنسول ps3 و x360 کدام را ترجیح می دهید و از بازی کردن با کدام بیشتر لذت می برید و گفتم نظرتون شخصی نباشه بلکه نظر game one باشه اون ها هم این جواب را به من دادند:

Lefebvre, Johann" <jlefebvre@gameone.net>

Hello iranian friend!

The one that i prefer is the xbox 360!

Lefebvre Johann
Unité Programmes Divertissement
T : 01 49 49 13 84 / P : 06 03 90 46 73
60/62 rue d'hauteville - 75010 PARIS
F : 01 58 18 34 76

rezajoonman
07-05-2007, 08:50
اگر مايل هستيد بازيها PS3 را با هم به اشتراك بگزاريم من RESISTANCE و Call Of Duty را دارم كه جزو بهترينهاي ps3 است
Tel : 0912 3503163
Email : rezajoonman@hotmail.com
Email : rezajoonman@yahoo.com

مخفی
10-05-2007, 16:51
نظر همه شما دوستان مورد احترامه ولی اینو بگم که نمیشه گفت بازیهایه Ps3 اینقدر یا بازیهای Xbox 360
فلان قیمت روداره چون این مربوط میشه به کپی نشودن و فعلا در این مورد Xbox 360 جلو افتاده البته جا داره که بگم از نظر ما ایرانی ها و کشورهای جهانه سوم که مشکل فرهنگی و اقتصادی دارن اینطوره. ولی اگر Ps3 هم
کپی خور بشه از نظر قیمت هر دو دیسک تقریبا قیمت مشابهی دارن منظورم دیسک Blu-Ray مورد استفاده Ps3 و دیسک Hd مورد استفاده Xbox 360 هست.
از نظر قدرت سخت افزاری هر کسی که کمی در زمینه سخت افزار های کامپیوتری و محاسبه و منطق سررشته داشته باشه به وضوح قدرت بیشتر Cpu 3.2 Cell
هشت هسته ای موازی Ps3 رو نسبت به Cpu Xeon 3.2 Xbox 360 تشخیص میده.
و در مورد پردازنده گرافیکی هم اینقدر هم رم مهم نیست که یه کاربر در بازی سنتر بنویسه Xbox 360 رم 512 داره و Ps3 رم
256 . اصل رم نیست اصله موضوع پردازنده گرافیکی اونه که در یک بازه زمانی چه مقدار اطلاعات رو پردازش کنه
. Gpu Ps3 رویه موج 550Mh کار میکنه ولی Xbox 360 500Mh خب کاملا مشخصه که کدوم در یک لحظه بهتر عمل میکنه. بازیها رو هم نمیشه الان راجه بهشون قضاوت کرد چون بازیهای مثل خدای جنگ و اویل 4 از همون اول ساخته نشدن پس در مورد بازی نمیشه چیزی گفت. ولی مهمتر از همه چیز قیمت
هر چه قدر پول بدی آش میخوری.

sha2ow
10-05-2007, 22:38
هر چه قدر پول بدی آش میخوری.

دقیقا همین طوره. قدرت ps3 را قبول دارم ولی ما فقط می خواهیم بازی کنیم پس باید کنسولی را انتخاب کنیم که بازی ساز ها وشر کتش با سیاست خود از اون دفاع کنند و حامی اون باشند و بازی های قابل قبولی ارائه بدند. از طرفی 360 تو ایران بهتره چون حتی اگر ps3 کپی خور بشه باز هم بازی های گرونی داره پس برای ما فقیر بیچاره ها :41: که عشق بازی های nexgen هستیم بهترین انتخاب 360 است.

مخفی
10-05-2007, 23:53
خب پس نباید تجربه های سونی رو در زمینه بازی دست کم بگیری هر چی باشه سونی زمینه کاریش اینه
پس مطمعنا رابطه های بهتری با همین کمپانیهای بازی ساز داره و همین بازی هاش رو از هر حیث تضمین میکنه. چه گرافیک چه گیم پلی چه سبک . و اگر قدرت سخت افزاری ps3 رو قبول دارید اینو بدونید که
برای گیم سازها بهترین کنسول برای مانور دادن رو گرافیک همین ps3 هست.

مخفی
10-05-2007, 23:59
در ضمن قیمت کپی بازیهای هر دو کنسول یکی هست چون قیمت دیسک خام HD-DVD چندان تفاوتی با
Blu_Ray نداره؟

sha2ow
11-05-2007, 11:38
اشتباه نکنید بازی سازی برای 360 راحت تر است این را من نمی گم بازی ساز ها می گویند. در ضمن من می خواهم پول کمتری برای کنسول بدهم پس کنسول ازران تر را نتخاب می کنم.
و در مورد بازی ها:
که بازی های 360 بر روی dvd 9 هست که قیمت کپی آنها در ایران بین 4 تا 8 تومان است ولی بازی ها ps3 بر روی blue ray است که خام آن 20 تومان یا بالا تر است و اگر هم بر روی چندین dvd بیاید باز هم قیمت بالا تر است واگر هم بر روی هارد ریخته شود که درد سر آن زیاد است. پس صرفه به 360 است که بازی های آن بر روی dvd است نه hd dvd.

مخفی
11-05-2007, 14:17
ماکروسافت میخواد یه درایو HD-DVD رو جداگانه بفروشه قیمتش رو نمیدونم
ولی دیگه کم تر از 100000 تومان فکر نمیکنم باشه چون الان یه رایتر Blu-Ray تو بازار تهران 700000 هزار تومان قیمت داره . تازه بازیهای روی Dvd 9 چندان نمیتونه پر حجم و با جزییات بالا باشه پس مجبور میشید یه درایو HD-DVD
جداگانه بخرید برای بازیهایی که روی Hd-DVD رایت شدن که فعلا هم این درایو ها در ایران نیست.
چند تا از عکسای درایو HD-DVD Xbox360 رو میزارم که ببینید. در ضمن عکسا مال خود ماکروسافته.
در مورد بازی هم بازی ساز ها به راحتی کاری ندارن فقط به پولی که توی قراردادشون میگیرن نگاه میکنن که اینم سونی با رابطه هاش
حتما بهتر عمل میکنه.

sha2ow
11-05-2007, 16:48
عزیز مطمئن باش اگر هم بازی ها بر روی hd dvd بیایند باز هم توایران کسی سراغشون نمیره. می روند سراغ همون dvd البته به تعداد بیشتر. حداقل تا 3 4 ساله دیگه از فکر hd dvd و blue ray بیایین بیرون. فعلا هم درایو hd dvd برای تماشا ی فیلم هست.
ما الان می خواهیم عشق دنیا را ببریم نه چند سال دیگه
و در مورد پشتیبانی بازی ها و پول قرارداد. بدون که xbox مال micro هست شرکتی که os اش اکثر p30 های جهان را فرا گرفته پس سعی می کنه که دنیا ی کنسول ها را هم به تصرف در بیارد.

END_BOY
12-05-2007, 00:28
عزیز مطمئن باش اگر هم بازی ها بر روی hd dvd بیایند باز هم توایران کسی سراغشون نمیره. می روند سراغ همون dvd البته به تعداد بیشتر. حداقل تا 3 4 ساله دیگه از فکر hd dvd و blue ray بیایین بیرون. فعلا هم درایو hd dvd برای تماشا ی فیلم هست.
و در مورد پشتیبانی بازی ها و پول قرارداد. بدون که xbox مال micro هست شرکتی که os اش اکثر p30 های جهان را فرا گرفته پس سعی می کنه که دنیا ی کنسول ها را هم به تصرف در بیارد.

کاملا موافق هستم :21:

مخفی
12-05-2007, 21:03
من کسی رو اجبار نکردن که Ps3 بگیره کسانی که Xbox360 گرفتن هم مبارکشون باشه .
حدودا یک سال دیگه Ps3 خودشو نشون میده و بازیهایی براش میاد که ار دیدن گرافیکش فک آدم قفل کنه
در ضمن خیلی ها اونقدر پول ندارن که الان Xbox 360 بخرن بعدش Ps3 . برای همین هم داریم اینجا بحث
میکنیم که تصمیم درس بگیرن و بعدش پشیمون و دل زده نشن .
تازشم همین الان گرافیک بازیهای PC بیشتر از Xbox360 اینم برای اثباتش
حتما هم لازم نیست پول pc بدی میری گیم نت و حالشو میبری (گیم نت که فقط برا کانتر نیست)
تا Ps3 زبونش باز بشه وبگه که چه قابلیتهایی داره.

sha2ow
13-05-2007, 10:49
من هم همین را میگم که هر کدوم ویژگی خودشون را دارند وهر کسی به یک کنسول علاقه داره پس طرفداری بیجا نکنیم
شما دوست داری و به ps3 اطمینان داری پس می خریش و من هم اول x360 و بعد بسته به موقعیت ps 3 هم می خرم پس بهتره بحث را همین جا تموم کنیم.
و در مورد p30 من از زمانی که بازی را شناختم با p30 شناختم و منکر قدرتش نمی شوم ولی بحث کنسول از کامپیوتر جداست

END_BOY
13-05-2007, 12:53
من کسی رو اجبار نکردن که Ps3 بگیره کسانی که Xbox360 گرفتن هم مبارکشون باشه .
حدودا یک سال دیگه Ps3 خودشو نشون میده و بازیهایی براش میاد که ار دیدن گرافیکش فک آدم قفل کنه
در ضمن خیلی ها اونقدر پول ندارن که الان Xbox 360 بخرن بعدش Ps3 . برای همین هم داریم اینجا بحث
میکنیم که تصمیم درس بگیرن و بعدش پشیمون و دل زده نشن .
تازشم همین الان گرافیک بازیهای PC بیشتر از Xbox360 اینم برای اثباتش
حتما هم لازم نیست پول pc بدی میری گیم نت و حالشو میبری (گیم نت که فقط برا کانتر نیست)
تا Ps3 زبونش باز بشه وبگه که چه قابلیتهایی داره.

دوست عزیز شما که باز داری حرف خودت رو میزنی و ایکس باکس رو با pc مقایسه میکنی
مطمعن باش تا 1 سال دیگه هم PS3 کاری نمیتونه بکنه
فعلا که گرافیک بازی های ایکس باکس از تری بیشتره

من تو صیه میکنم به گیمر ها حتما ایکس باکس بخرند :10:

sha2ow
13-05-2007, 22:09
من تو صیه میکنم به گیمر ها حتما ایکس باکس بخرند :10:

معلومه که از اون گیمر ها هستی ها :21: :11:
من هم با شما موافقم.
ps3 الان مثل یک سکه که در هوا معلق است سرنوشت نامعینی دارد و معلوم نیست در آینده روی خوش این سکه را می بینیم یا ...:41:

Free_swallow
13-05-2007, 22:20
الان که 360 کولاک کرده جدیدا هم Xbox 360 Elite با هارد ظرفیت 120 گیگ داده بیرون که بزرگترین storage device تو تمام کنسول ها داره

thefear
14-05-2007, 12:09
play station 3 be darde iran nemikhore

chon baraye keyfiyate bishtare tasavir be ye televisione lcd manand niyaz hast

va bazihash bar rooye dvd blu ray hast ke bara iran fayde nadare

gheymatesh geroone

va dar akhar bache boro dars bekhoon

WaTeRsTyLeR
14-05-2007, 14:20
فلان با همین چیزا که دارید بسازید بعدان که ملوم شد کدوم بهتره برین دمه مغازه نگاش کنید
ضمنا سگا هم انتخاب خوبیه

مخفی
14-05-2007, 19:18
اینا که میگید درست ولی به نظر من جفت کنسول (Ps3 و Xbox360) نباید اینطوری میشدن یعنی نباید با هیچ دستگاهی گرافیک بازیهاشونو داشته باشه مثل اون موقع که Ps2 اومد کسی رو PC نمیتونس گرافیک مثل اون داشته باشه ولی الان رو PC میتونی گرافیکی بگیری که هیچکدون به گردش هم نرسن .
نمیدونم شاید PC زیادی پیشرفت کرده.

END_BOY
14-05-2007, 19:37
ما همچنان منتظریم تا ببینیم ps3 چه کار میکنه !!!
بازی Lair چجوریاست.کسی خبر داره ؟

shayan_assassin
20-05-2007, 17:57
بازی Lair از بزرگترین امیدهای PS3 است که اگه Microsoft دوباره با پول دادن انتشارشو به عهده نگیره

shayan_assassin
20-05-2007, 18:00
اگر کسی می خواد Xbox 360 بخره اینو بخره که با هارد120GB دیگه PS3 ام ترکونده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shayan_assassin
20-05-2007, 18:01
من که خیلی از Xbox elite راضیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arshia001
23-05-2007, 14:47
اینا که میگید درست ولی به نظر من جفت کنسول (Ps3 و Xbox360) نباید اینطوری میشدن یعنی نباید با هیچ دستگاهی گرافیک بازیهاشونو داشته باشه مثل اون موقع که Ps2 اومد کسی رو PC نمیتونس گرافیک مثل اون داشته باشه ولی الان رو PC میتونی گرافیکی بگیری که هیچکدون به گردش هم نرسن .
نمیدونم شاید PC زیادی پیشرفت کرده.

XBOX که چیز خاصی نیست،ولیPC های الآن هم برای یکی شدن با PS3 حداقل 4 برابر پول می کشن.

Parsian-Soft.IR
24-05-2007, 19:46
من که خیلی از Xbox elite راضیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما مگه elite داری ؟

aristotel
27-05-2007, 10:24
در ايران xbox 360بهتره چون راحت كرك مي شه اما blue rayها به سختي كرك ميشه تازه اگه بشه توي ايران چند نفر ps3دارند كه بازي كرك شده بخرند با اين كاري كه onyكرد كلي از بازار هاي درآمد متوسط را از دست داد

anf-b
27-05-2007, 13:27
آقا من هم خیلی تحقیق کردم (در سایتهای مختلف) و به نظر من هم به صرفه ترین و هم (فعلا) بهترین کنسول همین Xbox 360 هست
من تا دو ماه دیگه یعنی بعد از کنکور حتما میگیرمش

MOHAMMAD2010
28-05-2007, 10:48
منم درست بعد از کنکورم همین کارو میکنم البته اگه پولم جور بشه میخواستم ارتقا بدم دیدم 360 خیلی بهتره

Ali-Bahal
31-05-2007, 14:56
بازی Lair از بزرگترین امیدهای PS3 است که اگه Microsoft دوباره با پول دادن انتشارشو به عهده نگیره

نه این یکی رو نمی تونه چون ناشر بازی خود سونی هست

در ايران xbox 360بهتره چون راحت كرك مي شه اما blue rayها به سختي كرك ميشه تازه اگه بشه توي ايران چند نفر ps3دارند كه بازي كرك شده بخرند با اين كاري كه onyكرد كلي از بازار هاي درآمد متوسط را از دست داد

PS3 که فعلا یدونه بازیش هم کپی خور نشده

آقا من هم خیلی تحقیق کردم (در سایتهای مختلف) و به نظر من هم به صرفه ترین و هم (فعلا) بهترین کنسول همین Xbox 360 هست
من تا دو ماه دیگه یعنی بعد از کنکور حتما میگیرمش

نیاز به تحقیق نبود کار بسیار راحتیه:46:

منم درست بعد از کنکورم همین کارو میکنم البته اگه پولم جور بشه میخواستم ارتقا بدم دیدم 360 خیلی بهتره

من جای تو بودم نمی تونستم تا بعد کنکور صبر کنم
بخر درست را بخون و برای زنگ تفریح بشین اینو بازی کن البته اگه بتونی بعدش بلند بشی!!!

Ali-Bahal
31-05-2007, 15:09

باهات موافقم

الان که 360 کولاک کرده جدیدا هم Xbox 360 Elite با هارد ظرفیت 120 گیگ داده بیرون که بزرگترین storage device تو تمام کنسول ها داره

همون مدل Core برای PS3 بسشه
دیگه این یکی که می خورتش

معلومه که از اون گیمر ها هستی ها :21: :11:
من هم با شما موافقم.
ps3 الان مثل یک سکه که در هوا معلق است سرنوشت نامعینی دارد و معلوم نیست در آینده روی خوش این سکه را می بینیم یا ...:41:

این سکه می خوره زمین و بعد قل می خوره میفته تو جوب و بعدش هم آب می بردش

خوب دیگه
همه قبول کرده اند که پیروز میدان Xbox 360 هست و از هر 20 نفر فقط یک نفر طرفدار PS3 هست

این پیروزی رو به همه X360 بازها تبریک می گم

marco250
31-05-2007, 18:55
به نظر من در حال حاضر برای خرید تو ایران XBOX360 بهترین انتخاب می باشد (بعلت کپی خور شدنش و قیمت پایین بازی ها).
توی این سایت دیدم که دوستانی از PS3 آنقدر بد گفتند که این کنسول رو بازنده نهایی آینده می پندارند, ولی به نظر من کیفیت ساخت PS3 به مراتب بالا تر از XBOX360 هست و استفاده این کنسول از BD نیز یکی از بهترین گزینه های برتری این کنسول نسبت به XBOX360 هست (چون BD برنده نهایی فرمت آینده DVD بعلت روی آوردن کمپانی های بزرگ فیلم سازی به BD نسبت به HD-DVD خواهد شد) و در حال حاضر کمپانی سونی از مدیا BD ( با حجم 25 و 50 گیگابایت ) برای ذخیره بازیهاش استفاده می کند که این حجم مدیا دست بازی ساز ها را برای طراحی بهتر گرافیک و GamePlay باز خواهد داشت. (نسبت به مدیا DVD-DL با حجم 8.5 گیگابایت XBOX360)
من هر دو کنسول را در کنار هم دارم و به نظر من سونی جای زیادی برای عرض اندام در مقابل کنسول XBOX360 دارد.

Ali-Bahal
31-05-2007, 22:36
خوب دیگه به نتیجه رسیدیم که Xbox 360 برنده میدون هست...

زیاد کش ندیم و همین جا می تونیم تاپیک را قفل کنیم

پیروزی 360 را به همه تبریک عرض می کنم شما چطور؟

Tornado2800
02-06-2007, 21:08
بچه ها !
سیدی های xbox360
مخصوصه درسته؟
یا سیدی های ps3 روش کار میکنه ؟
من راستش طرف شهرمون سیدی های xbox ندیدم
یعنی اینطوری که شما گفتید یعنی واقعا این قدر غوله ؟ xbox?
سیدیهای بازیش پره ؟ همه جا هست ؟
و چنده قیمتاش
ببخشید اگه بد سوال کردم
سوال داداشم بود کشت منو
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

marco250
02-06-2007, 23:13
بچه ها !
سیدی های xbox360
مخصوصه درسته؟
یا سیدی های ps3 روش کار میکنه ؟
من راستش طرف شهرمون سیدی های xbox ندیدم
یعنی اینطوری که شما گفتید یعنی واقعا این قدر غوله ؟ xbox?
سیدیهای بازیش پره ؟ همه جا هست ؟
و چنده قیمتاش
ببخشید اگه بد سوال کردم
سوال داداشم بود کشت منو
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازی های XBOX360 روی DVD های Dual Layer-DL کپی میشود.
DVD بازی XBOX360 به PS3 نمی خوره.
بعله, خیلی غول هستن , هم XBOX360 و هم PS3.:20:
بازی های XBOX360 تو تهران که زیاده و قیمتش هم از 4500 تومان شروع میشه تا 7000 تومان که بستگی به نوع DVD داره.

sha2ow
06-06-2007, 11:31
((این سکه می خوره زمین و بعد قل می خوره میفته تو جوب و بعدش هم آب می بردش))

یکم زیاده روی نکردی درسته می خوره زمین و زیر پا پرس میشه و می افته تو جوب ولی آب نمی بردش. چون با این طرفدار هایی که داره و ارزش زیادش و سابقه ی خو بش همون جا ته جوب می مونه.

amin2000
12-06-2007, 09:05
ps3 + تلوزیون hd =گرافیک بالا

bineshan
12-06-2007, 16:24
ما که اخر نفهمیدیم کدوم رو بگیریم هر کی یه چیزی میگه

MOHAMMAD2010
12-06-2007, 21:14
بابا این که معلومه ps3 قوی تر از هر کی دوست داری بپرس
فقط بازی هاش کمه که اونم به مرور زمان درست میشه

pepe.
13-06-2007, 14:15
بابا این که معلومه ps3 قوی تر از هر کی دوست داری بپرس
فقط بازی هاش کمه که اونم به مرور زمان درست میشه
عزیزم برتری ps3 نسبت به x360 فقط cpu هست اونم چون هسته هاش زیاده.
ولی رمش از x360 پایینتره.
از هر لحاظ غیر از x360 cpuبهتره.:21:

ALt3rnA
13-06-2007, 14:49
عزیزم برتری ps3 نسبت به x360 فقط cpu هست اونم چون هسته هاش زیاده.
ولی رمش از x360 پایینتره.
از هر لحاظ غیر از x360 cpuبهتره.:21:

شما گرافیک رو جزء قطعات تلویزیون حساب میکنی ؟؟:31:

pepe.
15-06-2007, 17:58
شما گرافیک رو جزء قطعات تلویزیون حساب میکنی ؟؟:31:
عزیزم من که تا حالا بازی ندیدم که هم برای x360 و ps3 اومده باشه و گرافیک بازی تو ps3 بالا تر باشه.
شما اگه سراغ داری ما رو هم خبر کن:20:

hamedchtsz
21-06-2007, 02:13
سلام دوستان.من یک کلوپ بازی دارم که فقط پلی استیشن1 و 2 دارم
حالا می خواستم یکی از کنسول های جدید را بخرم
ps3 xbox wii
چند تا سوال داشتم.
اول قیمت هرکدوم از اینها چنده؟
دوم کدوم دوام بیشتری برای کار توی کلوپ بازی داره؟چون باید از صبح تا شب روشن باشه
کدوم گرافیک جدیدتری داره و بازیهای بهتری براش منتشر میشن؟یا شاید هم فرق چندانی با هم نداشته باشن
قیمت بازی هاش چنده و آیا توی شیراز راحت گیر میاد؟
لطفا اگه واقعا اطلاع دارین و میدونید منو راهنمایی کنید
چون واقعا قصد خرید دارم لطفا تعصبی جواب ندین.اگه میدونید بگین
خیلی ممنون
مرسی

akharwarbaz
21-06-2007, 22:31
سلام دوستان.من یک کلوپ بازی دارم که فقط پلی استیشن1 و 2 دارم
حالا می خواستم یکی از کنسول های جدید را بخرم
ps3 xbox wii
چند تا سوال داشتم.
اول قیمت هرکدوم از اینها چنده؟
دوم کدوم دوام بیشتری برای کار توی کلوپ بازی داره؟چون باید از صبح تا شب روشن باشه
کدوم گرافیک جدیدتری داره و بازیهای بهتری براش منتشر میشن؟یا شاید هم فرق چندانی با هم نداشته باشن
قیمت بازی هاش چنده و آیا توی شیراز راحت گیر میاد؟
لطفا اگه واقعا اطلاع دارین و میدونید منو راهنمایی کنید
چون واقعا قصد خرید دارم لطفا تعصبی جواب ندین.اگه میدونید بگین
خیلی ممنون
مرسی
از لحاظ سخت افزاری ps3 بهتره قیمت بازی هاش 50-60 تومنه(که از این لحاظ به درد کلوپ نمیخوره البته این نظر منه
wii بدرد کلوپ نمیخوره بازی هاش 3-4 تومنه
xbox 360 بازی هاش بهتره ولی اگه بخوای به مدت زیاد روشن بزاری .... (حتما باید براش فن بگیری)
قیمت بازی هاش 5-6 تومنه
ولی در کل 360 برای کلوپ از اون دوتای قبلی یه مقدار تا قسمتی بهتره
تو شیرازم گیر نیومد میتونی از فروش گاهایی مثل nextgen سفارش بدی در کل از لحاظ بازی تو 360 زیاد برات مشکل به وجود نمییاد
از نظر گرافیک ps3 با 360 میشه گفت یه گرافیک رو دارن (البته !)

hamedchtsz
22-06-2007, 01:23
از لحاظ سخت افزاری ps3 بهتره قیمت بازی هاش 50-60 تومنه(که از این لحاظ به درد کلوپ نمیخوره البته این نظر منه
xbox 360 بازی هاش بهتره ولی اگه بخوای به مدت زیاد روشن بزاری .... (حتما باید براش فن بگیری)
قیمت بازی هاش 5-6 تومنه
تو شیرازم گیر نیومد میتونی از فروش گاهایی مثل nextgen سفارش بدی در کل از لحاظ بازی تو 360 زیاد برات مشکل به وجود نمییاد

ممنون از راهنماییتون.نگفتین قیمت خود کنسول ها چنده؟
آدرس فروشگاه
nexgen
چیه؟
بازم ممنون

iranspg
23-06-2007, 15:09
ممنون از راهنماییتون.نگفتین قیمت خود کنسول ها چنده؟
آدرس فروشگاه
nexgen
چیه؟
بازم ممنون

ps3:550
xbox360:430
wii: 475

پشت اسم آدرس فروشگاه یه ir. بزاری میشه اسم سایتش. (تبلیغ نکردما)

hamedchtsz
25-06-2007, 09:01
سلام
اگه میشه در مورد xboxهای مختلف هم یه توضیح بدین
دوستم یکی داشت می گفت 240 خریده
اون چجوریه؟

Ali-Bahal
25-06-2007, 15:39
قیمت بازی هاش 5-6 تومنه

فروشگاه فقط NextGen واقعا 360هاش عالین و هر مشکلی براش پیش بیاد راهنماییت می کنند

حتما از اینجا بخر و اصلا به یگانه فکر نکن که حرامه!

موفق باشید

rb97
27-06-2007, 01:42
100% Xbox 360

به دلیل قیمت ارزان بازی ها

aristotel
27-06-2007, 10:35
سلام
اگه میشه در مورد xboxهای مختلف هم یه توضیح بدین
دوستم یکی داشت می گفت 240 خریده
اون چجوریه؟
برو به تاپيك مخصوص xbox360 اونجا همه ي جوابها داده شده:20:

mehrdad_wanted
10-07-2009, 16:39
میدونم که نوشتت مال 744 روز قبله ولی میخواستم بدونم نظرت تا حالا عوض نشده و با حرف های من نظرت عوض نمی شه؟:46:
باید بگم که این مشکلات در سری های جدید رفع شده مثل Arcade & Elite البته غیر از Arcade Falcon
به علاوه بیشتر منتقدان X BOX 360 رو بهتر میدونن و گرافیک اونو بالا تر
CPU ی X BOX از مدل 7 هسته ای یه که توانایی پخش بازی ها رو با فرمت HD داره
دوست عزیز باید اینو هم بدونی که منتقدان با شکل Play Station 3 موافق نیستند و شکل X BOX 360 رو بهتر و زیباییشو بیشتر میدونن
و یه چیز دیگه که X BOX 360 با داشتن دسته های بی سیم که تا 10 متر برد داره بازی رو راحت تر کرده.
در رقابت X BOX 360 و Play Station 3 توسط دستگاه ها ثابت شده که در X BOX 360 تمام چیز های گرافیکی مثل افکت های نور و... نمایش بهتری داره و فقط در مورد تار کردن صفحه مثلا در بازی های جنگی Play Station 3 عمل کرد بهتری داره
اگر کسی هنوز در مورد خرید کنسول بین ان دو شک داره میتونه بره از مغازه ای که هر دو می فروشه سوال کنه و اینم بدونه که تو ایران بازی Play Station 3 شصت هزار تومان درسته! 60000 هزار تومانه ولی بازی X BOX 360 فوقش چهار هزار تومان

rangtab2005
10-07-2009, 17:10
خوب در شرایط حاضر تو ایران در تاریخ 1 بهمن 85 خریدن 360 توصیه می شه به چند دلیل یکی اینکه ارزون تره دوم اینکه کپی خور شده دستگاه سوم اینکه خیلی زور داره یه دوی وی دی کپی بخری ده تومن ولی خیلی بهتره که بخوای یه بازی بخری هفتاد تومن !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما پلی استیشن سه هم عالم خودشو داره به خاطر بازی های توپش البته خریدش الان توصیه نمی شه به چند دلیل یکی اینکه خیلی گرونه دوم اینکه کپی خور نشده و معلوم نیست بشه !!

در کل من خرید جفتشو توصیه می کنم هیچ دلیلی نداره که یکیشو فقط بخریم !
در شرايط حاضر در 190تير 88 باز خريد x360تو ايران توصيه ميشه به دلايل فوق
خئاييش با اين کسادي بازار خيلي زور داره بري حداقل 70 هزار تومان بدي براي بازي

اقا مهران
20-07-2009, 21:32
xbox 360 بهترینه

J A V I D
21-07-2009, 07:58
تقريبا دو سال و نيم پيش اون پست رو زدم اون موقع بازي 360 دو رو بر 10 تومن بود الان شده سه تومن !در هر صورت من كه بالاخره جفتشو خريدم : )))))

S.Y.K
16-08-2009, 16:55
حداقل قیمت بازی های PS3 بین 30-40 هزار تومنه دوست عزیز

PROJECT NATAL
16-08-2009, 17:12
تو ایران ایکسباکس 360 بهتره

saeed_cpu_full
16-08-2009, 17:57
هر كنسولی ميخوای بگير ... به فكر لذت بردن از بازی باش ... حالا ميخواد كنسولی كه گرفتی NDS باشه يا PS3 !!

Jeff hardy M
07-09-2009, 12:58
xbox 360 کیفیتش از ps3 بالا تره ...

kamil_ps3
09-09-2009, 20:18
به نظر من تو ایران 360 بهتره (وقتی قیمت 360 شد 240 ps3 رو فروختم یه ایکس باکس خریدم ) در عین حال نیز علاقه ی خاصی به پلی 3 با توجه به بازی های انحصاریش دارم و قصد خرید دوباره رو دارم(دارم پول جمع میکنم یکی دو ماه دیگه یه ps3 slim بخرم)
در کل اگه پولتون میرسه هر دو دستگاه پیشنهاد میشه.

alipsp
09-09-2009, 21:05
هر دو کنسول عالی هستند.
تفاوت فقط در بازی ها وجود داره.به نظر من ایکس باکس و پی اس 3 در عین اینکه رقیب
یکدیگر هستند مکمل یکدیگر نیز هستند.
پس هردو با هم بهترین حالته. اگر میخواین حرفه ای باشین و چیزیرو از دست ندین هر دو رو بخرین

Bs_panzer
09-09-2009, 21:19
من با این که فقط کنسول رو برای بازی دو نفره یا لایو استفاده می کنم 360 رو توصیه می کنم

ببینید من 5 تومن میدم یه بازی می خرم مثلا Cod 4 بعد رفتم عوضش کردم (بعد 2 ماه) الان طرف بتمن داره دلش می خواد کود 4 آنلاین بزنه آیا دوباره باید بره 5-7 تومن بده عوض کنه دوباره بگیره ؟

هر چه قدر هم مایه دار باشم بازم زورم میاد هچین کاری بکنم......

برای رفع این مشکل باید 4-5 تا بازی همزمان داشته باشیم که که اندازه پول یه کنسول باید هزینه کنی

SileNTz
13-09-2009, 12:17
در ایران معلومه دیگه همه میرن xbox360 میگیرن! ولی ps3 از x360 بهتره!

shab_2008
13-09-2009, 21:06
در ایران معلومه دیگه همه میرن xbox360 میگیرن! ولی ps3 از x360 بهتره!
خواهشا بدونه دليل حرف نزنين.

mehdi_360
13-09-2009, 22:26
خواهشا بدونه دليل حرف نزنين.

دلیلش مسخره بودن 360 (3 چراغ شدن)
اینکه وقتی نشستی بازی بکنی نمیدونی به تی وی نگاه کنی یا به چراغ های کنسول...
دوستان خواهشا کسی پست منو نقل قول نکنه من اعصاب ندارما:دی:دی

shab_2008
14-09-2009, 16:50
دلیلش مسخره بودن 360 (3 چراغ شدن)
اینکه وقتی نشستی بازی بکنی نمیدونی به تی وی نگاه کنی یا به چراغ های کنسول...
دوستان خواهشا کسی پست منو نقل قول نکنه من اعصاب ندارما:دی:دی
اگه يه سر به تاپيكه ايكس 360 بزني ميفهمي با انجام فقط 12 ولت كردن فنها ميشه 13-14 ساعت يك ضرب بازي كرد الان هم احتمال سه چراغ شدن به كمتر از 10 درصد رسيده

alipsp
14-09-2009, 17:18
اگه يه سر به تاپيكه ايكس 360 بزني ميفهمي با انجام فقط 12 ولت كردن فنها ميشه 13-14 ساعت يك ضرب بازي كرد الان هم احتمال سه چراغ شدن به كمتر از 10 درصد رسيده

شما فنت 12 ولته؟
مردی روزی 10 ساعت بازی کن.
سره 1 هفته کنسولت با آب یکسان میشه:31:
بابا ایکس باکسم خوبه ولی خداییش اگه ایکس باکسم هک نمیشد کدومتون میرفتین طرفش؟؟؟؟؟؟؟؟
به قول بچه ها آدم نمیدونه کنسولو نگاه کنه یا تی وی رو.

