PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آدرس دهي به ic هاي ضبط صدا. مثل isd25120 يا از اين قبيل آيسي ها

mahmood karimi
11-10-2006, 12:52
سلام به همه دوستان
آقا ما قبلا يه سوال پرسيده بوديم كه چنتا از بچه ها لطف كردن و جواب دادن ولي نه كامل ولي حالا مي خوام ببينم اين بار هم مي تونيم رو شما حساب كنم يا نه.

من با آيسي isd25120 كار كردم ولي نتونستم اون رو درست آدرس دهي بكنم. يعني به هر فايل يك آدرس بدم تا هر وقت كه به هر كدومشون نياز داشتم اون فايل اجرا بكنم. حالا مي خوام ببينم شما مي تونيد منو در اين باره راهنمائي كنيد يا نه.
يكي از مشكل هاي اين ic كيفيت پائين ضبط و پخشش. حالا مي خوام بيبنم كسي آيسي يه ديگه اي رو مي شناسه كه بتونه حد اقل 2 دقيقه ضبط صدا داشته باشه و بشه اونو آدرس دهي كرد.

اگه كسي در مورد آيسي هايي كه در سيستم هاي اپراتور كامپيوتري ( سيستم هايي كه هنگام شماره گيري شما را راهنمائي مي كنن كه مثلا با فشار دادن دكمه شماره 2 مي تونيد فلان كار را بكنيد و اگر دكمه شماره 3 را بگيريد ارتباط قطع مي شه - اميد وارم منظورم فهميده باشيد- :wac: ) يا منشي تلفني كه در آن ها يك آيسي ضبط صدا با قابليت آدرس دهي هست كار كردن هم به من بگن تا سوالم درست و حسابي از اونها بپرسم

ARMANRAHIMI
02-11-2006, 13:50
سلام به همه دوستان
آقا ما قبلا يه سوال پرسيده بوديم كه چنتا از بچه ها لطف كردن و جواب دادن ولي نه كامل ولي حالا مي خوام ببينم اين بار هم مي تونيم رو شما حساب كنم يا نه.

من با آيسي isd25120 كار كردم ولي نتونستم اون رو درست آدرس دهي بكنم. يعني به هر فايل يك آدرس بدم تا هر وقت كه به هر كدومشون نياز داشتم اون فايل اجرا بكنم. حالا مي خوام ببينم شما مي تونيد منو در اين باره راهنمائي كنيد يا نه.
يكي از مشكل هاي اين ic كيفيت پائين ضبط و پخشش. حالا مي خوام بيبنم كسي آيسي يه ديگه اي رو مي شناسه كه بتونه حد اقل 2 دقيقه ضبط صدا داشته باشه و بشه اونو آدرس دهي كرد.

اگه كسي در مورد آيسي هايي كه در سيستم هاي اپراتور كامپيوتري ( سيستم هايي كه هنگام شماره گيري شما را راهنمائي مي كنن كه مثلا با فشار دادن دكمه شماره 2 مي تونيد فلان كار را بكنيد و اگر دكمه شماره 3 را بگيريد ارتباط قطع مي شه - اميد وارم منظورم فهميده باشيد- :wac: ) يا منشي تلفني كه در آن ها يك آيسي ضبط صدا با قابليت آدرس دهي هست كار كردن هم به من بگن تا سوالم درست و حسابي از اونها بپرسم
من هم همین مشکل را دارم اگه می تونی بهم جواب بده

mahmood karimi
18-11-2006, 18:25
آقا يعني هيچ كس تا حالا با اين آيسي كار نكرده؟

boys_won
19-11-2006, 14:35
ببين اين به كارت مياد ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahmood karimi
19-11-2006, 18:12
ببين اين به كارت مياد ؟

آقا دستت درد نکنه فقط یه مسئله نمیشه این مدار را هم برای ISD25120 بست. چون پایه هایش یکی نیست ولی فکر کنم بتونم یه مداری برای آیسی یه خودم بسازم.
بازم از لطفت ممنون

boys_won
20-11-2006, 09:13
اتفاقا" ميشه

چون اين آي سي مشابه اونه

پايه هاش دقيقا" يكيه

mahmood karimi
20-11-2006, 18:03
اتفاقا" ميشه

چون اين آي سي مشابه اونه

پايه هاش دقيقا" يكيه
آقا اول يه سوال؟ من چه جوري مي تونم تو ايجا ها عكس بزارم. اينو بگو تا بتونم جوابتو بدم :biggrin:
نكه فكر كني بلد نيستما. نه مي خوام ببينم تو بلدي يا نه :biggrin:
منتظرم

Vmusic
20-11-2006, 22:10
آقا اول يه سوال؟ من چه جوري مي تونم تو ايجا ها عكس بزارم. اينو بگو تا بتونم جوابتو بدم :biggrin:
نكه فكر كني بلد نيستما. نه مي خوام ببينم تو بلدي يا نه :biggrin:
منتظرم

شلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عزیزم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوفی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این لینک اموزش برا قرار دادن عکس تو پست هستش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشی

mahmood karimi
21-11-2006, 08:34
شلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عزیزم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوفی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این لینک اموزش برا قرار دادن عکس تو پست هستش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشی
سلام دوست عزيز
از لطفت ممنون

mahmood karimi
21-11-2006, 08:47
اتفاقا" ميشه

چون اين آي سي مشابه اونه

پايه هاش دقيقا" يكيه
سلام
از اين كه پي گير اين قضيه هستي خيلي خوشحالم و ازت ممنونم
آقا اين دوتا اي سي خيلي با هم تفاوت دارند انقدر محكم نگو كه پايه هاش دقيقا مثل همه :)
يه نگاه به اين شكلا بنداز

حلا نظرت در باره اين مدار چيه؟

فكر كنم اين جواب بده
ميشه يه نگاه بهش بندازي. فقط يه چيزي نمي دونم وقتي مي خوام ضبط و play کنم باید برای پایه های دیگه ی آدرس مقاومت پول آپ بزارم یا نه؟