PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست كمك براي......

ArminRm
14-05-2005, 09:46
سلام
من از account براي INاستفاده ميكنم كه ثابت هستش هم user&pass
و امكان تغيير نداره يه چند وقتي هستش احساس مي كنم مصرف ميشه
مي خواستم فاير وال يا انتي ويروس هست كه قوي ترين نرم افزار هك تشخيص بده نورتون كه نتونس :cry:

Mehdi_Best
14-05-2005, 11:10
آرمين جان سلام
قويترين و بهترين فايروال فقط و فقط kerio است. بعد از اونهم آنتي هكر كاسپرسكي و در درجه بعدي كه معروف هم هست زون آلارم پرو.

Roozedidar
14-05-2005, 11:59
عزيز من فكر مي كنم شما از يه نرم افزار ضد جاسوسي كمك بگيري موثر تره و البته حق انتخاب با شماست اما از نظر من Microsoft Anti Spywar محصول خوبي هست. در ضمن شما اگه از يه فاير وال خوب استفاده كني ميتوني ترافيك روي نت رو در كامپيوترت راحت كنترل كني و بفهمي آيا يه همچين موردي كه گفتي وجود داره يا نه. براي مثال ميتوني از Firewall kerio و يا Anti hacker Kaspersky استفاده كني كه در حال حاضر همونطور كه ميدوني Kaspersky جايگاه خوبي در بين ساير محصولات امنيتي داره. اين نظر من بود حتما اساتيد نظرات بهتري دارند.
انشاا... مشكلت حل بشه و موفق باشي... :)

ArminRm
20-05-2005, 18:23
سلام
خيلي ممنون از راهنما يي خيلي بهشون احتياج داشتم :roll: :idea:

tohave
20-05-2005, 19:23
فاير وال بهتره از Armor2Net استفاده كنيد و براي چك كردن فايلهاي آغشته به ويروس هم بهتره از كاسپرسكاي استفاده كنيد. اين آرمور 2 نت خيل كارش درسته و براي تماس با داخل و خارج از كامپيوتر از شما اجازه ميگيره. يعني هر برنامه اي نميتونه سرخود كاري بكنه مگه اينكه شما اجازه بديد. بهتره بعد از نصب خودتون يه تنظيماتي روش انجام بدين تا زيادي هم به برنامه ها گير نده. من ازش راضيم