ولی در نهایت هر دو باهم خوبن.جدا فایده نداره

محمد رضا حیدری
14-09-2009, 17:33
سلام به نظر من XBOX 360 بهتره چون هم قیمتش کمتره هم بازیهاش قیمتش کمتره هم گرافیک بازی PS3 هیچ فرقی با XBOX 360 نداره
تازه اگه به سایت GAMESPOT نگاه کنید می بینید Metal Gear Solid داره برای XBOX 360 میاد
تازه TEKKEN 6 که انحصاری PS3 برای XBOX 360 اومد
تازه این فیلم رو ببینید.NATAL
فقط برای XBOX 360
TEKKEN 6 XBOX 360

shab_2008
14-09-2009, 17:38
شما فنت 12 ولته؟
مردی روزی 10 ساعت بازی کن.
سره 1 هفته کنسولت با آب یکسان میشه:31:
بابا ایکس باکسم خوبه ولی خداییش اگه ایکس باکسم هک نمیشد کدومتون میرفتین طرفش؟؟؟؟؟؟؟؟
به قول بچه ها آدم نمیدونه کنسولو نگاه کنه یا تی وی رو.

ولی در نهایت هر دو باهم خوبن.جدا فایده نداره
خير من هيچ كدوم از اين روشهايه كولينگا رو دستگاهم اعمال نكردم اما ركورده 8:30 بازيه يك ضربو دارم بدونه هيچ مشكلي

mehdi_360
14-09-2009, 22:16
من هم 5 ساعت رو پشت سر هم بازی کردم
تا امروز که ایکس باکسم 3 بار هنگ کردو داره میره به سمت 3 چراغ
و من پولی رو که داده بودم برام پلی 3 بیارن رو رفتم پس گرفتم که برم یه 360 نو بخرم
آدم نمیشم که:دی

shetmobile
15-09-2009, 09:04
مثل اينكه شما مشكلت چيز ديگس

maxim.360
22-09-2009, 17:00
به نظر من 360 بهتره

فاطمه ذبيحي
24-09-2009, 18:17
با اين كه گفته مي شه گرافيك 360 يك نمه بهتره و ديسكهاش ارزونه اما در صد خرابيش اونقدر هست كه به نظرم نمي ارزه آدم بخردش
و بهتره صبر كرد تا ps3 كپي خور بشه كه ظاهرا زمزمه هايي مبني بر كپي خور شدنش در خارج بنا برنقل برخي نشريات-البته اگه راست گفته باشن- وجود داره
البته فكر كنم وقتي بلوري رايج بشه اون وقت ps3 هم كپي خور مي شه
البته من به شخصه wii مي خرم چون با ديدن گرافيك بازيهاي نسل جديد در پي سي ديگه 360 و سوني چيز تازه اي براي من ندارن

milky way
24-09-2009, 19:31
با اين كه گفته مي شه گرافيك 360 يك نمه بهتره و ديسكهاش ارزونه اما در صد خرابيش اونقدر هست كه به نظرم نمي ارزه آدم بخردش
و بهتره صبر كرد تا ps3 كپي خور بشه كه ظاهرا زمزمه هايي مبني بر كپي خور شدنش در خارج بنا برنقل برخي نشريات-البته اگه راست گفته باشن- وجود داره
البته فكر كنم وقتي بلوري رايج بشه اون وقت ps3 هم كپي خور مي شه
البته من به شخصه wii مي خرم چون با ديدن گرافيك بازيهاي نسل جديد در پي سي ديگه 360 و سوني چيز تازه اي براي من ندارن
من خودمم به شخصه PS3 رو بیشتر دوست دارم مخصوصاً عناوین اختصاصی بهتری داره و امکانات خوده کنسولم خیلی بهتره همون Blu-ray کلیه خودش، میشه صبر کرد تا هک بشه ولی حقیقتاً الان چندین ساله این کنسول اومده و هک نشده احتمال اینکه در سال‌های آینده هم هک بشه زیر 10٪ هست و تا 1-2 سال دیگه هم که قدیمی شده و بدرد نمیخوره پس در نتیجه چاره‌ای بجز انتخاب xbox360 نیست.

Bs_panzer
06-10-2009, 16:54
من میگم آدم یه پی سی آپدیت داشته باشه
+ یک ویی
بازی اختصاصی هم بخوای 1000 نا هست....

برای بازی های با گرافیک هم پی سی هست

milky way
06-10-2009, 18:01
من میگم آدم یه پی سی آپدیت داشته باشه
+ یک ویی
بازی اختصاصی هم بخوای 1000 نا هست....

برای بازی های با گرافیک هم پی سی هست
مشکل همینه الان دیگه خیلی از بازیهای معروف برای PC نمیاد یا حداقل با تأخیر میاد نمونهای اخیرشم خیلی زیاده.

orkide2008
24-10-2009, 14:52
باسلام به تمام کسانی که تاالان به این سوال پاسخ دادن.اقا به نظر من ps3 تو ایران فقط واسه بچه مایه داراست.چون همین دیروز که پشت شهرداری قیمت کردم دیدم بازیه پرنس برای xbox سه هزار تومان بود برای ps3 سی هزار تومان!!!!!!!!!!!.حالا متوجه حرفم شدید.

masud-000000
24-10-2009, 14:59
ONly XBOX 360

آقا این دوستمون راست میگه
به نظر من هم که به جز ایکس باکس 360 حرومه آدم کنسول دیگه ای بازی کنه....
اصلا چی می خوایید از ایکس باکس 360؟؟؟؟خداییی هیچی کم نداره...گرافیکش سره.............

bahador2009
24-10-2009, 15:09
PS3 بهتره چون آماره خرابی XBOX360 بیشتره .
ولی درکل XBOX360 بخاطر کپیخور بودن بهتره نه چیز دیگه.

1kaveh1
24-10-2009, 15:17
اگه پولش برات مهم نباشه ps3
ولی اگه بخوای با پولت بهترین خرید کنی 360 یعنی به نسبت قیمتش می ارزه

CHEGUEVARA.
10-11-2009, 16:15
نظر من ps3 هست ولي چون بازيهاش گرونه مجبور هستيم همين xbox رو تحمل كنيم...:19:
دوستاني هم كه ميگن pc بهتره به نظر من حرف مفت ميزنن چون پيل يه كارت گرافيكش ميشه 2 برابر پيل يكي از اين كنسولها :27: پس خواهش ميكنم ...شعر نگين:16:

djamin_662
12-11-2009, 16:50
من چند تا نتيجه گرفتم تا حالا:
1-ps3 درسته گرونتره ولی فرق اساسی با xbox360 نداره.
2-xbox360 کپی خوره که اين خيلی مهمه و به همين دليل بازی هاش ارزونه.
3-تا 1 -2 سال ديگه جفتشون قديمی ميشن که حالا که اينجوريه برو کپی خور بگير ديگه!!(xbox360 1-2 سال عمر ميکنه که!)
4-از لحاظ عناوين امده برای دو تا شون تقريباً مسل همان!
5-از همه مهم تر xbox360 ارزونتره که خيلی مهمه!!!!
پس من xbox 360 رو انتخاب ميکنم.

Guts
12-11-2009, 20:46
3-تا 1 -2 سال ديگه جفتشون قديمی ميشن که حالا که اينجوريه برو کپی خور بگير ديگه!!(xbox360 1-2 سال عمر ميکنه که!)
Xbox360 ارزونتر نیست الان PS3 بلعکس ارزونتره، 30-40 تومن الان PS3 ارزونتر از الیت هست. مگه آرکید رو حساب کنی که خوب هارد نداره همراهش اگر هارد بگیری میشه همون بازم فرقی نداره.

Alixbox
12-11-2009, 21:53
به نظر من 360 به علت ارزونی بازی ولی من اگه خارج از ایران بودم (مجبور بودم بازی ارجینال بخرم) هیچ وقت 360 نمیخریدم و ps3 سر تر از 360 به نظر من

CHEGUEVARA.
13-11-2009, 22:45

عزيز منظورتون از مسل همون مثل هست.....:27:

Layken
16-11-2009, 00:13
نمیشه بین این دو کنسول یکی رو به انتخاب اصلی خرید چون هر دو عالی هستن..
پس بهترین راه حل اینه که 2 تاشو با هم بخریم. هر کدام بازی های انحصاری دارند که بسیار جالب و حیف است بازی
نکنیم. بازی های کنسول ps3 انحصاری زیاد هستن و شرکت های سازنده موقعی که یک بازیو میسازند
دیگر در به ندرت یا اصلا اون بازیو از انحصار در نمیاره ...
ولی ماکروسافت گاهی اوقات به هوادارنش کم توجهی میکنه و بازی انحصاری خودشو برای پلتفرم دیگری قرار میده.
بازی های ps3 رو میشه با توجه به فروشنده برگردوند و تعویض کرد و بازی جدیدی گرفت.
ولی اگه اهل ارشیو باشین ..چطور ممکنه یکی ( متال گیر4--انچارت---کیلزون---شمشیر اسمانی---little big plannet
( رو تعویض کنه.
ps3 هیبت ..عظمت...احساس غول بودن رو داره..
xbox شیک...دوست داشتنی...به قول خودمون کلاس هستش.
---------------------------------------

h_marcopolo
16-11-2009, 09:29
xbox فوتبال هم داره؟:31:تو کيفيت بازيهايي مثل نيد فور اسپيد کدوم بهتر و طبيعي ترن؟

___lord___
16-11-2009, 12:02
xbox فوتبال هم داره؟:31:تو کيفيت بازيهايي مثل نيد فور اسپيد کدوم بهتر و طبيعي ترن؟

فوتبال داره ار همه نوعش هم فيفا هم پي اي اس:46:تو سبك نيد فور اسپيد يه فورزا داره:8:خداي طبيعته:31:

به قول دوستمون اگه يكي هر جفتشو داشته باشه خيلي بهتره:31:

من توصيه ام اين بود كه اگه فرد مايه داري هستين xboxبگيرين بعد پيش خودم فك كردم اگه يكي مايه دار باشه خوب ميتونه هر جفتشو داشته باشه:31:

تو ايران عزيز ما:31:و با شرايط موجود و سنگسن بودن جو xbox بهتر جواب ميده
تنها دلهره ي بكسي كه xboxدارن 3 چراغش:41:خدا نيامرزه پدر و مادر مايكروسافتو:41:البته اون بنده خدا ها چه كنن:31:اين مشكل هم برميگرده به شرايط كشور عزيزمون

تو اكثر كشورا فقط كافيه كنسولت 3 چراغ بشه خودشون ميان كنسولو تحويل ميگيرن و يه نوشو ميدن بهت(چون قبول دارن مشكل از خودشونه)

اما از اونجايي كه ما ايرانيا عادت داريم هرچيز رو انگولك كنيم و دستگاهها با ورود به كشور باز ميشن و كپي خور ميشن :31:امايكروسافت هم كه مغزه خر نخورده بياد كنسولمونو واسمون عوض كنه اين كارو كه نميكنه هيچ تازه اگه به live وصل شي بنت هم ميكنه:31:
البته اين هم بر ميگرده به شرايط كشور عزيزمون:31:اگه كپي خور نكنيم كه بيچاره ميشيم تازه بازي ارجينال از كجا بياريم
اگه هم گير بياد قيمتش ميشه مثه بازي هاي ps3 دوباره همون آشو همون كاسه:2:
بهترين كار اينه كه قيد بازيو بزنيم:19:

h_marcopolo
16-11-2009, 12:19
به به.بسي شاد شديم.پس کلا بي خيال بازي ديگه.پس شد ايکس باکس.حالا کدوم مدلش؟از لحاظ اين 3 چراغ فرقي هم دارن؟هر چند هنوزم دلم نمياد بي خيال پلي استيشن بشم.راستي ايکس باکس call of duty و gta, اين چيزا هم داره؟

h_marcopolo
16-11-2009, 12:33
راستي دست دوم ارزش خريد داره؟

S.Y.K
16-11-2009, 12:55
دوست عزیز باید سوالات مربوط به Xbox 360 رو در تاپیک این کنسول بپرسید
پست اول تاپیک رو حتما مطالعه کنید چون اطلاعات نسباتا کاملی رو در اختیار شما می ذاره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

h_marcopolo
16-11-2009, 16:45
دوست عزیز باید سوالات مربوط به Xbox 360 رو در تاپیک این کنسول بپرسید
پست اول تاپیک رو حتما مطالعه کنید چون اطلاعات نسباتا کاملی رو در اختیار شما می ذاره

دوست گرامي مثل اينکه اسم اين تايپيک هم نشونميده که هدفش اينه معلوم بشه کدوم تو ايران بهتر جواب ميده.پس بايد اين سوالهارو بپرسيم تا مشخص بشه

spy360
16-11-2009, 17:16
گرافیک بازیها در ps3 بیشتر از 360 است؟

___lord___
17-11-2009, 12:08
به به.بسي شاد شديم.پس کلا بي خيال بازي ديگه.پس شد ايکس باکس.حالا کدوم مدلش؟از لحاظ اين 3 چراغ فرقي هم دارن؟هر چند هنوزم دلم نمياد بي خيال پلي استيشن بشم.راستي ايکس باکس call of duty و gta, اين چيزا هم داره؟

آره xbox بهتر جواب ميده تو اين مملكت

مدل core:31:

شوخي كردم:31:
مدل كور رو فك كنم تو موزه ها داشته باشن:31:مدل پرميوم هم كه فك نكنم نوش رو بشه پيدا كرد

ميمونه آركيد و الايت

از اين 2 تا الايت بهتر و پولش هم بيشتره

سعي كن هر كدوم از اين 2 دستگاه رو ميخواي بگيري مادر بوردش جاسپر باشه :46:

فعلا الايت جاسپر خرابيش از بقيه كمتره:46:

gta و cod هم كه پرسيدي هر جفتشو داره هر جفتشونم نسخه جديدشون چند روزي هست تو بازاره

shab_2008
17-11-2009, 22:25
گرافیک بازیها در ps3 بیشتر از 360 است؟
خیر اینطوری نیست تا الان که عکس این حرف بوده دلیلش هم قدرت گرافیکیه بیشتر x360 نسبت به ps3 هست

alipsp
19-11-2009, 20:58
خیر اینطوری نیست تا الان که عکس این حرف بوده دلیلش هم قدرت گرافیکیه بیشتر x360 نسبت به ps3 هست

:13:
تو بازی های مشترک که تقریبا برابر هستند شاید بعضی بازی ها یه فرقای کوچیک
داشته باشه.ولی بهت پیشنهاد میکنم فقط 10 ثانیه آنچارتد 2 رو بازی کنی
اون موقع میفهمی قدرت گرافیک یعنی چی!!

mortal kombat 2008
20-11-2009, 09:33
دوستان سلام
خواهش میکنم یکی که خیلی وارده جدیدترین قیمت انواع xbox360 و ps3 رو به تومن بگه وهمچنین تاریخ ورود به دنیای کنسول ها وقیمتش در اون زمان رو هم بگه.قیمت بازی ها شو هم بگه که اول چقدر بوده والان چقدره ورایتیشم یگه که چقدر میشه.

h_marcopolo
21-11-2009, 08:54
:13:
تو بازی های مشترک که تقریبا برابر هستند شاید بعضی بازی ها یه فرقای کوچیک
داشته باشه.ولی بهت پیشنهاد میکنم فقط 10 ثانیه آنچارتد 2 رو بازی کنی
اون موقع میفهمی قدرت گرافیک یعنی چی!!

اين بازي مال کدوم يکي ميشه؟

___lord___
21-11-2009, 11:52
دوستان سلام
خواهش میکنم یکی که خیلی وارده جدیدترین قیمت انواع xbox360 و ps3 رو به تومن بگه وهمچنین تاریخ ورود به دنیای کنسول ها وقیمتش در اون زمان رو هم بگه.قیمت بازی ها شو هم بگه که اول چقدر بوده والان چقدره ورایتیشم یگه که چقدر میشه.

به اين تاپيك بري كارت را ميوفته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

CHEGUEVARA.
21-11-2009, 15:25
اين بازي مال کدوم يکي ميشه؟

خب معلومه ps3.....

SamGun
22-11-2009, 11:33
دوستان فکر نمیکنید دیگه بحث درمورد اینکه کدام کنسول بهتر است یه کم دیر شده !!؟؟

الان 5 سال از اومدن Xbox 360 و 4 سال هم از اومدن PS3 گذشته !! دیگه همه چیش کاملا معلومه

simslove
22-11-2009, 12:08
ببین منم خودم xbox دارم اما خیلی زجرم داده شما بتونی خیلیییی مواظب باشی و خیلی لیلی به لالای xbox بزاری توصیه میکنم xbox بگیری اگر نه ps3 اما مشکل اینجاست هم قیمت oخود کنسول هم قیمت بازی هاش خیلی بالاهستش

PSN_MASTER
23-11-2009, 19:15
به نظر من اگر میخواهید همه ی بازی ها رو بازی کنید اول 360 و بعدش PS3 چون انحصاریهاش خیلی خوفه
بعدش هم اگر طرفدار دو آتیشه ی سونی هستید اول PS3 رو انتخاب کنید چون الان اگر توی تهران باشید دیگه مشکلی ندارید چون خیلی جاها واسه تعویض و اینا هستش

I LOVE MESSI
26-11-2009, 21:02
از نظره گرافیک PS3 !!!!!!!!!!!!! من تو ال سی دی سونی 42 اینچ فول HD خونه ی دوستم . گفتم بیا PS3 و XBOX 360 رو مقایسه کنیم . من GOD OF WAR 3 رو گذاشتم . اون هم هرچی بازی داشت گذاشت ولی هیچکدوم به پای GOD OF WAR و PS3 نرسید .............................

resident_evil
26-11-2009, 21:48
از نظره گرافیک PS3 !!!!!!!!!!!!! من تو ال سی دی سونی 42 اینچ فول HD خونه ی دوستم . گفتم بیا PS3 و XBOX 360 رو مقایسه کنیم . من GOD OF WAR 3 رو گذاشتم . اون هم هرچی بازی داشت گذاشت ولی هیچکدوم به پای GOD OF WAR و PS3 نرسید .............................

ميتونم بپرسم ايشون چه بازي هايي گذاشتن ؟!

I LOVE MESSI
26-11-2009, 22:10
GEARS OF WAR . PES 2010 . EVIL 5 . MODERN WARFARE 2 . GTA IV . .............................

I LOVE MESSI
26-11-2009, 22:11
GEARS OF WAR . PES 2010 . EVIL 5 . MODERN WARFARE 2 . GTA IV . .............................:46::46:

Layken
27-11-2009, 00:59
من کاری به مقایسه شما ندارم ولی هنو که God of war 3 منتشر نشده
نکنه شده من خبر ندارم.:27:

I LOVE MESSI
27-11-2009, 10:44
من 120 هزار تومن خریدم از جمهوری ................. چه طور میگین منتشر نشده ؟؟

S.Y.K
27-11-2009, 11:03
دوست عزیز اون بازی احتمالا God Of War Colection هست
God Of War 3 تقریبا توی ماه اسفند میاد
ماه March

resident_evil
27-11-2009, 14:07

من فكر كردم شما Demo بازي كردي داري اينجوري از گرافيك تعريف ميكني !‌‌ ‌! !

___lord___
27-11-2009, 14:33
يه هفته پيش بازيه Assassin's Creed II ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو گرفتم 3 هزار تومن:31:براي xbox

ديروز با دوستم كه ps3 داره رفتين همين بازيو خريديم 65 هزار تومن:31:شما خودتون قضاوت كنين

از بعضيا پرسيدم فرق اين بازي براي 2 تا كنسول چيه؟
گفتن فرقي نداره فقط تو ps3 تعداد لباساش بيشتر از xboxe:31:

البته يه وقت به ps3 اهانت نشه من خودم ترجيح ميدادم هر 2 تا كنسول رو داشته باشم تا بتونم از يه سري بازي هاي ps3 لذت ببرم
اما چه كنيم كه جيب گشنه ست:31:

Layken
27-11-2009, 15:34
با تفاوت نرخ قیمت که نمیشه یک بازیو محک زد عزیز...
هر دو کنسول یک کارهایی دارند روی بازیشون .روی ps3 با پکیج و غیره میاد.
برای xbox هم که اچیومنت داره...
اچیومنتهای xbox برای من جالبه یهو میبینی وسط بازی گوشه تصویر یه چیزی دیلینگ دیلینگ میکنه انقد حال میده.

mehdi_360
27-11-2009, 16:06
فك كنم منظور اين دوستمون اين بود كه بازي كه با 3 تومن ميشه خريد چرا 60 تومن پول پاش بديم در حالي كه هيچ تفاوتي با هم ندارن:31:

اچیومنتهای xbox برای من جالبه یهو میبینی وسط بازی گوشه تصویر یه چیزی دیلینگ دیلینگ میکنه انقد حال میده.

حرف تاييد ميشه عجيب !!:31:
وقتي آچيومنت رو بدست مياري خستگي بازي از تنت در ميره :دي خيلي حال ميده

neusha_X360
27-11-2009, 19:24
سلام من که میگم فقط ایکس باکس 360 گرافیکش از ps3 هم بهتره........

mehdi_360
27-11-2009, 20:04
سلام
قيمت psp go رو كسي ميدونه؟
مموريش چنده؟
ممنون

neusha_X360
28-11-2009, 17:15
بازی هایی که روی هارد نصب هستن رو میشه بدون دیسک اجرا کرد؟برای ایکس باکس؟

p3yman_xl
28-11-2009, 17:55
بازی هایی که روی هارد نصب هستن رو میشه بدون دیسک اجرا کرد؟برای ایکس باکس؟
خیر، دیسک باید حتما تو درایو باشه.. در ضمن سوالتون رو اینجا نباید بپرسین.
مرسی

alipsp
29-11-2009, 00:57
هر دو کنسول یک کارهایی دارند روی بازیشون .روی ps3 با پکیج و غیره میاد.
برای xbox هم که اچیومنت داره...

فك كنم منظور اين دوستمون اين بود كه بازي كه با 3 تومن ميشه خريد چرا 60 تومن پول پاش بديم در حالي كه هيچ تفاوتي با هم ندارن:31:
حرف تاييد ميشه عجيب !!:31:
وقتي آچيومنت رو بدست مياري خستگي بازي از تنت در ميره :دي خيلي حال ميده

تفاوتش رو نمیدونی؟
1.تفاوت تو خیال راحت هنگام بازی
2.کیفیت و اطمینان و عمر بلو ری
هست!!:13:

یادته؟؟
(پست خودتو مدیرا تایید میکنن حالا تو پست بقیه رو تایید میکنی):31:

داداش PS3 هم TROPHY داره که گوشه بالای تصویر دیلینگ دیلینگ میکنه!!

