PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Civcity rome

Mr.Mohamad
11-10-2006, 12:11
سلام دوستان
لطفا هر کسی که در مورد این بازی اطلاعاتی داره به ما هم بگه که یاد بگیریم.
بازی باحالی بنظر میرسه و تا حدودی هم تونستم باهاش کار کنم ولی یه سری پیچیدگی هایی داره که حقیقتا آدم سردرگم میشه.
حالا اگه کسی بازی رو بازی کرده یه راهنمایی هایی بکنه

Mr.Mohamad
11-10-2006, 21:17
اااا چرا کسی جواب نمیده؟

KING ESFANDIYAR
11-10-2006, 23:15
سلام عزيز
من اين بازي رو دارم و باهاش بازي كردم

حالا چه سئوالي در مورد اين بازي داري؟

Mr.Mohamad
12-10-2006, 15:45
سلام
من نمیدونم که چرا همیشه امتیاز تمدن من که همون شکلکهای سبز و زرد و قرمزه روی قرمز و منفی 5 میمونه و اصلا هم نمیشه کمش کرد و به اضافه اون نمیدونم که چرا تجارت با کشتی راه نمیوفته و کشتی ساخته و حرکت نمیکنه؟

Mr.Mohamad
13-10-2006, 14:53
King Esfandiyar خان چرا جواب ما رو ندادی داداش؟

Mr.Mohamad
17-10-2006, 15:53
بابا مسلمونا یکی نیست یه کمک کنه و یه دو سه تایی هم از رمز های بازی رو به ما بگه

*hamedkhatar*
17-10-2006, 16:18
سلام
من که هیچی در مورد این بازی نمیدونم
یه پیغام خصوصی به این دوستمون بزن با خبرش کن شاید یادش میره به این تاپیک سر بزنه

KING ESFANDIYAR
19-10-2006, 17:16
سلام عزيزان من اومدم .... سئوال چي داريد؟

راستي در مورد اون سئوال شما عزيز بايد حواست به غذا و منزل مردم شهرت باشه تازه بايد كسب و كار درست هم براشون بذاري وگرنه ازت كلي ناراضي ميشن....

براي اينكه مردمت رو راضي كني مي توني ماليات رو حذف يا كم كني تازه خط پيشرفت تمدنت شبز شه

m2stech
20-10-2006, 16:05
وقتتونا با اين بازي طلف نكنين Caesar Iv خيلي قشنگتره

Mr.Mohamad
20-10-2006, 17:02
m2stech با شما مخالفم چون من از این بازی خیلی خوشم اومده داداش وکلی حال کردم تا حالا بازی تو این سبک به این کیفیت و باحالی ندیدم
KING ESFANDIYAR خان چطوری مالیات رو کم کنم تو همون لیست شکلکهای بازی اونجا هستش؟

m2stech
20-10-2006, 23:43
m2stech با شما مخالفم چون من از این بازی خیلی خوشم اومده داداش وکلی حال کردم تا حالا بازی تو این سبک به این کیفیت و باحالی ندیدم
KING ESFANDIYAR خان چطوری مالیات رو کم کنم تو همون لیست شکلکهای بازی اونجا هستش؟

خوب هر كي 1 سليقه اي داره ديگه ولي مطمئن باش caesar iv را بازي كني پشيمون نميشي give it a try ;)

KING ESFANDIYAR
22-10-2006, 23:21

كنار همون شكلها كه ميبيني نوشته WAGE و RATIONS ....

WAGE ماله غذاشونه كه از GRANERY بهشون ميدي اگه زياد غذا داري يه كم به مردمت حالي بده...
RATION هم براي ماليات كه بايد كمش كني...

در مجموع بازي فكري و سختيه ...اما بسيار زيبا

;) ;) ;) ;)

راستياگه ترينر اين بازي رو هم بخواي دارم............ :cool: :cool:

KING ESFANDIYAR
22-10-2006, 23:40
خوب هر كي 1 سليقه اي داره ديگه ولي مطمئن باش caesar iv را بازي كني پشيمون نميشي give it a try ;)

بازي قشنگيه ولي اصلا قابل قياس با CIVCITY ROME نيست ...از لحاظ گرافيكي هم ضعيفه و به CIVCITY نمي رسه....

CIVCITY بازي سخت و بسيار جالبيه كه حتي براي مردمت لباس و موسيقي و ورزشگاه و خياطي و هزارتا چيز ديگه رو فراهم مي كني... :cool:

m2stech
23-10-2006, 10:46
بازي قشنگيه ولي اصلا قابل قياس با CIVCITY ROME نيست ...از لحاظ گرافيكي هم ضعيفه و به CIVCITY نمي رسه....

CIVCITY بازي سخت و بسيار جالبيه كه حتي براي مردمت لباس و موسيقي و ورزشگاه و خياطي و هزارتا چيز ديگه رو فراهم مي كني... :cool:

خيلي جالبه من تو gamespot اينا را ديدم!!! البته شايد شما منظورتون از گرافيك caesarIII بوده و نه IV

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

KING ESFANDIYAR
25-10-2006, 12:06
خيلي جالبه من تو gamespot اينا را ديدم!!! البته شايد شما منظورتون از گرافيك caesarIII بوده و نه IV

حق با شماست ...در سايت GAMESPOT بازي CIVCITY يه نيم ستاره از CEASAR IV كمتره ....

فكر كنم جريان بازيشون هم شكل همه ...نيست؟

راستي بازي مربوط به تمدن نصر هم مي شناسيد؟

حالا استراتژيك يا هر شكل ديگه؟

m2stech
26-10-2006, 09:36
تمدن نصر ديگه چيه؟

B O L O T
26-10-2006, 13:21
بازي فقط قلعه يا جنگ صليبي
...................
...................

