PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه برنامه ی نسبتاً غیر ممکن می خوام

ehsan_khatar
10-10-2006, 22:00
سلام خدمت همگی
راستش من یه برنامه می خوام که کامپیوتر رو کنترل کنه . مثلاً کارای زیر رو انجام بده
رو فولدرها پسورد بزاره
رو درایو پسورد بزاره
نزاره کس دیگه ای غیر از خودم رو سیستم ویندوز نصب کنه
نزاره هیچ بازی ای رو سیستم نصب شه
نزاره بدون اجازه ی من برنامه ای رو سیستم نصب شه
و کلا اینو بگم که غیر از من کس دیگه نتونه تو سیستم کاری کنه
فکر نکنم این برنامه باشه ولی در هر حال نوستم ساید پیدا شد. به هر حال اگه بود ممنون میشم لینکشو بزارید
----------------------------------------------------------------------
شما نمی دونید من از دست این داداشم چی می کشم !!!!!

سهراب مموتی
10-10-2006, 22:59
pcsecurity
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MAXXX
11-10-2006, 02:52
سلام
نرم افزار norton goback ميتونه تا حدودي اين كارايي رو كه ميخواي ايجام بده اين نرم افزار در ابتداي لاگين شده ويندوز از شما يوزرنيم وپسورد ميخواد كه البته نصب كننده نرم افزار اون رو داره ولي اگه اينا رو وارد نكني باز هم وارد ويندوز ميشه با اين تفاوت كه هر كاري انجام بدي انگار انجام ندادي و بعد از ريست كردن كامپيوتر دوباره به حالت قبلي بر ميگرده....
ولي به نظر من هيچ نرم افزاري همه اين كارايي كه شما ميخواي انجام نميده ..مخصوصا :نزاره کس دیگه ای غیر از خودم رو سیستم ویندوز نصب کنه...چون اين عمليات در داس انجام ميشه

شما دو تا راه داري:1-از چند تا نرم افزار استفاده كني كه هر كدوم يكي دوتا از اينكارارو انجام بده
2-راه ساده تر اينكه يه يوزر ليميت درست كني و درايو هايي رو كه نميخواي بهشون دست رسي داشته باشن رو شير نكني اگه بلد نيستي يه سرچ كني فكر كنم باشه يا تو قسمت كامپيوتر ميتوني مطرح كني

mshiraz.2006
11-10-2006, 03:55
به نام خدا

ميشه يه برنامه پيدا كرد ولي برنامه اي كه از نصب ويندوز جلوگيري كنه فكر نكنم.

ehsan_khatar
11-10-2006, 11:43
سلام
ممنون از لطفتون
اقا سهراب لینکتون بدردم خورد . خوب بود !!!
اما کاشکی این برنامه ی رویایی بود !!
از شما maxxx هم ممنونم . میشه اون روش رو همینجا یاد بدید ؟ من پیداش نکردم
مرسی :biggrin:

Nutillus
11-10-2006, 16:19
در مورد نصب ویندوز می تونی توی ستاپ رمز بذاری و توی خود ویندوز هم با برنامه هایی که دوستان گفتند استفاده کنی ولی این راه هم قابل عبوره . پس بهتره کابل برقت رو قطع کنی

MAXXX
13-10-2006, 18:49
سلام
شرمنده چند روز نبودم
ساختن يوزر ليميت كه سادست همونطور كه يوزر معمولي رو ميسازي ميري تو كنترل پنل --->user accounts و ---->create new user بد يه قسمت داره كه مشخص ميكنه كه يوزر كه ميخواي بسازي ادمين باشه يا ليميت حالا اگه يوزر ليميت رو بسازي ديگه توش نميشه نرم افزار يا چيزي نصب كرداما قطع دسترسي درايو بايد درايوت ntfs باشه وفكر ميكنم بايد ويندوزت همsp2 بشه آخه من اين كارو مدت ها پيش انجام داده بودم و حالا درست يادم نيست ولي روي درايوكليك راست بايد كني بعد گزينه security بايد باشه كه اونجا تعريف ميكني كدوم يوزر ها به اون درايو دسترسي داشته باشند.......البته من خواستم اين راه رو دوباره برم تا يادم بياد چطوري بود ولي چون sp1 داشتم اون گزينه نبود..........خلاصه اگه هنوز دوست داري دقيق تر بدوني يه تاپيك تو قسمت كامپيوتر باز كن واز بچه ها سوال كن

MAXXX
13-10-2006, 18:49
سلام

مرسي ElmO جان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ElmO
14-10-2006, 11:02
سلام بچه ها ...
MAXXX جان تب سکیوریتی به صورت پیش فرض روی پنجره ی Properties نیست ....
باید اول بریم توی Folder Optioen بعد بریم تو تب View و بعد از توی اون لیست پایین ، تیک آخرین گزینه رو برداریم ...
یعنی این : Use simple file sharing رو ...
بعد از اینکار تب Security به پنجره ی Properties اضافه میشه و احسان جان از اونجا میتونی با معرفی اون یوزری که ساختی ، و دادن محدودیت به اون ، اجازه ی هیچ فعالیتی توی اون درایو رو بهش ندی ...

یا حق