PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه كمك آنتي ويروسي

Arash_XL7710i_207
13-10-2006, 06:39
يه چند مدته كه دوتا آيكن در تاسكبار در كنار ساعته هستند كه يكي شون علامت هشدار داره كه دائم در حال چشمك زدنه و اون يكي ديگه علامي DirectX هست(علامت ضربدر زرد در دايره آبي) كه اونم دائما شكش به همون علامت در مياد و يه علامت سوال .
حالا جالب اينجاست كه هر وقت روي هر دوشون كليك ميكنم يه سايت باز ميشه كه ميگه آنتي ويروس و آنتي اسپايور محصول اين شركت رو دانلود كن.
اگه روي آيكنها هم كليك نكنم خودشون بعد از تقريبا 10 دقيقه همون سايت رو با اينترنت اكسپلورر باز ميكنه.
خودم فكر ميكنم همش تبليغات براي اون شركت باشه

ElmO
14-10-2006, 11:19
سلام آرش جان ...
بهتر بود اینو توی تاپیک آنتی ویروسها مطرح میکردی ...

ولی چیزی که مسلمه اینه که باید آنتی ویروست رو به روز کنی و باهاش کل سیستمت رو اسکن کنی ....

من خودم کسپرسکی رو بهت پیشنهاد میکنم . اینم تاپیکشه :

تاپیک اختصاصی آنتی ویروس کاسپرسکی< آخرین ورژن در پست اول> ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم انجمن آنتی ویروسهاست که بهتره سوالت رو اونجا مطرح کنی :

آنتي ويروس و نرم افزارهاي امنيتي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یا حق

Arash_XL7710i_207
15-10-2006, 08:51
دستت درد نكنه اما خودم ZoneAlarm رو دارم كه هر روز آپديتش ميكنم
من فكر ميكنم Ad-ware باشه نظر شما چيه؟

ElmO
15-10-2006, 12:45
آرش جان ...

ZoneAlarm تا اونجایی که من میدونم اونقد قوی نیست که بتونه تنهایی از سیستمت محافظت کنه ...
و بیشتر هم فایروالش قوی هست تا آنتی ویروسش ...
آره عزیز . به احتمال زیاد همونطور که گفتی ، adware یا Trojan یا یه همچیم چیزیه ...

من بازم بهت پیشنهاد میکنم که توی تاپیک هایی که بهت معرفی کردم ، سوالت رو مطرح کنی ...
چون Cracki جان ، خیلی کامل به سوالت جواب میده ...

ولی بازم میگم که اصلا به عنوان یک آنتی ویروس قوی به ZONE نگاه نکن ...
حتی فایروالش هم مشکلاتی داره . که فایروال هم بهت Kerio یا Outpost رو پیشنهاد میکنم ...

اما حتما یه آنتی ویروس نصب کن ... با مشورت با Cracki ...

یا حق

Arash_XL7710i_207
16-10-2006, 06:45
پس با اين حال نظر شما رو پيش مي گيرم و Kaspersky رو نصب مي كنم.