سلام
قيمت psp go رو كسي ميدونه؟
مموريش چنده؟
ممنون

این سوالت چه ربطی به اینجا داشت؟!

PS3 وXBOX360 باهم:5:

Layken
29-11-2009, 01:13
تفاوتش رو نمیدونی؟
هست!!:13:

یادته؟؟
(پست خودتو مدیرا تایید میکنن حالا تو پست بقیه رو تایید میکنی):31:

داداش PS3 هم TROPHY داره که گوشه بالای تصویر دیلینگ دیلینگ میکنه!!

این سوالت چه ربطی به اینجا داشت؟!

PS3 وXBOX360 باهم:5:
بله تفاوت رو می دونم ....:31:
1- هر دو خیال راحت دارند فرق نمی کنه .
2- اگر بازی xbox رو ارجینال بخرید اونم طول عمر بالایی داره عزیز.

در ضمن ps3 جیلینگ جیلینگ میکنه نه دلینگ دلینگ:31:

___lord___
29-11-2009, 12:20
اين قضيه جيلينگ جيلينگ و ديلينگ ديلينگ چيه بچه ها:31:يكي توضيح بده لطفا:31:

S.Y.K
29-11-2009, 14:11
اين قضيه جيلينگ جيلينگ و ديلينگ ديلينگ چيه بچه ها:31:يكي توضيح بده لطفا:31:
در Xbox 360 نوعی Game Score وجود داره به نام Achivement و همچنین در Play Station 3 هم چینین Game Score هایی با نام Trophy موجوده که در ازای انجام یک سری از کارهای خاص (مثلا تمام کردن بازی با یک درجه ی سختی خاص یا تعداد مشخصی Head Shot کردن و .. ) آزاد میشه و باری بعضی از گیمر ها سرگرمی بسیار خوبیه

Layken
29-11-2009, 14:37
هر دو کنسول به بازیاز برای انجام بهتر ابجکتها و شرایطی که سازنده در نظر گرفته تا اون ابجکتهارو انجام بده یک
اچیومنت یا میشه گفت هدیه میده که ماه عسلش باز شدن و امکانات متعددی هست که در هر بازی متفاوت به ارمغان میاد
و این جیلینگ جیلینگ و دلینگ دلینگ صدایی است که میده یعنی این که شما تونستی یک اچیومنت باز کنی.
و این صدا هم تاییدیه این امر هستش.

mehdi_360
29-11-2009, 21:52
تفاوتش رو نمیدونی؟
هست!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یادته؟؟
(پست خودتو مدیرا تایید میکنن حالا تو پست بقیه رو تایید میکنی

چی میگی تو ؟؟!!!
یه نگاه کن من کدوم پست رو نقل قول کردم و چی جواب دادم بعد ادای مدیر ها در بیار!!!!!!!!!!
با عرض پوزش از همه دوستان و مدیران

neusha_X360
06-12-2009, 19:13
فقط x360 بخرید

h_marcopolo
07-12-2009, 08:56
يه سوالي دارم.براي ما که تلويزيونمون ال سي دي نيست و صفحه تخت 29 سامسونگه کدوم کنسول بهتر جواب ميده؟

resident_evil
07-12-2009, 14:49
يه سوالي دارم.براي ما که تلويزيونمون ال سي دي نيست و صفحه تخت 29 سامسونگه کدوم کنسول بهتر جواب ميده؟

360 بهتره ! ps3 روي full Hd نباشه زياد جالب نميشه ! اما در كل اگه ميخواي بازي هاي زيادي رو تجربه كني 360 بگير ! بعدا اگه تونستي يه ps3 هم بگير براي عنوان هاي انحصاريش .

h_marcopolo
07-12-2009, 15:43
من ديروز تو گيم نت فوتبال بازي ميکردم.تو ps3 خيلي بهتر از xbox بود.اما در کل به نظرم تو کامپيوتر بهتره

MAHDIAGENT47
09-12-2009, 13:37
به نظر من ايكس باكس بهتره چون من از هر كاربلده كنسول باز ى پرسيدم ايكس باكسو بهتر ميدونست منم تا يكي دو هفته ديگه يدونه اليت ميگيرم ديگه PC رو مي بوسم ميزارم كنار:8:

boy_teh
09-12-2009, 14:56
به نظر من ايكس باكس بهتره چون من از هر كاربلده كنسول باز ى پرسيدم ايكس باكسو بهتر ميدونست منم تا يكي دو هفته ديگه يدونه اليت ميگيرم ديگه PC رو مي بوسم ميزارم كنار:8:

در خريد XBOX360 شك نكن . حتما يه Elite Jasper بخر . زودتر اقدام به خريد بكن كه ممكنه يهو قيمتها بكشه بالا . همين الانم كم كم داره گرونتر ميشه .

DJ POLESTAR
09-12-2009, 15:07
من ديروز تو گيم نت فوتبال بازي ميکردم.تو ps3 خيلي بهتر از xbox بود.اما در کل به نظرم تو کامپيوتر بهتره
چی رو کامپیوتر بهتره!؟ منظورتون فوتبال بود؟؟؟
برادر من کجاش فوتبال تو کامپیوتر بهتره؟!
اگه از بچه 5ساله هم بپرسی زودی میگه کنسول فوتبالش خیلی سرتره!!!
کلا واس کامپیوتر، هر دو شرکت EA Sport و Konami یه فوتبال درست حسابی نمیدن، دلیلش هم فکر کنم سودآوری باشه!
ولی اگه بقیه ی بازیها رو بگید من میگم PC سرتره.
مثل Resident Evil 5 یا...

MAHDIAGENT47
09-12-2009, 23:30
در خريد XBOX360 شك نكن . حتما يه Elite Jasper بخر . زودتر اقدام به خريد بكن كه ممكنه يهو قيمتها بكشه بالا . همين الانم كم كم داره گرونتر ميشه .
آقا ببخشيد مگه اليتم خودش مدل هاي ديگه هم داره :18:
من اگه اليت بيش تر از 400 بشه نميخرم :8:

Vamp!r3
09-12-2009, 23:52
آقا ببخشيد مگه اليتم خودش مدل هاي ديگه هم داره

Jasper اسم مدل نیست........اسم برد هست......که آخرین برد 360 هست.........و آمار خرابی (3 چراغه) پایینی داره......(تقریبا در حد 0 درصد......:31:)

h_marcopolo
10-12-2009, 13:38
چی رو کامپیوتر بهتره!؟ منظورتون فوتبال بود؟؟؟
برادر من کجاش فوتبال تو کامپیوتر بهتره؟!
اگه از بچه 5ساله هم بپرسی زودی میگه کنسول فوتبالش خیلی سرتره!!!
کلا واس کامپیوتر، هر دو شرکت EA Sport و Konami یه فوتبال درست حسابی نمیدن، دلیلش هم فکر کنم سودآوری باشه!
ولی اگه بقیه ی بازیها رو بگید من میگم PC سرتره.
مثل Resident Evil 5 یا...
آقا اعصاب نداريا.منظورم هم تو بقيه بازيها بود هم اينکه فوتبالي که توکامپيوتر بازي ميکردم تقريبا عين همين pes 2009 بود.حالا به نظر دوستان اين xbox ‌از ps3 بهتره؟تو همه بازيها ؟مثلا همين فوتبال که به نظر من سوني بهتر بود يا call of duty 6?

S.Y.K
10-12-2009, 14:12
آقا اعصاب نداريا.منظورم هم تو بقيه بازيها بود هم اينکه فوتبالي که توکامپيوتر بازي ميکردم تقريبا عين همين pes 2009 بود.حالا به نظر دوستان اين xbox ‌از ps3 بهتره؟تو همه بازيها ؟مثلا همين فوتبال که به نظر من سوني بهتر بود يا call of duty 6?
کلا PS3 به خاطر سخت افزار پیچیده و زمان بر بودن و هزینه بر بودن بازی سازی براش معمولا عملکردش در بازی های مولتی پلتفرم نسبت به 360 کمی ضعیفتره.البته اختلافات خیلی جزئی هستن.مثلا نمونش شات های Assassins Creed 2 و Call Of Duty Moderm Warfare 2 که این طور که نشون می داد تصاویر در Xbox 360 پایدار تر و قوی تر بودن.اما در بازی های انحصاری PS3 علاوه بر اینکه برتره آثارش هم بیشتره.

boy_teh
11-12-2009, 18:30
آقا ببخشيد مگه اليتم خودش مدل هاي ديگه هم داره :18:
من اگه اليت بيش تر از 400 بشه نميخرم :8:

همونطر كه دوستمون گفت . Jasper نام اخرين سري مادربورد براي XBOX360 هست . جعبه elite jasper سفيد هست و جعبه elite falcon طوسي هست . حدالامكان دستگاه با تاريخ بين 5/2009 تا 8/2009 بگير .
انگار يه مدل elite قراره بياد با هارد 250 گيگ و 2 دسته بازي ( پك COD MW2 )
زودتر بگير كه داره ميره بالا قيمت . فقط elite بگير به نظر من . چون مي ارزه . اينو بعدا كه خريدي متوجه ميشي :46:

h_marcopolo
12-12-2009, 17:46
کلا PS3 به خاطر سخت افزار پیچیده و زمان بر بودن و هزینه بر بودن بازی سازی براش معمولا عملکردش در بازی های مولتی پلتفرم نسبت به 360 کمی ضعیفتره.البته اختلافات خیلی جزئی هستن.مثلا نمونش شات های Assassins Creed 2 و Call Of Duty Moderm Warfare 2 که این طور که نشون می داد تصاویر در Xbox 360 پایدار تر و قوی تر بودن.اما در بازی های انحصاری PS3 علاوه بر اینکه برتره آثارش هم بیشتره.
يعني بخاطر بازيهاي انحصاريش ارزش داره بخريش؟بازيهاي انحصاريش چيا هست؟بازيهاي مشترکشون چيه؟

S.Y.K
12-12-2009, 21:22
يعني بخاطر بازيهاي انحصاريش ارزش داره بخريش؟بازيهاي انحصاريش چيا هست؟بازيهاي مشترکشون چيه؟
برخی از بازی های اختصاصی PS3
Infamous-Uncharted 2 amonog thieves - Uncharted 1 - Kill Zone 2 - Siren Blood - Motor Storm 1&2 - Rocket & clonck Future Series - Resistance 1&2 - Ninja Gaiden Sigma 2 - Gran Turismo 5-Heavenly Sword-Metal Gear Solid 4-Little Big Planet - God Of War 3 - Heavy Rain -
اما به نظر من PS3 رو باید کنار Xbox 360 داشت
یکی از مهم ترین دلایلش بهتر عمل کردن Xbox 360 در بازی های مولتی پلتفرم هست
+
مطمئنا بازی های انحصاری PS3 بسیار عالی هستن.اما قیمت بالای بازی ها اجازه نمی ده که شما همه ی بازی ها رو تجربه کنید(مولتی پلتفرم و اختصاصی ).همچنین بسیاری از بازی ها به صورت مولتی پلتفرم منتشر میشن
مثل Fifa 10 - Call Of Duty Modern Warfare 2 - Batman Arkham Asylum -Pes 2010 - Gta IV - Tekken 4-Dirt 2 - Nfs shift -Assassins Creed 2 -WWe Smack Down Vs Raw 2010 - Burtal Legend - Resident Evil 5 - و . . .
بنابراین بهترین انتخاب برای شما Xbox 360 هست تا بتونید تمام بازی های مولتی پلتفرم رو تجربه کنید
به علاوه ی بازی های اختصاصی Xbox 360
Geras Of War 1&2 - Ninja Gaiden 2 - Halo 3-Halo Wars -Halo 3 O.D.S.T - Halo Reach - Forza motorsport 3 Alan Wake-Splinter Cell Convection- Crack Down 2
و بعدا یک Ps3 بخرید فقط برای تجربه ی بازی های اختصاصی اون

n340
13-12-2009, 00:14

n340
13-12-2009, 00:14

Johnny Depp
14-12-2009, 03:02
اساتید مهترم، لطفا راهنمایی کنند!