KING ESFANDIYAR
26-10-2006, 17:32
تمدن نصر ديگه چيه؟

مصر ....EGYPT...

اشتباه تايپي بود!! :tongue: :tongue:

از اين بازيها كه تو مصر و جاهاي مربوط به اون مي ريم نمي شناسيد؟

فقط SERIUS SAM نباشه...

m2stech
26-10-2006, 19:00
rise and fall :civilizations at war ولي خودم بازي نكردم ولي به نظر من civ city:egypt وcivcity:persia هم ساخته ميشن

abbas bostani
12-04-2008, 13:38
سلام
من دفترچمو گم کردم میتونین رمز رو دفترچه رو بگین؟
ممنون میشم(civcity rome)

Mikail
14-04-2008, 00:39
در كل اين دو تا بازى ساختار شبيه دارند ولى شبيه هم نيستند يعنى تفاوت هاى اجرايى متفاوتى دارند مثلاً تو بازى CivCity كه يك بازى شهرسازى روند Research شاخه اى تعبيه شده كه همانند سرى بازى هاى Civilization IV شما امكان تحقيق روى شيوه هاى جديد و افزايش كارآمدى را داريد در صورتى كه در Caesar IV شما روى شيوه ها تحقيق نمى كنيد و يا مثالى ديگر نحوه خوراك مردم، در CivCity شما ابتدا با گوشت مردم رو تغذيه مى كنيد و با افزايش تقاضا احتياجات مردم رو برطرف مى كنيد و گندم رو براى مردم طبقه متوسط به بالا كشت مى كنيد و مصرف گوشت اوليه ترين احتياج مردم است كه در Caesar IV بر عكس است يعنى شما در ابتدا بازى بايد براى مردم گندم كشت كنيد و مصرف گندم نسبت به گوشت بيشتر است.يك تفاوت ديگر اين دوبازى جنگ برون مرزى است كه در CivCity تعبيه شده است و شما مى توانيد به خارج از شهر خودتان سپاه اعزام كنيد و شهرى را تصرف كنيد ولى Caesar IV شما بايد نيروهاى دشمن را در حاشيه شهرتان با امكانات دفاعى و سپاه نابود كنيد.يك تفاوت ديگر بازى نيز درمورد نوع مردم است در Caesar IV شما سه قشر مردم معمولى ، طبقه متوسط و خوش نشين داريد كه براى مردم معمولى و طبقه متوسط مشاغل معينى تعيين شده است و هيچ يكى جاى ديگرى را نمى گيرند مثلا خدمات و سرويس هاى شهرتان دست طبقه متوسط است و كارهاى سخت مثل معدن و كشاورزى دست مردم عادى است اما در CivCity تمامى كارها توسط بيكاران پر مى شوند و طبقه بندى مردم وجود ندارد كه همين امر باعث تفاوتى ديگر بازى مى شود يعنى شما در Caesar IV دچار كمبود نيرو مى شويد و در CivCity دچار نرخ بيكاران زياد مى شويد:18:
البته موارد مشابه نيز در بين دو بازى نيز وجود دارد كه بسيارند مثل ارتقا منازل ، مشاغل، تجارت ، گوناگونى سپاه ها، دشمن هاى خارجى ، درخواست هاى Caesar از شما ، امكانات رفاهى براى جذب مهاجرين ، امكان انتخاب Scenario ى صلح طلبانه يا جنگجويانه و...
در ضمن به دوستان توصيه مى شود Patch هاى دو بازى را هم نصب تا مشكلات دو بازى در حد امكان رفع شود و حجم Patch ها كمتر از 30 مگابايت است:46:
اگر از لحاظ گرافيكى بخواهيم دو بازى را مقايسه كنيم خوب در بازى Caesar IV گرافيك بهترى اعمال شده است ولى بازى CivCity روانتر اجرا مى شود:20:در ضمن من الان دو بازى را در رايانه خودم نصب شده دارم:46:
در مورد تسلط به بازى هم در مورد Caesar IV كمى دشوارتر از CivCity چون در CivCity شما 2 وام داريد و در صورت كم شدن پولتان از آنها استفاده مى شود و در صورت منفى شدن پول شما آن Scenario رو باخته ايد ولى در Caesar IV شما با منفى شدن پولتان اعتبارتان در نزد Caesar كم مى شود و در نهايت با رسيدن اعتبارتان به صفر شما عزل مى شويد:41:
در مورد خاصيت Online دو بازى نيز فقط در Caesar IV تعبيه شده كه فقط با داشتن CD Key معتبر مى توانيد از آن استفاده كنيد كه در كشور ما اين امكان وجود ندارد:41:
اين هم يك عكس از يكى از Scenario هاى Caesar IV:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشيد!:31:

Mikail
27-04-2008, 00:04
خوب اين هم دو تا Save مراحل آخر بازى كه يكى مربوط به مرحله صلح طلبانه و ديگرى مرحله جنگى است و اين Save ها را خودم ايجاد كرده ام و تمامى مراحل بازى يعنى Compaign را طى كرده ام. كافيست اين دو فايل را در پوشه Save بازى كپى كنيد تا در صفحه Load بازى نمايش داده شود:46:در ضمن اين Save ها مربوط به نسخه 1.1 بازى است يعنى پس از اعمال Patch روى بازى!

لينك دانلود غيرمستقيم با حجم 2 مگابايت:

موفق باشيد!:31: