PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این چه جور قفلیه(کپی برابر اصل نیست)

yang
11-10-2006, 00:38
من یه سیدی دارم که به راحتی با هر برنامه ای ایمیج گرفته میشه.حتی همه فایلها رو میتونی روی هارد کپی کنی.اما وقتی سیدی کپی شده را داخل سیدی رام قرار میدم.سریال سیدی رو از من میخواهد.پس از وارد کردن سریال هم خطا میده که سیدی اصل نیست و یا سریال صحیح نیست. با توجه به اینکه محتویات دو سیدی(اصل وکپی) عیناً مثل همه (در این مورد شک نکنید) نمیدونم برنامه از کجا تشخیص میده که سیدی اصل نیست و اصلاً اون سریالی که وارد میکنیم چه عملکردی داره.من در مورد این نوع از قفل ها و نحوه شکستن انها اطلاعات میخوام.اگه کسی چیزی میدونه لطفاً بگه که شدید لازم دارم.

amir_mokhche
11-10-2006, 02:08
احتمالا قفل cd-cops داره
بستگي به نسخه قفل داره

mehdi_7070
11-10-2006, 14:25
اين تاپيك " چطور سي دي رو قفل ميكنن كه بعد از كپي كردن ميگه سي دي اصل نيست ؟ " توي انجمن دلفي :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در كل اينكه نياز به برنامه نويسي داريد .

در مورد شكستن قفل هم اگه نتونستيد كپي كنيد ، بهترين راه كرك هست .

Siavash_S500
11-10-2006, 14:56
بدون برنامه نويسي هم مي شه اين كار رو كرد ولي يكمي كار ميبره

basterzt
12-10-2006, 00:21
چه کاری می بره؟

yang
12-10-2006, 01:16
بدون برنامه نويسي هم مي شه اين كار رو كرد ولي يكمي كار ميبره
اگه میشه یکم بیشتر توضیح بدید یا هر جور میتوند راهنمایی کنید. خیلی ضروریه.

Siavash_S500
17-10-2006, 05:09
عرض كنم كه مي تونيد توي بعضي برنامه ها مثل فلش و يا MMB با یک اسکریپت کوچیک چند تا فایل که اسمشون غیر مجاز هست را چک کنید اگر موجود بودن اجازه اجرا بدین. اگر توضیح بیشتر نیاز بود pm بدین تا بگم

mehdi_7070
17-10-2006, 22:19
عرض كنم كه مي تونيد توي بعضي برنامه ها مثل فلش و يا MMB با یک اسکریپت کوچیک چند تا فایل که اسمشون غیر مجاز هست را چک کنید اگر موجود بودن اجازه اجرا بدین. اگر توضیح بیشتر نیاز بود pm بدین تا بگم
اون جوري كه شما ميگي ، اين زياد كارآيي نداره .

چون كاراكتر غير مجاز توي جلوگيري از كپي تاثيري نداره . ولي مي تونه براي كپي نشدن روي هارد موثر باشه .

البته جاي اين كار ، مي تونيد از نرم افزار Tz Executable Protector استفاده كنيد . چون مياد نام فايل و حجم اون را چك مي كنه . نام فايل را با كاراكتر غير مجاز و يك حجم مجازي هم براش تعيين مي كنيد . اين كار از اوني كه شما مي گيد راحت تر هست . ولي توي ايميج گرفتن تاثيري نداره .