من تی وی 50 اینچ دارم که full hd هم هست. میخوام یه کنسول بگیرم

یه سوالی رفته تو مخ من!:19: اینکه بازی های x360 الان رو دی وی دی 9 گیگ عرضه میشه و بازی های ps3 رو بلوری های 25 و 50 گیگ! خوب رزولوشن خروجی که میره برای تی وی برای جفت این کنسول ها برابر هم هستند؟! (برای بازی های که رو جفت کنسول ها عرضه میشند)

منظورم اینه که آیا همون طور که میگن باز های ps3 همشون 1080p هستند، بازی های x360 هم 1080p هستند؟؟ یعنی چون سایز تی وی من یکم بزرگه، اگه x360 بگیرم کیفیت تصویرش عین ps3 هست یا پایین تره؟

ممنون:20:

resident_evil
14-12-2009, 07:41
یه سوالی رفته تو مخ من! اینکه بازی های x360 الان رو دی وی دی 9 گیگ عرضه میشه و بازی های ps3 رو بلوری های 25 و 50 گیگ! خوب رزولوشن خروجی که میره برای تی وی برای جفت این کنسول ها برابر هم هستند؟! (برای بازی های که رو جفت کنسول ها عرضه میشند)

در بسياري از موارد براي 360 بهتر هستش .

alierna
14-12-2009, 15:28
سلام....دوستان.. اینقدر نگین 9 گیگه فقط... ما که نمیدونیم.. ماکروسافت از نظر نرم افزاری فوق العادست... من خودم یه سی دی دیدم 4 گیگ فایل روش بود!!! سی دی ها!!! نه دی وی دی.!
با یه نرم افزار فوق العاده گرون میشد این کارو کرد که بعدا dvd اومد و این نرم افزار از بین رفت کاراییش...
مطمئن باشین 9 گیگ ظاهر قضیه هستش... ماکروسافت واسه خودش غولیه! کم نمیاره... سونی ممکنه 20 گیگ بازیو بدون هیچ فشرده سازی ول کنه توی بلوری... اما ماکروسافت با فشرده سازی همین کارو کنه... جالبیش اینه که سرعت لود ایکس باکس سریع تر از ps3 ه

sonixax
25-12-2009, 17:07
یه سوالی رفته تو مخ من! اینکه بازی های x360 الان رو دی وی دی 9 گیگ عرضه میشه و بازی های ps3 رو بلوری های 25 و 50 گیگ! خوب رزولوشن خروجی که میره برای تی وی برای جفت این کنسول ها برابر هم هستند؟! (برای بازی های که رو جفت کنسول ها عرضه میشند)

Ps2 هم روی DVD 9 گیگی بود بازی هاش ، رزولوشن ربطی به حجم دیسک نداره ، به وضوح تکستچر ها و قدرت رندر دستگاه بستگی داره که 360 گویا قوی تره ، ولی چشم انسان قدرت تشخیص نداره .

joe_satriani
25-12-2009, 17:51
Ps2 هم روی DVD 9 گیگی بود بازی هاش ، رزولوشن ربطی به حجم دیسک نداره ، به وضوح تکستچر ها و قدرت رندر دستگاه بستگی داره که 360 گویا قوی تره ، ولی چشم انسان قدرت تشخیص نداره .

آره همينطوره شايد زياد روي چشم تاثير نذاره و قابل تشخيص نباشه، اما اگه با يك ال سي دي پر قدرت مشاهده كرد فرقش و ميتونيم درك كنيم

sonixax
25-12-2009, 17:55
آره همينطوره شايد زياد روي چشم تاثير نذاره و قابل تشخيص نباشه، اما اگه با يك ال سي دي پر قدرت مشاهده كرد فرقش و ميتونيم درك كنيم

البته همیشه نه . یه بار یهمطلبی نوشتم توی انیم پارادایس در باره اینکه چشم انسان چه قدر قدرت تشخیص داره ، ولی در کل حرف شما درسته البته کماکان ربطی به حجم دیسک نداره :10:

joe_satriani
25-12-2009, 19:06
البته همیشه نه . یه بار یهمطلبی نوشتم توی انیم پارادایس در باره اینکه چشم انسان چه قدر قدرت تشخیص داره ، ولی در کل حرف شما درسته البته کماکان ربطی به حجم دیسک نداره :10:

آره درسته :10:

Prince_Amin
30-12-2009, 00:57
دوستان یکی نیست جواب مارو بده!سوال من اینه که دستگاه ایکس باکس 360 برای کپی خور شدن باید دستکاری سخت افزاری بشه؟؟؟من ایران نیستم و اینجا مجبورم با گارانتی بخرم !با این اوصاف به نظرتون ps3 slim 250 گیگ بردارم یا ایکس باکس 360 elite jasper?اصلا جدیترین مدل ایکس باکس چیه؟چرا هیچ جا هیچ توضیح مشخصی در مورد این دستگاه نیست؟؟که چطور کپی خور میشه یا چه مدلهایی داره نواقصش چیه؟هر جا رو چک کردم یک مشت تعریف متعصبانه در مورد این دستگاه دیدم در صورتی که وقتی این دستگاه رو از نزدیک دیدم به کیفیت ساختش شک کردم!یکی راهنمایی کنه مارو!!!

meha
11-01-2010, 13:06
سلام

ببخشید تاپیک رو آوردم بالا سوال بنده اینه که حالا کدوم بهتر هست؟

resident_evil
11-01-2010, 13:17
سلام

ببخشید تاپیک رو آوردم بالا سوال بنده اینه که حالا کدوم بهتر هست؟

يه عمر ـه داريم ميزنيم تو سر و كله همديگه هنوز كسي متوجه نشده كدوم بهتره و نميشه هم گفت كدوم بهتره چون من خودم هر 2 رو دارم ميگم به سليقه بستگي داره كه من خودم 360 رو ترجيح ميدم ! گيمرها اصولا بهتره فقط كنسول مورد نظر رو تهيه كرده و از بازي كردن با اون لذت ببرن !

meha
11-01-2010, 13:26
خب از چه لحاظ Xbox بهتره از چه لحاظ PS3 ؟

مزایاشون؟؟

بازیهای Xbox چنده؟

فرق مدلهای Xbox توی چیه؟

PS3 هم تنوع مدل داره؟

Hunter lord
11-01-2010, 13:45

مزایاشون؟؟

بازیهای Xbox چنده؟

فرق مدلهای Xbox توی چیه؟

PS3 هم تنوع مدل داره؟

سلام

از نظر بازی انحصاری بازی های PS3 زیاد ترند و جذاب تر و کلا کسنول خوش دست و راحت و باکلاسی است هم چنین پخش کننده ی بلوری هم داره

ولی کپی خور شدن Xbox و پشتیبانی خوبش از کنسول و بعضی بازی های انحصاری باعث جذابیت بیشتر اون شدن

البته قیمت پایین کسنول و برابری قدرت با PS3 را نباید فراموش کرد .

بقیه سوال هاتم توی پست اول پاپیک Xbox هستش

mac_world
11-01-2010, 14:07
دوستانی که میخوان بخرن اول باید وضع مالی و هدفشون از کنسول خریدنو مشخص کنن
مثلا اگر شما سالی به 12 ماه 3_4 تا بازی میکنی و یا مثلا خیلی کارداری دانشجویی یا .... که نمیتونی صبح تا شب پای بازی باشی 100 درصد ps3 ولی اگر نه دست از دنیا شستی و صب تا شب میشینی بازی میکنی و هر بازی که میادو میخوای بازی کنی 360 بهتره
درضمن ps3 آنلاین مجانی داره که 360 نداره تازه ps3 15 بازی فوق شاخ داره که همینارو بخوای تموم کنی کلی وقت میگیره و اصلا سراغ بازیهای مولتی پلتفرم نمیری

meha
11-01-2010, 16:13
من محو جدیدترین بازی Forza شدم ولی شنیدم فقط برای Xbox هست آیا راسته؟برای PS3 نیست؟

مثلا بازیهای انحصاری چندتاش رو میشه نام ببرید از هر دو؟

shab_2008
11-01-2010, 16:34
من محو جدیدترین بازی Forza شدم ولی شنیدم فقط برای Xbox هست آیا راسته؟برای PS3 نیست؟

مثلا بازیهای انحصاری چندتاش رو میشه نام ببرید از هر دو؟
forzamotor 3 انحصاری x360 هست ازون طرف هم GT5 بازیه racing انحصاریه ps3 هست.

x360:halo3 , gears of war 1 2 , the darkness

ps3:god of war , mgs4,uncharted1 2

sonixax
11-01-2010, 16:47

مزایاشون؟؟

بازیهای Xbox چنده؟

فرق مدلهای Xbox توی چیه؟

PS3 هم تنوع مدل داره؟

اگر بازی های Ps3 روی 360 هم بود شک نکن که 360

فرق مدل های 360 بیشتر روی مادر برد و سیستم خنک کننده مدار هستش ، همچنین برد های جدید مموریش آنبورد هست و دیگه مموری اکسترا بهت نمیدن .
بین الیت و آرکید هم فقط روی وسایل جانبی فرق هستش .

بله ps3 هم تنوع داره .

سلام

از نظر بازی انحصاری بازی های PS3 زیاد ترند و جذاب تر و کلا کسنول خوش دست و راحت و باکلاسی است هم چنین پخش کننده ی بلوری هم داره

ولی کپی خور شدن Xbox و پشتیبانی خوبش از کنسول و بعضی بازی های انحصاری باعث جذابیت بیشتر اون شدن

البته قیمت پایین کسنول و برابری قدرت با PS3 را نباید فراموش کرد .

بقیه سوال هاتم توی پست اول پاپیک Xbox هستش

عزیزم برابری قدرت با Ps3 نیست ، برتری قدرت هستش چه از نظر سخت افزاری چه از نظر گسترش و لوازم جانبی .

در کل Ps3 در مقایسه با کنسول قبلی خودش یعنی Ps2 گند زد ، قیمت وحشتناک ، سخت افزار ضعیف ، امکانات بیخودی که به درد نسل فعلی بازی ها نمیخوره ، دسته های بیسیمش ویبراتور ندارند و اگر بخواهی داشته باشه باید بری جدا بخری و... ولی همه اینها دلیل نمیشه که بگیم کنسول خوبی نیست ، چرا که از نظر کیفیت ساخت از 360 برتری داره و البته بازی های خاص خودش رو داره که بی نظیره در صورتی که بیشتر بازی های 360 روی کنسول های دیگه و یا روی PC موجود هستش .
از اون طرف 360 به خاطر سخت افزاری تقریبا دو برابر قوی تری که داره گستردگی بیشتری داره که یکی از مهم ترین اونها ناتال هستش که به زودی میاد و سونی حتی خواب همچین چیزی رو هم نمیدیده .

اگر نظر منی رو میخوای هر کنسولی یه خوبی داره و اگر توان مالیشو داری مثل من نم نم هر کنسولی که دم دستت دیدی بخر ، ولی اگر فقط یکی از این دو تا رو لازم داری این نکات مهمه :

اگر میخوای آنلاین بازی کنی بیخیال 360 شو چون بن میشی
اگر نمیخوای دونه ای 50 یورو پول بازی بدی بی خیال Ps3 شو چونکه دستگاه به هر دلیلی تا به حال کپی خور نشده .
اگر میخوای در آینده امکانات بیشتری در استفاده از کنسول داشته باشی 360 پیشنهاد میشود .
اگر امکانات آینده مهم نیست و میخوای بلوری تماشا کنی Ps3 .
اگر از طرفداران سری بازی هایی مثل متال گیر هستی دور 360 رو خط بکش ، البته داره براش یه نسخه 360 هم میاد
اگر حس چپ و راست شارژ کردن باطری نداری Ps3 رو بیخیال شو .
اگر زیاد بازی میکنی مثلا روزی 10 ساعت پشت سر هم ریسک خرابی 360 بیشتره ، البته مدل های قدیمیش .
اگر قرطی بازی دوست داری 100% Ps3 .
اگر همه موارد بالا رو میخوای و وضع مالیت هم خوبه 360 دستکاری نشده + بازی اورجینال .

meha
11-01-2010, 17:11
خب منظور از اینکه چپ و راست شارژ کردن باتری PS3 چیست؟!!
باتری چه چیزیش؟

من این بازی GT5 رو دیدم واقعا از Forza motors برگشتم:دی

مخصوصا با این عکسش:

بهترین مدل Ps3 چه قدر قیمتش هست؟

sonixax
11-01-2010, 17:27
خب منظور از اینکه چپ و راست شارژ کردن باتری PS3 چیست؟!!
باتری چه چیزیش؟

من این بازی GT5 رو دیدم واقعا از Forza motors برگشتم:دی

مخصوصا با این عکسش:

بهترین مدل Ps3 چه قدر قیمتش هست؟

دسته های این دو تا کنسول بیسیم هستند و طول عمر باطی ps3 خیلی کمه .

BMW.M3_E46
16-01-2010, 11:34
سلام
الان قیمت Xbox 360 و PS3 چنده؟
کدوم یکی از این 2 کنسول بازیاش بیشتر پیدا میشه!؟

jetfire72
16-01-2010, 18:09
xbox360 با مادربورد جاسپر سه چراغ نمیشه؟

من می خواستم بخرم از طرفی xbox سه چراغ میشه پلی استیشن 3 این مشکل رو نداره ولی بازیهاش گرونه لطفا راهنمایی کنید

resident_evil
16-01-2010, 19:27
سلام
الان قیمت Xbox 360 و PS3 چنده؟
کدوم یکی از این 2 کنسول بازیاش بیشتر پیدا میشه!؟

هر 2 بازي هاشون به مقدار زياد پيدا ميشه فقط پلي 3 گرون هستش . البته 360 كپي هستش خيلي بيشتر پيدا ميشه

xbox360 با مادربورد جاسپر سه چراغ نمیشه؟

من می خواستم بخرم از طرفی xbox سه چراغ میشه پلی استیشن 3 این مشکل رو نداره ولی بازیهاش گرونه لطفا راهنمایی کنید

فالكون هم 3 چراغ نميشه چه برسه به جاسپر . پلي 3 هم مشكلي چراغ زرد داره اما خيلي خيلي كم هستش . بستگي به خودت داره . اگه پولش رو داري پلي 3 بگير

*Necromancer
16-01-2010, 20:34
در ایران ایکس باکس بهتره هر جور که حساب کنی!
از سه چراغ که بگذریم کپی رایت مطرح می شه
بازی های پی اس تری ور کپی نمی شه کرد و باید اورجینال خرید که گرون در میاد
خود پی اس تری هم گرونه!
از طرفی همه ی انحصاری های پی اس تری رو این مایکروسافت از چنگش در آورده! فقط گاد آف وار مونده!!
اما پی اس تری نه گیرز داره نههیلو نه....
خلاصه ایکس باکس بخری و ازش مثل برده ها کار نکشی سه چراغ نمیشه حال هم می کنی

resident_evil
16-01-2010, 20:51
از طرفی همه ی انحصاری های پی اس تری رو این مایکروسافت از چنگش در آورده! فقط گاد آف وار مونده!!

فقط جهت اطلاع :

GT5 , ModNation Racers , The Last Gaurdian , Killzone 2 , Infamous , MGS4 , Resistance 2 , LBP , Uncharted , Heavy Rain , MAG , Rachet and Clank , Demon's Souls

و خيلي عناوين ديگر كه E3 امسال معرفي خواهند شد .

resident_evil
16-01-2010, 20:52
يكي بياد اينو پاك كنه !

sonixax
16-01-2010, 21:00
فقط جهت اطلاع :

GT5 , ModNation Racers , The Last Gaurdian , Killzone 2 , Infamous , MGS4 , Resistance 2 , LBP , Uncharted , Heavy Rain , MAG ,

و خيلي عناوين ديگر كه E3 امسال معرفي خواهند شد .

متال گیر که دیگه انحصاری سری PS نیست ، یعنی از همون اول هم نبوده البته شماره 3 و چهارش و اون دو تای روی PSP فقط روی کنسول های سونی ارائه شده .

Guts
16-01-2010, 21:14
الان 360 ارزونم شده دوباره، الیت 320 تومن شده، بصرفست خریدش فقط بن شدناش خیلی بده، مگه اینکه بزنی تو کار بازی اورجینال.

Bs_panzer
16-01-2010, 21:50
الان 360 ارزونم شده دوباره، الیت 320 تومن شده، بصرفست خریدش فقط بن شدناش خیلی بده، مگه اینکه بزنی تو کار بازی اورجینال.

خوب اون طوری میره طرف PS3 میخره دگه :دی

sonixax
16-01-2010, 22:06
خوب اون طوری میره طرف PS3 میخره دگه :دی

البته این رو هم در نظر بگیرید که PSN ناخن کوچیکه Live هم نمیشه .

shab_2008
16-01-2010, 22:34
البته این رو هم در نظر بگیرید که PSN ناخن کوچیکه Live هم نمیشه .
نه بابا دیگه این قدر هم PSN داغون نیست. من که با جفتش حال میکنم:8:

sonixax
16-01-2010, 22:48
نه بابا دیگه این قدر هم PSN داغون نیست. من که با جفتش حال میکنم:8:

منم نگفتم داغونه ريال گفتم به پای Live نمیرسه . حالا ناتال بیاد که PSN خیلی در مقابل Live ضعیف تر هم میشه چون اصل ناتال برای لایو درست شده . اگر تریلر هاشو دیده باشید یه چیزیه تو مایه های این فیلم فضایی ها ، خیلی باحاله .

jetfire72
17-01-2010, 18:22
به نظر من xbox بهتره چون الا سی پی یو 3 هسته ای داره ( سی پی یو پلی 3 یک هسته ای است) ثانیا بازیهاش ارزونه
آدم باید سر گنج قارون نشسته باشه برای هر بازی پلی 3 70000 تومان بده!

Kaptian Black
17-01-2010, 18:57
به نظر من xbox بهتره چون الا سی پی یو 3 هسته ای داره ( سی پی یو پلی 3 یک هسته ای است) ثانیا بازیهاش ارزونه
عزیزم CPU پلی استیشن 3 . 8 تا هسته داره ! که واسه گیم ها از 7 تاش استفادی میشه و یکیش واسه خود PS3 اگه اشتباه نکنم

shab_2008
17-01-2010, 19:14
دوست عزیز کی میگه cell یک هسته ای هست!!!!؟:18:

در مورده بازیهش هم شما یه بازی را با 10-15 تومن میرید و عوض میکنید واین مقدار پول که هیچ اگه همون 70 تومن هم برای بازیهای انحصاری ps3 پول بدید بازهم ارزش داره

sonixax
17-01-2010, 19:32
دوست عزیز کی میگه cell یک هسته ای هست!!!!؟:18:

همه چیز در باره Ps3 و سخت افزارش و پروسسورش :

پ.ن : تمام کنسول های نسل جدید از Wii بگیرید تا 360 و Ps3 و حتی Ps2 پروسسور مالتی کور دارند و هیچ کدومشون یک هسته ای نیستند .

نکته : کنسول های پرتابل شامل این داستان نمیشوند .

shab_2008
17-01-2010, 19:52
همه چیز در باره Ps3 و سخت افزارش و پروسسورش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپ.ن : تمام کنسول های نسل جدید از Wii بگیرید تا 360 و Ps3 و حتی Ps2 پروسسور مالتی کور دارند و هیچ کدومشون یک هسته ای نیستند .

نکته : کنسول های پرتابل شامل این داستان نمیشوند .
جالب اینجاست که تو بازیها سی پیو wii از ps3 و x360 بهتر عمل میکنه..

sonixax
17-01-2010, 20:27
جالب اینجاست که تو بازیها سی پیو wii از ps3 و x360 بهتر عمل میکنه..

خوب یه جورایی شرکت نینتندو از همه کنسول های فعلی قدیمی تره و تجربه بیشتری داره و همان طور هم که میدونیم نو آوری های بیشتری داشته .

راستی امروز یه چیز جالب در مورد GT دیدم . اولین بازی هستش که به صورت 3D عرضه شده . رندر 3D رو نمیگم هاااا .

یعنی یه عینک مخصوص داره میزنید انگار توی دنیای واقعی دارید زندگی میکنید .

دم این شرکت های کنسول سازی گرم که همش ما رو اینشکلی :18: میکنند :31:

jetfire72
19-01-2010, 09:40
من تو یه سایت خوندم سی پی یو پلی 3 یک هسته ای هست بعدش هم xbox از نظر من بهتره یکی از دلایلش هم ارزون بودن بازیهاش هست شرکت سازنده اش مایکروسافته عقلش می رسه چه جوری بسازه که خوب از آب در بیاد

tapesh95
28-01-2010, 22:41
اقا من ps3 با ظرفیت 80 گیگ رو قیمت کردم 360 تومن به نظر شما تقلبیه ؟
اخرش بازیهای پلی 3 چه قیمته ؟

tapesh95
28-01-2010, 22:42
لطفا یه نظر خواهی هم اون بالا بزارید ادم ببینه کدومشون بیشتر رای اورده

shab_2008
28-01-2010, 22:47
اقا من ps3 با ظرفیت 80 گیگ رو قیمت کردم 360 تومن به نظر شما تقلبیه ؟
اخرش بازیهای پلی 3 چه قیمته ؟
ps3 همش اصله تقلبی نداره.
قیمت بازیهاش هم بستگی به تاپ بودن و جدید بودنش از 20 تومن تا 90 تومن هست

panther99
28-01-2010, 22:54
آخرین قیمت آرکید ایکس باکس 270 تومن در جمهوری .
قیمت الیت هم 320 تومن .
بدجوری وسوسم کرده بگیرم !!
به نظر خیلی بهتر از عوض کردن سیستمه . نه ؟؟؟؟؟!!